Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:21
Pogoda
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 15:57   

JankielKindybalista85, u mnie podobnie, nawet trochę popadało. Aż miło wyjść na zewnątrz.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 16:03   

Lilith_Madness napisał/a:
Aż miło wyjść na zewnątrz.

Nooo. To pomyśl jak na polu jest przyjemnie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 16:12   

Na polu to musi być jeszcze przyjemniej :D Pełno zieleni...
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 16:46   

Nie wiem, u mnie zimy są dosyć zimne, zwłaszcza dlatego, że powietrze jest wilgotne (osoby, które mieszkając w innym miejscach Polski dają radę skoczyć do sklepu bez kurtki przy -5, po przeprowadzce tutaj zawsze mówią, że to już niemożliwe - wilgoć sprawia, że mróz przeszywa ciało na wylot). Jak się jest cały czas w ruchu na zewnątrz, to idzie wytrzymać, ale niech spróbuje tylko autobus zwiać xDD I tego nie lubię w zimie, że przebywanie na zewnątrz niszczy organizm, w lecie wystarczy stanąć w cieniu by być bezpiecznym, w dodatku w zimie jak jest wszędzie chlapa lub śnieg, to nie wszędzie da się wejść lub tamtędy przejść - latem zawsze patrzę na wydeptane ścieżki, na niektóre chodniki i na ulicę i myślę o tym, że co to za paranoja, że w zimie to będzie niedostępne do przejścia, bo będzie za mokre za śliskie lub zasypane :|
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 17:33   

SlownikOrtograficzny napisał/a:
bulwa, ledwo 3-4 dni prawdziwego upału (i to nie pod rząd), a już te bleczki płaczo


Dokładnie to samo miałem napisać :piwo:

Ja w robocie nie mam klimy, w dodatku mam pokój od wschodniej strony więc już od samego rana słońce napierdala w okno, siedzi się w długich spodniach i koszuli bo dress code, a po całym dniu pracy trzeba jeszcze wsiąść do nagrzanego na maksa auta (w którym też nie ma klimy) i przez godzinę tłuc się tą nagrzaną puszką do chaty. A mimo tego nie jęczę jak stara baba bo olaboga, upały w Polsce takie straszne, całe 5 dni w roku, jak ja to wytrzymam :D Nie to co ta zajebista zima, przez 3 miesiące w roku albo mróz, albo śniegu napierdoli tyle, że wszystkie drogi zasypane i paraliż komunikacyjny w całym kraju, albo deszcz ze śniegiem i błoto zalegające na chodnikach przez kilka tygodni. I chmury takie, że przez pół roku słońca nie widać, powietrze też zajebiście czyste, w końcu nie ma to jak wdychanie zdrowego dwutlenku węgla z pieców januszy, które palą plastikiem w piecach bo drewno i wyngiel za drogie, no ale jest spoko bo w końcu nie ma UPAŁÓW :D
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 17:37   

Nie no, przecie 5 dni upałów najgorsze i trzeba cały rok na nie narzekać :PP
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 17:38   

Lel lubicie skrajności, jak narzekamy na upał to od razu kochamy mokre zimy, otóż nie, żondamy normalnych temperatur
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 17:39   

W ogóle to w Gdyni znowu dzisiaj zimno ;_;
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 17:39   

To nie koncert życzeń
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 17:41   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Lel lubicie skrajności, jak narzekamy na upał to od razu kochamy mokre zimy, otóż nie, żondamy normalnych temperatur


No toć przez większość lata są temperatury w okolicach 20-25 stopni więc żadne upały.

[ Dodano: 2017-08-06, 18:41 ]
No może z wyjątkiem Gdyni :PP
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 17:44   

Lato w tym roku całkiem ok choć mogło by być cieplejsze i mniej deszczowe. Tydzień upałów by się jeszcze przydał bo mam wolne
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-08-06, 17:57   

Skrajności som gupie, a sroga zima i upalne lato to ciota i chuj
_________________
no trudno
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 18:48   

Ale dzisiaj było fajnie umiarkowanie
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 18:52   

Już w pizdu po upałach tak czy siak >:<
Znów ta Polska chujnia, przez którą na każde wyjście muszę zabierać kurtkę albo długą bluzkę, a jest niby jebane lato. Bleh
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 19:03   

