Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:50
Polecanie filmów
Autor Wiadomość
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-29, 13:47   

Widziałem i za pierwszym razem ogromne wrażenie zrobił. Ale nie polecam oglądać po raz drugi. Ale propozycje dobre lecą, czekam na kolejne :3
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-29, 15:18   

Bo ogólnie filmy bazujące na zaskakujących zwrotach akcji ogląda się tylko raz z wiadomego powodu ;p

[ Dodano: 2017-01-29, 15:19 ]
To ja polecam przełęcz ocalonych
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-30, 00:02   

Polecam wam typa co się nazywa Alex de la Iglesia. Hiszpański Tarantino taki trochę. Robi zdrowo poryte filmy. Dawno temu widziałem dwa i zapomniałem o chłopie na dekadę. Więc teraz nadrabiam i polecam: "Dzień bestii", "Pedritę Durango", "Kamienicę w Madrycie", "Zbrodnię ferpekcyjną" i "Hiszpański cyrk." Specyficzny klimat, może komuś podejdzie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-30, 23:38   

"Siedem" z 1995 polecam dobry film
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-30, 23:40   

no tego nie znać to jednak wstyd ^

[ Dodano: 2017-01-30, 22:40 ]
10/10 mocne
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-01-30, 23:42   

Zaknafein napisał/a:
no tego nie znać to jednak wstyd ^

https://www.youtube.com/watch?v=S9RVS8cjNN0
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-01, 20:04   

wczoraj "her" widziałem w końcu
dobre, nawet 8/10 dałem chociaż pewnie przynajmniej +1 za głos Scarlett
jak sie komuś podobało eternal sunshine of the spotless mind to her też się im spodoba
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-01, 20:23   

Do kolejki (y)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-01, 20:28   

Ty "Human Traffic" po roku oglądania dokończ a nie kolejkuj. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-25, 19:14   

Dżango dzisiaj na pulsie, must bi sin
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-25, 20:49   

Tylko Ruby on Rails. :troll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 15:51   

No dobre. To pgadajmy se o filmach, które się tam w jakiś sposób otarły o jakieś Oscary skoro właśnie te Oscary wręczono.

Wielka trójka:

MOONLIGHT - 7.5/10.
Bardzo dobry dramat. Polecam. Tak naprawdę to sranie w bambus mudżinów mu tylko zaszkodziło bo teraz zawsze będzie częściowo uznawany za film co dostał Oscara żeby smoluchy nie puakały. A tymczasem to jest wybór, który jest się w stanie sam obronić a fabuła jest taka, że rasa bohaterów w sumie nie ma znaczenia. Ten film nie byłby ani lepszy ani gorszy jakby bohaterowie byli co do jednego biali bo i nie o rasę w nim chodzi.

MANCHESTER BY THE SEA - 8.5/10.
Zajebisty. Otarł się u mnie o 9tkę. Cięzki dramat z całą masą komediowych wstawek. Cholernie mało jest tak dobrze zbalansowanych filmów. To był mój faworyt do Oscara w tym roku.

LA LA LAND - musical/nie oglądałem i nie obejrzę więc nie mam nic do powiedzenia.

Reszta tła:

AŻ DO PIEKŁA - 6.5/10
Całkiem fajnie się ogląda, dobrze zrobiony, jest bardzo ciekawy klimat ale w sumie to jest sensacyjniak bez fajerwerków. Jak taki film nominowali za najlepszy film to znaczy, ze to słaaaaby rok.

FENCES - nie grali w polskich kinach jeszcze więc nie wiem.
Coś o mudżinie robotniku, któremu trudno jest być robotnikiem i mudżinem czyli kolejna smutna historia o tym jak to mudżinom ciężko. Podiobno świetne aktorstwo.

UKRYTE DZIAŁANIA - 4/10
Obczaiłem w necie po angielsku już jakiś czas temu, do kin własnie wchodzi.
Kolejny film o tym jak to dawniej mudżinom było ciężko być mudżinami + amerykański patos i amerykańskie bycie zajebistym, po którym wyjdziesz z kina dumnym, że jesteś Amerykaninem. Czyli całkowicie niestrawne combo. Od czasu tego filmu o nurkach, w którym Robert De Niro gnoił mudżina bo jakże to tak może być, ze czarnuchom się chce w wojsku nurkować, rzygać mi się chce na takie filmy. Wiecznie to samo, zmieniamy tylko mudżina, branżę i białego oprawcę i jedziem.

Ps. Dlaczego z Fences i Ukrytych działań drę łacha że sa o mudżinach a z Moonlight nie? Bo jak napisałem, w Moonlight rasa bohatera to kwestia czwartorzędna jest a te dwa filmy powstały tylko i wyłącznie dlatego, że są o mudżinach. Bez bycia czarnym nie byłoby sensu kręcić totalnie nudnego, wtórnego szajsu. Taka różnica.

PRZEŁĘCZ OCALONYCH - 6/10
Mel Gibson jako reżyser zawsze sieje rozpierdol i tu tez tak jest. Fajnie że wrócił. Ale sama historia, mimo że na faktach, to jakaś taka kompletnie nieprawdopodobna się wydaje. Jakby się oglądało kolejny film o komiksowym superbohaterze. No i do tego "god bless America" na każdym kroku czyli fajny film ale rzygać się jednak chce.

LION - 5.5/10
Wyciskacz łez z Indiami w tle. Masie ludzi się pewnie bardzo spodoba więc nie hejcę bo nakręcony i zagrany fajnie. Ale osobiście ja po "Slumdogu" mam dosyć Indii w kinie na jakieś 300 lat.

