Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:50
Gra o Tron
Autor Wiadomość
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-01, 20:54   

Ramsay Bolton :P

Cytat:

Rammsay Bolton - bękart lorda Roose'a Boltona i młynarki znad Płaczącej Wody. Lord Hornwood i Winterfell.

Jesteś prawdziwym psychopatą. Dobry przyjaciel, to dla Ciebie martwy przyjaciel. Wykorzystujesz i bawisz się ludźmi. Pastwisz się nad nimi na każdym kroku, zatruwasz im życie i czerpiesz z tego niekłamaną satysfakcję. Zacznij się leczyć. Serio.
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
Ostatnio zmieniony przez Mańka 2016-09-01, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-01, 22:31   

Cytat:
Jesteś Margaery Tyrell!
Margaery Tyller - jedyna córka i czwarte dziecko lorda Wysogródu Mace'a Tyrella i jego żony Lady Alerie Tyrell z Rodu Hightower.

Ty to wiesz, jak sobie radzić. Zawsze znajdziesz wyjście z sytuacji i oczarujesz absolutnie każdego. Pozazdrościć! Przyjaciel z Ciebie nie najlepszy, bo jesteś osobą zbyt skupioną na sobie. Ale jednego nie można Ci odmówić - konsekwencji i uporu w realizowaniu swoich marzeń.


To coś nowego. :brwi:
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-01, 22:47   

Jesteś Khalem Drogo!
Khal Drogo - był przywódcą dothraków, mężem Daenerys Targaryen.

Niewiele o Tobie wiadomo poza jednym. Zapadasz w pamięć. Twoja charyzma powoduje, że ludzie lgną do Ciebie jak muchy. Ty jesteś osobą dumną i nieprzejednaną, ale szanujesz prawdziwych przyjaciół. Za to wobec wrogów jesteś bezwzględny. Co ciekawa Twój największy wróg może okazać się Twoim najwierniejszym przyjacielem.
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-01, 22:53   

Jesteś Oberynem Martellem
Oberyn Martel - członek rodu Martell, młodszy brat księcia Dorne, Dorana Martella, czwarty syn i piąte dziecko poprzednie księżnej Dorne. Zwany również Czerwoną Żmiją.

Duszę masz równie wojowniczą co rozpasaną acz wykwintną. Swoich przyjaciół możesz szukać tylko wśród najbliższych, a najwierniejszego i najbardziej prawdziwego w ramionach Twojej miłości. Ale uważaj, bo Twoim największym wrogiem jesteś Ty sam.
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-01, 23:24   

Ja też wyszłam jako Margaery. Przynajmniej jestem ładna. :troll:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-02, 01:25   

manciara9 napisał/a:
Ramsay Bolton :P

Cytat:

Rammsay Bolton - bękart lorda Roose'a Boltona i młynarki znad Płaczącej Wody. Lord Hornwood i Winterfell.

Jesteś prawdziwym psychopatą. Dobry przyjaciel, to dla Ciebie martwy przyjaciel. Wykorzystujesz i bawisz się ludźmi. Pastwisz się nad nimi na każdym kroku, zatruwasz im życie i czerpiesz z tego niekłamaną satysfakcję. Zacznij się leczyć. Serio.



Grubo :D


To ja jeszcze dla porządku przekleję opis Joraha

Cytat:
Jesteś sir Jorahem Mormontem!

Sir Jorah Mormont - jedyny syn Jeora Mormonta, wygnany rycerz, były władca Wyspy Niedźwiedziej i pan domu Mormont.

Choć naturę masz łotra, to prawdziwy z Ciebie przyjaciel. Nie ma drugiej tak oddanej i wiernej osoby jak Ty. Dla człowieka, którego kochasz potrafisz poświęcić własne zdrowie, a nawet życie. Szacun. Tylko czy takie wieczne poświęcenie nie powoduje, że nie żyjesz wcale własnym życiem?
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-20, 15:16   

:P
Podjebane z Zaufaj mi, jestem architektem
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-20, 15:33   

Trzyma drzwi jak pojebane.

