Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Dzisiaj mija 25 lat odkąd homofilia przestala chorobą [*]
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 15:55   

W kwestii dzieci imo. lepsza kochająca homo parka niż hetero patologia.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 17:14   

Nasze społeczeństwo nigdy nie zaakceptuje takich odchyłów. Może przyszłe pokolenia zaakceptują to wszystko w pełni, ale nasze i te starsze nie staną się tolerancyjne, jedynie jakiś tam Barbrowy odsetek.
Ja do samych homoseksualistów nic nie mam, jeśli nie obnoszą się ze swoją miłością w miejscach publicznych (dodam, że na przykład lizanie się par heteroseksualnych w miejscu publicznym też uważam za niesmaczne). Adopcja dzieci to najbardziej kontrowersyjna sprawa w tym wszystkim dla mnie, bo z jednej strony niby lepiej żeby takie dziecko żyło w szczęśliwej rodzinie z dwoma ojcami, albo z dwiema matkami, niż w jakimś domu dziecka albo w jakiejś patologii, ale jednak, jak już wcześniej mówiłem, to nigdy nie będzie coś normalnego dla naszego społeczeństwa i to dziecko nie będzie miało łatwo w kontaktach z rówieśnikami czy ogólnie w życiu społecznym. Co do parad to byłem, jestem i będę przeciwny, bo to działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść moim zdaniem :D
CIENSZKA SPRAWA I W OGÓLE...
_________________
no trudno
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 17:16   

c1ick napisał/a:
Co do parad to byłem, jestem i będę przeciwny, bo to działa tylko i wyłącznie na ich niekorzyść moim zdaniem :D

O proszę, jaki zwolennik homoseksualistów! Jak dba o nas!
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 17:20   

Wytłumacz mi co te parady wam dają :D
_________________
no trudno
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 17:46   

Możliwość.pokazania, że w kupie siła. Paradoksalnie dość zresztą. ;)

Przy takim postępie niedługo hetero będą wyprowadzać się ba parady, bo staną się społecznym "fuj". :P p

Jeśli chodzi o dzieci - nasze społeczeństwo nie jest gotowe. A jednak większość homoseksualnych związków i osób, jakie poznałam, było dość lekkomyslnych odnośnie relacji dwojga dorosłych ludzi. Z tego powodu przychylam się do zdania Jankiela - niezaleznie od degeneracji modelu rodziny w społeczeństwie, nie możemy tego traktować jako usprawiedliwienia dla kolejnej. Nie wyobrażam sobie życia dziecka dwójki homoseksualistów w Polsce. Miałoby gorzej niż Atanazy. Tylko wyjątkowo błyskotliwe dzieci byłyby w stanie poradzić sobie z tą sytuacją i rówieśnikami, moim zdaniem.

Gdyby częściej pokazywało się homoseksualistów o uporządkowanym podejściu do życia - patrz Jodie Foster - byłoby z tego więcej dobrego niż z parad. Chciałabym kiedyś zrobić ankietę, ilu z uczestników wie, dlaczego tam jest, a nie chodzi mi tu o fejm czy wszechobecną "tolerancję" na pokaz, która tak naprawdę jest wymuszaniem akceptacji, jak już Jankiel pisał.

Po prostu idzie to w złym kierunku - znów słowa Janka - nierówności na rzecz mniejszości.

Swoją drogą zastanawiam się, ile lesbijek stało się nimi, bo to modne... A we własnym otoczeniu widzę takich sporo. O dziwo im bardziej krótkotrwałe "oświecenie", tym większe pragnienie uświadamiania innych.

Icywind, jakoś podejrzewam, że byłbyś w stanie zbajerować dziewczynę lepiej niż wielu hetero, gdyby tylko Ci się chciało. :PP I uczenie Cię na siłę to dopiero homofobia! Albo zazdroszczą Ci tego, że nie boisz się przyznać, kim jesteś. ;)
Najpierw trzeba umieć się przyznać przed sobą. Raz spotkałam zonatego faceta, który wyrywał gejów w tęczowym klubie. Na miejscu małżonki urwałabym mu jaja, bo i tak w zasadzie ich nie ma.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 18:02   

dick napisał/a:

Wytłumacz mi co te parady wam dają :D

Już pisałem do Jankiela co uważam. I wcale nie jestem jakimśnamiętnym uczestnikiem parad tylko głupia jest moim zdaniem taka postawa, że wszystkiemu winne parady, gdyby ich nie było to już dawno wszystko byłoby załatwione ludzie kochali gejów i lesbijki itd. Jak się chce walczyć jako grupa o swoje prawa to najpierw trzeba pokazać, że sięw ogóle jest.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 13:46   

icywind napisał/a:
W demokracji jeśli jakaś grupa chce demonstrować to ma do tego zasrane prawo.


