Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2013-10-29, 09:31
Pytania do admina
Autor Wiadomość
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-08, 21:43   

Skąd się biorą dzieci?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-08, 21:43   

Macie coś wspólnego ze zniknięciem insygniów koronacyjnych dynastii piastowskiej?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-08, 21:53   

Czy głupie i bezsensowne pytania są powodem, że tak rzadko odpisujesz?
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 16:17   

A ja mam poważne pytanie. Wprawdzie o kompletną pierdołę ale jednak niemalże na temat. Otóż jak loguję się na swoje konto na głownej Mistrzów to pojawia się ta tabelka z danymi: tyle i tyle skrinów, tyle komentów, tyle i tyle punktów payback. Przypadkiem dziś zauważyłem, że licznik stoi. To znaczy dodaję codziennie nowe komentarze, czasem je ktoś zaplusuje ale liczba komentarzy i punktów za nie nie drgnęła od, ja wiem, trzech-czterech dni. No i tak w sumie jestem ciekaw WHYYYYYY??? Chciałem sobie natyrać za komentarze 3000 punktów, żeby je, zgodnie z wycena z katalogu, wymienić na firmowy długopis a tu lipa! :)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 16:20   

@Jankiel czy ja jestem jakiś głupi? Nie mam żadnych punktów PayBack :(
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 16:22   

^AdijoS^ napisał/a:
@Jankiel czy ja jestem jakiś głupi? Nie mam żadnych punktów PayBack :(


Adijos, to była aronia z tymi punktami, daltonisto >:-(
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 16:24   

Przepraszam Qtasiorze, nie wiedziałem, tak to jest jak się nie jest ministrem. Dobry żart Jankiel :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 16:26   

^AdijoS^ napisał/a:
@Jankiel czy ja jestem jakiś głupi? Nie mam żadnych punktów PayBack :(


Całe życie w kłamstwie Stary! Pewnie, że mamy! Masz przecież rozpiskę po zalogowaniu się na Mistrzów.

Skrinów: tyle i tyle.
Punktów za Skriny: tyle i tyle.
Komentarzy: tyle.
Punktów za komentarze: jeszcze ileś tam.

I za to są nagrody różnego rodzaju. Na przykład za 3 tysiące punktów jest długopis z logiem Mistrzów, za 500 tysięcy rejs Stena Line do Szwecji połączony ze zwiedzaniem Sztokholmu z noclegiem, a za 3 miliony- etat. Myślisz, że wlsz tę robotę znalazł przez ogłoszenie na Gumtree? :-D

W każdym razie mi ten licznik stoi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 16:28   

Jankiel K.85 napisał/a:
Na przykład za 3 tysiące punktów jest długopis z logiem Mistrzów, za 500 tysięcy rejs.

3000-długopis
500.000- rejs
500000/3000=~167 długopisów!
WoW to już wolę te długopisy.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 16:31   

No oj tam orientacyjnie podałem bo już - oprócz długopisu-nie pamiętam dokładnie co jest za ile punktów. Katalog nagród Mistrzowskiego Programu Mistrzów zniknął z sieci.

Właśnie! Kolejne pytanie: czy będzie dostępna uaktualniona wersja katalogu na rok 2014-ty? :)
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 17:47   

Wyczyść ciasteczka, może wtedy licznik się ruszy.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 17:54   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-10, 19:35   

roznie aktualizuja ten licznik. Czasem codziennie, a czasem tylko kilka razy na miesiac.
 
 
wlsz 
Überszlachta


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 59

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-11, 04:14   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
Szukacie ludzi do pracy?


Nie jestem pracodawcą, musisz pytać tutaj = http://www.mmg.pl/7/kontakt - temat: szukam pracy

Sharvari napisał/a:
ile wam płacą?


Różnie, to zależy od tego czy jesteś grzeczny. Ja np miesiąc temu dostałem:

wycinankę, do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie



super zdrapkę



przytulankę wypełnioną watą perlonową



gustowny komplet pościeli



oraz pięć takich pierścionków (jednego brakowało w kopercie)



^AdijoS^ napisał/a:
Trzeba znać jakieś języki programowania? Jakie wymagania? Ile dziennie pracujecie?


To zależy co robisz. Ja nie np nie znam żadnego języka programowania, bo nie jestem ani od programowania, ani od spraw technicznych. Z czasem pracy to różnie bywa u mnie, czasem się siedzi cały dzień (noc) i robi to i tamto.

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Skąd się biorą dzieci?


Są różne sposoby. Jeden z popularnych, bo tani, to taki - kupujesz wiatraczek z odpustu za 1,50zł i kopertę bąbelkową. Idziesz na pocztę i wysyłasz do siebie poleconym, po czym natychmiast wsiadasz w autobus i wyjeżdżasz na miesiąc w delegację, minimum 100 metrów od domu. Następnie wysyłasz sms-a do żony/dziewczyny o treści "żegnaj" i wyłączasz telefon na 30 dni. Po powrocie przynosisz kwiaty, mówiąc, że to był spóźniony żart primaaprilisowy, a za ok 8 miesięcy możesz się cieszyć z małego szkraba, lekko podobnego do listonosza ze swojego rejonu.

widzu napisał/a:
Macie coś wspólnego ze zniknięciem insygniów koronacyjnych dynastii piastowskiej?


Jak już zapewne wiesz, bo interesujesz się tematem, to piszemy o tym legendę w formie wiersza białego. Na razie jesteśmy na trzecim rozdziale, w którym smok spotyka się potajemnie z dziewicą i wspólnie wymyślają demota, który prawdopodobnie wejdzie na główną.

Jemszyszki napisał/a:
Czy głupie i bezsensowne pytania są powodem, że tak rzadko odpisujesz?


