Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Dzisiaj mija 25 lat odkąd homofilia przestala chorobą [*]
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 23:08   

icywind, No właśnie wiem, ale zwiazki sluby homo to stały sie legalne za Pilsudskiego dopiero.

Chociaz w Polsce panstwo nie rejestrowalo slubow itd. wiec jakis kosciol mogl sobie je dawac.

Ale ugolem to udowadnia tylko tyle, ze Polacy wolnosc maja we krwi i zawsze byli bardzo liberalnym narodem.

Aczkolwiek jakby homosie urzadzili sobie parade to doszlo by do bijatyki, Polacy w XVI w. nie byl itacy spokojni.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-17, 23:44   

poszłabym zobaczyć :-)

a co jest takiego złego w tych paradach?
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 23:44   

Sa niepotrzebne.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 23:47   

Ty jesteś niepotrzebny
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 23:47   

Moze i tak, ale parady rownosci tez.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-17, 23:49   

tak samo jak smartfony, loty w kosmos, ładnie wyglądające jedzenie, renesansowe obrazy i lakiery do paznokci, i co z tego?
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 23:51   

One nie są szkodliwe, a parady rownosci sa klamliwe, promuja nienormalnośc itd.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-17, 23:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
One nie są szkodliwe, a parady rownosci sa klamliwe, promuja nienormalnośc itd.

Jako że większość światowej populacji jest szczupła, uznaję twoją tuszę za nienormalną, a ciebie samego za odchyleńca i degenerata :troll:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 00:19   

Antlion napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
One nie są szkodliwe, a parady rownosci sa klamliwe, promuja nienormalnośc itd.

Jako że większość światowej populacji jest szczupła, uznaję twoją tuszę za nienormalną, a ciebie samego za odchyleńca i degenerata :troll:

+1
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 00:24   

Antlion, Oczywiscie, jestem nienormalny.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 00:27   

Z paradami ma racje: są kompletnie zbędne. Ultrakonserwatystów wkurwiaja bo są synonimem sodomy i gomory, nikogo nie przekonają a tylko wzmogą agresję i nienawiść. Umiarkowanych irytują bo ci nie widza w nich sensu. Bo skoro homo jest normalne to po co parada? Tym bardziej, ze zazwyczaj eksponuje się na nich zdziwaczała ekstrema w stylu Witkowsko-Rafalal. I wreszcie, z tych samych powodów, te parady szkodzą samym gejom, którzy by chcieli normalnie żyć a nie mogą bo jakieś polityczne cioty podgrzewają atmosferę paradami. Tak to właśnie wygląda w kwestii marszy równości i innych bzdur.

Ja tam jestem tolerancyjny, nic do gejów nie mam. Niech żyją, bzykają się, biorą śluby, proszę bardzo. I każdy kto im tym przeszkadza jest dla mnie z lekka dziwny. Ale równie stanowczo jestem przeciw posiadaniu przez takie pary dzieci.

No i haczyk. Ja wyraźnie rozróżniam gejów od pierdolonych ciot. Tomasz Raczek i ten pisarz Szczygielski to geje. Spokojnie normalnie sobie żyją i pracują, są razem od lat, spoko luz, kwinesencja normy. Piona dla nich, pełna tolerancja i poparcie. Witkowski to pierdolona ciota: skandal, zdziwaczenie, błazenada, prowokacja, debilizm. I z nim do gazu od razu. Taka różnica.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 00:29   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Z paradami ma racje: są kompletnie zbędne. Ultrakonserwatystów wkurwiaja bo są synonimem sodomy i gomory, nikogo nie przekonają a tylko wzmogą agresję i nienawiść. Umiarkowanych irytują bo ci nie widza w nich sensu. Bo skoro homo jest normalne to po co parada? Tym bardziej, ze zazwyczaj eksponuje się na nich zdziwaczała ekstrema w stylu Witkowsko-Rafalal. I wreszcie, z tych samych powodów, te parady szkodzą samym gejom, którzy by chcieli normalnie żyć a nie mogą bo jakieś polityczne cioty podgrzewają atmosferę paradami. Tak to właśnie wygląda w kwestii marszy równości i innych bzdur.

Ja tam jestem tolerancyjny, nic do gejów nie mam. Niech żyją, bzykają się, biorą śluby, proszę bardzo. I każdy kto im tym przeszkadza jest dla mnie z lekka dziwny. Ale równie stanowczo jestem przeciw posiadaniu przez takie pary dzieci.

No i haczyk. Ja wyraźnie rozróżniam gejów od pierdolonych ciot. Tomasz Raczek i ten pisarz Szczygielski to geje. Spokojnie normalnie sobie żyją i pracują, są razem od lat, spoko luz, kwinesencja normy. Piona dla nich, pełna tolerancja i poparcie. Witkowski to pierdolona ciota: skandal, zdziwaczenie, błazenada, prowokacja, debilizm. I z nim do gazu od razu. Taka różnica.


