Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy bym był/a bogaty/a to
Autor Wiadomość
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 19:07   Gdy bym był/a bogaty/a to

Założyłbym firmę i zrobił z niej harem :D
http://www.sadistic.pl/obsada-firmy-vt244532.htm
Co tydzień pewnie tam mają spotkanie integracyjne

Gdzie te równouprawnienia kiedy są potrzebne? :D

A Ty co byś zrobił/a będąc przy kasie?
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 19:15   

A jaka to branża? Może to firma testująca tampony :P

Ja bym kolekcjonował auta, mieszkał w domu z wielkim ogrodem z dala od sąsiadów i jeździł z moją śliczną ukochaną (którą bym miał bo przecież jestem bogaty) w piękne miejsca. To tak w skrócie :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 19:19   

kupiłabym sobie jacht i mieszkała na nim i podróżowała po całym świecie, hmm dobre :D
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 19:27   

Kupiłbym sobie teleskop i założyłbym salon odnowy biologicznej dla Żółwi. I schronisko dla biednych i niechcianych Żółwi ;)
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 19:37   

Gdybym był przy kasie, to inwestowałbym na giełdzie
Ostatnio zmieniony przez Zabek05 2013-11-15, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kalipso 

Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 126

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-15, 19:42   

Kupiłabym dom z wielką biblioteczką domową i spędzała tam większość czasu. ^_^ Dodatkowo nabywałabym białe kruki, jako inwestycję. ;)
 
 
Xardis4444 
Adam Małysz król Polski


Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 153
Skąd: Wrocław

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 20:06   

Podobnie jak ZróbmySobieKupę (ZSK?) kolekcjonowałbym samochody *.* A szczególnie te starsze < 3
Kupiłbym sobie ogromną willę z basenem oraz ogromnym ogrodem, w której oczywiście znalazłaby się mała sala kinowa :D
A c do nietypowych rzeczy, to skolekcjonowałbym w swojej szklarni najbardziej nietypowe, genialne, piękne rośliny :D I oczywiście palma na środku ogrodu ^_^ A co tam. Stać mnie ;D
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 20:27   

Wydalbym na zarcie, dziwki itp.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-15, 22:28   

Kupił wyspę , wybudował wielką willę , kupił bym zapasy rumu , zasadził pole marichuanen :D i żył bym sobie jak w raju oczywiście z moją damą. Oraz jeździł bym po świecie i uczestniczył w najlepszych imprezach. A nadmiar wydawał na biednych B)
A później może bym przekupił ludzi i został bym głową jakiegoś państwa (taka rozrywka na starość)
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 23:11   

Milo, ja Ciebie nie chce martwic, ale według Twoich poglądów nie masz prawa być bogatym :( Musiałbyś oddać biednym, żeby było po równo B)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-15, 23:32   

Wkurwilem sie teraz, wypisalem dluga liste i przez przypadek wylaczylem strone. Aarghhh
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 00:24   

Moris299 napisał/a:
córa Koryntu sie teraz, wypisalem dluga liste i przez przypadek wylaczylem strone. Aarghhh

historia->ostatnio zamknięte karty->i wybierasz tą karte, jest ona nadal z zapisanym, niewysłanym tekstem....no przynajmniej na firefoxie
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 00:38   

A nikt z was nie wykarmiłby głodnych dzieci w Afryce? Oj nieładnie :P

Zależy o jakim bogactwie mówimy. Część bym pewnie oddał rodzinie, ale zostawiłbym sobie tyle, żeby wystarczyło na porządną podróż dookoła świata. Gdybym zaś był obrzydliwie bogaty, to poleciałbym w kosmos (pierwsze komercyjne loty już się odbyły, a będzie ich o wiele więcej w przyszłości). Perspektywa kupna jakiejś małej wysepki gdzieś na Karaibach czy na Pacyfiku też jest kusząca ;)

No i oczywiście część pieniędzy bym inwestował, żeby za szybko się z tym bogactwem nie żegnać ;)
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 00:39   

Zaknafein napisał/a:
Milo, ja Ciebie nie chce martwic, ale według Twoich poglądów nie masz prawa być bogatym :( Musiałbyś oddać biednym, żeby było po równo B)


