Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: SlownikOrtograficzny
2015-09-13, 23:24
Kosmici

Jakie jest twoje zdanie na temat istot pozaziemskich?
Nie wierzę w życie pozaziemskie. Z jakichś przyczyn Ziemia jest wyjątkowym miejscem w kosmosie.
0%
 0%  [ 0 ]
Wierzę w istnienie życia na innych światach. A kto wie, czy nie i cywilizacji...
83%
 83%  [ 15 ]
A i owszem. Co więcej, uważam, że kontaktowali się z nami w przeszłości. I mam na to dowody!
5%
 5%  [ 1 ]
Nie tylko się kontaktowali, ale i kontaktują nadal. A przynajmniej Oni tak twierdzą.
11%
 11%  [ 2 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 18:58   

Cytat:
Aha, jeszcze jedno: jakby kosmity przyleciały na Ziemię to byś im przyjebał 75% podatku? Bo przecież jak potrafią latać między galaktykami to muszą być skurwysyny obrzydliwie bogate bo to nie są tanie rzeczy Panie. A równość i solidarnośc społeczna to powinny być wartości najwyższe w każdej części kosmosu. (I TU BEZ EMOTKI TROLLA)

Zaawansowana cywilizacja używająca pieniędzy :haha:
Antlion napisał/a:
Mam nadzieję, że to coś naturalnego.


Też się pierdol >:< <- wyluzuj Icy - bartek

Widzicie tylko czubek własnego ziemskiego nosa i wasze ziemskie sprawy, nic was nie fascynuje wszechświat >:<

[ Dodano: 2015-10-16, 18:59 ]
Cytat:
w stanie sprzed 1450 lat świetlnych

:haha:

[ Dodano: 2015-10-16, 19:09 ]


Przynajmniej już wiem gdzie się udać. Żegnam >:<
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2015-10-17, 09:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 19:13   

icywind napisał/a:
Zaawansowana cywilizacja używająca pieniędzy

Bo oczywiście znasz z doświadczenia, że pieniądze w zaawansowanych cywilizacjach nie istnieją.

[ Dodano: 2015-10-16, 19:13 ]
:troll:
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-16, 19:15   

Mackers napisał/a:
icywind napisał/a:
Zaawansowana cywilizacja używająca pieniędzy

Bo oczywiście znasz z doświadczenia, że pieniądze w zaawansowanych cywilizacjach nie istnieją.

[ Dodano: 2015-10-16, 19:13 ]
:troll:

Może on jest kosmitą, albo go porwali i zwrócili? Chuj wi.
 
 
Dawidiusz92 
Mr. President


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 554
Skąd: Kepler 452b

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-16, 19:56   

icywind, ja rozumiem Twoje duże zainteresowanie tą sprawą bo sam jestem bardzo ciekaw nowych informacji, ale z drugiej strony rozumiem tutaj, że innych może to w chuj nudzić i obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg.

Tak naprawdę to dopiero jakieś pierwsze PRZYPUSZCZENIA, należy zwrócić uwagę na odległość. W skali ziemskiej można to określić jako "no dość w chuj daleko". Po drugie Strefa Dysona to tylko naukowe założenie niczym niepodparte. Po trzecie jeśli według przypuszczeń ta rzekoma cywilizacja jest na drugim stopniu Skali Kardaszewa, a my obserwujemy obraz sprzed 1500 lat... to dziwne, że nie wpadli z wizytą...

Moim zdaniem istoty pozaziemskie istnieją, ale tutaj raczej stawiam na błąd pomiarów, albo jakąś ryskę czy inne załamanie światła na matrycy.
_________________
1) "We can't avoid the battle, but we can choose the battlefield."
2) Secret Service - Tajemnicza Zastawa
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 20:11   

Cytat:
Tak naprawdę to dopiero jakieś pierwsze PRZYPUSZCZENIA, należy zwrócić uwagę na odległość. W skali ziemskiej można to określić jako "no dość w chuj daleko". Po drugie Strefa Dysona to tylko naukowe założenie niczym niepodparte. Po trzecie jeśli według przypuszczeń ta rzekoma cywilizacja jest na drugim stopniu Skali Kardaszewa, a my obserwujemy obraz sprzed 1500 lat... to dziwne, że nie wpadli z wizytą...