Pytanie: Czy tylko ja myślę, że przepowiednia wiedźmy dla Cersei się spełni, ale, wbrew temu co sądzi Cersei, bratem, który ją zajebie będzie Jaime, nie Tyrion?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-20, 17:26   

JankielKindybalista85 napisał/a:


Pytanie: Czy tylko ja myślę, że przepowiednia wiedźmy dla Cersei się spełni, ale, wbrew temu co sądzi Cersei, bratem, który ją zajebie będzie Jaime, nie Tyrion?


No IMO to było oczywiste od razu ze to Jaime będzie
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-20, 17:57   

NO WŁAŚNIE! A jak 2 razy w real life poruszyłem ten wątek to "no co ty kurwa godosz typie za brewerie?!" było.

A jakie by to było piękne zakończenie. Miasto oblężone przez chuj wi kogo ale wiadomo, że ktoś w końcu pod Królewską Przystań podejdzie i Cersei, która od pewnego momentu radośnie podąża dokładnie drogą szalonego Aerysa i nawet smoczy ogień zdążyła polubić, mamrocze jak tamten "spalić wszystkich" ale rozkazu nie wyda bo Jaime będzie miał dość i drugi raz w swoim życiu zajebie szalonego króla po czym ponownie zasiądzie na tronie i poczeka kto przyjdzie. Jak to będzie ta pizda Denerys (a pewnie niestety to będzie właśnie ona) będzie epicka scena.

Oczywiście kminię pod kątem serialu bo w książkach... no powiedzmy że wątek Jaimego jest bardziej pokomplikowany i są szanse że Cersei ma już tylko jednego braciszka... :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-20, 18:36   

Teoria o tym, że to Jaime będzie Valonquarem z przepowiedni, jest bardzo rozpowszechniona wśród fanów i od dawna krąży po internetach. Aczkolwiek jest też inna ciekawa teoria, że młodszym bratem nie będzie ani Tyrion, ani Jaime, tylko... Ogar. Bo w końcu nie jest nigdzie powiedziane, że to musi być brat Cersei :PP I moim zdaniem ta opcja jest najbardziej prawdopodobna, przynajmniej w książce. Odbędzie się proces Cersei, ona wystawi Górę jako swego reprezentanta, zaś Wiara wystawi świeżo nawróconego Ogara. I młodszy Clegane pokona starszego, stając się przyczyną zguby Cersei. W ten sposób przepowiednia spełni się w bardzo przewrotny sposób. Ja osobiście obstawiam, że tak się to skończy w książkach, bo w serialu faktycznie wszystko wskazuje na to, że Jaime po raz drugi zostanie królobójcą.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-20, 20:07   

No i tu przynajmniej można z bystrymi ludźmi pogadać a nie zdziwienie kurna że co ja gadam.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-20, 22:02   

Raz jeszcze polecam zatem stronę. Autor pieczołowicie zbiera ciekawe cytaty porozrzucane w całej sadze i szuka w nich wskazówek i tropów co do dalszych wydarzeń, które nastąpią. Część teorii już się sprawdziła w 6 sezonie serialu, a kilka innych ma bardzo dużą szansę sprawdzić się w Wichrach Zimy.
Ciekawe bywają też dyskusje pod ww. teoriami.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-21, 03:33   

Stary nie mam tyle zbędnego życia na internety żeby takie strony obczajać. To już nie te czasy gdy noc w noc nie mogłem spać więc zacząłem siedzieć na miszczach. Teraz zdarza się to incydentalnie. Jak dziś na przykład. Ok, to obczajam stronkę bo forum już przeczytane.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-09-21, 03:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-21, 03:55   

