Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Strzelaniny i eksplozje w centrum Paryża
Autor Wiadomość
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 10:53   

Murzyn, źle się wyraziłem :/ chodziło mi o to, że Francuzi przez tyle lat dawali sobie wejść na głowę muzułmańskim imigrantom i teraz zbierają żniwa w postaci takiej jaką widać. Jak to ZSK wyraził
Cytat:
Chcieli to mają.


Masz rację, nie wiem co ofiary zawiniły i nie wiem jak mogły zapobiec temu co ich spotkało.

Nie wiem dlaczego tak to odebrałeś, nie wiem nawet czemu ja tak napisałem, ale przepraszam :(

[ Dodano: 2015-11-14, 11:11 ]
tak w ogóle to zawsze mnie wkurzają reakcje np. ONZ przy każdym takim wydarzeniu. co kurna zmieni to, że ONZ czy inna tego typu organizacja potępi czy wyrazi zaniepokojenie takimi zamachami zamiast naprawdę im pomóc?
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 11:19   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Nie od dziś bardziej obawiam się jechać do jakiegoś modnego, "cywilizowanego" europejskiego miasta niż do naszych "zacofanych" miast. Chcieli to mają. W jednym z odcinków Martyna Wojciechowska odwiedziła afrykańską dzielnicę Paryża to tam wyglądało jak kurwa w jakimś biednym afro-mieście. Ludzie palili ogniska w wózkach zakupowych na ulicach, w Paryżu... Coraz lepiej.

W tym momencie wśród europejskich polityków przydałoby się Putinowskie podejście do sprawy. Bo z ta poprawnością polityczną to się dajemy łoić jak małe dziecko na szkolnym korytarzu.


Oni są od nas gorsi, nie są w stanie żyć w takich warunkach jak my, jak mozna mowic o mistycznej równosci itd. kiedy Murzyni zachowuja sie jak dzikusy w cywilizowanej Europie?

Od lat mówie, że Putin to genialny polityk i wybitny mąż stanu, on umiałby sobie poradzić z tą dziczą.

Mnie ciekawi kiedy zacznie tam dochodzic do pogromow muzulmanow.

[ Dodano: 2015-11-14, 11:19 ]
Zabek05 napisał/a:
A mi tych Francuzów wcale nie szkoda :-)


Mi też nie XD Ktoś chcial sie zakladać o 100 zl, że nie będzie zamachow, tyle kasy poszlo sie jebac...

[ Dodano: 2015-11-14, 11:19 ]
d - n napisał/a:
Zabek05 napisał/a:
A mi tych Francuzów wcale nie szkoda :-)


Jebnij się w ten durny łeb śmieciu, wymordowali 100 niewinnych osób, co najmniej 160 zginęło w samych wybuchach i strzelaninie w tym policjantów, dodatkowo mam rodzinę we Francji w tym 2 kuzynki do 10 lat i w cale nie jest do śmiechu ani im ani mi i reszcie rodziny, a teraz nawet nie mogą opuścić kraju bo zamknęli granice na ten moment i wprowadzają coś podobnego do godziny policyjnej!

Zanim coś napiszesz rozpędź się i jebnij w ścianę z całej siły i przypomnij sobie jak na forum ludzie cie pocieszali i starali podnieść w twojej urojonej chorobie!


W wybuchach zgineło 160 ze 100 niewinnych osób :troll: :troll: :troll: :troll: :troll:

Francuzi sami to sobie zgotowali

[ Dodano: 2015-11-14, 11:19 ]
Aspirhino napisał/a:
I pomyśleć, że jeszcze jakieś 70 lat temu wiedzieli, jak sobie z tym radzić.
Europa się stacza.
http://www.pch24.pl/niemc...dy,39398,i.html
Ale cóż...



To, ze Europa sie stacza to żadna nowość, stacza sie od I wojny światowej, bez ustanku.

[ Dodano: 2015-11-14, 11:19 ]
KicerK napisał/a:
Kurwy nie ludzie. Nie ma to jak multikulturalizm.


W samej róznorodonosci (multikulti to nazwa która przez lewaków stała sie tak obrzydliwa, ze jej nie uzywam) nie ma kompletnie nic zlego, Polska była panstwem gdzie swojego czasu mniej niz 20% mieszkańców to byli Polacy. Ważne żeby elita składała sie z Polaków i żeby bło jasne, ze Polska do Polaków należy, ale po co Polacy maja pracowac w najnizszych zawodach kiedy za 20 razy mniej moze to zrobic banda Ukrainców, Białorusinów, Arabów itd? Elity imigrantów, ich najzdolniejsi ludzie itd. szybko by sie spolonizowali, imigranci słuzyli by nam jako tania sila robocza.

