Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
GTA V z fotorealistyczną grafiką
Autor Wiadomość
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-25, 15:59   

macbed napisał/a:
Praktycznie nie używałem zdolności specjalnych. Nie wiem, może uważam je za wspomaganie dla leszczy

Podobvnie, czasem tylko jakos na siłę używałem zdolności franklina ale ogólnie to nawet nie są one zbyt przydatne

macbed napisał/a:
W Mass Effekcie to samo.

lol
nie powiedziałbym że zdolności w mass effect to to samo co w gta. Nie używałeś tam żadnych?

macbed napisał/a:
szczególnie, gdy po raz drugi sięgnąłem po klucz. Żałuję. :x

Co się wtedy dzieje? Ja obskoczyłem wszystkie narzędzia po raz w tej misji.


A to sprawozdanie co to jest? Ja tego psychologa kompletnie olałem xD troche nieświadomie, po prostu robiłem jakieś misje i nagle się okazuje że miałem mieć tego dnia wizytę eh

może sam zabiore się za jeszcze jedno przejście :mikolaj:
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-25, 16:53   

No, ładna recenzja, swoją drogą szybko te gry przechodzicie, mi główny wątek zajął jakieś 2 tygodnie xD ale grałem po kawałeczku bez zarywania nocy jak kiedyś :P Aftergaming depression.


macbed napisał/a:
ktoś kto choć trochę poczuł fabułę nie zabiłby kumpla jako Franklin, to kwestia przywiązania i lojalności.


:piwo: Też nie mogłem wybrać inaczej, zabijanie tych złych jest zawsze fajne.

macbed napisał/a:
Nie wiem, jak taka osoba jak Michael mogła tolerować ordynarne jebanie na kasę przez pana psychologa.


Bo Michael chodził tam nie do konca z własnej woli, a że to pewnie był psycholog z renomą i najdroższy (a Michael miał kasę) to tak se chodził i miał to w dupie.

KicerK napisał/a:

Podobvnie, czasem tylko jakos na siłę używałem zdolności franklina ale ogólnie to nawet nie są one zbyt przydatne


No ta zdolność Franklina jak się skończy to gra tak przyspeisza że zawsze wyjebię w coś autem, więc po chuj to włączać, zwłaszcza że bez tego spokojnie się ugra bo gra nie jest trudna.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-25, 17:28   

Nie umicie tego używać :>
Ja bardzo często korzystałem ze zdolności każdego bohatera
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-25, 17:58   

KicerK napisał/a:
Podobvnie, czasem tylko jakos na siłę używałem zdolności franklina ale ogólnie to nawet nie są one zbyt przydatne

Byłyby przydatne gdyby strzelaniny były bardziej wymagające bądź miały poważniejsze konsekwencje niż powtórzenie misji od checkpointa/teleportacja do szpitala, przydałyby się jakieś poziomy trudności czy coś
A zdolności Franklina użyłem chyba tylko w pościgu za paparazzo, żeby go łatwiej zrzucić z motocykla, chociaż dałbym radę bez tego xD po prostu mi gra zaproponowała wciśnięcie capsa

KicerK napisał/a:
lol
nie powiedziałbym że zdolności w mass effect to to samo co w gta. Nie używałeś tam żadnych?

Chodziło mi o skok adrenaliny żołnierza podobny do zdolności specjalnej Michaela, oczywiście używałem leczenia drużyny, krioamunicji, czasem spalenia i kamuflażu na szpiegu oraz innych typów amunicji, ale to w sumie wszystko :P

KicerK napisał/a:
Co się wtedy dzieje? Ja obskoczyłem wszystkie narzędzia po raz w tej misji.

Sam tego chciałeś
https://youtu.be/ayuVTGF1WMU?t=97

KicerK napisał/a:
A to sprawozdanie co to jest? Ja tego psychologa kompletnie olałem xD troche nieświadomie, po prostu robiłem jakieś misje i nagle się okazuje że miałem mieć tego dnia wizytę eh

Tego się nie dostaje u psychologa, tylko wyświetla się po napisach końcowych :P Domyślam się że skrypt analizuje decyzje i czas ich podejmowania, sposób gospodarowania pieniędzmi, ogólne zachowanie gracza. Jeśli mam rację, to super sprawa.

[ Dodano: 2017-09-25, 18:04 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
No, ładna recenzja, swoją drogą szybko te gry przechodzicie, mi główny wątek zajął jakieś 2 tygodnie xD ale grałem po kawałeczku bez zarywania nocy jak kiedyś :P Aftergaming depression.

Dzięki, ja grałem po nocach, wznowiłem od stanu 11% niecały tydzień temu :D

ChodnikowyWilk napisał/a:
:piwo: Też nie mogłem wybrać inaczej, zabijanie tych złych jest zawsze fajne.

:piwo:

ChodnikowyWilk napisał/a:
Bo Michael chodził tam nie do konca z własnej woli, a że to pewnie był psycholog z renomą i najdroższy (a Michael miał kasę) to tak se chodził i miał to w dupie.

Z jego wypowiedzi wynika że jednak potrzebował tej pomocy, ja bym na jego miejscu poszukał innego a skutecznego ¯\_(ツ)_/¯ wkurwiłem się trochę gdy na jednej z wizyt Michaela "olśniło" a ten zamiast gościa wysłuchać wyjechał z "ojej jaka szkoda czas nam się skończył, WYPIERDALAJ : D"

ChodnikowyWilk napisał/a:
No ta zdolność Franklina jak się skończy to gra tak przyspeisza że zawsze wyjebię w coś autem, więc po chuj to włączać, zwłaszcza że bez tego spokojnie się ugra bo gra nie jest trudna.

No dokładnie.jpg

Cytat:
Nie umicie tego używać :>
Ja bardzo często korzystałem ze zdolności każdego bohatera

Uznałem je za zbędne ¯\_(ツ)_/¯

[ Dodano: 2017-09-25, 18:07 ]
Zapomniałem napisać, bardzo mi się podoba że większość dialogów ma swoje alternatywne wersje, dzięki czemu jak powtarzamy misje to unikamy monotonii, nie spotkałem w żadnej innej grze czegoś podobnego

[ Dodano: 2017-09-26, 01:12 ]
Zaczynam od nowa, tym razem na poważnie :zaknafein:

[ Dodano: 2017-09-26, 17:00 ]
albo nie, będę powtarzał misje na złoto
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2017-09-25, 18:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-09-26, 17:36   

e tam wielkie mi co, przejdź grę na 100%
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 18