Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Dzisiaj mija 25 lat odkąd homofilia przestala chorobą [*]
Autor Wiadomość
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 11:57   

Ale oni nie chcą pokazywać czy są normalni czy nie tylko chcą praw... Nie powiem że równych praw bo się zacznie długa dyskusja w której nie będzie mi się chciało już udzielać :p
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:00   

A do czego niby nie mają praw? Mają razem z psami zakaz wstepu do urzedów? Musza chodzić rynsztokiem bo chodniki są dla zdrowych hetero aryjskich obywateli? Równych praw z kim? Z singlami hetero? No przecież mają takowe: tak samo nie moga się razem rozliczyć z fiskusem i tak samo nie dowiedzą się słowa o stanie swojego partnera gdy ten trafi do szpitala. No więc? O jakież to prawa chodzi? W jaki to sposób geje sa uciskani i gnębieni w warstwie prawnej? Konkretnie Barbuszko, konkretnie. A jak ci się nie chce to się trzeba było w ogóle nie odzywać. Sorry.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 12:10   

"tak samo nie moga się razem rozliczyć z fiskusem i tak samo nie dowiedzą się słowa o stanie swojego partnera gdy ten trafi do szpitala"
No właśnie na przykład tego by chcieli, to coś złego?

Po prostu czuję że zaraz usłyszę argument "przecież też mogą wziąć ślub z osobą przeciwnej płci, to jest równe prawo" i gotuje się we mnie jak to słyszę lalala :-)
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:18   

Nic w tym złego nie ma. Złe jest że na paradach chcą tego dla siebie, czyli dla gejów, a nie dla wszystkich. I to już jest promowanie nierównego prawa. Subtelny niuans ale jest. Natomiast te ich postulaty sa absolutnie słusznie. Powinno się to załatwić jakąś ustawą konkubinacką bez róznicowania w niej jakichkolwiek orientacji seksualnych. Jesteś z kimś w nieformalnym związku? To od teraz masz takie a takie prawa a wcześniej ich nie miałeś i to czy jestes hetero czy gejem chuja ma tu do rzeczy. Pełna zgoda.

I sluby cywilne tez powinni móc brać, tak jak i hetero, mi to zupełnie nie przeszkadza. I to jest własnie równe prawo. A Ty byś czego właściwie dla nich chciała bo nie do końca rozumiem czemu i co dokładnie się w Tobie gotuje? nie kumam w czym problem?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:21   

Cytat:
To oczywiste. Nie po to taka drag queen robiła sobie mejkap i fryzurę przez 8 godzin żeby potem w minutę to zniszczyć w jakichś aktach wandalizmu czy przepychankach. Logika, ludzie, logika!

:haha:
Cytat:

Ale wracamy do mojego pytania: skoro to normalni ludzie, czego w żaden sposób nie neguję, to po chuj parada? Czy normalni ludzie chodza po mieście z transparentami "patrzcie jaki jestem normalny"? Nie. I skoro to był przemarsz normalnych ludzi to dlaczego nazywano go marszem równości, tolerancji czy tam parada gejów a nie "Paradą normalnych ludzi"? Po co to komu? Na co to potrzebne?


Bo heteroseksualiści ie muszą nikogo przekonywać, że są normalni do kurwy nędzy. No trochę logiki jak mówiłeś, skoro każdy uznaje, że jesteś normalny to po co masz o tym mówić?
A na po to, że zanim nie było parad to nikt nie zwracał uwagi, że jest jakikolwiek problem z traktowaniem osób homoseksualnych. Nie chodzi tylko o prawo ale też o nastawienie ludzi. W demokracji jeśli jakaś grupa chce demonstrować to ma do tego zasrane prawo. Myślisz, że to takie niepotrzebne? Gdyby nie parady to w ogóle zamiatałoby się problem pod dywan. Parady to też dowód, że jest dużo ludzi którzy chcą wyjść na ulicę domagając się praw i taki jest ich cel. Trudno domagać się czegoś w pojedynkę. Gdyby rok w rok jakaś inna grupa wychodziła licznie na ulicę to już dawno by nie musiała bo rząd uznałby, ze się trzeba tym zająć.

