Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bartek82r
2016-08-12, 15:16
Dobry!
Autor Wiadomość
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 15:32   

Elo
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 16:37   

Murciélago napisał/a:
Boję się mieć prawo jazdy.


To stwierdzenie jakoś nie pasuje do twojego nicka. Kobieta z nickiem Murcielago powinna mieć prawko jazdy i wozić się Lamborghini Murcielago! :P


A tak mówiąc poważniej: Witaj na forum! Liczymy, że się tutaj uchowasz ;)
 
 
Murcielago 
Brzydka, zła i szczera.


Dołączyła: 22 Kwi 2015
Posty: 23

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-12, 17:36   

Dzięki za miłe powitanie (:

Marcin55522 napisał/a:
Hej :-D jakie seriale oglądasz? Co do tych zwierząt to chyba większość osób uważa tak samo, a i jak będziesz aktywna to się uchowasz B-) B-)


Obecnie oglądam Sons of Anarchy, Supernatural, Arrow i zaczynam Breaking Bad, ale kilka już za mną ;) No i troszkę animców różnego rodzaju, z niesłabnącym uwielbieniem do Bleacha i Death Note.

love178 napisał/a:
Murciélago napisał/a:
Internetowe quizy wykazują, że mam skłonności psychopatyczne

Jeżeli to ten sam quiz, o którym myślę, to zrobiłam go kilka razy, zaznaczając te same odpowiedzi i za każdym razem dawał inne wyniki o dużej rozrzutności :) Właściwie to miał tylko 4 wyniki do losowego wyświetlania.

Cześć :-D


to były różne quizy xD ale nie martwcie się, jeszcze nikogo nie zabiłam (;

emoo137 napisał/a:
Wita kolejną przedstawicielkę płci pięknej!
Przed zagłębieniem się w forum konieczna konsultacja z psychiatrą <3


Mój psychiatra kazał mi się leczyć na nogi, bo na głowę za późno jest. Więc spoko.

Davos napisał/a:
Witaj :)

Jakiej muzy słuchasz i jakie seriale oglądasz? No i skąd jesteś? :hm?: :-D


W muzyce raczej klasyczny, melodyjny rock i metal, przepadam za brzmieniem gitary. Poza tym ze wszystkiego, poza disco polo, po troszkę. Seriale wymieniłam wyżej. A jestem z okolic zamieszkanych przez smoka. I nie jest to Westeros :-D

macbed napisał/a:

Lamborghini :piwo:
Chińskie bajki :piwo:
Skłonności psychopatyczne :piwo:
Las :piwo:

Już Cię lubię :-D


:piwo:

Tylko że akurat nazwę zaczerpnęłam od zanka Ulqa z Bleacha (; oznaczającą nietoperza. Z lambo to bardziej mi się podoba Gallardo i Aventador i to tylko wizualnie, bo na samochodach się znam jak kogut na gwiazdach >.<

Szyszek27 napisał/a:
Murciélago napisał/a:
Boję się mieć prawo jazdy.


To stwierdzenie jakoś nie pasuje do twojego nicka. Kobieta z nickiem Murcielago powinna mieć prawko jazdy i wozić się Lamborghini Murcielago! :P


Ja się mogę wozić, ale jako shotgun :D (nie mylić z szogunem). Byle bym mogła wybierać muzykę :guitar:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 17:38   

no elo
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 17:58   

Zapytałbym się o wiek, ale chyba nie wypada :oops: **teraz odpisujesz "spoko, nic się nie stało mam [ Tu wpisujesz wiek ] lat** :-D :-D
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 18:04   

Cytat:
Obecnie oglądam Sons of Anarchy, Supernatural, Arrow i zaczynam Breaking Bad, ale kilka już za mną


Jak jeszcze powiesz, że czytasz komiksy DC to jestem do usług.

Możliwe że przyszły psychiatra kłania się

Breaking Bad nie będę spojlerował. Arrow niedługo 3 sezon się skończy. Do Arrowa polecam jego spin-off The Flash oraz serial Gotham. Po BB proponuję Better Call Saul. A gorąco polecam Constantine, Game of Thrones, DareDevil, House of Cards i The Walking Dead.

A muzykę jaką? AC/DC? Black Sabbath? Iron Maiden? Guns 'n Roses?
_________________
 
 
Mors 
Polityk


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 105
Skąd: Sadowie

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-12, 18:16   

Cześć.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 18:20   

IcyWind wita na forum
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Murcielago 
Brzydka, zła i szczera.


Dołączyła: 22 Kwi 2015
Posty: 23

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-12, 18:54   

Dead_Laugh napisał/a:
Cytat:
Obecnie oglądam Sons of Anarchy, Supernatural, Arrow i zaczynam Breaking Bad, ale kilka już za mną


Jak jeszcze powiesz, że czytasz komiksy DC to jestem do usług.