Tyle, że to wbrew pozorom aż tak dużo czasu nie zajmuje. Nowa teoria pojawia się średnio raz na dwa tygodnie, czyta się ją w kilka, góra kilkanaście minut, a komentarzy przecież nie trzeba czytać. I spoko, nie zmuszam, ale moim zdaniem warto, bo ja dzięki tej stronie odkryłem, jak niesamowicie wielowarstwowa jest cała saga i jak genialnie Martin poukrywał wszędzie różne wskazówki, tropy, foreshaowingi i inne smaczki, których sam bym pewnie nie odkrył nawet przy drugim czy trzecim czytaniu :) Jak choćby symbolika pokarmu, które dane postaci aktualnie spożywają :)
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-21, 12:16   

Znacie stronę westeros.pl? Fajne dyskusje w komentarzach o odcinkach, o teoriach itp.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-21, 13:44   

Znam. Fajna strona :git:
Aczkolwiek prywatnie wolę jednak Szalone Teorie na stronie, którą przytoczyłem wyżej :]
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-25, 12:54   



Mam takie pytanko - spoiler TzS

Czy to tylko ja nie zaczaiłam, a to się do czegoś odnosi, czy to jest mindfuck. Ostatni POV Aryi, kiedy ma ukatrupić jakiegoś faceta. Ktoś daje mu monetę Bractwa za jej pośrednictwem a on później umiera bez jej aktywnego udziału. Ktoś inny go zabił, bo ta moneta była zleceniem i Arya zrzuciła na kogoś swoją robotę? Sama moneta w jakiś sposób była śmiercionośna?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-25, 13:11   

Ascara napisał/a:
Czy to tylko ja nie zaczaiłam, a to się do czegoś odnosi, czy to jest mindfuck. Ostatni POV Aryi, kiedy ma ukatrupić jakiegoś faceta. Ktoś daje mu monetę Bractwa za jej pośrednictwem a on później umiera bez jej aktywnego udziału. Ktoś inny go zabił, bo ta moneta była zleceniem i Arya zrzuciła na kogoś swoją robotę? Sama moneta w jakiś sposób była śmiercionośna?


Nie nie, z tego co pamiętam to Arya zaobserwowała że typ każdą monetę gryzł sprawdzając czy prawdziwa, nie z ciulowego stopu, czy coś więc miała jedną monetę zatrutą, podpieprzyła cały mieszek po to żeby mieć pretekst do wmieszania tej monety z innymi. Gośc odzyskał forse i zaczął sprawdzać - w końcu wziął do japy zatrutą monetę bractwa i kojfnął. Morderstwo doskonałe.

LOL, ZAJEBIŚCIE TO WYGLĄDA. :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2016-09-25, 13:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-25, 16:22   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ascara napisał/a:
Czy to tylko ja nie zaczaiłam, a to się do czegoś odnosi, czy to jest mindfuck. Ostatni POV Aryi, kiedy ma ukatrupić jakiegoś faceta. Ktoś daje mu monetę Bractwa za jej pośrednictwem a on później umiera bez jej aktywnego udziału. Ktoś inny go zabił, bo ta moneta była zleceniem i Arya zrzuciła na kogoś swoją robotę? Sama moneta w jakiś sposób była śmiercionośna?


Nie nie, z tego co pamiętam to Arya zaobserwowała że typ każdą monetę gryzł sprawdzając czy prawdziwa, nie z ciulowego stopu, czy coś więc miała jedną monetę zatrutą, podpieprzyła cały mieszek po to żeby mieć pretekst do wmieszania tej monety z innymi. Gośc odzyskał forse i zaczął sprawdzać - w końcu wziął do japy zatrutą monetę bractwa i kojfnął. Morderstwo doskonałe.



Rzeczywiście! Dopiero teraz sobie to uświadomiłam, zapomniałam o tym. Dzięki, wszystko stało się jasne. :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.107 sekundy. Zapytań do SQL: 35