Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Dzisiaj mija 25 lat odkąd homofilia przestala chorobą [*]
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 19:32   

Barbra napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
To jest stwierdzenie faktu oczywiste dla kazdej w miare inteligentnej osoby.


to co napisałam? dzięki

Czy możemy poświęcić minutę nietuzinkowemu zaoraniu przez Barbrę
_________________
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 21:19   

Wszyscy kochamy Barbrę
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 22:18   

Cóż, dzisiaj wolałbym być homosiem niż ateistą.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 22:40   

Why not both?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 23:01   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Cóż, dzisiaj wolałbym być homosiem niż ateistą.




XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Dobrze przynajmniej, że przyznajesz się, że nie byłeś ateistą, o czym wiele osób ci mówiło XD
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 23:03   

Wojteg jako "ateista" pisał, że boi się demonów czy tam opętań. No kurwa

[ Dodano: 2020-05-30, 23:03 ]
Nie wierzę w magię, ale boje się avady kedavry
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 23:48   

A ja nie wiem, kogo się w tym kraju bardziej gnoi, homosia czy ateistę :I A ponoć ministerstwo sprawiedliwości (celowo od małych) stwierdziło, że katolicy są najbardziej prześladowaną grupą społeczną w Polsce. Szkoda tylko, że nie widzi, jak moja rodzina szokuje brakiem obrazów świętych na ścianach xDDDDD
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-30, 23:53   

Lilith, no szczerze to Polsce nie wiem XD Nadal stawiałbym na osoby homoseksualne ale w Polsce ateistów się jednak jebie na każdym kroku. Od kościoła, który nawet nie chce wypisać ich z dokumentacji po pana Prezesa, który dorabia do ateizmu nihilizm, który najwyraźniej oznacza brak jakichkolwiek wartości
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 00:03   

Dead_Laugh napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Cóż, dzisiaj wolałbym być homosiem niż ateistą.




XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Dobrze przynajmniej, że przyznajesz się, że nie byłeś ateistą, o czym wiele osób ci mówiło XD


?

Ale akurat ta wypowiedź ma sens tylko i wyłącznie wtedy gdyby zakładamy, że byłem ateista.

Bo byłem ateistą (przez większość tego okresu dość antyteistycznym i antyklerykalnym) - obawiam się, że źle definiujecie ateizm.

Wiele osób mi mówiło (no, nie wiele tylko kilka) ale ich wnioski były całkowicie z dupy, niemal ocierały się o absurdalne przekonanie, że jakbym był prawdziwym ateistą to nie zostałbym katolikiem (ja pierdole) i obawiam się, że to po prostu traktowanie ateizmu jak jakiejś doktryny, a nie negowania istnienia rzeczywistości niematerialnej.

icywind napisał/a:
Wojteg jako "ateista" pisał, że boi się demonów czy tam opętań. No kurwa

[ Dodano: 2020-05-30, 23:03 ]
Nie wierzę w magię, ale boje się avady kedavry


O popatrz, dzisiaj się tego nie boję, to znaczy, że nie jestem katolikiem xD

Miałem oczywiście jako ateusz czasami jakieś wątpliwości odnośnie ateizmu, strach, że mogę się mylić, jakieś lęki, niekiedy chęć wiary w trudnych chwilach - ale jakiż to prostak nigdy nie ma wątpliwości odnośnie swojego światopoglądu? Dzisiaj mam czasami zwątpienia, trudności itd. a nikt nie zarzuca mi ateizmu, a mało kto odmawia mi miana radykała.

Cóż, czasami zdarza mi się czuć lęk w jakiś sytuacjach które obiektywnie nie powinny go powodować (nie jest to regułą, ale bywa, że boję się wyjść w środku nocy na podwórze jak jest kompletnie ciemno), po prostu ludzka psychika, podświadomość czasami wywołuje strach który nie ma racjonalnego źródła.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 00:06   

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ateistów jebie się niejako instytucjonalnie, ale w codziennym życiu jednak bycie ateistą jest trendy, nawet small talki o ateizmie wypadają luźno. Z byciem homoseksualistą to nadal wypada trochę sztucznie, tzn. zauważyłam, że korpoludki bardzo chcą pokazać, że są ok, ale widać, że za bardzo się starają.

