Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:50
Polecanie filmów
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 13:12   

:offtop:
Troszkę Wam się zbacza :) W dziale o grach jest temat poświęcony Warcraftowi ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-18, 13:32   

:PP
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-10, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 13:39   

Wybacz Krokorok, gdzie mi tam do Twojego wysublimowanego poczucia humoru... Nie wszystkim śmiertelnikom dane jest zrozumieć tajemną sztuki sarkazmu niestety :(

Ale dobra, dosyć offtopu, tak jak mówi Ruda, to jest temat o filmach więc dyskusja o Warcrafcie ma tu rację bytu jedynie w kontekście ekranizacji. Amen.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 16:43   

Tak żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i jednocześnie napisać coś na temat i nawiązać do poziomu poczucia humoru Krwotoka polecam film "Kac Wawa".

Dziękuję za uwagę.

[ Dodano: 2014-06-18, 16:45 ]
RudaMaupa napisał/a:
:offtop:
Troszkę Wam się zbacza :) W dziale o grach jest temat poświęcony Warcraftowi ;)


Rudziaczku a Ty znowu zostałaś adminem czy to po prostu "zboczenie zawodowe" i echo dawnych czasów się odezwało? :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 17:18   

Pomagając wrócić rozmowie na właściwy tor powiem, że obejrzałem wczoraj 21 Jump Street. Chamskie, prostackie, wulgarne, bez polotu i głębszego sensu. Innymi słowy uśmiałem się jak rzadko kiedy i bardzo mi się podobało, polecam :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-18, 19:20   

:rofl:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-10, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 19:38   

Przeglądasz Polki.pl?
Tak jak mówiłem, z daleka fajna, z bliska i bez makijażu już troszkę mniej.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-06-18, 19:54   

:ninja:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-10, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 19:58   

Krokorok napisał/a:
Po prostu wybrałem to zdjęcie,nie przeglądam tej strony.


tylko winni się tłumaczą : //
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-19, 14:02   

Polecam "The Fountain", ale na jakiś spokojny wieczór pełen przemyśleń. Muzyka Clinta Mansella, reżyseria: Daren Aronofsky, w rolach głównych bohaterów obsadzeni Hugh Jackman i Rachel Weisz.

Dramat obyczajowy, ale taki... bardzo fantastyczny, splatają się w nim trzy wątki - trzy spojrzenia. Trzymający się rzeczywistości wątek to ten, że Thomas nie może pogodzić się z chorobą swojej żony Izzy, a jako naukowiec szuka leku często kosztem czasu spędzanego z żoną. Drugi to zobrazowanie książki Izzy, w którym Hiszpanie poszukują Drzewa Życia, gdyż inkwizycja toczy ich kraj. Trzeci to coś na kształt drogi Thomasa do oświecenia. Wszystkie wątki biegną równolegle, uzupełniają się, dopowiadają niedopowiedziane.
Momentami może się ciągnąć jak flaki z olejem (choć osobiście cały film obejrzałam z otwartymi ustami), oprawa muzyczna absolutnie zachwyca, a przede wszystkim film jest niesamowicie dopasowany, estetyczny i piękny. Poza fabułą pozostawia też radość dla oka - podobne odczucia perfekcji miałam tylko w przypadku ujęć z "Dumy i uprzedzenia" z 2005.
Serdecznie polecam tym, którzy lubią zastanawiać się nad życiem i śmiercią, jak również tym, których nie odstraszą obecne w filmie smuty. Przyznam się, że sama ryczałam jak bóbr w poszczególnych momentach.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 15:44   

Po wielu latach odświeżyłam sobie film disneyowski "Planeta Skarbów", który pamiętam, że dużo razy obejrzałam, a poza tym nic nie pamiętałam :P Ale po upływie czasu zauważyłam masę rzeczy, po których chyba ostatecznie będę uważać to za mój ulubiony film Disneya ponad wszystkie ckliwe Króle Lwy, klasyczne księżniczki, czy przygodowych Alladynów:
- Można było zrobić normalną piracką przygodę, zwłaszcza, że to była adaptacja. Ale całe szczęście twórcy postanowili wrzucić to do cyberpunkowego świata i nafaszerować kosmitami, CAN YOU GIVE ME SOMETHING MORE AWESOME THAN THIS??
- Do końca nie wiesz czy jeden z głównych bohaterów jest dobry czy zły. Nosz pokażcie mi disneyowski film familijny, gdzie do samego końca masz do jednego z najważniejszych bohaterów mieszane uczucia, bo z jednej strony jest dobry, a z drugiej zły i nic aż do końcówki filmu nie przeciąga szali. To jest wyjątkowo nietypowe dla zachodnich produkcji, zwłaszcza gdy są dla dzieci, miodzio :ok:
- Co 5 sekund ktoś w kogoś celuje pistoletem, a nawet strzela i film nie ma żadnej nalepki "niemoralnego" czy "kontrowersyjnego"
- W środku fabuły ginie postać pozytywna i nie ma po niej lamentu
- Kapitanem statku jest kobieta >:>
- Jest tylko jedna piosenka na cały film (chociaż nie mam żadnych awersji do musicali :P )
- Ojcem głównego bohatera jest typem pijaka, który wyszedł do sklepu i nigdy nie wrócił
- Nazywają małego dittopodobnego stworka "farfoclem" < 3

