Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
"Wiedźmin 3" oskarżony o seksizm i mizoginię.
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 21:08   

Dead_Laugh, akurat Nick Fury był czarny w komiksie. Bo było dwóch Nicków Furych.

Ze zwykłego uniwersum:




oraz uniwersum Ultimate:






Jeśli już mają wprowadzać poprawność polityczną to właśnie IMO powinni to robić w taki sposób, czyli leciutko naginając główny nurt kanonu, ale z niego nie wychodząc.

[ Dodano: 2015-05-17, 21:10 ]
Tak samo chodzą słuchy, że nowy Spider-Man ma być odgrywany przez Murzyna bądź Latynosa.

I dobra, nie mam nic przeciwko, jeśli nazwą go Miles Morales i powiedzą, że Spider-Manem został po śmierci Parkera. Bo tak ku*wa było w komiksach.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 21:12   

widzu, a to nie zauważyłem. Czytałem komiksy Deadpoola i tam był jeden Nick Fury - biały który miał na pieńku z Hitlerem. :elf:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 23:19   

Spoko, jak kręcili Hobbita to jakaś murzynka pozwała twórców o to, że nie chcieli jej dać roli elfki ze względu na to, że jest czarna. I na nic tłumaczenia, że elfy nie mogą być czarne. Rasizm i tyle!
Co zrobić, takie mamy popieprzone czasy :)
_________________
 
 
Catacombe
Prowokator


Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 114

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 20:59   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Dead_Laugh napisał/a:

Filmweb nie zawsze jest źródłem wiedzy o filmach bo wiesz upodobania ludzi są różne ale film spieprzyli.


Filmweb jest wg mnie właśnie w miarę dobrym źródłem o filmach, zobacz choćby na topkę filmów, praktycznie same najlepsze filmy, klasyki gatunku, doceniane przez krytyków są z wysokimi ocenami. Ze swej strony jeszcze chyba nigdy się nie zawiodłem patrząc na ocenę.


Tyle że jest tam pełno pseudo krytyków filmowych. Pamiętam jak była akcja wstawiania 1 Nietykalnym bo nie zasługiwał na miejsce powyżej Ojca Chrzestnego.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 21:07   

_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-07-11, 18:15   

Hmmmm, nie ma to jak feminazistowskie pierdolenie :) Akurat wiesiek miał z dorosłe podejście do fabuły. No prawie, bo pierwsza gra to rzeczywiście była trochę seksistowska. Ale reszta, wraz z oryginałami (tj. książkami) jest spoko. poza tym Geralt jest oddany tylko jednej kobiecie, czyli Yennefer.
Zaś downgrade musiał być. Bo większość kompów by nie pociągła gry (w tym i mój) na minimalnych. No chyba, że ktoś lubi grać w 15-20 FPSach. Inną sprawą jest to, iż niektórzy kretyni nie są w stanie zrozumieć iż musiało to nastąpić i na siłę się czepiają byle bzdury. Nawet po tym zabiegu gra wygląda bardzo ładnie, nawet na średnich na których gram. I to lepiej niż druga część na full.


Muszę w końcu dokończyć Sezon Burz.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-17, 12:17   

Dead_Laugh napisał/a:

Właściwie to według Sapkowskiego to jakieś Północno-Słowiańskie tereny. To naturalne, że nie ma czarnoskórych. Głupio by było jakby były murzyny, indianie czy chinole. Toż to kurde nie te tereny.



http://mistycyzmpopkultur...awa-polska.html

Polecam przeczytać. A potem nie pisać bzdur.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-19, 01:59   

Przeczytałem V - r, ten wpis z bloga i szczerze przyznaję, że z lokalizacją w ogóle nie trafiłem. Ale z osobami kolorowymi będę się bronić bo tak jak bloger ten mówił w opowiadaniach o Wiedźminie nie mówi się o kolorze skóry. Dlatego nie wiadomo i nie można od razu przyjmować, że są. Ale także nie można, że nie ma. Jednak w opowiadaniach Sapkowskiego wiać połączenie współczesnych problemów z czasami dawnymi. Rasizm jest jednym z problemów współczesnego świata i tutaj wskazałbym raczej na odmienne rasy. Właśnie według mnie Sapkowski nie wprowadził podział na kolor tylko na rasy. Pogromy były prowadzone na nieludzi a ich można porównać to kolorowych u nas.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.056 sekundy. Zapytań do SQL: 19