BOSKA FLORENCE - 6.5/10
Rewelacyjnie zagrany (nie tylko przez Streep) film biograficzny o babie co nie umiaął śpiewać a ubzdurała sobie że będzie śpiewaczką operową. Takie se bardzo przyjemne filmiszcze, nikomu nie zaszkodzi obejrzeć.

ARRIVAL - 7.5/10
Science fiction o próbie dogadania się z kosmitami. Ludzie albo na tym totalne psy wieszają albo zachwyt jakby im w kinie laskę zrobiono. Ani to ani to. Nietypowe sci-fi, coś w stylu "Kontaktu" z Jodie Foster z lat 90-tych. Obcy se przylatują i se są a ludzie mają problem dogadać się z nimi. Jak lubisz "Dzień niepodległości" (pierwszy oczywiście bo lubienie sequela uważam za niemożliwe jeśli posiada się mózg) to Arrival jest dokładnie nie takim sci-fi jakie lubisz. No i jest Amy Adams <3

LOBSTER - 7/10
Polecam fanom mocno pokręconych filmów z psychologicznym klimatem. Można obejrzeć, najwyżej się odbijecie. Jeśli nie odbijecie to obczajcie inne filmy tego reżysera. "Kieł" to jest dopiero dziwaczna jazda. No i jest Rachel Weisz <3 <3

JACKIE - 5/10
kyrielejson jakie to było kurwa nudne. Dwie osoby zasnęły chrapały se w kinie z dwóch róznych kierunków podczas seansu. Fajne zdjęcia, super scenografia, ekstra kostiumy, Kennedy umiera więc jest super bo go nie lubię, Natalie Portman gra Jackie Kennedy zajebiście ale nuda jak cholera. Z drugiej strony to jest świetnie wyreżyserowane bo z gorszym reżyserem byłoby jeszcze 2 razy bardziej nudne. Po prostu pogrzeb Kennedy'ego to żaden temat na film. nie polecam.

NOCTURNAL ANIMALS - 7.5/10
W Oscarach pominięty całkowicie film, coś się tam otarł o Złote Globy. A szkoda bo moim zdaniem bardzo dobry thriller z psychologicznym klimatem. Bardzo polecam. No i jest Amy Adams <3
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 15:56   

Jeszcze nie widziałem Przełęczy, jest jeszcze bardziej "godblessamericowa" niż Snajper?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mormegil 2017-02-27, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 15:59   

Tak z 10% mniej chyba. Więc ujdzie. Dla mnie to wciąż za dużo.
Jeśli za wzór godblesamerikowania uznać ostatnią scenę z "szeregowca Ryana" ("Czy zasłużyłem? Czy byłem dobrym człowiekiem? buuuuuuuu nad grobem) to Przełecz dostaje 0.7 Ryana, Snajper 0.8. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-02-27, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-27, 16:00   

nie wiem czy ktoś już polecał czy nie, ale Ziarno prawdy - bardzo ciekawy film, spodobał mi się, polecam :-)
stylówka Więckiewicza miodzio, ten garniaczek i ciemna koszula - ideolo
_________________
no trudno
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 16:00   

No cóż, nadal przynajmniej o 0.6 za dużo, ale pewnie i tak zobaczę. :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 16:02   

c1ick napisał/a:
Ziarno prawdy - bardzo ciekawy film

Mocna szósteczka. Też polecam.

Ale uwaga: Polska Szkoła Dźwięku maczała paluszki w tym filmie. :troll:

[ Dodano: 2017-02-27, 16:03 ]
Mormegil napisał/a:
No cóż, nadal przynajmniej o 0.6 za dużo, ale pewnie i tak zobaczę. :)

Daj spokój w prównianiu do 3.5 Ryanów dla "Sztandaru chwały" 0.7 to jest naprawdę nic. :troll:

[ Dodano: 2017-02-27, 16:07 ]
A ja mam pytanie techniczne: dlaczego na liście tematów figuruję jako założyciel tego tematu, skoro otworzyła go Szarawari?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 16:11   

Rzygałem gwieździstą tęczą w biało czerwone paski przy tym filmie. I teraz pytanie czemu Czas Apokalipsy jest moim ulubionym amerykańskim filmem wojennym? Który właściwie nie do końca łapie się w ramy filmów wojennych? Ano również dlatego, że liczba Ryanów jest ujemna.

[ Dodano: 2017-02-27, 16:14 ]
http://forum.mistrzowie.o...r=asc&start=499

Za ten post Ci przydzieliło autorstwo. :rofl:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 16:15   

I to chyba jedyny taki przypadek w amerykanskim kinie wojennym. A nie, dobra, "Full metal jacket" też ma ujemne Ryany. I może jeszcze "Pluton" jest tuż pod kreską w tej materii. I dobrze.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-27, 16:20   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A ja mam pytanie techniczne: dlaczego na liście tematów figuruję jako założyciel tego tematu, skoro otworzyła go Szarawari?


Bo to Ty jesteś autorem/założycielem tego tematu. A temat musiał być kiedyś zamknięty/zablokowany i Shar go potem ponownie otwarła.

[ Dodano: 2017-02-27, 16:21 ]
a nie czekaj.... pomieszałem :bag: Myslałem że w temacie pisze "otwarty przez Shar" :bag:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.134 sekundy. Zapytań do SQL: 35