Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Symulator Mojżesza
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 16:36   Symulator Mojżesza

Polski producent dzieli się z graczami kolejnym ciekawym pomysłem na grę. Tym razem chodzi o Moses: From Egypt to the Promised Land, czyli produkcję, w której wcielimy się w postać biblijnego proroka.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest być przywódcą Izraelitów, który suchą stopą wyprowadził naród z Egiptu, to być może w niedalekiej przyszłości będziecie mogli przeżyć to na własnej skórze. Taką okazję ma nam dać nowy projekt PlayWay.

Akcję Moses: From Egypt to the Promised Land będziemy obserwować z perspektywy pierwszoosobowej – to przecież w końcu coś na kształt symulatora. Rozgrywka ma opierać się na zwiększaniu morale Izraelitów kosztem dobrostanu psychicznego Egipcjan. Cel osiągniemy chociażby poprzez zrzucanie plag na tych drugich (do wyboru cały arsenał „umilaczy” życia: żaby, szarańcza i opady gradu to tylko niektóre). Jeśli jesteście ciekawi, jak to może wyglądać, obejrzyjcie zwiastun, który zamieszczamy poniżej.

Nie jest jeszcze znana choćby przybliżona data premiery Mojżesza – na razie jest to jedynie projekt, którego realizacja zależy zapewne od tego, jak duże zainteresowanie informacja o planach studia wzbudzi wśród graczy. Tytuł można już teraz dodawać do swojej listy życzeń na Steamie.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=BxSYHc0pCDY

Źródło: https://planetagracza.pl/playway-symulator-mojzesza-trailer/

[ Dodano: 2020-11-26, 16:38 ]




_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 18:45   

Osobiście uważam, że PlayWay jest najlepszą polską firmą zajmującą się produkcją gier komputerowych.
Otóż chodzi tu o ich skuteczność biznesową - idealnie wstrzelili się w swoją niszę i robią na niej poważne pieniądze. Multum gier robionych dla wąskiej grupy odbiorców, a mimo tego przynoszące zyski. Tak się właśnie robi stabilny biznes, gdzie nie żyjesz od projektu do projektu, a możesz grać w bezpieczne karty.

Nie oszukujmy się, być albo nie być CDPRED zależy od jakości Cyberpunka. O ile dobrze im życzę, o tyle wiele firm już poległo na stawianiu wszystkiego na jedną kartę, patrz chociażby dogorywający CryTek, który nie potrafi nic zrobić oprócz remastera Crisisa czy z naszego podwórka CI Games, które praktycznie zniknęło po klapie najnowszego Snajpera.

Produkty PlayWay może i nie są bestsellerami i nie są to rzeczy, którymi możemy się "chwalić" - ale z biznesowego punktu widzenia widzę tu mocny potencjał. Bez machania szabelką, czysty biznes.

[ Dodano: 2020-11-26, 18:48 ]
Zresztą weźmy ich notowania giełdowe w ujęciu rocznym - pomimo lekkiego spadku widać, że w całokształcie definitywnie rosną.

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
Ostatnio zmieniony przez widzu 2020-11-26, 18:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12384
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 19:14   

Mojżesz srojżesz, dawać mi vn o papaju!
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 21:16   

Cytat:
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest być przywódcą Izraelitów, który suchą stopą wyprowadził naród z Egiptu

No to moja codzienna myśl przy porannym sraniu.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 21:22   

Mi zawsze marzyło się by porozmawiać z płonącym krzakiem.
_________________
.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5573

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-27, 07:25   

To idź na hehe pole i sobie jakiś podpal. Ale pamiętaj, że czas rozmowy jest ograniczony.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-27, 15:16   

Ciekawe, aczkolwiek lepszy by był chyba symulator Jezusa, z możliwością wyboru kilku dróg, w podstawowej przybijają cię do krzyża, w drugiej tłum wybiera ciebie za barabasza bo nabiles wystarczająco dużo respektu, w trzeciej jesteś zły i wszystkich zabijasz, w kolejnej jesteś Jezus jajcarz itp
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-27, 16:44   

Symulator Judasza byłby lepszy. Nie wydajesz Jezusa więc go nie łapią. Cieszysz się szacunkiem takim samym jak reszta apostołów. Jezus nie umiera na krzyżu tylko dalej naucza. Wygrywasz grę? Ano nie bo Jezus w końcu umiera ze starości a maleńka sekta którą stworzył rozpływa się w niepamięci najdalej dwa pokolenia po wydarzeniach, w których wziąłeś udział.

