Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:48
Wiedźmin
Autor Wiadomość
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-08, 19:00   

Ile ja bym dała, żeby wejść do takiej piwnicy...
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-08, 19:01   

Mańka, widzę po Twoim avku. Ale spokojnie, białe niedźwiedzice są naprawdę ładne ;)
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-09, 22:26   

Przeszedłem dzisiaj Wiedźmina 2. Teraz mam zapis, dzięki któremu będę mógł zacząć 3 część z tatuażykiem <3

Ogólnie myślałem, że gra wygląda bardziej jak jedynka to sobie przed uruchomieniem wszystko dałem na ultra i miałem taki pokaz klatek, że łojezu :D

Co do wyborów to wybrałem Iorwetha. Potem zjebałem questa z tym kto otruł Saskię - bo człowiek nie wiedzioł, że trzeba przed tym konkretne poboczne wykonać. I uznałem przez to, że książę penis zasługuje na sprawiedliwy sąd i meh.

Potem się wzruszyłem, że trolle mi przyszły pomóc w bitwie :D

A dalej to byle jak najszybciej skończyć grę. Odczarowałem Saskię i pozwoliłem zginąć Sheali - chyba najbardziej satysfakcjonujący wybór w grze. Głupia pizda przed chwilą mi groziła a teraz woła pomusz, a giń ropucho ty i ta twoja chujowa czapko :D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-10, 22:24   

To ja powiem tak:

W pierwszego Wieśka nie grałem. A pamiętam o nim tylko że zbierało się tam karty z dupami, które się wyruchało, czyli mocna żeżuncja.

W Wiedźminie 2 zabiłem tego potwora z mackami w pierwszej lokacji, uśmiałem się z trolla pijoka i jeździe gdzieś tam na kurwich dupach. I tyle. Jakoś przestałem grać bo mnie nie wciągnęło.

W Wiedźminie 3 zaliczyłem sam początek, za wątek z porońcem i tymi wiedźmami duże brawa, dotarłem do tego pierwszego większego miasta gdzie ukrywała się Merigold, stwierdziłem że fajna dupa, jak to zwykle się dzieje gdy jest się rudym, klepnąłem... i tyle. Przestałem grać bo mnie nie wciągnęło.

Serialu Netflixa czy czyj on tam jest, z Supermanem w roli głównej nie oglądałem i jakoś zupełnie nie jestem ciekawy, polski film-serial uważam za tak żenująco zły, że aż zajebisty. Poza dzieckiem, które gra Ciri - jest tak koszmarna że mimo że miała 10 lat i tak bym ją upchnął w oknie życia. Shotgunem.

Wreszcie literatura: sama postać Geralta jest rewelacyjna. Opowiadania uważam za swietne. Całą sagę za niezłą. Tylko niezłą. Bardzo fajnie się czytało raz za nastolatka, tylko fajnie drugi raz parę lat temu. Ta nowa książka po latach bardzo przeciętna. I tyle. Nie mogę się nazwać fanem. Za dużo lepszą w twórczości Sapkowskiego uważam Trylogię Husycka i moim zdaniem to jest dopiero materiał na szalony ale i mroczny lotrzykowski serial albo grę w stylu albo Kingdom Come: deliverance albo Assassin's Creeda, że uoooo panie. Grałbym i oglądał jak pojebany. A Wiedźmin? No jest se. Spoko.

Czyli w kwestii Sapkowskiego i otoczki jestem raczej w mniejszości.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-05-10, 22:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-11, 13:02   

Cytat:
W pierwszego Wieśka nie grałem. A pamiętam o nim tylko że zbierało się tam karty z dupami, które się wyruchało, czyli mocna żeżuncja.

Podzielam zdanie. Najbardziej mnie uderzyło, że dajemy głodującej elfce żarcie, a ona nie ma się jak odwdzięczyć więc ruchanie... Nie wiem kto na to wpadł.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-11, 13:11   

JankielKindybalista85 napisał/a:
W Wiedźminie 2 zabiłem tego potwora z mackami w pierwszej lokacji, uśmiałem się z trolla pijoka i jeździe gdzieś tam na kurwich dupach. I tyle. Jakoś przestałem grać bo mnie nie wciągnęło.

moja ulubiona akcja w W2 to...