To jest jednak dowód anegdotyczny z sekcji młodych, wykształconych, z wielkich ośrodków.

[ Dodano: 2020-05-31, 00:07 ]
Odpowiedź kierowana do śmieszka.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 00:12   

RudaMaupa napisał/a:
ale w codziennym życiu jednak bycie ateistą jest trendy

jestem ateistką z przekonania, nie przez trend
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 00:25   

Jestem co do tego przekonana, Lilko. Trudno mi sobie wyobrazić któregokolwiek z forumków, by podstawiał swoje przekonania do trendów. Mądre ludzie tu są.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 00:28   

_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 00:58   

RudaMaupa, Z drugiej strony ateiści mają wolne w katolickie święta, a nie powinni mieć.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 01:29   

Czemu nie? Znaczy w jakieś święta typu 3 króli to mam wyjebane, ale boże narodzenie można świętować po świecku.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 01:31   

WojtekVanHelsing napisał/a:
RudaMaupa, Z drugiej strony ateiści mają wolne w katolickie święta, a nie powinni mieć.

Katolickie święta nie są katolickie, bo są żywcem zajebane z innych tradycji. Nie traktuję ich jako katolickie, lecz jako tradycję.
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 02:32   

wolne jest bo tak już jest w społeczeństwie ustalone ale tak ogólnie pracownik ma te ileś dni wolnych i sobie je może wykorzystać i ja np mam wolne w świeta Bożego Narodzenia mimo że uważam to za bzdurę ale dlatego że wtedy spotykamy się z rodziną i znajomymi i chlejemy i jest miło i sympatycznie bo większość znajomych właśnie wtedy ma wolne. Ale fakt faktem z punktu widzenia ideologicznego to ja mogę pracowac w niedzielę i inne święta katolickie islamskie buddyjskie i inne jeżeli takowe są. Ale niewolnikiem nie jestem i jeżeli mam rozkminę żę sobie wezmę wolne w taki a nie inny dzień to biorę
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 03:40   

Lilith napisał/a:
A ja nie wiem, kogo się w tym kraju bardziej gnoi, homosia czy ateistę :I A ponoć ministerstwo sprawiedliwości (celowo od małych) stwierdziło, że katolicy są najbardziej prześladowaną grupą społeczną w Polsce. Szkoda tylko, że nie widzi, jak moja rodzina szokuje brakiem obrazów świętych na ścianach xDDDDD

To przecież nawet nie ma porównania. Co jest większe słoń czy mrówka?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 05:07   

Lilith napisał/a:
RudaMaupa napisał/a:
ale w codziennym życiu jednak bycie ateistą jest trendy

jestem ateistką z przekonania, nie przez trend

Powiedziałabym, że trend jest wyłącznie w pojęciu statystyki, demograficznie wzrasta liczba ateistów. Cała reszta typu ich motywacje, czy co z tym robią mnie nie obchodzi, a "trendy" są chyba wtedy, gdy się patrzy na innych ludzi i chce ich naśladować.

[ Dodano: 2020-05-31, 05:10 ]
A co do tego kto jest bardziej gnojony, to zdecydowanie osoby nieheteronormatywne, ateiści też mają źle, ale beach please
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-05-31, 11:22   

Antybristler napisał/a:
Czemu nie? Znaczy w jakieś święta typu 3 króli to mam wyjebane, ale boże narodzenie można świętować po świecku.


Ale po co?

Już nawet pomijając ateistów to nie ma argumentów za tym by judaiści albo prawosławni mieli wolne w katolickie święta.

Lilith napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
RudaMaupa, Z drugiej strony ateiści mają wolne w katolickie święta, a nie powinni mieć.

Katolickie święta nie są katolickie, bo są żywcem zajebane z innych tradycji. Nie traktuję ich jako katolickie, lecz jako tradycję.


A katolicyzm nie jest katolicyzmem bo jest platonizmem xD

Święta katolickie nie są pozżynane z innych tradycji, co najwyżej ich elementy i to takie które w ogóle nie mają żadnej wartości (wpieprzanie jajka, zdobienie choinki itd).

Mało która niechrześcijańska religia obchodzi narodziny Chrystusa xD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 32