Jedyne warunki jakie tutaj muszą zaistnieć to:

1. Całkowity brak socjali, nieroby tu nie przyjdą, za to przybędzie element wartościowy społecznie.
2. Obywatelem powinien móc być jedynie syn obywatela i obywatelki, imigranci powinni mieć karty stałego pobytu, dopiero dobrze zasymilowana ludność, ktorej przodkowie od przynajmniej 4 pokoleń mieszkają w Polsce powinni mieć prawo do ubigania sie o obywatelstwo, i to i tak po bardzo solidnej weryfikacji, a i tak dotyczyć powinno to tylko białych, najlepiej słowian. To ma takie uzasadnienie, ze obywatela nie mozna wyrzucic z kraju, a imigranta owszem.
 
 
emoo137 
your pop punk crackhead


Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 594

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 12:56   

ujmę to tak: ja pierdolę.
_________________
i'm two faced of your double exposure
stop right there, don't come any closer
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 13:13   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Francuzi sami to sobie zgotowali


no wlasnie
w sumie chcialbym napisać, że jest mi przykro i w ogóle, ale zwyczajnie bym skłamał bo jakoś mnie cała sytuacja nie poruszyła
ale to ja

w każdym razie zamkneli granice, lol
zrobili coś co powinni byli zrobić już dawno temu

[ Dodano: 2015-11-14, 12:17 ]
najbardziej mnie rozwala jak w takich sytuacjach sie obama wypowiada nagle "omgomg im sorry"
gdyby amerykańce nie robili biznesu na sprzedawaniu broni przeciwnikom Al-Asaada to byśmy kurwa nie mieli tej sytuacji wiec jego przeprosiny to jest kurwa szczyt bezczelnosci
lol

[ Dodano: 2015-11-14, 12:19 ]
to tak jakbym zapłacił hitmanowi za zajebanie czyjegoś męża i potem bym skladal kondolencje żonie :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 13:41   

Sami sa sobie winni to prawda, ale przykro.mi z powodu tych niewinnych ludzi ktorzy zgineli przez tych jebanych brudasow :/
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 13:44   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 13:54   

tru
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 14:14   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Sami sa sobie winni to prawda, ale przykro.mi z powodu tych niewinnych ludzi ktorzy zgineli przez tych jebanych brudasow :/


Dokładnie. Dlatego nie chcę zgrywać twardziela i pisać, że mnie to nic nie poruszyło. Poruszyło. Bo mi szkoda tych wszystkich ludzi, którzy zginęli przez decyzje władz dokonujących nadinterpretacji pojęcia "tolerancja".
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 14:17   

+Tych polityków którzy poparli agresje na Irak, na Libie itd. Nie mowiac o Syrii - Rezim Assada trzeba wspierać a nie obalac, tymczasem Francja bombardowala pozycje wojsk Assada.

[ Dodano: 2015-11-14, 14:18 ]
To byl atak na suwerenne panstwo którego nikt oprócz Rosji nie potepil.

Zachod potrzebuje takich przywódców jak Władimir Władimirowicz Putin.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 14:50   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 15:08   


Ciekawe, ile jeszcze takich tematów powstanie
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-11-14, 18:55   

ale wiecie że ci francuzi którzy zginęli na to nie zasługiwali? już nawet przyjmując śmiałą tezę że to wina ludzi którzy pozwalają na niekontrolowaną imigrację, to co mają do tego ci ludzie? nikt z władzy nie zginął

najlepiej zrzucić winę na lewaków, francuzów, przeciwników dostępu do broni, normalnych muzułmanów, na wszystkich tylko nie na terrorystów

jakby to w polsce był taki zamach, chcielibyście słyszeć że sobie na to zasłużyliście bo polski rząd zgodził się przyjąć imigrantów?

pojebało
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 18:57   

w ogóle wszedzie sie zesrali teraz francuskimi barwami
codziennie ginie 100+ niewinnych osób w syrii i jakoś nie widze na fb "Change your profile picture to support people in Syria"
w lebanonie tez byl atak i nic
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 18:59   

Barbra :piwo:
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 19:11   

Barbra napisał/a:
le wiecie że ci francuzi którzy zginęli na to nie zasługiwali? już nawet przyjmując śmiałą tezę że to wina ludzi którzy pozwalają na niekontrolowaną imigrację, to co mają do tego ci ludzie? nikt z władzy nie zginął


Właśnie to chciałem napisać. Barbra :piwo:

Pisząc "chcieli to mają" miałem na myśli francuskie władze. Bo wiecie, wśród tych co zginęli większość równie dobrze mogła być przeciwna obecnej sytuacji Europie czy samej Francji, ale to zwykli obywatele jak ja czy Wy, więc zwyczajnie nie mają wpływu na to co się dzieje. I to jest najgorsze.

Faktem jest, że terroryści zabijają "nas" niezależnie od naszych poglądów, a wyłącznie za to, że jesteśmy chrześcijanami bądź ateistami.

W ogóle to abstach*jąc od ostatnich wydarzeń, to ta cała wojna w Syrii śmierdzi mi petrodolarami na kilometr.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 19:16   

Zaknafein, W Libanie*. :dont:
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 19:37   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 19:43   

Mormegil napisał/a:
Zaknafein, W Libanie*. :dont:


A może mu chodziło o któreś z tych miast/miejscowości/wsi?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lebanon
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 19:45   

Ofkurs, przepraszam. :I
http://www.polskatimes.pl...video,id,t.html
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-14, 20:01   

Spoko, wiem, czytałem o tym, Mormegilu.
Nieważne.

Barbro, ZSK, zgodzę się z wami. Bardzo smuci śmierć zwykłych ludzi, którzy niczym nie zawinili i w tej sprawie niewiele mogli zrobić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.097 sekundy. Zapytań do SQL: 34