Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Takie tam pierdoły, z okazji 5000 postów...
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 00:30   

Szyszek napisał/a:
Tsa, wszedłem już na taki poziom zaawansowania (i nołlajfienia) na forum, że dobiłem do granicy 5000 postów.


Ej no, liczba postów niekoniecznie musi świadczyć o nołlajfieniu :D

Ale tak poza tym to :piwo: :piwo: :piwo: dla Ciebie! I jeszcze do tego :cydr: dla największego na forum konesera tego trunku :)


Dzięki za miłe słowa :) Ale bez Ciebie to forum też nie byłoby takie fajne, dlatego cieszę się, że po każdej przerwie zawsze do nas wracałeś i mam nadzieję, że tu zostaniesz jak najdłużej :]


ZróbmySobieKupę napisał/a:
Szyszek napisał/a:
Davos - Drugi z adminów (...) Dobry ziomek...


Dobry ziomek Davos :troll:


:-D

Chyba będę musiał zrobić sobie własnego mema :P
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 00:31   


Teraz ja muszę coś wymyślić na 5000 :D
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 00:35   



:troll:

[ Dodano: 2015-11-20, 00:36 ]
Macbed - też napisz dedykacje dla userów, może wprowadzimy na forum nową, świecką tradycję :]
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 00:37   


Mam już pomysł, ale to by było tak strasznie słabe :I
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 08:18   

<3 <3 <3
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 10:24   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 12:31   


Tsa, wszedłem już na taki poziom zaawansowania (i nołlajfienia) na forum, że dobiłem do granicy 5000 postów. Ktoś mógłby powiedzieć "Mógłbyś zająć się czymś bardziej pożytecznym, a nie na tym forum przesiadujesz!". Ale jakby się znalazł taki osobnik, to bym mu odpowiedział wymownie "Ić stont" albo coś w tym stylu. Bo pisanie postów na tym forum to nie jest żadna strata czasu. Ba, wręcz przeciwnie! To zaszczyt należeć do tak zacnego społeczeństwa. Zdarzało mi się was opuszczać, ale za każdym razem był to błąd. To, jaką my tutaj stworzyliśmy wybuchową mieszankę i, że tak powiem, forumową rodzinę, to jest coś niewiarygodnego i wątpię, czy istnieje inne forum z aż tak dużym współczynnikiem zajebistości jak to.

Chciałbym podziękować wam wszystkim i każdemu z osobna. Za to, że jesteście i swoją osobowością dodajecie coś od siebie. Dlatego to wam dedykuję tego 5000 posta, drodzy forumowicze! No to skoro miałem każdemu z osobna, no to dotrzymam słowa, jeszcze z paroma życzeniami:

Bartek82r - Ojciec forum, za to Ci serdecznie dziękuję, że stworzyłeś to miejsce. Nie pij za dużo i dbaj o dzieci! A może i one kiedyś też pozakładają fora, które spróbują dorównać zajebistością do naszego? Ale w każdym razie dbaj o to forum, by pozostało tak fajne jak jest obecnie!

Davos - Drugi z adminów, również czuwający bacznie nad forum (choć też wiadomo, że z czasem różnie). Dobry ziomek, z którym można sensownie pogadać na różne tematy, ale też i zwyczajnie pożartować. Powiem Ci tak, co do twojego charakteru: Traktuj go jak swojego avka i sygnę. Czyli nic nie zmieniaj!

Administratorzy mistrzowie.org - Za to, że pomagacie utrzymać to forum w dobrym stanie technicznym.

RudaMaupa - Pewnie i tak tego nie odczytasz. Tęsknimy za tobą i za twoją osobowością! Można powiedzieć, że to matka tego forum (w końcu narodziny powstały wskutek słynnego Ruda PW :P )

Love178 - Od jakiegoś czasu mogę mówić o Tobie "koleżanka po fachu", bo oboje piszemy sobie na portalach internetowych, w obu przypadkach na zasadzie non-profit ;) Podziwiam Twoją znajomość Japonii i ogólnie zainteresowanie nią, wiele można się od Ciebie nauczyć. Bądź dalej sobą i rozwijaj swoje pasje! I niech B'zik będzie z Tobą! :-D

ChodnikowyWilk - Człowiek, z którym się miło rozmawia o sporcie (skoki :P ) Co do muzyki, to nieraz już wstawiałeś niezłe kawałki rapowe, dzięki któremu ja - człowiek raczej rzadko słuchający rapu może sobie stwierdzić "Ej, rap potrafi być naprawdę super". No i też bez podlizywania: Dobry moderator.