Barbra napisał/a:

Po prostu czuję że zaraz usłyszę argument "przecież też mogą wziąć ślub z osobą przeciwnej płci, to jest równe prawo" i gotuje się we mnie jak to słyszę lalala :-)

:piwo:

[ Dodano: 2015-05-18, 12:23 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:

I sluby cywilne tez powinni móc brać, tak jak i hetero, mi to zupełnie nie przeszkadza. I to jest własnie równe prawo. A Ty byś czego właściwie dla nich chciała bo nie do końca rozumiem czemu i co dokładnie się w Tobie gotuje? nie kumam w czym problem?

Przeczytaj wypowiedź Barbry. Zwróć uwagę na słowa przeciwnej płci
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 12:26   

To ja teraz ciebie nie rozumiem, wychodzą żeby zawalczyć o to o czym sam napisałeś, nie przeszkadza ci to ale parada już tak, gdyby nie takie akcje i "biedroniopodobni działacze" to ich temat pewnie nawet nie byłby poruszany, a tak to coraz poważniej mówi się o związkach partnerskich itd
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:27   

:haha: :haha: :haha: Teraz dopiero zauważyłem o co kaman. :haha: :haha: :haha: Sorry Barbuszko, nie doczytałem Cię.

Icek ale nie powiesz mi, ze część uczestników parad tym jak wyglądają, co mówią i jak się zachowują, szkodzi sprawie, ze tak to ujmę? Ze jak widzisz takiego Witkowskiego to nie myślisz, "no jasny chuj, znów przez tego idiotę beda jechać po mnie, może i lewaku lubiącym chińskie bajki, ale mimo tych oczywistych wad, normalnym gościu". Nie jest tak choć trochę? Nie wkurwia Cię, ze rózne biedronie całymi latami zbijają gruby hajs i zyją z tego, że "walczą" o twoje prawa? Ani troszeczkę?

A co do małżeństw to powtarzam, jak dla mnie nie ma przeciwskazań by homo mogli zawierac małżeństwa cywilne na dokładnie tych samych zasadach jak hetero. Wciąż i zawsze jedyną rzecza jaką im odmawiam jest posiadanie dzieci.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 12:30   

Ooo icy napisał to samo tylko ładniej :P
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:35   

Cytat:

Icek ale nie powiesz mi, ze część uczestników parad tym jak wyglądają, co mówią i jak się zachowują, szkodzi sprawie, ze tak to ujmę? Ze jak widzisz takiego Witkowskiego to nie myślisz, "no jasny chuj, znów przez tego idiotę beda jechać po mnie, może i lewaku lubiącym chińskie bajki, ale mimo tych oczywistych wad, normalnym gościu". Nie jest tak choć trochę? Nie wkurwia Cię, ze rózne biedronie całymi latami zbijają gruby hajs i zyją z tego, że "walczą" o twoje prawa? Ani troszeczkę?

Biedroń jest spoko, czasem wkurwiał ale sięnawet wyrobił odkąd został posłem. Wiesz, jak ktoś widzi tylko Witkowskiego a na normalnych ludzi, nie wiem Raczka przymyka oko i udaje, że nie istnieje to jest jego problem. Trudno oczekiwać, żeby nie było idiotów-gejów.

JankielKindybalista85 napisał/a:

A co do małżeństw to powtarzam, jak dla mnie nie ma przeciwskazań by homo mogli zawierac małżeństwa cywilne na dokładnie tych samych zasadach jak hetero. Wciąż i zawsze jedyną rzecza jaką im odmawiam jest posiadanie dzieci.

