Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: RudaMaupa
2015-04-17, 15:32
Książe Jan Żyliński vs. Nigel Farage
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:09   

icywind, Nie masz argumentow, jak zwykle zreszta... Zaś jak już jakieś masz to żałosne brednie nie trzymające sie kupy... Faktycznie, lepiej sie nie odzywaj zamiast napiszesz kolejny lewacki kretynizm godny samotnej matki na zasilku.

[ Dodano: 2015-04-14, 23:09 ]
Mackers napisał/a:
To zdanie nawet z tym słowem nie miało sensu.


Nie bądź jak icywind, daj argumenty.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:10   

Dlaczego tu swoją własną matkę obrażasz to nie wiem

[ Dodano: 2015-04-14, 23:12 ]
Cytat:


Nie bądź jak icywind, daj argumenty.

Chcesz argumentów proszę:
W XIX wieku ludzie mieli 1cm wzrostu. Chodzili w siedmiomilowych butach. Kapitalizm stworzyli kosmici, żeby kontrolować ludzkość a korwin to jaszczurka w przebraniu. A monarchowie stworzyli AIDS, żeby wymusić na chłopach posłuszeństwo. Banknoty zjadają część duszy dlatego trzeba zrezygnować z pieniędzy, to udowodnione naukowo.

I teraz z tym dyskutuj bo oczekujesz, że ja będę dyskutować z czymś na takim poziomie.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2015-04-14, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:12   

icywind, A Ja nie wiem po co w ogole sie wypowiadasz o czyms o czym nie masz pojecia, i ciekawi mnie czemu ja kurwa wiem co zaraz powiesz ty albo ktos inny.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:13   

icywind napisał/a:

W XIX wieku ludzie mieli 1cm wzrostu. Chodzili w siedmiomilowych butach. Kapitalizm stworzyli kosmici, żeby kontrolować ludzkość a korwin to jaszczurka w przebraniu. A monarchowie stworzyli AIDS.

I teraz z tym dyskutuj bo oczekujesz, że ja będę dyskutować z czymś na takim poziomie.






Wojtek - nie warto.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:14   

WojtekVanHelsing napisał/a:

icywind, A Ja nie wiem po co w ogole sie wypowiadasz o czyms o czym nie masz pojecia, i ciekawi mnie czemu ja kurwa wiem co zaraz powiesz ty albo ktos inny.

To ty nawet nie masz pojęcia, że XIX wieczne fabryki przerabiały ludzi na mięso dla kosmitów
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:14   

Ja podalem sensowne argumenty, ty tylko populistyczny bełkot o tym jak bardzo źle robole w kapitaliźmie, nie wspominajac ani slowem o faktach iz:

1. Bylo lepiej niz w feudalizmie
2. Kapitalizm dopiero sie rozwijal
3. W socjaliźmie bylo gorzej.

To co ty bredzisz to jest tylko bełkot, NICZYM nie różni sie od bredzenia napoleonow ze szpitali psychiatrycznych.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:14   

Może dlatego, że pracownicy byli wyzyskiwani, pracowali o wiele dłużej i to za grosze? Poza tym jeśli w wypadku straciłeś rękę/okaleczyłeś się trwale w inny sposób, to dostawałeś kopniaka. Spróbuj wyżywić rodzinę.
Że też o pracujących dzieciach nie wspomnę, pensja to były grosze...
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:15   

Udowodnij, ze się mylę, no proszę, podyskutujmy. Nie chcesz dyskutować? NIE MASZ ARGUMENTÓW! WYGRAŁEM.



Tak, tak się zachowujesz.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:15   

icywind napisał/a:

Chcesz argumentów proszę:
W XIX wieku ludzie mieli 1cm wzrostu. Chodzili w siedmiomilowych butach. Kapitalizm stworzyli kosmici, żeby kontrolować ludzkość a korwin to jaszczurka w przebraniu. A monarchowie stworzyli AIDS, żeby wymusić na chłopach posłuszeństwo. Banknoty zjadają część duszy dlatego trzeba zrezygnować z pieniędzy, to udowodnione naukowo.

