Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Coming out księdza
Autor Wiadomość
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-04, 13:16   

JankielKindybalista85 napisał/a:
...na totalne spierdolenie islamu...


Bo o rzeczach praktycznie oczywistych się nie dyskutuje? :D
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 13:21   

Ale jeśli te rzeczy są spierdolone to się z nimi walczy, nie wspiera... a tymczasem co lewi robią? Coś wprost przeciwnego, pełne poparcie, za to całą energię skupiają na walkę z hmmm dużo mniejszym złem. Jak pytał Kazik: "to jeszcze jest głupota czy już zdrada?" :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-04, 13:31   

Nie można też zakładać, że cały Islam jest spierdolony, ale w dużej mierze ich pomysły tak. Katolicy mają to do siebie, że trochę zmądrzeli i nie palą już na stosach, czy nie pierdolą, że Ziemia jest płaska. :D

Ja mam poglądy lewicowe, ale bez przesady. Wydaje mi się, że ludzie myślą, że są dwie drogi. Albo radykalna prawica albo radykalna lewica, a przecież pomiędzy jest jeszcze tyle wyborów. Jak to mówił Wałęsa: "Jest prawa noga, jest lewa noga, a ja jestem pośrodku". :D

A co do samego księdza... musi chłop podjąć decyzję, czy odchodzi i żyje ze swoim facetem, czy zostaje w celibacie i z Kościołem.

Kiedyś na religii ksiądz mówił, że nie ma nic piękniejszego na świecie niż miłość do Boga. Wybierając Boga wie kogo bierze, a kobieta jest nieprzewidywalna. No tak kurwa, bo nie ma nic piękniejszego na świecie niż miłość do cieśli nie żyjącego od 2000 lat. :D

Jednak, druga osoba, to druga osoba. Wspiera Cię, masz z kim pogadać, masz od kogo uzyskać pomoc... Nikt mnie nie przekona, że zimne mury i klęczki i posąg boga jest lepszy od miłości drugiej osoby, szczególnie partnerki. :D
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 13:34   

Dawidiusz92 napisał/a:
Jednak, druga osoba, to druga osoba. Wspiera Cię, masz z kim pogadać, masz od kogo uzyskać pomoc... Nikt mnie nie przekona, że zimne mury i klęczki i posąg boga jest lepszy od miłości drugiej osoby, szczególnie partnerki. :D


Bum, the truth has been spoken.

 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 13:34   

Dawidiusz92 napisał/a:
No tak kurwa, bo nie ma nic piękniejszego na świecie niż miłość do cieśli nie żyjącego od 2000 lat. :D

Niekoniecznie. Może tu chodzi akurat o miłość do boga ojca, co czyni z Jezusa nie tyle obiekt miłości co coś w rodzaju szwagra?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-04, 13:38   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Niekoniecznie. Może tu chodzi akurat o miłość do boga ojca, co czyni z Jezusa nie tyle obiekt miłości co coś w rodzaju szwagra?


Nie wiem o co księdzu dokładnie chodziło, ale wybierając między kobietą, a Bogiem... nasuwają się pewne wnioski. Domyślam się, że zamiast więzi z kobietą woli więź z Bogiem, którego miłuje, traktując jako wspomnianego szwagra?

Ja do tego nic nie mam, jak ksiądz jest spełniony to okej. Po prostu bardzo się dziwię, bo ja bym tak nie potrafił...
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 13:42   

Nie miłujesz szwagra swego? :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-04, 13:46   

Nie, nie mam go w swoim sercu. :troll: W ogóle go nie mam. :D
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 15:01   

Ja przymykam oczy na islam? Chyba ci się coś pomyliło dziecinko. Tylko co mam cały czas jak wy pierdolic o "kozojebcach" kiedy to kościół katolicki jest w Polsce szkodnikiem a islamu właściwie nie na?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 15:26   

icywind napisał/a:
a islamu właściwie nie na?

Ale ty go chcesz dziecinko wpuścić. I to z otwartymi ramionami. A nawet dla ciebie powinien być gorszym wrogiem niż kościół katolicki. Bo mimo wszystko żaden katolik-dół społeczny nie obciąłby ci tej pieknej główki za to że lubisz w pupę. Wyznazwczy islamu, którym sam chcesz otworzyć drzwi zrobią to z wielką chęcią jak tylko się już- dzięki takim jak ty- wygodnie zadmowią na tym kontynencie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ABAROS 
Szlachta


Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 37

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-04, 15:50   

icywind napisał/a:
Człowieku tylko ile księży żyje w celibacie? 5%? 6? Różnica jest tylko taka, że przyznał się do tego (w sumie to się nawet nie przyznał bo nic nie mówił o seksie więc czysto teoretycznie jest czysty :P )


Nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Niech on sobie będzie gejem, jednorożcem, czy bokserem w stroju azjatyckiej nimfomanki - ale jako zwykła osoba cywilna, a nie ksiądz. Zostając kapłanem zobowiązał się do życia w celibacie i złamał zasady. To tak, jakby piłkarz przyznał się do stosowania dopingu (co jest oczywiście zakazane), ale icek stanie w jego obronie, bo wszyscy go gnoją.

