Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia naszych zwierzaczków :D
Autor Wiadomość
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 13:40   

Mój to jest typowy jak z memow. Wybrzydza z zarciem, ma minę jakby z wiecznym fochem, drze ryj po nocy, przylazl żeby pomiziac A jak już miziasz to gryzie :frusty:
Dawno nią nie spamowałam w zdjęciach to muszę cos wrzucić

[ Dodano: 2020-02-11, 13:47 ]
http://imgur.com/a/wlhMJ90
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 14:42   

Jaka słodycz, cicha woda! :love: I prześliczne oczka ma!
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 14:44   

fajne kitkałke
_________________
 
 
MsMadeleine 
Magdalena


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 673
Skąd: Kraków

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 16:01   

Jaka kochana! <3 :love:
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 16:02   

RudaMaupa napisał/a:
Dachowiec, ale uwielbiam!


Dla mnie "ale" do wyrzucenia, nie rozumiem, dlaczego to miałoby się wykluczać. :D

RudaMaupa napisał/a:
Obrazek


Oja, ale różnica! Widać tę zmianę natężenia szczęścia!

kotmaalealamakota napisał/a:
jak już miziasz to gryzie


Ej, niektóre koty tak mają, mój (no w sumie już rodziców) też - ale to chyba jest jakiegoś rodzaju normalna reakcja, przecież siebie też podgryzają przy "pieszczotach". :P

Poza tym ona wygląda tak, że można jej wybaczyć wredność. Ładni mają łatwiej. :P

[ Dodano: 2020-02-11, 16:02 ]
RudaMaupa napisał/a:
Dachowiec, ale uwielbiam!


Dla mnie "ale" do wyrzucenia, nie rozumiem, dlaczego to miałoby się wykluczać. :D

RudaMaupa napisał/a:
Obrazek


Oja, ale różnica! Widać tę zmianę natężenia szczęścia!

kotmaalealamakota napisał/a:
jak już miziasz to gryzie


Ej, niektóre koty tak mają, mój (no w sumie już rodziców) też - ale to chyba jest jakiegoś rodzaju normalna reakcja, przecież siebie też podgryzają przy "pieszczotach". :P

Poza tym ona wygląda tak, że można jej wybaczyć wredność. Ładni mają łatwiej. :P
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 16:25   

Wytłumaczenie czemu koty gryzo przy mizianiu https://youtu.be/Si-yk1KxYX0
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 16:36   

Jeśli tak, czemu to dotyczy tylko jednego mojego kota? :P
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 19:49   

Ascara, koty są jak ludzie - mają różne charaktery i temperamenty. Jedna moja kotka rzucała się na wszystko, co błyszczało, co skutkowało strąceniem choinki w środku nocy, a druga to kot-wyjebanenawszystko. Ta bardziej energiczna była zazdrosna, jak np. bawiłam się z psem i podbiegała, żeby też się pobawić, podczas gdy ta spokojniejsza w tym czasie szukała spokojnego miejsca, by pierdolnąć się spać.
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 20:00   

Dopiero co się obudziłem i przeczytałem nazwę tematu jako "Zdjęcia naszych zwieraczów : D".
Błagam, nie róbcie tego.
Ostatnio zmieniony przez Antybristler 2020-02-11, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 20:01   

hello.jpg
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-11, 20:20   

RudaMaupa napisał/a:
Koty sporo niszczą. Miałam piękną kanapę, która została drapakiem... No i pytanie jak Wilk z kotem się dogada :haha:

Może w następnym mieszkaniu, jest trochę właścicieli, którzy się zgadzają, trzymam kciuki! :hug:


psa można nauczyć żeby nie gryzł/nie drapał

psy>chomiki>żółwie>>chatki z gówna > https://youtu.be/JtTaFpM6SsE > koty

:diabelek2:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-02-11, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-12, 05:00   

No tak, pies najlepszy, bo jest narzędziem obdartym przez człowieka z całej swojej natury.