Głupio, że znowu film, który chyba podoba mi się najbardziej okazał się też wielką klęską finansową. Ale nie pierwszy raz mi się to zdarza =.=
Tyle, więcej chyba nie napiszę w tym temacie, mam go chyba nawet w "ignorowanych" :P
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-14, 18:54   

Polecam film: "Co gryzie Gilberta Grapy'a" (1993 - mój rok urodzenia, więc film musiał być dobry po prostu), jeśli ktoś go jeszcze nie widział.

Główną rolę gra Johnny Depp, a i młody DiCaprio gra w tym filmie. DiCaprio nie lubię, ale muszę przyznać, że w tak trudną rolę wstrzelił się świetnie.

Nie będę streszczać fabuły, o tym można poczytać lub po prostu obejrzeć, nie powiem właściwie nic oprócz tego, że jest to niesamowita produkcja, nie wiadomo czasem czy się śmiać czy płakać.
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-14, 21:42   

:crazy:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-10, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 21:57   

Krokorok, w filmie "Upadek" jest jedna dobra scena. Konkretnie ta w bunkrze. ;)



A co do "Upadku", to wolę ten drugi, amerykański, z Michaelem Douglas. Wprawdzie nie jest o Hitlerze, ale film jest sam w sobie świetny.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 21:59   

A mnie się "Upadek" podobał. Wiadomo, do faktów tam przedstawionych trzeba podchodzić z dystansem, ale ten film ma 2 niewątpliwe zalety: Po pierwsze świetne dopasowanie aktorów do odgrywanych przez nich postaci (zwłaszcza aktor grający Hitlera jest fenomenalny i pasuje idealnie pod względem wyglądu, głosu, mimiki; Goebbels też jest niezły). A po drugie, ten film dostarczył nam kultową scenę, która była już przerabiana i parodiowana przez internatutów na tysiące sposobów :D Mowa oczywiście o tym: http://www.youtube.com/watch?v=xfDonhr52S4 :)

[ Dodano: 2014-07-14, 21:59 ]
O, Widzu mnie uprzedził :D
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 22:02   

Davos napisał/a:
A po drugie, ten film dostarczył nam kultową scenę, która była już przerabiana i parodiowana przez internatutów na tysiące sposobów :D


Zdecydowanie najlepszą parodią jest Hitler w poszukiwaniu elektro :D
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-07-14, 22:04   

:smurf:
Ostatnio zmieniony przez K - k 2016-06-10, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10720

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 22:05   

V - r napisał/a:
Zdecydowanie najlepszą parodią jest Hitler w poszukiwaniu elektro

Nie lubię oglądać jego mordy ale ta parodia faktycznie wymiata :D
Najlepsze imprezy kończą się afterem w hadesie :-D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 22:05   

V - r napisał/a:
Davos napisał/a:
A po drugie, ten film dostarczył nam kultową scenę, która była już przerabiana i parodiowana przez internatutów na tysiące sposobów :D


Zdecydowanie najlepszą parodią jest Hitler w poszukiwaniu elektro :D



Ja tam wolę Kolorowankę:

https://www.youtube.com/watch?v=A1IKOFqZhCk


Mało znane, ale zabawne. :-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-14, 22:10   

Tych parodii jest mnóstwo i naprawdę cieżko wybrać najlepszą. Moimi faworytami jest, gdy Hitler dowiaduje się o Krwawych Godach (ale trzeba wcześniej przeczytać 3 tom Gry o Tron albo obejrzeć 3 sezon serialu, żeby być w temacie) i gdy dowiaduje się, że Wisła odpadła z Ligi Mistrzów po meczu z Levadią Tallin :D Ale jest wiele innych, równie dobrych.

Tyle, że to wszystko nadaje się do tematu o śmiesznych filmikach więc nie offtopujmy w tym temacie.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.127 sekundy. Zapytań do SQL: 37