I teraz z tym dyskutuj bo oczekujesz, że ja będę dyskutować z czymś na takim poziomie.


:haha: :piwo:
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:15   

WojtekVanHelsing napisał/a:

3. W socjaliźmie bylo gorzej.

Ale jakim socjaliźmie? Tzn. że teraz było gorzej? O ile się nie mylę uważasz, że mamy socjalizm
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:17   

Te początki kapitalizmu może nie były kolorowe, ale odkąd wprowadzono 8-godzinny system pracy wszystko się zmieniło. Kapitalizm jest najlepszym systemem.
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-14, 23:18   

icywind napisał/a:

Chcesz argumentów proszę:
W XIX wieku ludzie mieli 1cm wzrostu. Chodzili w siedmiomilowych butach. Kapitalizm stworzyli kosmici, żeby kontrolować ludzkość a korwin to jaszczurka w przebraniu. A monarchowie stworzyli AIDS, żeby wymusić na chłopach posłuszeństwo. Banknoty zjadają część duszy dlatego trzeba zrezygnować z pieniędzy, to udowodnione naukowo.

I teraz z tym dyskutuj bo oczekujesz, że ja będę dyskutować z czymś na takim poziomie.


xDDD <3
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:18   

Przestańcie wkurwiać Wojtka. Sami go ciągle prowokujecie, a potem dajecie mu warny.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:19   

Mistress9 napisał/a:
Przestańcie wkurwiać Wojtka. Sami go ciągle prowokujecie, a potem dajecie mu warny.


Kto prowokuje, ten prowokuje...
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:19   

Cytat:

Te początki kapitalizmu może nie były kolorowe, ale odkąd socjaliści wprowadzili 8-godzinny system pracy i prawo pracy i wszystko co korwin chce zlikwidować wszystko się zmieniło. Kapitalizm jest najlepszym systemem.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony przez icywind 2015-04-14, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:20   

Mistress9 napisał/a:
Te początki kapitalizmu może nie były kolorowe, ale odkąd wprowadzono 8-godzinny system pracy wszystko się zmieniło. Kapitalizm jest najlepszym systemem.

To nie jest argument potwierdzający tezę Wojtka.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:23   

Dobra, masz przykład dlaczego kapitalizm jest lepszy od socjalizmu

Cytat:
Małoprzedsiębiorczy Polak produkuje blachę w cenie 100zł za arkusz. Sprytny Czech z kolei produkuje taką samą blachę w takich samych arkuszach tyle, że sprytniej. Swój produkt sprzedaje za 80zł. Z racji tego, że mieszka blisko polskiej granicy, swój produkt eksportuje do Polski. Małoprzedsiębiorczy Polak ma problemy. Jego sprzedaż spada, aż w końcu zmuszony jest zwinąć interes.

SOCJALISTA W TAKIEJ SYTUACJI PRAWI: to niedopuszczalne, że państwo w żaden sposób nie troszczy się o rodzimy przemysł, poprzez napływ tanich towarów z zagranicy niszczone są polskie firmy a co za tym idzie i miejsca pracy, importowane towary należy obłożyć cłem, aby zapobiec podobnym sytuacjom.

KAPITALISTA ODPOWIADA: niedopuszczalną rzeczą jest ograniczanie wolnej konkurencji, bardzo dobrze, że firma małoprzedsiębiorczego Polaka upadła, ponieważ jego blacha wyprodukowana była w sposób nieekonomiczny, dzięki tanim towarom z zagranicy konsument może kupować po niższych cenach, teraz mając 100zł można kupić arkusz blachy a i jeszcze 20zł zostaje w kieszeni, które można przeznaczyć na inne potrzeby nakręcając popyt, tak jest efektywniej a i zróżnicowanie potrzeb większe, socjaliści chcą, aby każdy odbiorca stali w Polsce zrzucał się małoprzedsiębiorczemu Polakowi po 20 zł za to, że ten jest nieekonomiczny. To NIEDORZECZNE!
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:26   

CZYTAJ TEZĘ.
NO KURWA MAĆ.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:27   

Mackers napisał/a:
Może dlatego, że pracownicy byli wyzyskiwani, pracowali o wiele dłużej i to za grosze? Poza tym jeśli w wypadku straciłeś rękę/okaleczyłeś się trwale w inny sposób, to dostawałeś kopniaka. Spróbuj wyżywić rodzinę.
Że też o pracujących dzieciach nie wspomnę, pensja to były grosze...