Oto wszystko, co trzeba było powiedzieć :piwo:
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 00:40   

Zgadzam się z Jankielem. W 100 procentach. Parady równości mają w założeniu pokazać, że homoseksualni ludzie są jak najbardziej normalni, ale tam najczęściej się widzi różnego typu dewiacje, które potem wg wielu osób przylegają do osoby homoseksualnej. I potem się tworzą stereotypy, że jak gej, to od razu zboczuch, który będzie chciał zgwałcić wszystko, co się rusza i zarazić swoim "pedalstwem".
Gej może pokazać, że jest normalny przede wszystkim na jeden sposób: Żyć jak normalny człowiek! Tyle! Bez żadnych parad, bez jakiegoś dziwnego afiszowania się podczas tych parad poprzez różne kostiumy rodem z sado-maso i jakieś inne rekwizyty typu gumowy penis na czole. Po prostu żyć normalnie, mieć swoją ukochaną osobę, z którą nie wstydzi się pokazać. Bo takie pokazanie się przecież nie jest niczym złym!
Zresztą, kim ja niby jestem, żebym miał zabronić osobie homoseksualnej życia z tym, z kim chce być? Niech kocha. I nie chcę nikomu zaglądać do łóżka, co i gdzie sobie wkładają podczas harców, bo to jest prywatna sprawa każdej pary.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 06:48   

Zgadzam się z Jankiem i tym samym z Wojtkiem - parady są niepotrzebne. W tej chwili czynią więcej szkody niż pożytku.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 09:43   

Ależ ze mnie guru normalnie. Wszyscy się zgadzają. normalnie gdyby to była debata to bym ją wygrał nawet gdybym blokował 5 etatów na 7 uczelniach.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 09:47   

Bo na paradach sa pedaly a geje zyja wsrod nas >:>
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 09:51   

Jak to kiedyś powiedział Louis CK: kiedy widzę że jakiś gej odwala różne głupie infantylne nawiązujące do części mechanizmu dźwigniowego służące do wprawiania ich w ruch za pomocą nacisku nogą akcje, gada różne pizdowate bzdety to mam ochotę mu powiedzieć "przestań być ciotą i ssij tego kutasa!"

Między gejami a ciotami jest przepaść. Ci pierwsi sa spoko, ci drudzy to pierdolona patologia.

Swoją drogą przypmnieliście mi: ciekawe jak tam moi ex sąsiedzi. Są w sumie świetnym przykładem. Dwaj geje i ten trzeci, co się bał kur, w roli pierdolonej cioty.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-18, 11:06   

Ale na tej paradzie było dokładnie DWÓCH drag queenow a reszta to normalni ludzie którzy przeszli sobie po mieście, co za problem

Oczywiście w mediach pokazują tylko ludzi z dildosami na ciele, tak samo relacje z marszu niepodległości to głównie filmiki z ludźmi wyrywającymi drzewka i rzucającymi race, ale po co pokazywać tych spokojnych
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 11:12   

Cytat:

Ale na tej paradzie było dokładnie DWÓCH drag queenow a reszta to normalni ludzie którzy przeszli sobie po mieście, co za problem

Oczywiście w mediach pokazują tylko ludzi z dildosami na ciele, tak samo relacje z marszu niepodległości to głównie filmiki z ludźmi wyrywającymi drzewka i rzucającymi race, ale po co pokazywać tych spokojnych

:clap:
Chociaż Drag Queen przynajmniej niczego nie rozwalają :P
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-18, 11:46   

To oczywiste. Nie po to taka drag queen robiła sobie mejkap i fryzurę przez 8 godzin żeby potem w minutę to zniszczyć w jakichś aktach wandalizmu czy przepychankach. Logika, ludzie, logika!

Ale wracamy do mojego pytania: skoro to normalni ludzie, czego w żaden sposób nie neguję, to po chuj parada? Czy normalni ludzie chodza po mieście z transparentami "patrzcie jaki jestem normalny"? Nie. I skoro to był przemarsz normalnych ludzi to dlaczego nazywano go marszem równości, tolerancji czy tam parada gejów a nie "Paradą normalnych ludzi"? Po co to komu? Na co to potrzebne?

Ano tylko po to, żeby biedroniopodobni działacze co to nigdy nie rpacowali zawodowo i na takim działaniu robia hajs i z niego się utrzymują mogli uitrzymywac się z tego dalej. Po to żeby zbijac jakiś kapitał polityczny. Po to żeby mącić, żeby burzyć. Normalni ludzie normalnie pracują, mają w dupie politykę i nie marzy im się rewolucja obyczajowa.

Chcecie tolerancji geje? Prosze bardzo. witam z otwartymi ramionami. Promocji i akceptacji (a po raz tysięczny powtarzam, ze to zupełnie inne uczucie niż tolerancja)? NI MA CHUJA WE WSI. Zresztą, znów: co to kurwa za czasy nastały, że normalność trzeba promowac specjalnym marszem?

robiące szum społeczny pierdolone cioty szkodza normalnym gejom tak samo jak zajadłe feminazistki szkodza normalnym niezaleznym wyzwolonym kobietom. I robią to tylko i wyłącznie dla własnych zysków i karier.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 31