Davos napisał/a:
Ja w robocie nie mam klimy, w dodatku mam pokój od wschodniej strony więc już od samego rana słońce napierdala w okno, siedzi się w długich spodniach i koszuli bo dress code, a po całym dniu pracy trzeba jeszcze wsiąść do nagrzanego na maksa auta (w którym też nie ma klimy) i przez godzinę tłuc się tą nagrzaną puszką do chaty. A mimo tego nie jęczę jak stara baba bo olaboga, upały w Polsce takie straszne, całe 5 dni w roku, jak ja to wytrzymam :D Nie to co ta zajebista zima, przez 3 miesiące w roku albo mróz, albo śniegu napierdoli tyle, że wszystkie drogi zasypane i paraliż komunikacyjny w całym kraju, albo deszcz ze śniegiem i błoto zalegające na chodnikach przez kilka tygodni. I chmury takie, że przez pół roku słońca nie widać, powietrze też zajebiście czyste, w końcu nie ma to jak wdychanie zdrowego dwutlenku węgla z pieców januszy, które palą plastikiem w piecach bo drewno i wyngiel za drogie, no ale jest spoko bo w końcu nie ma UPAŁÓW :D

A ty się chwalisz czy żalisz? Bo już nie wiem. Za to, że troszku pierniczysz, to owszem, zorientowałem się. :PP

No bo następny co będzie popierdywał spod kiltu że "uuolabuoga, nie lubio piknego lata, nie lubio jebanego piekarnika, to muszo być pojebane zimoluby, white walkers normalnie"... Pomijając, ze wcale nie, że tu są fani po prostu normalnych, przyjemnych temperatur (jeśli uważasz, że -10 stopni jest normalne i przyjemne to jesteś tak samo pojebany jak ci co uważają 35-40 na plus w cieniu za optymalną tempę, za która przyrodzie należą się modły dziękczynne), to chciałbym zauważyć , że...

...podczas jesieni-zimy-wiosny, jak by nie było katastrofalnie, zimno, deszczowo, mokro, wietrznie, ciemno, smutno, lodowato, śnieżnie, chuj wie jako, to zawsze jesteś w stanie się ubrać jeszcze bardziej i w końcu będzie ci ciepło. A w lecie gdy z nieba sadzi lampa już się bardziej nie rozbierzesz. Choćby dlatego, że twój DRESS CODE, Davosie, oraz inne normy społecznie bardzo niechętnie patrzą na bieganie po ulicach z gołym chujem. A i to w takich upałach nie wystarcza i nic nie daje.

I Pomorzu współczuję w takim razie. Ja bym chętnie te południowe wrocławsko-krakowskie upały do was eksportował. Love, Słownikiers, biercie to ciepło i za darmo, nawet bym koszty przesyłu do was pokrył. Nad morzem byłoby zajebiście ciepło, tak jak powinno być nad... morzem, po to żeby woda była ciepła a na południu byłyby przyjemne normalne temperatury. To nie. Polska samozaorywaczem narodów - jebła se morze na północy i w ten sposób i upały i morze są bezużyteczne i tylko wkurwiają ludzi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-08-06, 19:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 19:08   

Ale my mamy tak jak Pan Bóg przykazał na górze morze i potem coraz bardziej góry, akurat geografię Polski szanuję
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 20:22   

JankielKindybalista85 napisał/a:
...podczas jesieni-zimy-wiosny, jak by nie było katastrofalnie, zimno, deszczowo, mokro, wietrznie, ciemno, smutno, lodowato, śnieżnie, chuj wie jako, to zawsze jesteś w stanie się ubrać jeszcze bardziej i w końcu będzie ci ciepło. A w lecie gdy z nieba sadzi lampa już się bardziej nie rozbierzesz. Choćby dlatego, że twój DRESS CODE, Davosie, oraz inne normy społecznie bardzo niechętnie patrzą na bieganie po ulicach z gołym chujem. A i to w takich upałach nie wystarcza i nic nie daje.


