Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
GTA V z fotorealistyczną grafiką
Autor Wiadomość
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 13:36   

c1ick napisał/a:
Dżitiej fajf to najlepsza gra jaka do tej pory wyszła.


Tak dalece to bym się nie zapędzał, miano najlepszej gry w gatunku a i owszem, ale inne gatunki mają inne cele i też je wybitnie realizują. GTA V nie jest obiektywnie lepsze od Civki, Starcrafta albo Fallouta (o pierwsze dwa mi chodzi). Zależy pod jakim względem to rozpatrujesz. :P

Nie da się określić po prostu najlepszej gry.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mormegil 2017-03-29, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-29, 13:51   

wszechstronność, możliwości (szczególnie online), wielkość mapy, jej dokładność, ilość graczy, optymalizacja, grafika, fizyka, marketing, hajs na nią wydany, hajs z niej zarobiony itp. itd.
pod każdym z w/w względów GTA jest pierwsze albo w ścisłej czołówce - dla mnie to czyni tą grę najlepszą

[ Dodano: 2017-03-29, 13:52 ]
ale to moje zdanie więc izi, jak masz inne to szanuję :fuckyou:
_________________
no trudno
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 13:56   

Cytat:
dla mnie


Tylko o to mi chodziło. :PP

[ Dodano: 2017-03-29, 13:57 ]
I o dopisek :-)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 14:20   

c1ick napisał/a:
wszechstronność, możliwości (szczególnie online), wielkość mapy, jej dokładność, ilość graczy, optymalizacja, grafika, fizyka, marketing, hajs na nią wydany, hajs z niej zarobiony itp. itd.
pod każdym z w/w względów GTA jest pierwsze albo w ścisłej czołówce - dla mnie to czyni tą grę najlepszą

[ Dodano: 2017-03-29, 13:52 ]
ale to moje zdanie więc izi, jak masz inne to szanuję :fuckyou:


Ale w - na przykład - napierdalaniu Imperium Osmańskiego GTA (każde, nie tylko V, żeby być sprawiedliwym) ssie jak sam skurwysyn. Innymi słowy Mormelo słusznie prawi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-03-29, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 18:56   

Lilith_Madness napisał/a:

GTA VC miało cukierkowy klimat lat 80. Lubiłam tą część, ale zawsze było VC < SA.


Dla mnie właśnie ten klimat lat 80. był zajebisty, strasznie fajnie mi się grało w VC :)

Tak swoją drogą - ktoś tu poza mną i Jankielem grał w jedynkę albo dwójkę?
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 18:59   

Grałem chwilę, ale to było coś na zasadzie "hehe mati patrz jakie kiedyś gta było hehehe xDD co za gówno omg : DD"
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:11   

Davos, ja grałam. Kupiłam Trylogię GTA na kilka miesięcy przed darmowym udostępnieniem pierwszych dwóch części. Dwójkę bardziej wolałam od jedynki. A co do jedynki bardziej podszedł mi do niej dodatek, którego akcja odgrywała się w latach 60. w Londynie, jak się rockersi i modsi (?) napierdalali między sobą.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:13   

^
w dwójkę
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:17   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Grałem chwilę, ale to było coś na zasadzie "hehe mati patrz jakie kiedyś gta było hehehe xDD co za gówno omg : DD"


Ano właśnie. A ja miałem zupełnie odwrotną perspektywę. Najpierw zobaczyłem pierwsze GTA u kumpla, gdy było zupełną nowością i wtedy reakcją było tylko: "Wow, ale zajebista giera, można kraść dowolne auto na mapie i nim się przejechać, a jakie miasto duże, a jakie zróżnicowane misje, wow wow wow!". Potem wyszła dwójka, którą już kupiłem i ogrywałem na swoim kompie - o wiele lepsza niż jedynka bo bardziej kolorowa i dopracowana. I pamiętam do dziś, jak się zastanawialiśmy z kumplem, gdy zapowiadali GTA III w trójwymiarze, jak to w ogóle zrobią :D Nie, żeby wtedy nie było gier w trójwymiarze - były, choćby różne Quaki, Duke Nukem, Tomb Raidery i sporo innych - ale jednak GTA tak dobrze sprawdziło się w formacie 2D, z kamerą śledzącą bohatera z góry, a przy tym było na tyle rozbudowane, że serio rozkminialiśmy, jak oni to wszystko przeniosą w trójwymiar :PP
A dzisiaj ludzie nie mogą uwierzyć, jakim cudem kiedyś GTA nie było w trójwymiarze...

[ Dodano: 2017-03-29, 19:18 ]
O, czyli jednak! No to dla Lili i Mormegila :piwo:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2017-03-29, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 19:38   

Zabierz mi to piwo, bo nie zauważyłem, że Lilka mi się wcisnęła. "^" było do Wilka. :PP

W Quake'a pierwszego czasem sobie jeszcze zagram, dla luzu (mój ulubieny staroszkolny shooter). W GTA starsze niż 5 prawdopodobnie już nigdy.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:10   

Dead_Laugh napisał/a:
Trevor jest niesamowitą postacią. I w sumie dla mnie to on jest dużym plusem V. A poza tym? Chuj z grafiką. Fabuła czasami jest nudna. Ale trzyma poziom. SA za to miało naprawdę wspaniałą fabułę i klimat. VC było fabularnie równie mocne ale nie ten sam klimat co SA. IV mi w ogóle nie podpasowała



Aa czyli jednak w Gta 5 grałem bo Trevora pamiętam, więc nie grałem w 4. No i w 1 i 2 też grałem ale to tak samo jak Wilku
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 20:55   

Co do tego co Mormel wspomniał: QUAKE III ARENA!

