Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek82r
2016-08-12, 15:16
Dzieńdobrywieczór!
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-11, 16:48   

czeeesc ;)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 11:12   

Witam Cię.

No to może na dobry początek zagraj nam, Jankielu :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 17:08   

Maupa nasunęła mi pewną myśl. Idąc tym tropem: Jankielu, jesteś żydem?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 18:38   

qtasiorro napisał/a:
Jankielu, jesteś żydem?

Przecież widać po avatarze.
_________________
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 18:39   

AnswersMaster napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
Jankielu, jesteś żydem?

Przecież widać po avatarze.


Rzeczywiście, nie spojrzałem :D
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 20:18   

O, kto wie, czy ja kolegi nie mijałam podczas przemierzania Nowej Huty :) Solidaryzuje się kolega z jakimś klubem czy raczej bezklubowy?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 20:24   

Ej, podobno mieszkańcy Nowej Huty to hutasy. Maupo, Jankielu, funkcjonuje w Krakowie ta nazwa?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 20:27   

Witam i to ja cię zapraszałam. :)
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 20:45   

qtasiorro napisał/a:
Ej, podobno mieszkańcy Nowej Huty to hutasy. Maupo, Jankielu, funkcjonuje w Krakowie ta nazwa?


Nie słyszałam, alem przyjezdna. Może to taka nazwa, o której nikt dla bezpieczeństwa głośno nie mówi...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 23:26   

Niezmiernie mi miło, że moje pojawienie się spotkało się z tak dużym i pozytywnym odzewem! Wszystkim "odwitującym" na moje powitanie bardzo serdecznie dziękuję!

A teraz - z racji tego, że w kwestiach technicznych korzystania z forum jestem kompletnym idiotą - będzie zbiorczo w sprawach szczegółowych:

1) Zabek05 - więc jestem użytkownikiem forum nr 69? Mam nadzieję, że do noszenia tego specyficznego numeru okażę się wystarczająco złotousty! :)

2) AnswersMaster - podatku od korzystania z forum nie będzie. Z prostej przyczyny: pojawiłem się tutaj. A widziałeś ty kiedy, żeby politycy opodatkowali coś, z czego sami korzystają?

3) brzozik70043704352251515 (piszę z pamięci więc mogłem się pomylić :P ) - nie tyle co nie mam czasu na udzielanie się na forum, co raczej nigdy nigdzie tego nie robiłem i hmmm, nie leży to w mojej naturze. Ot tyle, że czasem walnę jakiś komentarz - recenzyjkę filmu na Filmwebie.

4) Sharvari, Proface - faktycznie, to wy mnie tutaj pierwsi ciągnęliście. Dziękuję! Poza tym ten sam niecny zamiar mieli brzozik, Zabek05 i bodajże niejaki Veon, którego na Mistrzach dawno nie widziałem, więc wnioskuję, że udał się na urlop dla podratowania zdrowia!

5) qtasiorro - żydem? Nie doceniasz mnie! Jestem nie tylko żydem ale i masonem! Mówi coś Panu nazwa "Bilderberg"? :-D A nazwy "hutas" owszem, czasem się używa. Rzadko bo rzadko, ale ktoś się tak czasem nazwie dla żartu - zazwyczaj mówią tak ci co czują się emocjonalnie związani z dzielnicą i pół poważną a pół szyderczą ideą "Wolnego Miasta Nowa Huta". :) Jak choćby ja. Jestem więc żydem, masonem i hutasem.

6) RudaMaupo wybacz ale nie zagram na powitanie. Kindybaliści nie powinni grać publicznie w obawie, że zostaną zatrzymani za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym! :-D I mam nadzieję, że ci - osobie przyjezdnej - się podoba w tym jedynym w sowim rodzaju blokowisku! A jeśli kiedyś trafimy na siebie w tramwaju to rozpoznam Cię: po kolorze fryzury i tych wielkich, ufnych oczach, z których tak dobrze patrzy! ;)

Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna.

[ Dodano: 2013-11-12, 23:38 ]
Errata bo jednej rzeczy nie doczytałem!

Owszem, jestem klubowy. I to potrójnie. No bo tak:

Z racji tego, że cała męska część rodziny od zawsze (dziadek był na paru meczach jeszcze przed wojną) kibicuje Wiśle to i ja ten defekt mózgu odziedziczyłem. Na pierwszym meczu byłem z wujkiem w sezonie 93/94 - ostatni mecz sezonu, chyba 2-2 z Wartą Poznań, 15 miejsce i polecieliśmy na pysk do drugiej ligi. Ech, czasy, w których o Bogusławie Cupiale słyszeli tylko mieszkańcy Myślenic i handlarze kablami.

Z racji tego, że uwielbiam swoją dzielnicę to bardzo lubię też jej symbol, czyli Hutnika. Ot taka, dla zbyt wielu kibiców niezrozumiała (żeby nie powiedzieć nienawistna) podwójna lojalność.

A z Cracovią jestem związany o tyle, że mieszkam na osiedlu przez nią opanowaną i każda ściana każdego mijanego bloku gdy idę na autobus, tramwaj albo po bułki na śniadanie przypomina mi swoimi bazgrołami jak bardzo, jako Wiślak, jestem "jeb...y maczetami"! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-12, 23:46   

w mojej naturze forumowanie tez nie lezalo, do poki...
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-12, 23:51   

Jankiel K.85 napisał/a:
Sharvari, Proface - faktycznie, to wy mnie tutaj pierwsi ciągnęliście. Dziękuję! Poza tym ten sam niecny zamiar mieli brzozik, Zabek05 i bodajże niejaki Veon, którego na Mistrzach dawno nie widziałem, więc wnioskuję, że udał się na urlop dla podratowania zdrowia!

:( więc jednak nie mam tak dobrej charyzmy. a Veon... poszedł na urlop, można powiedzieć że dla zdrowia. jak będziesz przeglądał forum to pewnie natkniesz się na wspominanie ostatniej tutejszej przygody. :p
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-13, 07:28   

Jankiel K.85 napisał/a:
6) RudaMaupo wybacz ale nie zagram na powitanie. Kindybaliści nie powinni grać publicznie w obawie, że zostaną zatrzymani za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym! :-D I mam nadzieję, że ci - osobie przyjezdnej - się podoba w tym jedynym w sowim rodzaju blokowisku! A jeśli kiedyś trafimy na siebie w tramwaju to rozpoznam Cię: po kolorze fryzury i tych wielkich, ufnych oczach, z których tak dobrze patrzy! ;)


Lizus < 3 Ale nie przestawaj :-D Huta ma swój klimat, a ziomki na klatce już mówią "Siema", więc nie jest źle ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.067 sekundy. Zapytań do SQL: 25