Jak jesteś w chacie to możesz się ubrać, ale jak jesteś na dworze (czy tam polu, whatever), idziesz ulicą, masz na sobie możliwie najgrubszą kurtkę, a i tak piździ jak skurwysyn to już się nie ubierzesz "jeszcze bardziej" (nie wspominając o tym, że piździ też w te części ciała, których się nie zakrywa np. twarz). A z kolei podczas upałów możesz się ochłodzić na wiele sposobów, masz zimne piwo, lody, wiatraki, klimatyzację w sklepach i niektórych środkach komunikacji, możesz skoczyć nad jezioro, gdzie jest zawsze zimna woda, w dużych miastach są wszędzie kurtyny wodne (nie wierzę, żeby w Krakowie tego nie było podczas upałów).
Poza tym cała dyskusja i tak rozchodzi się nie o to, czy lepsze są upały czy mrozy, tylko co jest lepsze: lato czy zima i dlaczego lato? :troll: Nie lubisz upałów, Twój organizm ich nie toleruje i to jest jak najbardziej zrozumiałe, ale ile tych upalnych dni tak naprawdę u nas jest w ciągu całego roku? Nie wiem, czy zebrałoby się tego łącznie 2 tygodnie. W końcu Polska to nie Hiszpania czy Chorwacja. A pozostała część naszego lata to właśnie ta umiarkowana pogoda, którą tak lubisz. Albo jest ciepło, ale nie gorąco, albo wręcz niezbyt ciepło i deszczowo. Czyli duża część lata jest chyba do zaakceptowania nawet dla tych, co nie lubią ekstremalnie dużych temperatur, co nie? Z kolei zima jest chujowa zawsze, bo nawet jeśli nie ma wkurzającego mrozu to albo jebnie śniegiem albo jest marznący deszcz, który zamienia się w szklankę i ludzie się wypierdalają na chodnikach i łamią sobie kości, albo wreszcie jest roztopiona pośniegowa breja na chodnikach i ulicach. Niezależnie od pogody, zawsze jest brzydko, szaro, sraczkowato i do tego ciemno jak w dupie bo słońce, jeśli raz na 30 dni łaskawie pokaże się zza warstwy pierdyliarda chmur, to i tak jest widoczne ledwie kilka godzin na dobę. I zima, w przeciwieństwie do wiosny, jesieni, ale też dużej części lata, nie ma umiarkowanych temperatur. Zimą jest albo zimno albo bardzo zimno. Ale nie umiarkowanie. Sensowne, przyjemne temperatury pojawiają się dopiero wtedy, kiedy zima się kończy. I dlatego zima jest wujowa B-)


JankielKindybalista85 napisał/a:
Nad morzem byłoby zajebiście ciepło, tak jak powinno być nad... morzem, po to żeby woda była ciepła a na południu byłyby przyjemne normalne temperatury. To nie. Polska samozaorywaczem narodów - jebła se morze na północy i w ten sposób i upały i morze są bezużyteczne i tylko wkurwiają ludzi.


Szwecja ma morze na południu, ale jakoś trudno je uznać za ciepłe i fajne, a i północ kraju nie ma od tego przyjemniejszych temperatur :PP
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-06, 20:27   

Bo Szwedzi to do reszty popierdoleni są. Wiadomo, lewacy. Niech marzną kurwy jedne.

I jak tak stawiasz sprawę
Davos napisał/a:
Poza tym cała dyskusja i tak rozchodzi się nie o to, czy lepsze są upały czy mrozy, tylko co jest lepsze: lato czy zima

to ja się z tobą zgodzę: mając wybór lato czy zima też wybieram lato. Ale na takiej samej zasadzie na jakiej wybieram PiS a nie PO i w razie homo gwałtu wybrałbym opierdolenie gały niż bycie zapiętym w tyłek i tak dalej i tym podobne. Wybór między złem a złem to żaden wybór.

Byle do wiosny.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-08-06, 20:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-07, 08:33   

Ochłodziło się i mży, a ja łażę po mieście, bo szybko skonczyłam na dziś.
Zachlapało mi okulary, ale i tak się cieszę, że nie ma tych ekstremalnych upałow.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-08-09, 07:33   

Media już napędzają tanią sensację

>"uwaga na piekielne upały"
>"max 28 stopni w Krakowie"
>PIEKIELNE UPAŁY

_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.112 sekundy. Zapytań do SQL: 34