Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Pory roku, klimaty
Autor Wiadomość
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-18, 00:05   

tylko że dla nich "ciepło" to jest 18 stopni ._.
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:05   

A idźta się smażyć... a zaraz, zapomniałem, niedługo może być za późno, zamarzniecie, biedaczki :haha:

[ Dodano: 2015-09-18, 00:07 ]
Barbra napisał/a:
tylko że dla nich "ciepło" to jest 18 stopni ._.


A co to, kurwa, jest? Mróz?
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-18, 00:08   

dla mnie tak
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:09   

To wypad do Afryki.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:11   

V - r napisał/a:
To wypad do Afryki.


Czy mi się wydaje, czy sam kiedyś mówiłeś, że tego typu teksty są głupie?

Btw ja bym bardzo chętnie co pół roku zmieniał półkulę, żeby mieć cały czas lato ale to nie takie proste :/
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:17   

A chuj, ignoruję ten temat, bo tylko na argument, że ciepło jest ok, ale bez przesady, niektórzy odpowiadają stale "nienienienie musi napierdalać 420 stopni inaczej to jest strszasznie zimon a jak wam jest goronco to jestescie nimornalni"
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:21   

Spierdolenie z pola bitwy jest karane śmiercią.

V - r napisał/a:
"nienienienie musi napierdalać 420 stopni inaczej to jest strszasznie zimon a jak wam jest goronco to jestescie nimornalni"

Z drugiej strony mówią, że 10-15 stopni to dobra temperatura. wat.

V - r napisał/a:
ciepło jest ok, ale bez przesady

Dla każdego jest to inaczej.
Ogólnie to nie brałem tak super poważnie tej dyskusji. Tzn. to co pisałem to naprawdę tak uważam, ale przecież kłócenie się o to czy lepsza jest zima czy lato jest jałowe bo i tak nikt nie zmieni zdania. Nie ma co od razu gadać o ignorowaniu tematu, no.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:23   

Jałowa dyskusja -> niepotrzebny temat -> ignore
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:23   

Barbra napisał/a:
Krecik masakruje młodych zimofilów :king: :king: :king:


No to znienacka z buta wjeżdża stary może nie zimofil ale na pewno upałofob i juz kurna nie będzie tak łatwo przymasakrować. Dawać na ring ziomuś.

Po pierwsze Kicerk i Barbra niby mają cąłkowitą rację w każdym punkcie chwalącym lato. Ciepło, a nie zimno, jest naturalnym stanem w jakim powinien znajdowac sie człowiek.Lato to piekna pora roku, która ma mnóstwo plusów ALE reszta ma racje mówiąc, że TEMPERATURA POWYŻEJ 25 STOPNI TO JUŻ UPAŁ a nie żadne ciepło. ciepło to 20-25 stopni celsjusza, czasem, przy dużym nasłonecznieniu i totalnym braku wiatru, nawet cholerne 15 na plusie. Sorry, ale jeżeli w tych 40 stopniach upału jakie nas nawiedziły na początku sierpnia w ogóle sie nie pocisz, jest ci rześko, żwawo i cudownie, nie odczuwasz zadnego zmęczenia, znużenia ani kaskady wydobywającej się z twojego ciała wody nie zamieniają się w okolicach twojego odbytu w pierdolone przełomy Missouri to jesteś nienormalny, dziwny i pojebany DOKŁADNIE TAK SAMO jak koleś który przy minus 30 stopniach w zimie nie odczuwa zimna ani nie ma kataru. To jest nienaturalne wynaturzenie i skrajność, a każda skrajnośc jest zła. A zwracam uwagę, że wśród hejtujących upały nie ma nikogo kto mówi "uuummmm uwielbiam pierdoloną Syberię. Dopiero jak przysra minus 40 to czuję, że żyję." Nie. Tak naprawde nikt tu nie hejtuje lata jako takiego (gdyby tak robił to bym sie z nim nie zgadzał), hejtuje jedynie skrajnośc jaką są upały. Lato jest cudna porą roku, upały to samo zło i kto je uwielbia życzy źle 90% społeczeństwa a takich samolubnych zwyrodnialców trzeba ustawić do pionu. Bo jeśli lubisz gdy PRZEZ CAŁY CZAS panuje szarość, ciemność, lodowate wiatry i deszczośniegową breję napierdalającą Ci prosto w twarz charakterystyczne czasem dla wiosny i jesieni - jestes pojebany. Jesli lubisz gdy PRZEZ CAŁY CZAS panują siarczyste 40 stopniowe mrozy a śniegu nasrało tyle że zwały zasp sa wyższe od Ciebie - jesteś pojebany. Jeśli lubisz PRZEZ CAŁY CZAS smażyć się w czterdziestostopniowych upałach - jesteś pojebany nie mniej, nie więcej a dokładnie tak samo jak powyższe dwa przypadki. I dziękuję i dobranoc w kwestii masakrowania, Barbuszka dawaj kuper pod pręgierz. Dobra sesja spankingu powoduje, ze robi się ciepło nawet w zimie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:27   