Wiem, że to przypuszczenia ale sprawę trzeba zbadać i nie wiem jak to może kogoś nie ciekawić. Dotychczas jedyne co mieliśmy to przypuszczenia, że jakaś planeta może mieć warunki podobne do Ziemi. Przypuszczenia, że mamy do czynienia z dziełem obcej cywilizacji, dużo bardziej od nas zaawansowanej to zupełnie inna kategoria, nawet jeśli to dalej przypuszczenia.
Po co mieliby wpadać z wizytą do prymitywnych małp skoro (zgodnie z naszym stanem wiedzy) podróż trwałaby tysiące lat? No i też nie mogą mieć pewności, że jest u nas cywilizacja skoro 1400lat temu nie wysyłaliśmy żadnych sygnałów, nie mówiąc o takich strukturach wokół Słońca których dalej nie mamy. Nawet jakby jakimś cudem dokładnie obserwowali co się dzieje a powierzchni to widzieliby rok 600. No przyjdą do takich z wizytą i co dalej? :|
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 20:35   

icywind napisał/a:
Cytat:
w stanie sprzed 1450 lat świetlnych
:haha:

:haha: :haha: :haha:
No z tym tom dowalił jak dzik w sosnę i wyjebał jak gnój w hektary.

Ale to czego używa w takim razie taka zaawansowana cywilizacja jak nie piniędzy? I niby dlaczego nie? Sugerujesz, w pewien sposób za towarzyszem Marksem, że brak własności (a bez niej pieniądze faktycznie stają się zbędne) jest wyższym poziomem rozwoju niż jej istnienie czy że co?


icywind napisał/a:
Nawet jakby jakimś cudem dokładnie obserwowali co się dzieje a powierzchni to widzieliby rok 600. No przyjdą do takich z wizytą i co dalej? :|

To by wyjaśniało w sumie ich zupełnie bezsensowne zachowania gdy już dolatują do Ziemi. Po prostu w tym naszym roku 600 zobaczyli to co zobaczyli i wysłali szereg misji z rozkazami typu "porwijcie krowę", "porwijcie parę wieśniaków i przeprowadźcie na nich eksperymenty", "zóbcie kręgi w zbożu bo inaczej nie da się skomunikować z tymi tępakami." No i lecieli z tymi rozkazami od dowództwa i lecieli i przylecieli a tam zonk, bo Ziemia trochę poszła do przodu. No ale rozkazy nie zostały odwołane bo niby jak więc robią co im kazano. Dopiero te ekipy, które przylecą do nas za następne 1500 lat będą miały aktualne dane (czyli te z naszego dziś) i będą próbowały z nami normalnie pogadać... Taaa...
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-16, 20:45   

icywind napisał/a:

Też się pierdol >:<
Widzicie tylko czubek własnego ziemskiego nosa i wasze ziemskie sprawy, nic was nie fascynuje wszechświat >:<

Odczep się od moich zainteresowań, nie ma potrzeby być tępym chamem, zachowujesz się jak sześciolatek :pejcz:
Kto powiedział że mnie nie interesuje wszechświat? Po prostu mam nadzieję, że zaawansowani kosmici nie istnieją, ponieważ miałoby to dla nas więcej szkody niż pożytku.
A ty od razu wyciągasz swoje wnioski.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:00   

"Też się pierdol" Było do ciebie.
Jak śmiesz tak mówić, że masz nadzieję na to, że to nie kosmici. Miej na względzie moje uczucia >:<

To dalej do wszystkich którzy ziewali i nie byli zainteresowani. Przecież użyłem liczby mnogiej

Antlion napisał/a:
Kto powiedział że mnie nie interesuje wszechświat? Po prostu mam nadzieję, że zaawansowani kosmici nie istnieją, ponieważ miałoby to dla nas więcej szkody niż pożytku.


Co nam zrobią? Zniewolą czy od razu zniszczą?

[ Dodano: 2015-10-16, 21:01 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Ale to czego używa w takim razie taka zaawansowana cywilizacja jak nie piniędzy? I niby dlaczego nie? Sugerujesz, w pewien sposób za towarzyszem Marksem, że brak własności (a bez niej pieniądze faktycznie stają się zbędne) jest wyższym poziomem rozwoju niż jej istnienie czy że co?

Zakładam, że nic im nie brakuje :P
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2015-10-16, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:01   

icywind napisał/a:
Co nam zrobią? Zniewolą czy od razu zniszczą?


Porwą krowy.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:03   

Szyszek napisał/a:
Porwą krowy.

I zrobią kręgi w naszym zbożu
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:08   

Ewentualnie porwą zboża i porobią kręgi w krowach.