OOOOOODRIN

[ Dodano: 2020-05-11, 14:14 ]
no i ogólnie postacie trolli mega dobrze napisane
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-20, 18:56   

hlakbr :brwi:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-20, 20:13   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Za dużo lepszą w twórczości Sapkowskiego uważam Trylogię Husycka i moim zdaniem to jest dopiero materiał na szalony ale i mroczny lotrzykowski serial albo grę w stylu albo Kingdom Come: deliverance albo Assassin's Creeda, że uoooo panie. Grałbym i oglądał jak pojebany. A Wiedźmin? No jest se. Spoko.


:piwo:

Mam bardzo podobne zdanie. Ja zacząłem przygodę z Sapkowskim właśnie od trylogii husyckiej i czytało mi się to wyśmienicie. Jedynie zakończenie uważam za skopane i pisane chyba pod presją czasu, byle zdążyć z dokończeniem trylogii na czas, bo wydawnictwo ciśnie.
Dopiero po jakimś czasie wziąłem się za sagę Wiedźmina i owszem, była bardzo spoko, czytało się fajnie, ale też nie nazwałbym się fanem serii. Choć postać Geralta bardzo dobrze skonstruowana, no i w całej sadze jest kilka smaczków. Sezon Burz czytało mi się dobrze, ale to już była jednak trochę inna książka.

Gry mam jeszcze cały czas w planach, podobnie jak serial w Netflixie i od niego chyba zacznę. Ale cudów się nie spodziewam, bo z tego co słyszałem, serial jest efektowny, ale z samą sagą książkową zbyt wiele nie ma wspólnego.

A ekranizacja Narrenturmu, Bożych Bojowników i Lux Perpetua - no to byłoby coś. Chyba nie ma zresztą dobrego filmu dziejącego się w czasach defenestracji praskiej i wojen husyckich. A szkoda, obejrzałoby się. Jeszcze do tego okraszonego szyderą Sapkowskiego i odrobiną fantasy… No to mógłby być hit.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 20:57   

No i w końcu skończyłem III xD
Teraz przeczytałem, że jest zakończenie w którym Ciri mogła nie przeżyć. To by mi złamało serduszko :cry:
Jeśli będę przechodzić jeszcze raz to postaram się osiągnąć "Ciri cesarzową Nilfgaardu" bo to bekowe jest xD

[ Dodano: 2020-06-01, 22:02 ]
No i ponieważ pomogłem zabić tą kurwę Radowida to cesarstwo podbiło wszystkich a Temeria jest lennem

[ Dodano: 2020-06-01, 22:05 ]
Gerald nie wylądował ani z Yenefer ani Triss. Szkoda, bo chciałem, żeby był z Triss
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 21:20   

icywind napisał/a:
Gerald nie wylądował ani z Yenefer ani Triss. Szkoda, bo chciałem, żeby był z Triss

Też tak miałam. I ja też wolę Triss. Yennefer to suczydło.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 21:24   

Jak się robi tak żeby Geralt byłz Yen to już nie jest takie suczydło. Ja zrobiłem i tak i tak oba rozwiązania dobre. Jak kiedyś zagram znowu to wtedy zrobie 3 rozwiązanie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 21:24   

Wiem, że można też mieć je obie i skutki tego są ciekawe :D
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-01, 22:43   

icywind napisał/a:
No i w końcu skończyłem III xD
Teraz przeczytałem, że jest zakończenie w którym Ciri mogła nie przeżyć. To by mi złamało serduszko :cry:

Istnieje teoria, że wszystkie zakończenia są prawdziwe i do mnie ona przemawia.
https://www.youtube.com/watch?v=-n7UbPTwOGg
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-26, 19:20   



Wiedźmin kontra serwloucja.
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-26, 19:26   

Ulepszony kot? :galy:
_________________
.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-26, 19:26   

Icywind i jego eksperymenty - człowiek podłączony do sera xD



[ Dodano: 2020-06-26, 20:27 ]
Nadir napisał/a:
Ulepszony kot? :galy:


Taka miksturka by widzieć w ciemności :ninja:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-26, 21:14   

Co to za propaganda? Ten ser ratował mu życie przed tyranią
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-26, 21:38   

Jak widać nie pomogło.

[ Dodano: 2020-07-04, 02:16 ]
Przechodzę sobie jeszcze raz gierkę i powiem, ze walka w Kaer Morhen to najbardziej emocjonujący element fabularny ze wszystkich gier w jakie grałem.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-04, 03:47   

Przecież ona jest dość nudna i nawet nie da się jej spieprzyć
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-07-04, 12:55   

A mi się na tyle podoba, że też w wolnych chwilach od pisania przechodzę drugi raz. Moim zdaniem jest genialna.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.126 sekundy. Zapytań do SQL: 33