^słuchajta mądrego człowieka
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:29   

Jeszcze nie zignorowałes?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:32   

KicerK napisał/a:
Jeszcze nie zignorowałes?

No mam nadzieję że Ty tego nie zrobisz. Wszak
KicerK napisał/a:
Spierdolenie z pola bitwy jest karane śmiercią.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:33   

Dobra skoro przechodzimy do powaznej dyskusji to 40 stopni rzeczywiście męczy(choc i tak wole to niz chociaz trochę śniegu) ale takie 30 jest w sam raz.

[ Dodano: 2015-09-18, 00:33 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
KicerK napisał/a:
Jeszcze nie zignorowałes?

No mam nadzieję że Ty tego nie zrobisz. Wszak
KicerK napisał/a:
Spierdolenie z pola bitwy jest karane śmiercią.


Oczywiscie ze nie. Ale jestem na telefonie wiec będę pisać mało
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-09-18, 00:33   

Lato jest fajne bo jest ciepło i są wakacje. Jak są upały to nie jest, wiadomo, nikt tego nie lubi. Ale przecież nie całe lato jest po 40 stopni...
To samo z zimą. W zimie jest fajnie bo jest śnieg, są święta, jest sylwester, ale jak jest -30 stopni to nikomu wtedy to nie odpowiada, jest chujowo i tyle. I tak w Polsce ostatnio ciężko o takie mrozy :D Ale przecież nie całą zimę tak jest... Czasem jest -5 do 0 stopni, do tego dochodzi śnieg i wtedy zima jest super.
_________________
no trudno
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 00:34   

KicerK napisał/a:
Oczywiscie ze nie. Ale jestem na telefonie wiec będę pisać mało

Spoko. Walki o coś naprawdę ważnego nie załatwia się w kwadrans. :-D A poza tym jestem napierdolony jak stodoła więc pewnie zaraz zasnę... :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20012
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 01:04   

Cytat:
takie 30 jest w sam raz.

_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 08:43   

Jankiel :piwo:
Moris :piwo:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 10:10   

Temperatura poniżej temperatury ciała nie powinna być uciążliwa, jako granicę upału przyjęłabym 36 stopni, czytanie, że przy 20 stopniach jest upał szczerze mówiąc mnie śmieszy ^^" A przy 10-15 stopniach już się idzie przeziębić, dlatego uznaję te temperatury już za praktycznie zimowe :/
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20012
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 10:18   

Wy macie jakieś popsute odczuwane ciepła jak możne mówić, że do 36°C jest znośna temperatura? :cry:
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-09-18, 10:36   

love178 napisał/a:
Temperatura poniżej temperatury ciała nie powinna być uciążliwa, jako granicę upału przyjęłabym 36 stopni, czytanie, że przy 20 stopniach jest upał szczerze mówiąc mnie śmieszy ^^"


I co jeszcze? Niebezpieczna dla zdrowia jest dopiero temperatura wrzenia wody?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.086 sekundy. Zapytań do SQL: 31