A adopcja wewnętrzna?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:40   

Dzieci niet w żaden sposób. I to nie z żadnej niechęci do innej orientacji. Po prostu przy okazji każdego rozwodu psychlogowie podnosza larum, ze do prawidłowego rozwoju dziecko powinno wychowywac się wpełnej rodzinie, gdzie jest ojciec i matka. ojciec i matka. Mężczyzna i kobieta. Więc skoro powszechnie uważa się za złe dla rozwoju psychicznego dziecka gdy rozpada się hetero rodzina, podstawowa komórka społeczna to w jaki sposób mozna lekką reką pozwalac na wychowywanie innych dzieci w rodzinie gdzie ten pożądany układ w ogóle nie zaistniał bo jest tam dwóch ojców albo dwie matki.

Dziecko musi mieć wzorzec męski i wzorzec kobiecy. Musi czuć dwa rodzaje miłości rodzicielskiej. I tu nie chodzi o żadne patologie ale para gejów/lesbijek obu tych bodźców dziecku nie dostarczy choćby byli najwspanialszymi ludźmi na świecie i choćby się nie zesrali. Bo biologia. Koniec kropka. Szach mat. I dlatego sorry. Z autentyczną przykrością, bo to nie ejst żadna mściwa niechęć bo nie bo pedały, nic z tych rzeczy, ale odmawiam homoseksualnym paropm prawa do posiadania dzieci. Dla dobra tychże dzieci.

Oczywiście mozna twierdzić, ze większośc rodzin hetero obecnie się rozpada i jest dysfunkcyjnych i patologicznych więc dzieci i tak nie są właściwie wychowywane, ale co z tego? Czy w imie tego, ze wzorzec idealny nie jest realizowany przez tych, których opbowiązuje ma się prawnie pozwalać na obniżenie go w przypadku innej grupy? To by była nierównośc prawna i społeczna na korzyść homo. I rzecz w najwyższym stopniu szkodliwa dla dzieci. to przede wszystkim. I tez zupełnie nie chodzi tu o to, o czym krzyczy lewactwo, że to wynika z obawy, ze dziecko tez wyrośnie na homo. To nieprawda, chociaż twierdzenie że gejowstwo najbliższych nie ma zupełnie żadnego wpływu na to jakie będzie dziecko w przysżłości to tez skurwysyńska manipulacja. niestety, dla dziecka musza isnieć matka i ojciec a facet który wieczorami obciąga i bierze w tyłek a w dzien pierze i gotuje nie stanie się przez to matką dla dzieciaka, co najwyżej żoną dla partnera.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 12:47   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Dzieci niet w żaden sposób. I to nie z żadnej niechęci do innej orientacji. Po prostu przy okazji każdego rozwodu psychlogowie podnosza larum, ze do prawidłowego rozwoju dziecko powinno wychowywac się wpełnej rodzinie, gdzie jest ojciec i matka. ojciec i matka. Mężczyzna i kobieta. Więc skoro powszechnie uważa się za złe dla rozwoju psychicznego dziecka gdy rozpada się hetero rodzina, podstawowa komórka społeczna to w jaki sposób mozna lekką reką pozwalac na wychowywanie innych dzieci w rodzinie gdzie ten pożądany układ w ogóle nie zaistniał bo jest tam dwóch ojców albo dwie matki.

A samotna matka/ojciec też nie i trzeba oddać do rodziny zastępczej? Wiesz w ogóle co to adopcja wewnętrzna? To kiedy np. biseksualna kobieta ma dziecko, zwiążę się z partnerką i ta weźmie odpowiedzialność na siebie razem wychowując te dziecko. W razie czego będzie musiała płacić alimenty a jeśli nie daj makaronie matka biologiczna umrze to dziecko nie będzie oddawane do sierocińca. Nie chcę cię obrazić ale trzeba być ciężkim idiotą aby widzieć w utrzymaniu obecnej sytuacji dobro dziecka. A to, że nie jest to uznane prawnie to nie znaczy, że dzieci nie są wychowywane przez pary jednopłciowe, nie chcę strzelać liczbami więc dokładnie nie podam ale w Polsce liczy się to w tysiącach.
Poza tym te wzorce blablabla. to tania gadanina. Jak ojciec pracuje całymi dniami to też nie będzie wzorców. Jak dziecko będzie wychowywane przez jedną osobę (a przypominam, że osoby homoseksualne tak samo jak heteroseksualne mogą adoptować dzieci ale pojedynczo a nie jako pary, nie jest to chore?). Jest sporo badań na temat dzieci wychowywanych w takich rodzinach, wiele jest już dorosłych i badania potwierdzają, że nie ma żadnych problemów rozwojowych. Poza tym adopcja z sierocińca pod warunkiem, że dziecko nie trafi do rodziny patologicznej zawsze daje większe szanse na dobry rozwój.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 13:01   

