Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 12:15
Bartko, zrób coś z tym...
Autor Wiadomość
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-12, 03:01   Bartko, zrób coś z tym...

panna nie ma zdrowego umysłu, a jeżeli admini/modzi piszą w ten sposób, to za co ja dostalem bana?
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-12, 08:43   

a tak sobie serduszka wysyłali i w ogóle :troll:
_________________
no trudno
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 09:19   

Sama miłość. :troll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 10:35   

Tak wygląda miłość dwulicowych pijaczyn z Nowej Huty
#iregretnothing
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 12:56   

brzozik, mimo wszystko powinieneś wrzucać chyba całą dyskusję a nie tylko urywek z sb : /
bo tak to działasz troche jak jakaś gazeta wyborcza czy coś :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-12, 14:07   

nie czytalem calej rozmowy, ten fragment mi sie spodobal najbardziej ;D
mimo wszystko władza powinna dawać przykład :dont:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 14:08   

To prawda, Jankiel żadnego przykładu mi nie dał, a potem przedstawił listę roszczeń :ok:
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 14:44   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
nie czytalem calej rozmowy, ten fragment mi sie spodobal najbardziej ;D
mimo wszystko władza powinna dawać przykład :dont:


A ja uważam, że najpierw powinno się przeczytać całą rozmowę, a dopiero potem się wypowiadać w danej sprawie. I nie robić czegoś takiego, że przeczyta się jeden fragment wyrwany z kontekstu, bo "się podoba" i budować na tym pogląd na całą sprawę. Bo to serio wygląda jak jakaś Wybiórcza czy TVN.

Ale przecież najważniejsze, że ktoś coś powiedział na Jankiela! No jak tak można! Przecież on jest zawsze wspaniały i nigdy nie robi nic źle! Skoro Love coś na niego powiedziała, to na pewno musi być niezrównoważona psychicznie, prawda?

A tak serio: Nie podoba mi się pomysł, by modem był, ktoś, kto ledwie dostał nową funkcję, a od razu poucza innych, jakby sam doskonale wiedział wszystko. A nawet nie wie, jak dać komuś ostrzeżenie. No ale zamiast tego usunął avki, bo się nie podobały. Hail to the mod!

Zresztą, co ja się będę rozpisywał. Wkleję to, co napisała Love w innym temacie do Bartka:

Cytat:
- mianujesz na admina ac hoc bez żadnej konsultacji z innymi adminami, ba, nawet bez konsultacji z samą tą osobą - jak sam zeznawał "nagle zauważył, że jest zielony"
- potem przez dwa dni nie dajesz nigdzie cienia powiadomienia o warunkach swojej decyzji - jedyne, co zrobiłeś to założenie jakiegoś tematu o quizie i wyjście, jakby nic się nie działo
- więc możesz w sumie nie wiedzieć, co się działo - Jankiel bawił się panelem administracyjnym i wyłączał użytkownikom elementy profilu według własnego widzimisię, przy tym odszczekując im na sb jak to on ma władzę a oni niech spieprzają
- potem Jankiel zrzekł się funkcji i każdy myślał, że przy Twojej kolejnej wizycie zostanie mu ona ściągnięta - tak się nie stało
- Jankielowi spodobała się nowa funkcja i poczuł, że skoro jest adminem to może obrzucać ludzi naokoło mięsem i ich szykanować


Zresztą, Brzozik, ty się pytasz, za co dostałeś bana? Serio? Obraziłeś kobietę, na dodatek z kontekstem seksualnym (już nie pamiętam, co napisałeś dokładnie. I szczerze mówiąc nie chcę pamiętać), a twoim "pretekstem" było to, że obrazek był za duży. I ty się jeszcze dziwisz, za co dostałeś bana?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 14:47   

Jestem ciekaw jak by się potoczyła sytuacja, gdyby kto inny został modem zamiast Jankiela...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 15:09   

widzu napisał/a:
Jestem ciekaw jak by się potoczyła sytuacja, gdyby kto inny został modem zamiast Jankiela...