Stek bredni.

Wyzysk to naturalne prawo rynku, nie ma bez niego rozwoju, byl mechanizmem dzieki któremu mamy to co mamy, teraz podobno wyzysk zwalczono i przestaliśmy sie rozwijać.

Pracowali o wiele dlużej bo takie były realia, pomijajac juz nawet to, że w socjaliźmie pracowali dluzej za mniej, to w tamtych czasach nie mieliśmy maszyn i takich mozliwości, aby istnial rozwój ludzie musieli pracować znacznie ciężej, teraz maszyny mogą nawet wyeliminować niektóre zawody, wtedy NIE ISTNIALA inna opcja niz praca po 14 godzin, to trak trudno pojac?

Za jakie grosze, to najwieksze klamstwo marksistów, przecietny Amerykanski robotnik zarabiał nawet 2 dolary dziennie, niewyklalifikowany debil, analfabeta, zarabial pieniedze których nie zobaczy wyksztalcony człowiek w dzisiejszych czasach.

Inwalidzi to zawsze było kilka procent, nie warto dla takiej mniejszości zmieniać systmeu, niech utrzymuje ich kościół, fundacje, rodzina itd. trudno.

Dzieci pracowaly wylacznie w typowych zawodach do których sie nadawaly, 10latki grupowaly wegiel, roznosily żarcie itd. nigdy w historii kapitalizu żaden kapitalista nie zatrudnił 10latka w roli gornika, to bzdura w która moze uwierzyć banda idiotów ktora myśli, że ktośzatrudni niewydajne dziecko gdy ma pelno doroslych na jego miejsce, to jest glupota z czysto ekonomicznego punktu widzenia.

Przecietny czlowiek w XIX w. zarabial wiecej niż w XXI w. juz nie mowiac o tym, ze zjawisko bezrobocia nie przekraczalo 4%

icywind napisał/a:
Udowodnij, ze się mylę, no proszę, podyskutujmy. Nie chcesz dyskutować? NIE MASZ ARGUMENTÓW! WYGRAŁEM.



Tak, tak się zachowujesz.


Ja Ci udowodniłem, że sie myslisz, Ty natomiastp leciesz bzdury ktore sie wykluczaja jak wyzysk (wykorzystywanie pelni potencjalu pracownika) i praca dzieci (zatrudnienia czegos co padnie a i tak nie wypracuje polowy tego co dorosly których bylo od cholery)

icywind napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

3. W socjaliźmie bylo gorzej.

Ale jakim socjaliźmie? Tzn. że teraz było gorzej? O ile się nie mylę uważasz, że mamy socjalizm


Teraz mamy nieskrajny socjalizm, wtedy byl skrajny.

Mistress9 napisał/a:
Te początki kapitalizmu może nie były kolorowe, ale odkąd wprowadzono 8-godzinny system pracy wszystko się zmieniło. Kapitalizm jest najlepszym systemem.


Ustawowy 8godzinny dzien pracy to zlo -_-

[ Dodano: 2015-04-14, 23:28 ]
icywind, Socjaliści przypisuja sobie tzw. wywalczenie 8 godzinnego dnia pracy, nie wprowadzenie jego, zreszta ja z ta banda smierdzacych kundli sie nie utozsamiam, zas ich walka to zadne plus, ci ludzie powinni zasielac piece naszych fabryk a nie być wpuszczani do parlamentow.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:29   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Ustawowy 8godzinny dzien pracy to zlo -_-

Dlaczego? Jak człowiek nie haruje po 16 godzin na dobę to ma czas na relaks i odpoczynek. Dzięki temu jest wydajniejszy w pracy oraz ma czas i pieniądze na kupowanie produktów. Zatem jest nie tylko producentem ale i konsumentem.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.085 sekundy. Zapytań do SQL: 34