Przypomnę ci ten cytat podczas najbliższego Marszu Niepodległości :P

Zaknafein napisał/a:
W kwestii dzieci imo. lepsza kochająca homo parka niż hetero patologia.


Sęk w tym, że w parkach homo też się mogą zdarzać patologie, a tego jakoś nikt nie bierze pod uwagę.


icywind napisał/a:
głupia jest moim zdaniem taka postawa, że wszystkiemu winne parady, gdyby ich nie było to już dawno wszystko byłoby załatwione ludzie kochali gejów i lesbijki itd. Jak się chce walczyć jako grupa o swoje prawa to najpierw trzeba pokazać, że sięw ogóle jest.


Ok, tylko po co w takim razie te wszystkie przebieranki, zamiast spokojnego marszu z transparentami?
Żeby nie być gołosłownym, kilka zdjęć z parad:











http://digart.img.digart....oad/5456755.jpg [18+]


A jest tego dużo, duuużo więcej. Chcecie być szanowani to najpierw sami siebie szanujcie...
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 14:17   

I właśnie tego typu ludzie kreują w wielu ludziach stereotyp, że każdy homoseksualista to jakiś, że tak powiem, "zboczony pedał, którego trzeba do gazu" (a da się natrafić na tego typu określenia). Serio, swoją normalność trzeba ukazywać przebierając się za tęczowego penisojeża jak pan ze zdjęcia nr 3? Chyba jednak coś tu się nie zgadza.
Davos napisał/a:
Sęk w tym, że w parkach homo też się mogą zdarzać patologie, a tego jakoś nikt nie bierze pod uwagę.

Owszem, bierzemy to pod uwagę, takiej możliwości nie można wykluczyć. Ale teraz mówimy o parze homoseksualnej bez skłonności do patologii. A Zak właśnie porównywał taką parę z heteroseksualną, która do wszelkich patoli ma skłonność.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 14:18   


Są geje i są pedały.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 14:23   

Davos napisał/a:

Przypomnę ci ten cytat podczas najbliższego Marszu Niepodległości :P

Demonstrować != rozpierdalać (/.-)

[ Dodano: 2015-05-19, 14:25 ]
Davos napisał/a:

Ok, tylko po co w takim razie te wszystkie przebieranki, zamiast spokojnego marszu z transparentami?
Żeby nie być gołosłownym, kilka zdjęć z parad:

Nie wiem, powiedz mi:
https://www.youtube.com/watch?v=8_lV46mTF4E
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 14:30   

Ja zawsze miałem wrażenie, że te parady są jak jakaś impreza na mieście, a ci przebierańcy robią za dodatkową atrakcję :P
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 18:43   

Wolno robić przebieranki w Rio



Wolno jeść penisowe lizaki w Japonii



Ale jak jesteś gejem to nie wolno :troll:
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 18:47   




vs


vs

No wiesz, jednak jest różnica. :P
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 18:52   

love178 napisał/a:
Obrazek


Czy te panie nie świętują Honen Matsuri? :P
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 18:53   

Ja widzę głównie różnicę w ilości. Pojedyncze osoby z parad równości versus tłumy na typowych festiwalach :P

[ Dodano: 2015-05-19, 18:53 ]
Szyszek27 napisał/a:
Czy te panie nie świętują Honen Matsuri? :P

Tak Szysiu <3
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 18:55   

Davos napisał/a:
Sęk w tym, że w parkach homo też się mogą zdarzać patologie, a tego jakoś nikt nie bierze pod uwagę.


No właśnie. I taka patologia raczej dzieci nie dostanie. Oni muszą mieć warunki i serio tego chcieć.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 19:06   

love178 napisał/a:

Wolno jeść penisowe lizaki w Japonii

Ciekaw jestem w akim one są smaku :haha:
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 19:20   

icywind napisał/a:
love178 napisał/a:

Wolno jeść penisowe lizaki w Japonii

Ciekaw jestem w akim one są smaku :haha:


Kto jak kto, ale to właśnie Ty powinieneś nam na te pytanie najlepiej odpowiedzieć :-D
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 19:44   

Chyba Love, ja nigdy nie byłem w Japonii
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-19, 19:51   

Ponieważ jest to Honen Matsuri, to te lody mogą mieć tylko jeden smak: URODZAJU! :grimer:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.109 sekundy. Zapytań do SQL: 32