Zresztą guzik prawda, bo zarówno z kotem jak i z psem trzeba odnaleźć harmonię. Zarówno koty jak i psy uczy się czego nie wolno i mowa tutaj o reakcji zwierzęcia na coś, co je drażni. Jeżeli będziesz drażnił psa, to też jakoś okaże rozdrażnienie, np. weźmie do pyska Twoją rękę żebyś przestał. I w obu przypadkach nieogarnięta osoba hugo potrafi zrobić będzie miała i gryzącego psa i gryzącego kota. Przede wszystkim trzeba być ogarniętym właścicielem i uczyć się o swoim czworonogu. Koty nie są gorsze, tylko są mniej zrozumiane, bo większość ludzi chciaoby żeby najlepiej wszystkie zwierzęta były przez niego zułomnione i podatne na manipulację jak psy. Szkoda mi psów, gloryfikuje się ich najsłabsze cechy, a potem słyszymy jak to psy są katowane, bo nie mają odruchu samoobrony przed człowiekiem :/ A to nasza wina.

Nie obejrzałam całego filmiku teraz, więc nie pamiętam czy to było wspomniane, ale bardzo często błędnie interpretujemy ugryzienie przez kota podczas głaskania jako "bezpodstawny atak". Postanowiłam w pewnym momencie w końcu sama sprawdzić, bo na ile znałam koty po prostu nie kleiło mi się to z całością i postanawiałam nie reagować jak na atak, kiedy koty to robiły, tylko zostawiać rękę w bezruchu, żeby zobaczyć, co się dalej stanie (zwłaszcza, że i tak zabieranie ręki to najbardziej szkodliwa dla nas rzecz jaką możemy zrobić, kiedy są na niej pazury i zęby kota) i w każdym przypadku albo kot chciał wziąć moją rękę i mi pokazać dokładnie gdzie głaskać, albo był tak podekscytowany, że nie wiedział jak wyładować radość. Musimy zrozumieć, że są to jedyne możliwości jakie kot ma, kiedy chce nam coś powiedzieć. Jeżeli go drapię pod brodą, a on straaaaaasznie chce, żebym go podrapała za uchem, to weźmie moją rękę w łapę i pociągnie za ucho, bo inaczej nie umie. A jak drapię za uchem, a chce po brodzie, to złapie rękę w zęby i pociągnie w dół. Czasem nawet głaskanie ostatecznie wygląda tak, że twoja ręka cały czas jest w pazurach kota i on sobie ją dowolnie przesuwa, gdzie chce, a ty masz swobodną rękę, więc ci się nie dzieje krzywda. Kot jest wtedy super zadowolony, a ty jesteś jego ulubionym człowiekiem, bo wszyscy inni uciekają, kiedy kot próbuje im coś powiedzieć. Jeszcze inną kwestią jest to, jak podchodzimy do kota. Wiele osób narzeka na ataki, kiedy chce pogłaskać kota po czole, a w kocim behawioryzmie podnoszenie łapy nad głową oznacza zaproszenie do zabawy i pierwszą myślą kota jest, że chcesz się z nim bawić. Najlepiej jest po prostu wyciągnąć rękę do kota, a on ci pokaże gdzie miziać. No przykro mi, że kot to nie pies i nie możemy go zdominować i dotykać tak jak nam się podoba, ja osobiście przynajmniej czuję się jakbym koegzystowała z myślącą istotą a nie sterowała niewolnikiem...
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-12, 08:29   

Jak zostawiłem rękę w spokoju to moja kotka po chwili gdy zatopiła w niej ząbki zaczęła ją lizać

[ Dodano: 2020-02-12, 08:35 ]
Ale nie przypominam sobie by pokazywała mi gdzie ją głaskać, ale i tak wiedzialem gdzie lubi i zeby nie głaskać jak śpi lub jak jest na polu, wystarczy obserwować i wszystkego można się dowiedzieć.
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 02:08   

Mamy miesięczną chomiczkę, z nami jest od 2 tygodni. Na razie daje się karmić z ręki, jeszcze trochę i będzie wchodzić na ręce. Poznajcie Kirę.


