Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: RudaMaupa
2015-04-17, 15:32
Książe Jan Żyliński vs. Nigel Farage
Autor Wiadomość
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:29   

Czemu ja się wysilam...
Jesteś głupi. Wszystko wyssane z palca.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-14, 23:30   

8h pracy dziennie to dużo
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:31   

Mistress9 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Ustawowy 8godzinny dzien pracy to zlo -_-

Dlaczego? Jak człowiek nie haruje po 16 godzin na dobę to ma czas na relaks i odpoczynek. Dzięki temu jest wydajniejszy w pracy oraz ma czas i pieniądze na kupowanie produktów. Zatem jest nie tylko producentem ale i konsumentem.


To pracownik, wspolnie z pracodawcą ustalaja czas trwania pracy.

Zreszta 8godzinny dzien pracy nigdy nie zostal nawet wywalczony przez socjalistow, prawdziwi socjalisci powprowadzali w swoich republikach niewolnictwo.

8godzinny dzien pracy wprowadzono w krajach uznawanych za kapitalistyczne, natomiast w takim USA itd. od lat rządza korporacje, gdyby nie ich dobra wola to nie bylo by 8godzinnego dnia pracy itd.

Socjalista to bydle ktore nigdy nic samemu sobie nie wywalczy.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:32   

Skoro mają nie zatrudniać dzieci bo nie wydajne to dlaczego zatrudniani po 14 godzin dziennie skoro po 6 godzinach wydajność człowieka mocno spada a co dopiero po 13... Zresztą ty zaprzeczasz faktom i nazywasz to dyskusją.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:32   

Mackers, To Ty pleciesz bzdury rodem z ksiazek Marksa i Engelsa, udowadniasz tez ten smutny fakt, ze w XXI w. ktokolwiek wierzy w paplanine grubego Żyda i Niemca...

Swoja droga Engels pewnie opierał swoja paplanine o pracy dzieci na doswiadczeniach z wlasnej fabryki

[ Dodano: 2015-04-14, 23:34 ]
icywind, Wydajność spada, ale i tak jest wieksza niz u takiego dziecka.. Poza tym zawsze zatrudnia sie wydajniejszych, zas skoro w XIX w. bylo tak źle to zawsze było pelno chetnych do pracy w fabrykach, zatrudnianie malych dzieci jest idiotyczne i bezsensu, poza tym nie ma żadnych dowodów, że dzieci kiedykolwiek pracowały jako gornicy.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:34   

Nie chce mi się czytać tych bredni (oprócz Wojtka). Idę spać.

Powodzenia Wojtek w uświadamianiu im rzeczywistości :piwo:
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:34   

Ucz ty się lepiej historii w szkole.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:35   

Mistress9 napisał/a:
Nie chce mi się czytać tych bredni Wojtka. Idę spać.


Poprawiłem :git:
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:35   

V - r napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
Nie chce mi się czytać tych bredni Wojtka. Idę spać.


Poprawiłem :git:

:haha: :piwo:
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:37   

Mackers, Cześć historii to brednie oraz pomijanie faktów i nic wiecej, skoro ty uważasz, że XIX w. to wyzysk, glod i bieda bo tak ci powiedziala twoja 60letnia nauczycielka która jak większość nauczycieli z PRL byla w PZPR to znaczy, ze to TY a nie JA jesteś naiwny.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:39   

Swoją drogą temat nazywa się "Żyliński vs. Farage", a wyszło "wszyscy vs. Wojtek i jego psychofanka", i to na cztery strony.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:43   

Ja też się zgodziłam z Wojtkiem na początku. Też jestem psychofanką? :P
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:54   

icy napisał/a:
Zaknafein napisał/a:


Coraz czesciej sie z Tobą zgadzam, icy

Ale mam nadzieję, że zgadzasz się z sarkazmem a nie z dosłowną treścią tego :P


No przecież, że tak.

saRenia napisał/a:
Ja też się zgodziłam z Wojtkiem na początku. Też jestem psychofanką? :P


nie, Ty jesteś sarenką :P

Mistress9 napisał/a:
Powodzenia Wojtek w uświadamianiu im rzeczywistości :piwo:


:D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
Ostatnio zmieniony przez Zaknafein 2018-06-13, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:55   

Zaknafein napisał/a:

Ogólnie to wiecie. Tak już jest, że najpierw się wyrasta z lewactwa a dopiero potem z prawactwa. Na Mis jeszcze trzeba poczekać, chociaż nie wiem czy dla niej i Wojtka jest jeszcze jakiś ratunek. Ogólnie to nie wiem czym się różnicie od np. zapatrzonych w islam dżihadystów. Oni krzyczą "Allahu Akbar" i chcieliby zbombardować wszystko co nie islamskie, a Wy krzyczycie "wolny rynek" i chcielibyście sprywatyzować wszystko co państwowe.
Równo pokurwieni. Na lewo i prawo, ale równo.


:piwo:
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:56   

Ale dzieciom zapłacili mniej a nawet gdyby zapłacili więcej to i tak mieliby z tego zyski. Dlatego to nazywamy, uwaga, WYZYSKIEM. To co piszesz to absurd i zaprzeczenie faktom. To to samo jak pisanie, że ludzie chodzili w siedmiomilowych butach tylko ty najwyraźniej mówisz poważnie.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:57   

Zaknafein napisał/a:
Ogólnie to wiecie. Tak już jest, że najpierw się wyrasta z lewactwa a dopiero potem z prawactwa. Na Mis jeszcze trzeba poczekać, chociaż nie wiem czy dla niej i Wojtka jest jeszcze jakiś ratunek. Ogólnie to nie wiem czym się różnicie od np. zapatrzonych w islam dżihadystów. Oni krzyczą "Allahu Akbar" i chcieliby zbombardować wszystko co nie islamskie, a Wy krzyczycie "wolny rynek" i chcielibyście sprywatyzować wszystko co państwowe.
Równo pokurwieni. Na lewo i prawo, ale równo.

Pięknie powiedziane! :piwo:
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-14, 23:58   

Mistress9 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Ustawowy 8godzinny dzien pracy to zlo -_-

Dlaczego? Jak człowiek nie haruje po 16 godzin na dobę to ma czas na relaks i odpoczynek. Dzięki temu jest wydajniejszy w pracy oraz ma czas i pieniądze na kupowanie produktów. Zatem jest nie tylko producentem ale i konsumentem.

No brawo, wreszcie coś mądrego :D
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-14, 23:59   

Zak, już raz z nią o tym gadałam, ona nadal sądzi że to my jeszcze "dorośniemy", no cóż, za jakiś czas przeczyta swoje stare posty i się załamie ze wstydu :-D
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 00:01   

Zaknafein, Widze, ze sporo sie tu przez ten rok zmienilo, kiedys nawet nie uzylbys okreslenia "prawactwo", zaś teraz piszesz o prywatyzacji jako o czymszlym.

icywind, Płacili im mniej, ale mieli duzo mniejszy zysk, ostatecznie i tak wychodzili stratnio, nie mowiac o tym, ze dziecko predzej umrze z przepracowania niz taki dorosly. Poza tym tak sie dziwnie sklada, ze chyba oprócz Dickensa (ktory pisal o jednostkach) każda ksiazka o zyciu w XIX w. zostala napisana przez socjaliste...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-15, 00:02   

Cytat:

Zaknafein, Widze, ze sporo sie tu przez ten rok zmienilo, kiedys nawet nie uzylbys okreslenia "prawactwo", zaś teraz piszesz o prywatyzacji jako o czymszlym.


No widzisz? Wyrósł :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.101 sekundy. Zapytań do SQL: 29