Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:22
Hejo
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 23:04   

Tak, rzeźba przedstawia kobietę, więc każda komentująca kobieta jest feminazistką, mimo iż wyraźnie napisała taki oto komentarz "Trochę mnie tylko podłamuje, że ludzie nie znający się na anatomii rozpowszechniają zdjęcia tej rzeźby opisując ją jako "najbardziej realistyczną ever"", który nie wskazuje na nic, z czego pewni ludzie wytworzyli "feminazizm". Choć jest to twór tak mityczny, że pewnie wszystko się pod niego zalicza, więc w sumie czemu nie jestem?
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 23:16   

jjbx
nie nazwałem Cię feminazistką, ani tym bardziej każdej komentującej kobiety xD co to kurwa za logika, zastanów się co piszesz
a ten komentarz jednak na coś wskazuje u kno
według mnie ta rzeźba jest w dużej mierze realistyczna i zgodna z ludzką anatomią, pomijając nieco zbyt długie nogi
a Twoje wypowiedzi sugerują że absolutnie nie, że rzeźba prezentuje NIEREALISTYCZNE STANDARDY WYGLĄDU KOBIET, a sam jej wygląd wywołuje załamanie
według mnie rzeźba jest dość realistyczna - nie prezentuje przeciętnej kobiety, lecz takiej o kształtach uznawanych przez opinię publiczną za atrakcyjne, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę osobę artysty/artystki i chęć jego/jej zaistnienia w szerszym kręgu
ale nieee, pewnie jeszcze jestem mizoginem i może jeszcze kurwa nacjonalistą bo krytykuję feministki xD
jeszcze dzisiaj wypowiadałem się w szerszym gronie że jak najbardziej szanuję feministki i ich postawę oraz ideały, ale skrajności prowadzą nie tylko do publicznej krytyki, ale też nawet do wyśmiewania i piętnowania, co w mojej opinii jest słuszne

Feminazizm tworem mitycznym xD
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2017-10-19, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 23:30   

Są kobiety które maka takie długie nogi też :v
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 23:33   

macbed napisał/a:
według mnie ta rzeźba jest w dużej mierze realistyczna i zgodna z ludzką anatomią, pomijając nieco zbyt długie nogi
a Twoje wypowiedzi sugerują że absolutnie nie, że rzeźba prezentuje NIEREALISTYCZNE STANDARDY WYGLĄDU KOBIET, a sam jej wygląd wywołuje załamanie

Co? Gdzie ja coś takiego napisałam? To jest coś, co sobie wymyśliłeś, nawet niczym przecież nic takiego nie sugeruję. Przeczytaj moje wypowiedzi. Słowo po słowie. Gdzie ja coś takiego sugeruję? Pokaż palcem. Wyobraź sobie, że ten komentarz napisał mężczyzna i zastanów się, czy w dalszym ciągu sugeruje. Bo nie sugeruje, trzeba podejść z gigantycznym biasem do tego, żeby takie coś sobie zasugerować. W dodatku sam wyjechałeś z feminazistką i próbujesz zwalić na mnie, że ja coś w tej kwestii świruję.
macbed napisał/a:
według mnie rzeźba jest dość realistyczna - nie prezentuje przeciętnej kobiety, lecz takiej o kształtach uznawanych przez opinię publiczną za atrakcyjne, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę osobę artysty/artystki i chęć jego/jej zaistnienia w szerszym kręgu

Nie zgadzam się z opinią ludzi, że rzeźba jest realistyczna. Słowo realistyczna oznacza odzwierciedlająca rzeczywistość, ta rzeźba jest zmodyfikowana. Nie musisz się dostosowywać do mojej krytyki użycia przez nich tego słowa, bo widzę, że masz po prostu inne podejście w tej kwestii - typu na przykład tekstury są dobrze oddane, zachowanie materiału się zgadza czy punkt ciężkości nie został drastycznie zaburzony.

A feminazizm jest mitem, bo to wygodne słówko mające na celu szerzenie nienawiści do konkretnej grupy osób, w której inna grupa osób - seksistki - nawet się nie znajdują. Przeanalizuj je trochę, a zauważysz, że feminazistki nawet w sensie terminologicznym nie istnieją, bo przecież na ich zachowanie już powstała jedna definicja, obiektywnie nie potrzeba nowej.