SlownikOrtograficzny - Stosunkowo rzadko piszący posty na forum, ale za to dbający o atmosferę na ShoutBoxie. Niech Krzysztof Crawczyk płynący na parostatku i Janusz Tracz będą z Tobą! topkek

Szyszek - Shisho, w którego sercu jest Brigid i wosk od serwismena. Ziomek, z którym muszę koniecznie się kiedyś napić cydru (Najlepiej Strongbowa, co nie? :P ) Szacun za słuchanie dobrej muzyki z Avenged Sevenfold na czele. No i Eluveitie. Mam nadzieję, że będę się często udzielał w temacie skoków, żebyś tam nie pisał sam do siebie :P Liczę na Ciebie! No to tak w ramach dedykacji: HEY, I CAN'T LIVE IN HERE FOR ANOTHER DAY! TURURURURU!

Widzu - Człowiek, który ilością postów mnie przebił dwukrotnie. W ramach dedykacji życzę Ci wyjścia z 30 km zone. No i więcej wiary w siebie, bo ty jesteś naprawdę spoko ziomek. Strasznie lubię Twój styl pisania i liczę, że jeszcze wstawisz parę swoich tekstów na forum. W tym aspekcie mnie inspirujesz, bym też coś znowu napisał, jakąś opowiastkę.

Nadir - Kolejna inspiracja, tylko tym razem w dziedzinie rysunku. Staram się doskonalić kolorowanie, choć przyznaję, że różnie mi to póki co wychodzi :P Ale może kiedyś mi się uda chociaż zbliżyć do Twojego poziomu?

JankielKindybalista85 - Nie zawsze się z nim zgadzam, ale niewątpliwie postać, bez której to forum by nie istniało, głównie ze względu na swoją ciekawą osobowość i cięty język. Do historii zapisały się historie o dworcu w Dębicy czy zaganianie Widz do nauki.

ZróbmySobieKupę - Jeden z najciekawszych nicków na forum, ostatnio wrócił do nas, co mnie cieszy. Dobry człowiek, z którym z pewnością da się imprezować.

Zaknafein - Człowiek, który jest ogarnięty i na pewno sobie w życiu poradzi. W sumie to już sobie radzi.

Moris299 - Dedykuję Ci tego posta pod jednym warunkiem: Kupisz sobie w końcu ten nowy telefon bez gównianego słownika przekręcającego słowa! Ok? A tak to plus za niektóre pozycje muzyczne jak np. Hunter czy Closterkeller. I jednak jesteś w porządku, choć trzeba przyznać, że jesteś nieogar :P

KicerK - Nie wiem, co ty jesz/pijesz/ćpiesz przed snem, że potem takie sny masz, ale mam radę: Bierz połowę. Albo się podziel ze mną!

Barbra - Za to, że niesie na forum moc królowej nauk, czyli matematyki. Niech całki i inne ciekawe matematyczne rzeczy będą z Tobą!

Monijczq - Powód dedykacji prosty: Bo jest fajna. Co tu więcej mówić? ;)

Mormegil - Forumowy kolos, który co prawda ostatnio zapowiadał przerwę od forum, no ale na szczęście ostatnio znowu jest widoczny. A ponieważ jesteś zgubą Glaurunga, to życzę Ci, żeby Cię ten Galurung znalazł :troll: (huehue, nieśmieszne)

V - r - Co prawda ostatnio na forum nie wchodzi, bo troszkę namieszał. Ma swoje odpały, ale potrafi być w porządku.

Zabek05 - Żabol! Po Twoich ostatnich postach widzę w Tobie zdecydowaną zmianę! Niegdyś zupełnie pogubiony, a teraz Twoja pewność siebie zdecydowanie wzrosła! Tak trzymaj, bracie :git:

ProFace - Niech Ci idzie świetnie w różnych gierkach, ProSafe, kobieto o stu twarzach! (Choć w avku próbujesz nam wmówić, że twarzy jest 0. Ale to jest tylko mistyfikacja, a to wiem!)

Mackers - Kapitan Mackers, który skutecznie pozbywa się kebabów z forum. Kurde, muszę w końcu zagrać z wami wszystkimi w robaki.