Jakbym była małą dziewczynką w domu dziecka to wolałabym zostać zaadoptowana przez homoseksualną parę która by się mną opiekowała, kochała mnie i zapewniała mi godne życie, niż zostać w takim patologicznym ośrodku, ale to jest szersza sprawa niż to co ja bym wolała. Icy wymienił dużo przykładów, a popatrz choćby na biednego widza - ma oboje rodziców, kochających, a jednak jego mama kompletnie zatruwa mu życie i to nie jest normalna sytuacja. Mało która rodzina jest normalna, a tak naprawdę największym problemem dzieci wychowywanych przez pary jednopłciowe jest brak akceptacji przez społeczeństwo, wyśmiewanie się z nich, a to już nie wina ich rodziców
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 13:03   

Barbra napisał/a:
Jakbym była małą dziewczynką w domu dziecka to wolałabym zostać zaadoptowana przez homoseksualną parę która by się mną opiekowała, kochała mnie i zapewniała mi godne życie, niż zostać w takim patologicznym ośrodku, ale to jest szersza sprawa niż to co ja bym wolała. Icy wymienił dużo przykładów, a popatrz choćby na biednego widza - ma oboje rodziców, kochających, a jednak jego mama kompletnie zatruwa mu życie i to nie jest normalna sytuacja. Mało która rodzina jest normalna, a tak naprawdę największym problemem dzieci wychowywanych przez pary jednopłciowe jest brak akceptacji przez społeczeństwo, wyśmiewanie się z nich, a to już nie wina ich rodziców

Adoptowałbym cię <3
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 13:07   

icywind napisał/a:
Barbra napisał/a:
Jakbym była małą dziewczynką w domu dziecka to wolałabym zostać zaadoptowana przez homoseksualną parę która by się mną opiekowała, kochała mnie i zapewniała mi godne życie, niż zostać w takim patologicznym ośrodku, ale to jest szersza sprawa niż to co ja bym wolała. Icy wymienił dużo przykładów, a popatrz choćby na biednego widza - ma oboje rodziców, kochających, a jednak jego mama kompletnie zatruwa mu życie i to nie jest normalna sytuacja. Mało która rodzina jest normalna, a tak naprawdę największym problemem dzieci wychowywanych przez pary jednopłciowe jest brak akceptacji przez społeczeństwo, wyśmiewanie się z nich, a to już nie wina ich rodziców

Adoptowałbym cię <3

Zmieniłabym płeć i adoptowałabym ją z Tobą <3
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 13:07   

<3
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 13:08   

Zostałbym homoseksualistą i również adoptowałbym <3
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 13:14   

Swoją drogą jeśli mam powiedzieć co najbardziej mnie wkurwia to oczywiście nie śluby i adopcja bo nie spotkałem nikogo z kim chciałbym brać ślub ale ludzie których dopiero co poznałem postanawiający nauczyć mnie jak zarywać do lasek. I trzeba z przezorności przytakiwać i się uśmiechać do tych kretynizmów :rzyga:
Nie róbcie tak nigdy :dont:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 13:39   

A na jakiej podstawie wnioskują, że możesz o tym nie mieć zielonego pojęcia?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 14:17   

Nie wiem, mam taki wygląd chyba :D
Albo się naoglądali HIMYM i się mają za Barneyów
Ostatnio zmieniony przez icywind 2015-05-18, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 14:32   

HIMYM najlepszy serial komediowy jak dla mnie :D Jeszcze zostały mi 2 sezony.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 33