Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Czym jeździsz?
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-08, 23:19   

Trochę się zmieniło od ostatniego wpisu - teraz jeżdżę 92 stąd gdzie mieszkam a potem to już mogę prawie wszystkim.
Możliwości jest tyle, że aż się w tym sam jeszcze nie odnajduje do końca.


Mogę albo 69 a potem 79 albo
69 potem 2 potem 7/8 albo
69 potem 4/5/6 potem 7/8
Mogę też 69 potem z buta i 8
albo 69 i potem 7

to zależy gdzie wysiade

mogę 54 potem
A. 8
B. 1 przesiadka na 3 i przesiadka na 7
Albo 54 potem 79
Albo 53/52 potem 79

ewentualnie 56 potem 79

A najlepsze, że w każdym z przypadków jadę z innych części miasta

[ Dodano: 2014-10-08, 23:20 ]
Ew mogę z buta 2km i na 8 ale to raczej mi się nie chce
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-08, 23:23   

Moris299 napisał/a:
Mogę albo 69 a potem 79 albo
69 potem 2 potem 7/8 albo
69 potem 4/5/6 potem 7/8
Mogę też 69 potem z buta i 8
albo 69 i potem 7


Moris to jest jednak zwierzę! W każdym wariancie zaczyna od 69. Gościu zostaw coś na chwile po grze wstępnej!

I ja wszystko skumałem, ogólnie ciekawe kombinacje ale co to jest "z buta i 8" to nie mam pojęcia. Trzydziecha na karku a tego nie próbowałem!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-08, 23:25   

śmieszne że moris może napisać czym jeździ i wszyscy powiedzą "aha, spoko", a jakby jakaś dziewczyna to napisała to zaraz by ją wystalkowali


...a, bo nie da się stalkować samego siebie B)


nie no tak naprawdę to mówię o adijosie, on wszystkich stalkuje więc koniec z prywatnością
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-08, 23:39   

Po co miałby mnie stalkować skoro się już kiedyś nawet spotkaliśmy? :d

Ale fakt gdyby jakaś forumowiczka mieszkała w Bydg i napisała czym jeździ to bym spróbował ją odnaleźć
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 14:35   

Ja jeżdżę rowerem wszędzie, nie mam prawka (jako naprawdę jeden z nielicznych) i nie mam nawet zamiaru go robić. Póki nie będę zmuszony w przyszłości pokonywać większych odległości do pracy, pozostanę przy rowerze.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:17   

Wilku też miałem i mam takie podejście. Na rowerze zdrowo, w tramwaju poczytam. To na chu.j mi auto? Żeby stać w korkach, bulić na oce ace i chu.jwice i martwić się że mi ukradną albo jakis nayebany gimb mi je puszą po bronku porysuje. W efekcie prawko zrobiłem w wieku 26 lat. Było mi potrzebne pól roku bo miałem horrendalnie daleko do pracy. Ale potem nasze (zn moje i tej pracy) drogi się rozminęły i znów nie miałem powodu żeby jeździć więc sprzedałem na złom (no, silnik był świetny więc poszedł osobno) starego, ledwo dyszącego citroena AX, którego pól roku wcześniej kupiłem za 7stów i 0,7l. I wyszedłem prawie na zero. Poza tym złomem z rdzy i leguminy (ale trzeba mu przyznać że skur.wysyn miał odejście. Start ze świateł zawsze mój, nieważne jaka fura stała na sąsiednim pasie a choćby i jaguar! Co było 50 metrów dalej to już inna bajka. Smutna zresztą) nigdy nie miałem samochodu i w sumie to w ciągu ostatnich dwóch lat siedziałem za kierownikiem dokładnie 4 razy i zrobiłem łącznie może 100km.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:40   

Ja sobie nie wyobrażam dziś nie mieć prawka. Dla mnie to by było niemal jak brak ręki. A auto jest bardzo przydatne. Ja robię codziennie w drodze z domu do pracy 20 km i drugie tyle w powrotną drogę. Gdybym miał zapieprzać autobusami, to trwałoby to dwa razy dłużej, bo podmiejskie w mojej okolicy nie dość, że jeżdżą bardzo rzadko, to jeszcze są wypchane po brzegi. Wiadomo, za auto się płaci - benzyna, OC, przegląd - ale jednak jest komfort jazdy, można sobie posłuchać muzyki czy drzeć mordę przy jakimś kawałku ;) No i musisz trzymać ciągle zegarka w ręku w obawie, że autobus ci ucieknie, jak nie zdążysz. A swoją drogą komunikacja publiczna niby jest darmowa? Gdybym miał płacić za dwie sieciówki - miejską i podmiejską - to bym wyszedł tak samo, co jadąc samochodem. Aczkolwiek Wilka rozumiem, bo jeszcze jest w tym wieku, w którym auto nie jest niezbędne do życia. U mnie było to samo. Niby prawko zrobiłem mając 19 lat, ale i tak sporo później jeszcze jeździłem jeszcze wszelkiej maści autobusami i tramwajami. Potem zrobiłem kombinację - dojazd samochodem do Poznania, a potem przesiadka na MPK. Dopiero od kilku lat jeżdżę regularnie samochodem.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:41   

Nie wyjeżdżaj proszę z wiekiem. :-D Nadal utrzymuję że w moim wieku samochód wciąż NIE jest niezbędny do życia.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:43   

No niektórym nie jest :P Ale Ty nie musisz dojeżdżać spoza miasta więc to trochę inna sytuacja.