Ja byłbym znacznie lepszy
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:55   

Cóż, ja po prostu dałabym warny (tak się składa, że umiem, a gdybym nie umiała, zapytałabym kogoś "wyżej"), a później olała całkowicie "możliwości". Mimo wszystko, Janek, nie miałeś prawa grzebać w cudzych profilach. To, że masz do czegoś uprawnienia techniczne, nie znaczy, że wolno Ci to robić. Ja też mam opcję archiwizowania czegoś na Mistrzach, ale raczej nie powinnam poarchiwizować screenów userów, za którymi nie przepadam, prawda? Może psikutasa, który mi ubliżył, uch, ale to by była zemsta! I co, wolno mi to zrobić? A przecież techniczną opcję mam. To dla mnie coś analogicznego.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 18:10   

A przepraszam bardzo, co takiego "nagrzebał" Jankiel w tych profilach i komu?
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 18:13   

usunąłem V - r awatar, podpis i sygnę ze spamiąca bułą. Taki prztyczek w nos. nie wiem co bym zrobił kwadrans później, czy to odwołał czy nie, wiem, że mnie ten głupi pomysł ubawił, co zreszta widac było po mojej reakcji na szaucie zaraz po tym, ale nie miałem okazji się przekonać co bym zrobił gdyby doszło do dyskusji bo V - r minute później nazwał mnie chujem i wyszedł z forum. Właśnie, czy dostał osta za nazwanie mnie chujem?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 18:14   

I o to tyle hałasu? :haha: No kurwa ludzie bądźcie poważni. Theraj sam otwarcie przyznaje, że jest chujem, szczególnie względem niektórych osób, a jak mu ktoś trochę potroluje to się nagle obraża jak dziecko jakieś...
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 18:30   

Ktoś tu cierpi na amnezję, bo dobrze pamiętam, że naprawiałam dwa profile potem w panelu. Nie opowiadaj tylko połowy historii.
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-12, 21:08   

Szyszek27 napisał/a:
brzozik70043704352251515 napisał/a:
nie czytalem calej rozmowy, ten fragment mi sie spodobal najbardziej ;D
mimo wszystko władza powinna dawać przykład :dont:


A ja uważam, że najpierw powinno się przeczytać całą rozmowę, a dopiero potem się wypowiadać w danej sprawie. I nie robić czegoś takiego, że przeczyta się jeden fragment wyrwany z kontekstu, bo "się podoba" i budować na tym pogląd na całą sprawę. Bo to serio wygląda jak jakaś Wybiórcza czy TVN.

racja, mój błąd

Szyszek27 napisał/a:
A tak serio: Nie podoba mi się pomysł, by modem był, ktoś, kto ledwie dostał nową funkcję, a od razu poucza innych, jakby sam doskonale wiedział wszystko. A nawet nie wie, jak dać komuś ostrzeżenie. No ale zamiast tego usunął avki, bo się nie podobały. Hail to the mod!

Zresztą, co ja się będę rozpisywał. Wkleję to, co napisała Love w innym temacie do Bartka:

Cytat:
- mianujesz na admina ac hoc bez żadnej konsultacji z innymi adminami, ba, nawet bez konsultacji z samą tą osobą - jak sam zeznawał "nagle zauważył, że jest zielony"

To pewnie była spontaniczna decyzja, ot tak, dla żartu.
Szyszek27 napisał/a:

Zresztą, Brzozik, ty się pytasz, za co dostałeś bana? Serio? Obraziłeś kobietę, na dodatek z kontekstem seksualnym (już nie pamiętam, co napisałeś dokładnie. I szczerze mówiąc nie chcę pamiętać), a twoim "pretekstem" było to, że obrazek był za duży. I ty się jeszcze dziwisz, za co dostałeś bana?

Nie dziwie się, wiedziałem, że w tym czasie nie będę miał czasu na internet więc to i tak było mi bez różnicy.
Pretekstem nie był za duży obrazek, tylko użycie funkcji you, w temacie w którym zbierałem ludzi na grę w warcaby, więc obiektywnie patrząc użyłem jej w celu w którym została stworzona.
Wszyscy admini przymknęli na to oko, nic złego nie zrobiłem, ale oczywiście przyszła Love
zobaczyła, że to ja i od razu ost. ale teraz nie wiedziała jak się daje osty Therajarowi który spamował w każdym możliwym temacie, nie wspominając już o bluzgach z jego strony w kierunki moim i Jankiela.
o to się wkurzyłem, rola admina to nie tylko dawanie ostów WYBRANYM użytkownikom i pokazywanie swojej "władzy"
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 21:20   

Każdy, kto użył funkcji you w tamtym temacie dostał osta, to były łącznie trzy osoby (-_\) nie mówiąc o tym, że sami napisaliście "proszę o osta" (-_\) W dodatku nie masz żadnych dowodów na to, że wszyscy admini przeczytali ten temat przede mną
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-12, 23:45   

Chciałem osta od Rudej <3
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-13, 09:14   

więc dostałeś od niej bana <3
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-13, 12:13   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Chciałem osta od Rudej <3

I za dostanie od kogoś innego reagujesz w taki sposób jak wtedy. A potem zakładasz taki temat jak ten. Z mojej strony to wszystko tutaj.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.078 sekundy. Zapytań do SQL: 33