Innymi słowy: jechanie po Judaszu to zawsze było dla mnie niezrozumiałe skurwysyństwo. Gość zrobił co do niego należało. Wykonał swoją część planu. Dopieralać się do Judasza to tak jak mieć pretensje do tego Chińczyka z Ocean's 11 że dał radę wyleźć z wózka z hajsem i założyć ładunki wybuchowe na drzwiach skarbca kasyna Benedicta. KURWA, CHŁOP ZROBIŁ SWOJĄ, NAJTRUDNIEJSZĄ ZE WSZYSTKICH, CZĘŚĆ ROBOTY. GDZIE JEGO PROFITY?!

A symulator Hitlera to by było coś.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-28, 22:17   Re: Symulator Mojżesza

macbed napisał/a:
Polski producent dzieli się z graczami kolejnym ciekawym pomysłem na grę. Tym razem chodzi o Moses: From Egypt to the Promised Land, czyli produkcję, w której wcielimy się w postać biblijnego proroka.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest być przywódcą Izraelitów, który suchą stopą wyprowadził naród z Egiptu, to być może w niedalekiej przyszłości będziecie mogli przeżyć to na własnej skórze. Taką okazję ma nam dać nowy projekt PlayWay.

Akcję Moses: From Egypt to the Promised Land będziemy obserwować z perspektywy pierwszoosobowej – to przecież w końcu coś na kształt symulatora. Rozgrywka ma opierać się na zwiększaniu morale Izraelitów kosztem dobrostanu psychicznego Egipcjan. Cel osiągniemy chociażby poprzez zrzucanie plag na tych drugich (do wyboru cały arsenał „umilaczy” życia: żaby, szarańcza i opady gradu to tylko niektóre). Jeśli jesteście ciekawi, jak to może wyglądać, obejrzyjcie zwiastun, który zamieszczamy poniżej.

Nie jest jeszcze znana choćby przybliżona data premiery Mojżesza – na razie jest to jedynie projekt, którego realizacja zależy zapewne od tego, jak duże zainteresowanie informacja o planach studia wzbudzi wśród graczy. Tytuł można już teraz dodawać do swojej listy życzeń na Steamie.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=BxSYHc0pCDY

Źródło: https://planetagracza.pl/playway-symulator-mojzesza-trailer/

[ Dodano: 2020-11-26, 16:38 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek



Fajne, propsuję za oryginalny pomysł :git:


I propsuję też post Widza, bo nie jestem z branżą gier na bieżąco i fajnie się to czytało :git:
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5629
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-12, 15:36   

Weszłam, bo przeczytałam "stymulator Mojżesza", ale nie żałuję. Intrygująca koncepcja.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19147

Medale: 26 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2020-12-15, 21:19   

RudaMaupa napisał/a:
Weszłam, bo przeczytałam "stymulator Mojżesza", ale nie żałuję. Intrygująca koncepcja.

Dlaczego ty chcesz go stymulować?

[ Dodano: 2020-12-15, 21:19 ]
RudaMaupa napisał/a:
Weszłam, bo przeczytałam "stymulator Mojżesza", ale nie żałuję. Intrygująca koncepcja.

Dlaczego ty chcesz go stymulować?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-15, 21:24   

I to dwa razy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5629
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-12-16, 07:13   

No właśnie miałam rozkminę, kto by chciał coś takiego zrobić. Albo może to jakaś sprytna gra słów?

Tak czy inaczej, poczułam się zaintrygowana.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 25