Jeśli Ciebie to pocieszy, to mam kuzyna o 3 lata starszego, który nawet nie ma prawka i wszędzie go wozi żona ;)

Co prawda dla mnie to trochę masakra, ale się nie czepiam :P
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:45   

Jeżdżę hulajnogą albo na łyżwach w sumie, zależyod pory roku
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:45   

I tam masakra. Zaje.bista sprawa. Całe życie z pifkiem w ręku na fotelu pasażera. Relaks. Tak jeździć samochodem to mógłbym miesiącami wysiadając tylko co jakiś czas rozprostować nogi, odlać się, zjeść coś i dokupić piwa. Uwielbiam się na luzie z browarkiem wozić jako pasażer. To prowadzić nie lubię i cholernie mnie cieszy że nie musze.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:48   

Lubię prowadzić. I jeździć jako pasażer. Ale odkąd brat rozwalił naszego uroczego peugeocika partnera, nieczęsto jeżdżę sama. Małe zwrotne auta są ok, ale przy tych długich panikuję... Jeszcze jak są czujki, to pół biedy. A z drugiej strony uwielbiam jeździć autem ojca. Niby wielki, a taki cichutki, szybki, zwrotny jak na swoje gabaryty...

A swoją drogą to marzy mi się auto, ale w Krakowie odważę się tylko jeśli będę miała garaż na nie.

I zgodzę się z Davosem - auto to luksus, który potrafi się przydać. Odkąd przyjaciel zakupił focusa, wozimy dupy jak hrabie w odległe świata strony. Nie trzeba martwić się o autobus czy pociąg, tylko hop do auta i jazda.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:49   

Tak, mi mój kiedyś powiedział że jak zrobię prawo jazdy to świetnie, bo będę go wozić, bo kumpla dupa też ma prawo jazdy i wszędzie go wozi : D myślałam że sie sturlam
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:58   

Też nie lubię prowadzić. Prawko mam, ale od kiedy zrobiłem to jeździłem może ze dwa razy tylko.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 21:58   

Jankiel - masakra, bo jak kuzynowi żona np. zachoruje to nawet nie będzie mógł jej zawieźć do lekarza... Dlatego nawet jeśli ktoś nie lubi jeździć, to mimo wszystko dobrze, żeby chociaż potrafił. I żeby miał to prawko.

RudaMaupa napisał/a:
Odkąd przyjaciel zakupił focusa, wozimy dupy jak hrabie w odległe świata strony. Nie trzeba martwić się o autobus czy pociąg, tylko hop do auta i jazda.


Ano właśnie. Ja już zaliczyłem trochę wypadów samochodowych z kumplami - niektóre w Polsce, inna dużo dalej. Rekord to 5,5 tys. km w niecałe 10 dni jeżdżąc po krajach południowej Europy. Dużo jeździliśmy, a mimo tego dużo też zobaczyliśmy. Gdybyśmy nie mieli do dyspozycji samochodu, już by takiego fajnego wypadu nie udało się zrobić.

Ja w sumie kiedyś też nie lubiłem specjalnie jeździć. Prowadziłem samochód bo musiałem, ale nie dawało mi to specjalnej frajdy (chociaż też się tego nie bałem). Ale od paru lat autentycznie to lubię :) I np. gdy mam gdzieś jechać z siostrą albo matką, to wolę sam prowadzić niż oddawać im kierownicę :P Z ojcem czy kumplami już mogę jeździć jako pasażer.
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-09, 22:04   

a ja bym już dawno zrobiła prawko gdyby nie jedna z moich chorych fobii :facepalm: :toniczeniematakiejemotki:

straaaaasznie bym chciała jeździć, jakbym już miała prawko to bym zabrała tacie auto i pojechała gdzieś daleeeeeeeko


ta jasne
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 22:06   

Basiu, a co to za fobia? ;)
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-09, 22:34   

przed lekarzami ;_; bo najpierw musiałabym sobie zbadać wzrok a okulistów boję się chyba najbardziej ze wszystkich lekarzy ;_;
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 23:12   

U mnie te badania były robione tylko "na papierze". Instruktor załatwił jakieś zaświadczenie, że niby ja i inna dziewczyna, która chodziła ze mną na jazdy, mieliśmy te badania, a w rzeczywistości nawet nie widzieliśmy żadnego lekarza. I z tego co wiem, nie tylko mój instruktor tak postępował...
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-09, 23:16   

Haha my nie milismy zadnych badan, dostalismy kartki ktore mielismy wypelnic dotyczace chorob i wad wzroku i w ogole i na tym koniec, jak ktos mial wade wzroku albo chorobe jakas to wtedy musial isc do lekarza ;s czy cos
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.072 sekundy. Zapytań do SQL: 32