Od tamtej przy wszystkich innych strzelankach łącznie spędziłem dokladnie 0 minut...


A Davos słusznie prawi. Tak było jak powiedział gimby jedne wy nieusłuchane... Pomyślcie jakim szokiem było GTA III gdy wyszło... Eeech!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-03-29, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-29, 21:23   

Mormegil napisał/a:
Nie da się określić po prostu najlepszej gry.

:clap:

GTA2 było prima sort, pewnie nawet teraz trafiłbym do czołgu w pierwszym mieście.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 00:26   

Słownik :piwo: (to jest to piwo odebrane Mormegilowi :PP ).

W pierwszym mieście to nawet były dwa czołgi :) Tylko można się było nimi przejechać jedynie raz. Gdy już się wysiadło lub policja z niego wyciągała to już nie dało się wejść ponownie. W drugim i trzecim mieście można już było wsiadać dowolną ilość razy, ale w trzecim mieście przy 6 gwiazdkach pojawiała się gwardia narodowa ze swoimi czołgami i było pozamiatane :] Dlatego najbardziej lubiłem drugie miasto. No, nie tylko dlatego, bo frakcje też były tam najlepsze. No i była jedna misja, gdzie trafiało się do więzienia i trzeba było z niego uciec. A gdy już się wykonało tę misję to można było sobie potem wjechać autem do tego więzienia (wcześniej było zamknięte) i rozjeżdżać więźniów :D

[ Dodano: 2017-03-30, 00:29 ]
Fajne były też stacje, gdzie można było przemalować samochód, ale i uzbroić go w miny i olej. I potem sobie jeździsz po mieście, nagle zostawiasz minę i patrzysz jak wybucha jadący za tobą samochód. Albo wypuszczasz plamę oleju na ulicy biegnącej obok wody i patrzysz, jak wpadają do niej samochody, które najechały na tę plamę :]
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 00:33   

Przemalować samochód można w każdej wersji. Ale od IV wymyślili coś takiego, że jak policja Cię widzi, że wjeżdżasz do warsztatu i przemalowujesz brykę, to gra nie zniweluje Ci gwiazdek poszukiwania. Trochę bardziej logiczne, trzeba przyznać :)
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 01:48   

Ja znam ino VC i SA, wedlug mnie obie wersje są zajebiste, w piątkę zacznę grać w tym tygodniu, zobaczymy czy sięgnie klasy poprzednikow. :>
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 20:51   

Davos napisał/a:
W pierwszym mieście to nawet były dwa czołgi :)

Wiem, ale do obu raczej bym już nie trafił.

Davos napisał/a:
Dlatego najbardziej lubiłem drugie miasto.

Ja w sumie też, najbardziej w pamięć zapadła misja ze zbieraniem ludzi do produkcji hotdogów. :]

macbed napisał/a:
Ja znam ino VC i SA, wedlug mnie obie wersje są zajebiste, w piątkę zacznę grać w tym tygodniu, zobaczymy czy sięgnie klasy poprzednikow. :>

Aale jak to, zamierzasz ominąć Bowling Simulator i TBoGT?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-30, 21:00   

Cytat:
Aale jak to, zamierzasz ominąć Bowling Simulator i TBoGT?

IV genialna i TBoGT również, świetny dodatek. Choć moje klimaty to bardziej TLaD, to jednak TBoGT miało fajniejsze misję i lepszą fabułę..

macbed-chan, let's go bowling ;3
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-31, 20:48   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Ja w sumie też, najbardziej w pamięć zapadła misja ze zbieraniem ludzi do produkcji hotdogów. :]


To było akurat w trzecim mieście :PP Ale fakt, misja kozacka, zdecydowanie najlepsza w trzecim mieście i jedna z najlepszych w całym GTA2 :]

[ Dodano: 2017-03-31, 20:52 ]
Dla tych, którzy nie grali - to była misja dla ruskiej mafii. Porywało się autobus, podjeżdżało kilka razy na przystanek, aż nazbierało się odpowiednio dużo ludzi, potem jechało się do jakiejś fabryki, ludzie wysiadali i byli przez ruskich zaganiani na taśmę produkcyjną, która prowadziła ich do jakiejś maszynerii... no i ludzie wyjeżdżali już z niej jako hot-dogi, które następnie zawoziło się członkom konkurencyjnej mafii :D
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-31, 21:21   

Davos napisał/a:
To było akurat w trzecim mieście

lel, serio?!

Tak sobie obejrzałem kilka misji na tubie teraz i w sumie śmieszna sprawa jakie króciutkie są. I to, że kiedyś się nie umiało into angielski i misje przechodziło się metodą prób i błędów. :D
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.092 sekundy. Zapytań do SQL: 35