_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 02:27   

trochę ją ucieło :V
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 06:16   

Nareszcie zdjęcia chomisia! :grimer: :grimer: :grimer:

Miałam trzy chomiki jak byłam mała i strasznie chciałabym mieć ponownie Dx Zwłaszcza, że wtedy nie miałam internetu i nie wiedziałam, że z chomikami można tyle rozmaitych rzeczy robić, np. moja siostra dała kiedyś chomikowi kawałek szynki i mnie to całe życie prześladowało, że "co jeśli zagroziła jego zdrowiu", ale ostatnio zaczęłam uczyć się więcej o chomikach i nie tylko okazuje się, że są wszystkożerne, ale nawet można im dać troszku ugotowanej mielonej wołowiny czy jajecznicy czy bazylii :o Chcę mieć znowu chomika żeby zobaczyć jakie byłyby jego ulubione smakołyki z całej gamy rzeczy, które można mu dawać, dodać więcej rzeczy do klatki niż kiedy byłam mała, bo nawet bym na nie nie wpadła (dowiedziałam się na przykład ostatnio, że można posypać w klatce ściółkę ziołami, ładnie pachnie i jest dobre dla chomika) Dx

Zazdroszczę Wam chomiczka <3 Na początku trzeba go do siebie oswajać, ale potem sam wchodzi na rękę i przybiega na swoje imię. Zawsze mnie rozbrajał okres przejścia z "chomik uciekł za kanapę, teraz muszę kombinować jak go wyciągnąć" na "chomik uciekł za kanapę? Zawołaj i połóż dłoń na podłodze, sam przyjdzie" xd

Moris lubi majsterkować, rozumiem, że możemy się kiedyś spodziewać labiryntu dla chomika? :hm?:
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 15:06   

x e i [13.02.20, 17:59:45] macbed: moje kote umie tylko domagać się jedzenia
x e i [13.02.20, 18:00:13] macbed: jest to zwierzę podwórkowe więc ojciec mu zbudował bajerancki domek w wiacie xD jak chcecie to zrobię fotę pojutrze
i [13.02.20, 18:02:44] NieMamKlawiatury: Uuu, poka

http://imgur.com/a/8IFgZ35
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 21:03   

Fajne te Wasze koteły :git:


Antybristler napisał/a:
Dopiero co się obudziłem i przeczytałem nazwę tematu jako "Zdjęcia naszych zwieraczów : D".
Błagam, nie róbcie tego.


Bez obaw, Wojtek już wydoroślał od tego czasu.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-16, 17:02   

Cytat:

Moris lubi majsterkować, rozumiem, że możemy się kiedyś spodziewać labiryntu dla chomika?


Ten zameczek to moje dzieliło, zrobione na drukarce 3D, jak będę miał więcej czasu to właśnie planuje z kartonu i elementów drukowanych budowę jakiegoś labiryntu czy toru przeszkód ze smakolykiem na końcu żeby była zmobilizowana go przejść :-D

Jej klatka jest obecnie dwuczęściowa - jedna część to tradycyjna dwupiętrowa klatka,na dole na sypialnia, na górze jedzenie i picie a ja jej dodrukowałem jeszcze tunel ktory idzie do dodatkowej części w której ma "plac zabaw" - tzn właśnie zameczek, ma bardzo wysoką warstwę ściółki, żeby mogła sobie tunele kopać, bo ten gatunek co mam akurat lubi tunele, oraz duży, 28cm kołowrotek, bo chomiki muszą mieć jak największy kołowrotek żeby im się kręgosłup nie wykrzywiał od biegania (o czym kiedyś niestety nie wiedziałem jak miałem poprzedniego chomika, który miał zaledwie 14cm kołowrotek :( )

A ta dodatkowa część jest wykonana z pojemnika z Ikei, tak ludzie na forum chomikowym doradzali, że te pojemniki nadają się nawet jako klatka,a mój ma pojemnik + klatka ^_^ :-D

[ Dodano: 2020-02-16, 17:02 ]
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2020-02-16, 17:07, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-19, 13:50   

<3 <3 <3
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.155 sekundy. Zapytań do SQL: 34