To chyba pierwsze głupie i bezsensowne pytanie jakie tu przeczytałem :D

Jankiel K.85 napisał/a:
A ja mam poważne pytanie. Wprawdzie o kompletną pierdołę ale jednak niemalże na temat. Otóż jak loguję się na swoje konto na głownej Mistrzów to pojawia się ta tabelka z danymi: tyle i tyle skrinów, tyle komentów, tyle i tyle punktów payback. Przypadkiem dziś zauważyłem, że licznik stoi. To znaczy dodaję codziennie nowe komentarze, czasem je ktoś zaplusuje ale liczba komentarzy i punktów za nie nie drgnęła od, ja wiem, trzech-czterech dni. No i tak w sumie jestem ciekaw WHYYYYYY??? Chciałem sobie natyrać za komentarze 3000 punktów, żeby je, zgodnie z wycena z katalogu, wymienić na firmowy długopis a tu lipa! :)


Bardzo lubię "poważne pytanie o kompletną pierdołę", bo nie zdarza się zbyt często. W Twoim przypadku licznik się zatrzymał, bo istniało zagrożenie, że przekroczysz próg punktowy, w którym punkty są wymieniane na drobny upominek - Ty przypuszczalnie wylosowałbyś jeden z gadżetów Jamesa Bonda, do wyrywania lasek:



bartek82r napisał/a:
roznie aktualizuja ten licznik. Czasem codziennie, a czasem tylko kilka razy na miesiac.


Już wkrótce wprowadzimy w tym elemencie nowość:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZVLTVwm2rSM
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-11, 07:45   

Mam na dzieje, że z tym ostatnim to nie było na poważnie. Nie mam kodu pocztowego. ;/
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-11, 13:18   

wlsz napisał/a:
Sharvari napisał/a:
ile wam płacą?


Różnie, to zależy od tego czy jesteś grzeczny.



Ile zarobiłeś na moim banie ;)


wlsz napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Skąd się biorą dzieci?


Są różne sposoby. Jeden z popularnych, bo tani, to taki - kupujesz wiatraczek z odpustu za 1,50zł i kopertę bąbelkową. Idziesz na pocztę i wysyłasz do siebie poleconym, po czym natychmiast wsiadasz w autobus i wyjeżdżasz na miesiąc w delegację, minimum 100 metrów od domu. Następnie wysyłasz sms-a do żony/dziewczyny o treści "żegnaj" i wyłączasz telefon na 30 dni. Po powrocie przynosisz kwiaty, mówiąc, że to był spóźniony żart primaaprilisowy, a za ok 8 miesięcy możesz się cieszyć z małego szkraba, lekko podobnego do listonosza ze swojego rejonu.


Mam wrażenie, że strasznie komplikujesz sobie pewne sprawy w życiu. Ja mam trójkę dzieci, ale powiem Ci że zupełnie innym sposobem :galy:
Możemy spróbować połączyć oba sposoby...
(kiedy wyjeżdzasz w następną delegację)


wlsz napisał/a:
bartek82r napisał/a:
roznie aktualizuja ten licznik. Czasem codziennie, a czasem tylko kilka razy na miesiac.


Już wkrótce wprowadzimy w tym elemencie nowość:



Fajne!. Nawet komentarz można dodać :galy:




I przy okazji ponawiam pytania z ostatniego PW na mistrzach
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-11, 14:03   

Ta wymiana punktów za komentarze na nagrody to fajna sprawa, jak się uzbiera 100 000 pkt to do domu przywożą 2 metrowy tort z napisem "Mistrzowie.org", a ze środka wyskakuje wlsz i odgrywa na trąbce fanfary. Także Jankiel, nie ustawaj w wysiłkach i pisz dalej komentarze :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-11, 17:33   

DAVOS: A dej pan spokój, Paaaanie! Weź tu uczciwie komentuj jak widzisz co się dzieje! Czytałeś co wlsz napisał - nawet na zwykły długopis mi nie dadzą uzbierać i blokują licznik! Niech będzie - uznam to za komplement: jestem taką gwiazdą, że Mistrzowie nie wiedzą, czy jest ich stać na moje utrzymanie. Rozbiłbym bank nagród i tyle by z tego mieli. :-D

WLSZ: dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Gadżet na podryw faktycznie zacny! Każda Mary Poppins tego kraju moja! A ten jeden brakujący do kompletu pierścionek to zapewne Ci Sharvari dźwignęła. Ona lubi piercing, kłujing, dziwną biżuterię i tego typu sprawy. :P

BARTEK: Ty miałeś bana? Za co? E tu, Brute? Wierzyć mi się nie chce! I wow - 30 lat i już trzy małe Bartoczki? Gratuluję! You shoot real fast, Pilgrim! :) Niech się chowają zdrowo.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-11, 17:35   

http://demotywatory.pl/gadzety
Będę jakieś gadżety z mistrzów? Jakby było coś ciekawego to bym kupił, choćby nawet długopis :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-11, 18:05   

Bartek, po co kolorujesz ciągle ten nick? chyba jest już wystarczająco wrzucający się w oka.

Jankiel K.85 napisał/a:
A ten jeden brakujący do kompletu pierścionek to zapewne Ci Sharvari dźwignęła. Ona lubi piercing, kłujing, dziwną biżuterię i tego typu sprawy. :P

akurat pierścionków nie lubię, więc się nie przyznaję!

zarąbista praca. siedzisz w domu, nie musisz umieć programować... w dodatku monster w nazwie, tak pro! idealna dla mnie :D ale podania nie wyślę, nawet nie wiedziałabym co pisać i miałabym robić. chyba że nadruki na kubki i poduszki przez ałegro jak w poście nade mną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.119 sekundy. Zapytań do SQL: 32