[ Dodano: 2017-10-20, 00:37 ]
Moris299 napisał/a:
Są kobiety które maka takie długie nogi też :v

Dla mnie niemożliwa w naturze do odzwierciedlenia jest górna partia kręgosłupa - tak duża mocno zaokrąglona do tyłu klatka piersiowa już sama wygląda na złamaną, a jeszcze do tego dochodzi wyciągnięta wygięta szyja. Próba ustawienia kogoś w ten sposób byłaby dość bolesna dla tej osoby. Bardzo często widzę tę modyfikację anatomiczną w fanartach.
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-19, 23:47   

Love178 napisał/a:
macbed napisał/a:
według mnie ta rzeźba jest w dużej mierze realistyczna i zgodna z ludzką anatomią, pomijając nieco zbyt długie nogi
a Twoje wypowiedzi sugerują że absolutnie nie, że rzeźba prezentuje NIEREALISTYCZNE STANDARDY WYGLĄDU KOBIET, a sam jej wygląd wywołuje załamanie

Co? Gdzie ja coś takiego napisałam? To jest coś, co sobie wymyśliłeś, nawet niczym przecież nic takiego nie sugeruję. Przeczytaj moje wypowiedzi. Słowo po słowie. Gdzie ja coś takiego sugeruję? Pokaż palcem. Wyobraź sobie, że ten komentarz napisał mężczyzna i zastanów się, czy w dalszym ciągu sugeruje. Bo nie sugeruje, trzeba podejść z gigantycznym biasem do tego, żeby takie coś sobie zasugerować. W dodatku sam wyjechałeś z feminazistką i próbujesz zwalić na mnie, że ja coś w tej kwestii świruję.
macbed napisał/a:
według mnie rzeźba jest dość realistyczna - nie prezentuje przeciętnej kobiety, lecz takiej o kształtach uznawanych przez opinię publiczną za atrakcyjne, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę osobę artysty/artystki i chęć jego/jej zaistnienia w szerszym kręgu

Nie zgadzam się z opinią ludzi, że rzeźba jest realistyczna. Słowo realistyczna oznacza odzwierciedlająca rzeczywistość, ta rzeźba jest zmodyfikowana. Nie musisz się dostosowywać do mojej krytyki użycia przez nich tego słowa, bo widzę, że masz po prostu inne podejście w tej kwestii - typu na przykład tekstury są dobrze oddane, zachowanie materiału się zgadza czy punkt ciężkości nie został drastycznie zaburzony.

A feminazizm jest mitem, bo to wygodne słówko mające na celu szerzenie nienawiści do konkretnej grupy osób, w której inna grupa osób - seksistki - nawet się nie znajdują. Przeanalizuj je trochę, a zauważysz, że feminazistki nawet w sensie terminologicznym nie istnieją, bo przecież na ich zachowanie już powstała jedna definicja, obiektywnie nie potrzeba nowej.


xD
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-20, 08:51   

Moris299 napisał/a:
Są kobiety które maka takie długie nogi też :v

Dokładnie. Kobiety nie mają identycznych wymiarów. Każda się czymś różni. Ta ma za długie nogi? Istnieją kobiety o nieco za długich nogach.
Ktoś zrobi moją rzeźbę, nazwie realistyczną, to inni zaczną się pluć, że tułow nieproporcjonalnie długi do krótkich nóg?
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 12:32   

Hejo

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-10-21, 13:16   

nie wiedziałem że tam jest taka opcja zainteresowań
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-07, 21:39   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-07, 21:58   

xDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-07, 23:01   

:D
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-07, 23:52   

Fajna ta nauczycielka czy kto tam to jest :D A ja jakbym nawet wiedział że ta kula mnie nie dotknie to i tak bym się odsunął albo zasłonił rękami. Odruchowo tak po prostu robię
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-07, 23:53   

nie ufasz prawom fizyki?
props
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-08, 00:08   

No gość przecież zasłonił rękami strategiczne miejsce :PP
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-08, 03:32   

w jakim ja kraju żyje
:zalamka:
przecież to jest wyzysk. Gdybyś komuś na zachodzie powiedział, że w polsce praca do której potrzeba prawa jazdy, praca w której ryzykujesz mandatami za postój w strefie bez biletu albo płacisz za parking tyle ile zarobisz na kursie, praca jakby nie patrzeć wymagająca, wiąże się z pewnym ryzykiem bo wypadki i męcząca bo latasz po piętrach z góry na dół, praca gdzie zapiedzielasz po 12 godzin dziennie jest warta 2 euro za godzinę to by powiedzieli, że niczym się polak nie różni od chińczyka który pracuje w fabryce za marne grosze




[ Dodano: 2017-11-08, 03:32 ]
ps. tak, Kamil to pracodawca...
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-08, 08:37   

Co to są te tipy? I dlaczego nikt jej nie odpowiedział jak się pytała :(
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-11-08, 09:09   

Hahaha dobry klient :D Szukał typowego frajera/idiotę, który będzie robił za pół darmo. Może jakiś Ukrainiec by się skusił.
_________________
no trudno
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-08, 09:23   

Tipy to są chyba te długie paznokcie.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-08, 09:49   

c1ick, i to nie. Ukraińcy też potrzebują z czegoś wyżyć i wysłać trochą hajsu rodzinie :)
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-08, 13:28   

Powiedz że ktoś zgłosił kretyna do urzędu i będą konsekwencje, plz.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 33