Możliwe że przyszły psychiatra kłania się


Czytywałam za dzieciaka takie znalezione na strychu, należące do braci. Teraz ogarniam uniwersum DC tylko filmowo/serialowo. Zawsze chciałam być w Justice League :D

Dead_Laugh napisał/a:
Breaking Bad nie będę spojlerował. Arrow niedługo 3 sezon się skończy. Do Arrowa polecam jego spin-off The Flash oraz serial Gotham. Po BB proponuję Better Call Saul. A gorąco polecam Constantine, Game of Thrones, DareDevil, House of Cards i The Walking Dead.


Gotham... to mnie zainteresowałeś. Pewnie gdy napiszę magisterkę to będę więcej ogarniać, teraz czasu mało :<

Dead_Laugh napisał/a:
A muzykę jaką? AC/DC? Black Sabbath? Iron Maiden? Guns 'n Roses?


Między innymi tak <3 jeszcze Led Zeppelin, Motorhead, Megadeth, Def Leppard, Pantera, Deep Purple, Misfits, Aerosmith, Slayer, Scorpions... różności. Z nowych zaś Avenged Sevenfold, Five Finger Death Punch, NOFX, Enter Shikari, System of A Down, Disturbed no i sporo innych, ciężko wymieniać.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:01   

Murciélago napisał/a:
i Death Note.

:piwo:
Murciélago napisał/a:
W muzyce raczej klasyczny, melodyjny rock i metal, przepadam za brzmieniem gitary.

:piwo:
Już Cię lubię! Zadali już pytania o to, co mnie interesuje, to ja dopytam jeszcze, jak masz na imię i z czego ta magisterka? :-)

Dead_Laugh napisał/a:
Możliwe że przyszły psychiatra kłania się

O, no proszę, to jest nas dwoje! :)
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:07   

Justice League to ciekawa grupa ale ja zawsze wolałem przestępców. Joker był z nich najciekawszą postacią i moją ulubioną a na drugim miejscu stał Reverse Flash (Dr.Zoom).

Gotham jest jak lokomotywa od razu mówię. Nie zniechęć się po kilku odcinkach. Koniec sezonu to kwintesencja zajebistości.

No proszę. To jest dwóch przyszłych psychiatrów :grimer:
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:27   

Dead_Laugh, PW :D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 19:42   

Dead_Laugh, czytywałem trochę Batmana i jednego Supermana, nie miałem zbyt dużego wyboru, bo komiksy pożyczone i niestety mało. :/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 20:35   


Aventador :piwo: Led Zeppelin :piwo: Megadeth :piwo: Def Leppard :piwo: Pantera :piwo: Deep Purple :piwo: Scorpions :piwo: Avenged Sevenfold :piwo:

Wyrównajcie tą emotkę bo się schodki robią
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 20:36   

Piwo :piwo:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 20:43   

:piwo: :piwo:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Murcielago 
Brzydka, zła i szczera.


Dołączyła: 22 Kwi 2015
Posty: 23

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-12, 21:36   

Ascara napisał/a:
Zadali już pytania o to, co mnie interesuje, to ja dopytam jeszcze, jak masz na imię i z czego ta magisterka? :-)


Kinga. A Ty, skoro już się tak przepytujemy? :)

A magister? Z zaburzeń dysocjacyjnych osobowości, a konkretnie wielorakości, jako metafory we współczesnym kinie. Temat jest wciąż roboczy (;

Marcin55522 napisał/a:
Zapytałbym się o wiek, ale chyba nie wypada :oops: **teraz odpisujesz "spoko, nic się nie stało mam [ Tu wpisujesz wiek ] lat** :-D :-D


Dużo mam lat. Więcej zdecydowanie niż większość z Was. Aż wstyd się przyznać. 26 <-

Dead_Laugh napisał/a:
Justice League to ciekawa grupa ale ja zawsze wolałem przestępców. Joker był z nich najciekawszą postacią i moją ulubioną a na drugim miejscu stał Reverse Flash (Dr.Zoom).

Gotham jest jak lokomotywa od razu mówię. Nie zniechęć się po kilku odcinkach. Koniec sezonu to kwintesencja zajebistości.


Jokera to i ja kocham. I mam słabość do Bane'a. Maski są przeinspirujące. No i Pingwin, bo cylinder.

macbed napisał/a:

Aventador :piwo: Led Zeppelin :piwo: Megadeth :piwo: Def Leppard :piwo: Pantera :piwo: Deep Purple :piwo: Scorpions :piwo: Avenged Sevenfold :piwo:

Wyrównajcie tą emotkę bo się schodki robią


:piwo:
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 22:05   

Murcielago, to jesteś na jakiejś psychologii, czy coś takiego?
Martyna :D
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 22:06   

Murcielago napisał/a:


Dużo mam lat. Więcej zdecydowanie niż większość z Was. Aż wstyd się przyznać. 26 <-

Weź mnie nie wkurwiaj, jestem tylko trochę młodszy
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-12, 22:07   

Murcielago napisał/a:


Dużo mam lat. Więcej zdecydowanie niż większość z Was.


Żebyś się nie zdziwiła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.095 sekundy. Zapytań do SQL: 32