MIalem mu napisać to samo ale jakbys nie zauwazyl to istnieje ogromne prawdopodobienstwo ze tego nie pojmie
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-16, 02:15   

Cytat:
A nikt z was nie wykarmiłby głodnych dzieci w Afryce? Oj nieładnie :P

Jedynie ja pomyślałem o biednych egoiści jedni !
Cytat:
wydawał na biednych


Po równo by było w dalszej części życiowego planu
Cytat:
A później może bym przekupił ludzi i został bym głową jakiegoś państwa (taka rozrywka na starość)

I w tedy wszyscy mieli po równo B) (bogaci płacili by większe podatki a biedniejsi mniejsze )
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-16, 07:41   

Jakbym ja był bogaty(ale tak na prawdę w zwis, nie że coś, tak jak kilka osób na świecie jest) to kupiłbym pare korporacji i wyprzedałbym firmy do nich należące(na umowie, że jedna osoba/spółka może kupić co najwyżej 3 firmy) i może bym sobie trochę zostawił. Bo kapitalizm oparty na małych i średnich przedsiębiorstwach to moje marzenie, ale jak komuś się przypadkiem uda(a państwo dba by się komuś przypadkiem nie udało) to go korporacje wykupią. Później zwerbowałbym najemników i przeprowadził zamach stanu, ogłosił w Polsce monarchię konstytucjną, napisałbym z innymi spiskowcami nową konstytucję, po czym oddałbym koronę w ręce kogoś według mnie kompetentnego. A teraz pomyślę nad czymś dla siebie, bo na razie wszystko dla idei . Hmmm... Kupiłbym studia tworzące różne znane gry wideo by mieć wpływ na nie(Wiecie, teoretycznie właściciel nie zajmuje się takimi rzeczemi, ale wątpię żeby ktoś mi odmówił). Napewno kupiłbym rockstar i na najbliższą okrągłą rocznicę wydania jakiegoś GTA(tak jak na dziesiątą było wydanie na androida i iOS) kazałbym wydać remake danej gry jako dodatek do najnowszej części. Nauczyłbym się Hiszpańskiego i zwiedził amerykę południową- o i wspierałbym wywrotowców(albo utworzyłbym takie oddziały jeśli nie byłoby/nie byłby wolnorynkowe) na Kubie.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 10:20   

Załatwiłabym sobie szafę goth-loli i cyberpunkowych ciuchów, nauczyłabym się jeździć na desce, miałabym stadko młodych (niekoniecznie krew z krwi) i schronisko dla zwierząt (od razu dzieciarnia będzie miała co robić). Zrobiłabym sobie i kochanemu wycieczkę na motocyklach dookoła świata, wybudowała dom marzeń i zrobiła w piwnicy siłownię i salę bilardową. I każdy dzień wolny spędzałabym na ściance wspinaczkowej, w parku linowym albo na najciekawszych wystawach świata.

[ Dodano: 2013-11-16, 10:43 ]
I zrobiłabym sobie piękny, kolorowy tatuaż... Niejeden.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 11:58   

Jakbym był bogaty to pewnie pół z tego przepieprzyłbym na używki, za resztę wybudował piękny domek na wsi, ciesząc się spokojem. Wieczorami organizowałbym mega imprezy i zapraszał znajomych, dziewczyny. Zrobiłbym sobie w domu jeszcze basen i boisko.

Więc może lepiej jest tak jak teraz. Nie masz pieniędzy, nie masz zmartwień.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 12:08   

AnswersMaster napisał/a:
Moris299 napisał/a:
córa Koryntu sie teraz, wypisalem dluga liste i przez przypadek wylaczylem strone. Aarghhh

historia->ostatnio zamknięte karty->i wybierasz tą karte, jest ona nadal z zapisanym, niewysłanym tekstem....no przynajmniej na firefoxie


No właśnie tylko, że to na telefonie akurat pisałem :(
Pierwszy bylby nowy telefon, bo to przez laga na tym skasowalem nie ta karte :grimer:
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-16, 13:12   

Cytat:
Jedynie ja pomyślałem o biednych egoiści jedni !

Ja przecie napisałem o biednych porzuconych Żółwiach :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.073 sekundy. Zapytań do SQL: 31