Zresztą, czy nie mieliśmy kiedyś tematu o kosmitach?
http://forum.mistrzowie.o...der=asc&start=0

Przekopiuję swój post, bo swojego stanowiska w tych sprawach od tamtego czasu nie zmieniłem:
Cytat:
Ja tam nie chcę spekulować, jakie formy życia mogą być we wszechświecie. Można sobie wyobrażać kosmitów jako bakterie, jakieś dziwne zwierzątka, ale też może to być wysoko rozwinięta rasa, która mogła osiągnąć poziom cywilizacji dużo bardziej zaawansowany niż my Ziemianie.
Na pewno jakieś życie musi istnieć. To niemożliwe, żeby w całym wszechświecie byliśmy sami. Ale nawet, jeśli istnieją, to nie wierzę w to, żeby mieli nas niby najeżdżać i ewentualnie próbować przejąć nad nami kontrolę czy coś w tym stylu.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:10   

Szyszek napisał/a:
Ale nawet, jeśli istnieją, to nie wierzę w to, żeby mieli nas niby najeżdżać i ewentualnie próbować przejąć nad nami kontrolę czy coś w tym stylu.

:clap:

[ Dodano: 2015-10-16, 21:15 ]
I jeśli zauważyliście to tak, uważam, że członek super-zaawansowanej cywilizacji byłby bardziej podobny do mnie niż do was. To się nazywa megalomania lub samouwielbienie.

[ Dodano: 2015-10-16, 21:18 ]
Cytat:
Osobiście nigdy do końca nie zaufałbym kosmicie. Kto wie, co siedzi w ich głowach

Rasista >:<
A to samo można powiedzieć o ludziach.

I zakładasz, że kosmici mają głowy :-D
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2015-10-16, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-16, 21:22   

kosmici kosmitami ale po co kupować barszcz w torebce gdy są też takie gotowe w kartonach jak soki? tak samo szybkie w przygotowaniu a zdrowsze i smaczniejsze
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:22   

icywind napisał/a:
I jeśli zauważyliście to tak, uważam, że członek super-zaawansowanej cywilizacji byłby bardziej podobny do mnie niż do was. To się nazywa megalomania lub samouwielbienie.

No fakt. Już dawno zauważyłem że ty w ogóle jesteś wyjebany w kosmos.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-16, 21:22   

icywind napisał/a:
Rasista >:<

Naiwniak.

transkosmita napisał/a:
Miej na względzie moje uczucia >:<

Jeżeli mnie obrażasz, nie zasługujesz na moje współczucie. Nie będę się przejmował twoimi uczuciami, jeżeli będziesz mnie obrażał za pierdoły.
Ostatnio zmieniony przez Antlion 2015-10-16, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:24   

JankielKindybalista85 napisał/a:
icywind napisał/a:
I jeśli zauważyliście to tak, uważam, że członek super-zaawansowanej cywilizacji byłby bardziej podobny do mnie niż do was. To się nazywa megalomania lub samouwielbienie.

No fakt. Już dawno zauważyłem że ty w ogóle jesteś wyjebany w kosmos.

Dziękuję. Wreszcie powiedziałeś coś miłego. A zaraz... ty miałeś co innego na myśli? :zalamka:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:25   

Barbra napisał/a:
kosmici kosmitami ale po co kupować barszcz w torebce gdy są też takie gotowe w kartonach jak soki? tak samo szybkie w przygotowaniu a zdrowsze i smaczniejsze


Barbra dobrze prawi!
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:25   


Barszcz z kartonu?
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
<100 chrabąszczy>
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:26   

icywind napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
icywind napisał/a:
I jeśli zauważyliście to tak, uważam, że członek super-zaawansowanej cywilizacji byłby bardziej podobny do mnie niż do was. To się nazywa megalomania lub samouwielbienie.

No fakt. Już dawno zauważyłem że ty w ogóle jesteś wyjebany w kosmos.

Dziękuję. Wreszcie powiedziałeś coś miłego. A zaraz... ty miałeś co innego na myśli? :zalamka:

Nie pakusiaj. :hug: Przecież jak się o czymś mówi że jest wyjebane w kosmos to to komplement, prawda? Tak samo jak na przykład odpowiednio zaakcentowany "prze chuj!" też jest komplementem.

A barszcz z mnie rajcuje. Barszcz z uszkami. Ten wigilijny.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-16, 21:29   

Antlion napisał/a:
Jeżeli mnie obrażasz, nie zasługujesz na moje współczucie. Nie będę się przejmował twoimi uczuciami, jeżeli będziesz mnie obrażał za pierdoły.

Jeśli cię to obraziło to przepraszam, chciałem dobitnie powiedzieć, że mi się nie podoba co mówisz. Nie proszę o żadne współczucie.

To miała być ekspresja emocji a nie obraza
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.138 sekundy. Zapytań do SQL: 39