Tyle ode mnie, nie będę więcej komentował tego tematu, bo to zwykła prowokacja wybiórczej przed Synodem. Z resztą Kościół to według mnie jedna wielka zakłamana organizacja i z czasem będą wypływać kolejne skandale.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 15:53   

Wow, to chyba twój pierwszy post, który nie jest sucharem. :galy:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 16:04   

Bo to pisał Euzebiusz, nie Abaros :P
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 16:44   

JankielKindybalista85 napisał/a:
icywind napisał/a:
a islamu właściwie nie na?

Ale ty go chcesz dziecinko wpuścić. I to z otwartymi ramionami. A nawet dla ciebie powinien być gorszym wrogiem niż kościół katolicki. Bo mimo wszystko żaden katolik-dół społeczny nie obciąłby ci tej pieknej główki za to że lubisz w pupę. Wyznazwczy islamu, którym sam chcesz otworzyć drzwi zrobią to z wielką chęcią jak tylko się już- dzięki takim jak ty- wygodnie zadmowią na tym kontynencie.

Wiem, że jesteś kochanie noga z matmy ale 6tys to około 0.015% populacji tego kraju

Dobrze,ze mniebwiara katolicka chroni przed karami za to kim jestem. OH wait...
http://transfuzja.org/pl/...cje_smierci.htm
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 16:53   

A nie, chyba jednak kretyn... no nie mogę się zdecydować...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 18:22   

icywind napisał/a:

ChodnikowyWilk napisał/a:
icywind napisał/a:
Człowieku tylko ile księży żyje w celibacie? 5%? 6?


Skąd ty te procenty bierzesz człowieku :smile:

Wyssane z palca

[ Dodano: 2015-10-04, 12:09 ]
Chodzi o to, że jest tego mało.


Teraz to żeś dowalił :D Równie dobrze ja mogę napisać, że spośród wszystkich gejów, 5 albo 6% nie jest pedofilami.
No dobra, może procenty wyssane z palca, ale i tak jest tego mało :troll:

JankielKindybalista85 napisał/a:
Mnie tam u ickopodobnych lewaków bawi jedynie to ciągłe napierdalanie w kościół katolicki jak w bęben przy jednczesnym kompletnym niedostrzeganiu, bądź przymykaniu oczu, w różnych ale zapewne niezbyt dobrych celach, na totalne spierdolenie islamu...


Mnie też to cholernie bawi. Kościół taki zły, łomatko, pedofile, zaściankowcy i ciemnogród i tylko by chcieli każdego ateistę spalić na stosie. Nie to co ci dobrzy i tolerancyni muzułmanie, zaprośmy ich wszystkich do Europy, wybudujmy meczety i dorzućmy gratis socjal. A jak ktoś będzie miał coś przeciwko to do więzienia go, faszystę jednego!
_________________
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-04, 18:24   

Davos napisał/a:
Mnie też to cholernie bawi. Kościół taki zły, łomatko, pedofile, zaściankowcy i ciemnogród i tylko by chcieli każdego ateistę spalić na stosie. Nie to co ci dobrzy i tolerancyni muzułmanie, zaprośmy ich wszystkich do Europy, wybudujmy meczety i dorzućmy gratis socjal. A jak ktoś będzie miał coś przeciwko to do więzienia go, faszystę jednego!


Gdzie Wy takie rzeczy słyszycie, co Wy czytacie? :D
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 20:07   

Sama instytucja celibatu jest głupia. Dlaczego ksiądz nie może sobie mieć żony i dzieci/partnera? Bo co, oddali się od Boga? Wszystko zakłamane, udają że problemu nie ma. kek
Religie są przestarzałe.

Dawidiusz92 napisał/a:
Gdzie Wy takie rzeczy słyszycie, co Wy czytacie?

W ogólnodostępnych mediach propagandowych.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-04, 21:30   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
W ogólnodostępnych mediach propagandowych.


A które to są te niepropagandowe, co będę miał te "prawdziwe" informacje. :D
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-04, 22:29   

Davos napisał/a:

Teraz to żeś dowalił :D Równie dobrze ja mogę napisać, że spośród wszystkich gejów, 5 albo 6% nie jest pedofilami.
No dobra, może procenty wyssane z palca, ale i tak jest tego mało :troll:

Nie rozumiesz różnicy pomiędzy pytaniem a stwierdzeniem. Poza tym o ile rzeczywiście mało księży żyje w celibacie to twoje stwierdzenie jest debilne.

[ Dodano: 2015-10-04, 22:30 ]
Dawidiusz92 napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
W ogólnodostępnych mediach propagandowych.


A które to są te niepropagandowe, co będę miał te "prawdziwe" informacje. :D

Gazeta Polska, wSieci, Fronda :troll:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2015-10-04, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.088 sekundy. Zapytań do SQL: 33