Antybristler - Żeby dbał o swoje żółwie. No i powodzenia w MFO! No i żeby się znalazła dla Ciebie praca.

Emoo137 - Utrzymuj swoje burzę włosów dobrym stanie. No i żebyś dalej emanowała pogodą ducha!

Aspirinho - Człowiek o specyficznych upodobaniach wyglądu. Ogólnie cały jesteś specyficzny, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :P

Marcin55522 - Ostatnio dość aktywny na forum i nawet spoko. Dość ciekawa osobowość, która wnosi co nieco na forum. Tylko bez prowokowania proszę ;)

Sandra - Co prawda nie pisze, ale jednak dalej nas bacznie obserwuje, co my ciekawego piszemy na forum :P

Ascara - Ostatnio rzadziej tutaj wchodząca. Dedyk za Harrego Pottera i zainteresowanie skokami narciarskimi ;)

Sharvari - Niegdyś mod, ostatnio nie wchodzi. No cóż...

AnswersMaster - To samo. No ale zrozumiałe, że niektórzy ludzie mają za wiele do roboty i po prostu nie mają czasu. Ale raz na jakiś czas wujek Answers wpadnie.

Veon - To samo, zniknął nam gdzieś. Niegdyś jeden z naczelnych fanów "hińskich bajek" na forum.

ABAROS - Za ciekawy sposób pisania postów (choć czasem suchy) i przede wszystkim za kurczaka Euzebiusza!

Decp - Niech koty i MLG będą z Tobą! (Wiem, nadużywam tego zwrotu.)

Dead_Laugh - Był przed wyborami, troszkę popisał o polityce i znowu gdzieś zniknął. Wracaj tutaj, Śmieszku!

Brzozik70043704352251515- Też rzadko wchodzący już. No, po prostu rudy :P Zawsze podziwiałem Cię za zapamiętywanie tych wszystkich cyferek w Twoim nicku. Ja bym nigdy nie mógł zapamiętać takiego numeru.

C1ick - Klik gdzieś znikł. Też szkoda. Zapamiętałem go jako kolesia, który ma luźne podejście do życia. To się ceni.

Mistress9 - Bo byłoby nudno bez twojego prawicowania :troll:

WojtekVanHelsing - To samo, co wyżej. Kontrowersyjna, acz barwna postać.

Krokorok - A co! Może i młot, ale nie ma co ukrywać, że wiele jego tekstów stało się kultowych.

Jeśli kogoś pominąłem w indywidualnej dedykacji, to przepraszam, ale przez to forum, przewinęło się już tyle osób, że ciężko wszystkie zliczyć, a każdy na pewno wniósł coś od siebie. Ale mimo to i tym "pominiętym" również dedykuję swojego 5000 posta. Naprawdę dziękuję za to, że jesteście i liczę, że jeszcze długo będziemy tworzyć forumową rodzinkę!

Pozdrawiam serdecznie!
macbed
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 12:33   

To się dopiero nazywa copypasta :P
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 12:39   

Nie ma dedykacji dla macbeda.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 12:49   

_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 15:59   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 18:11   


Plakaty są drogie, idź pan

[ Dodano: 2015-11-20, 18:11 ]
Zresztą zmodyfikowałem treść, więc to nie plagiat :I
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 18:14   

Nie powiem, śmiechłem :haha: Piękny post, Macbed. O wiele lepszy niż ten Szyszka :troll:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 18:16   

macbed, ale fakt faktem, plakat mogłeś zrobić. :I
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-11-20, 20:13   

fajnie że napisałeś coś wyjątkowego, coś od siebie, nie jak szyszek który po prostu zgapił od innych :|
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 20:15   


Cnie :>
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 20:49   

Macbed, kseroboju ty!


Aczkolwiek ujęło mnie stwierdzenie, że w moim sercu jest wosk od serwismena :-D

No dobra, to w odpowiedzi:
DARKNESS HAS KEPT THE LIGHT CONSEALEEED
GRIM AS EVER!

No dobra, Macbook, kiedy ten plakat?
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 20:51   


HOUOOOOOLD ON TO FAITH AS I DIG ANOTHER GRAAAVE

Proszę sprecyzować zlecenie :-D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 20:52   

macbed napisał/a:
Proszę sprecyzować zlecenie :-D


Moris299 napisał/a:
Tylko na plakat Cię stać?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 21:12   


:??:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.127 sekundy. Zapytań do SQL: 34