Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: widzu
2020-01-26, 00:49
Rozkminy
Autor Wiadomość
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-11, 14:07   

KicerK napisał/a:
zawsze jak drano się budzę toymśle że jest 5o00plus i od razu chujowy dzien mam jebac socjalis


xDDD

_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-11, 22:31   

i cały dzień >:<

[ Dodano: 2017-06-11, 22:31 ]
>:<
_________________
no trudno
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 10:27   

http://joemonster.org/art...cy_beznadziejni



Chyba tu będzie najlepiej.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 12:10   

Och, krindż wywoływany przez SJW, PC, feminazistki walczące i innych lewaków wyklętych, to jest coś przepysznego. Jestem wielkim fanem. Te zamieszki w Berkeley, gdy podpalili kawałek kampusu byle nie dopuścić do gwarantowanego, gwarantowanej konstytucją, wolnością słowa występu antyfeminazisty i fana Trumpa, to nazywanie gościa, który jest gejem i żydem, nazistą, tylko dlatego, ze nie zgadza się z nimi... Coś kurwa pięknego. Duch ich marksistowskich dziadków z czasów rewolty studenckiej 1968 był dumny.

Tylko, ze jednocześnie te umysłowe ścierwa chcą się bawić w ostrą cenzurę myśli i słowa a to już nie jest zabawne. Dla lewactwa tego typu powinny być jakieś "Igrzyska śmierci" - najpierw niech cieszą swoim krindżem a potem swoją walką o swoje nędzne życia.

Chociaż w tej kwestii nic lepszego już chyba nie powstanie:
https://www.youtube.com/watch?v=Y69tkCbeC5o
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-15, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 13:37   

Słabszy to na pewno jest autor tego w ogarnianiu, mimo tego iż przeżył tamtą wielce "oświecającą" partyjkę kart...

SJW to są ludzie przeginający szalę na drugą stronę, nie zauważając, bądź nie chcąc dać sobie do zrozumienia, że przerzucanie tego z czym niby walczą na drugą stronę czyni ich takimi samymi jak ich "wrogowie"

Najczęściej to widać w kwestii rasizmu w Stanach Zjednoczonych - czarni SJW starają się dyktować białym jakiej muzyki słuchać, jaką nosić fryzurę i uważają, że nie nic złego w używaniu racial slurów odnośnie ludzi o jaśniejszej karnacji. Shakują headami praktycznie wszyscy. Żółci SJW występują najliczniej w Chinach, na Tajwanie i w Singapurze. Miałam taką w znajomych, lat 18, raz wstawiała jeden wpis na facebooku sensowny typu "dlaczego hollywood nie obsadza Azjatów w azjatyckich rolach", ale za chwilę linkowała masę artykułów typu "lista rzeczy, w których biali ludzie wkurzają", "biali ludzie nie lubią kuchni azjatyckiej i nie powinni jej ruszać" oraz sama w końcu zaczęła do znajomych pisać bardzo pretensjonalnie jak to "biali ludzie to" "biali ludzie tamto", mimo tego iż żadni jej nie otaczali oraz miała na myśli zapewne tylko jakąś grupę białych Amerykanów, o których przeczytała w tych swoich artykulikach. Zabawnie było się wtrącać do rozmowy i na, na przykład, "wkurza mnie to, że biali ludzie mają przewrażliwiony węch" odpisywać "zapraszam na bigos" :P Ale smutno mi było jednocześnie, bo jak ją poznałam to była taką inteligentną otwartą osobą :/

W kwestii kultury - podczas gdy rozumiem problem z tym, że jak wpiszesz "native amerikan" w grafikę to wyskakuje masa białych modelek przebranych w historycznie niekongruentne "indiańskie" odzienia, to tego jak czarni SJW atakują innych czarnych amerykanów za to jakie stroje noszą jest po prostu... głupie. Zarysowując trochę kontekst, bo może nie każdy zna - niektórzy czarni amerykanie znają swoje afrykańskie korzenie i wracają do tamtejszej kultury - wyjeżdżają do np. Kenii, tam kupują sobie jakiś tradycyjny ciuch, wracają do USA i zakładają go na specjalną okazję, np. imprezę rodzinną, czy święto obowiązujące tamtego dnia w Kenii. Na takich okazuje się, że czyhają SJW żeby im wypersfadować, że "na pewno nie wiedzą co noszą", "obrażają całą kulturę afrykańską (oh the irony)" i chcą koniecznie żeby zaprzestali noszenia... wtf.

W kwestii religii - dyktowanie ludziom co i w jakie dni mają jeść, co mają myśleć, jak się zachowywać... oh wait :P

W kwestii seksizmu - jak widzę gdy kobieta pisze sobie prześmiewczo, że rozwinięcie skrótu ONR to "ojciec nas ruchał" to myślę sobie "giiiiiiiirl, tak bardzo, ale to bardzo, nie tędy droga", na szczęście zawsze inne osoby zwracają uwagę. I niestety nierzadko pojawia się ktoś, kto nie widzi na pierwszy rzut oka, że "żarcik", który stosuje jest... no po prostu niestosowny. "Koledzy w więzieniu się zajmą", "pewnie panowie na zdjęciu robią to chętnie między sobą", "pewnie wyniósł to z czasów bycia ministrantem", nikomu niepotrzebne, seksistowskie, wyśmiewające gwałt i pedofilię oraz kompletnie niedorzecznie stawiające męski homoseksualizm w negatywnym świetle. Nigdy nie wiem dlaczego im nie zatrybia zanim wcisną "wyślij", ale chyba właśnie przez stereotyp - żart o mydle jest popularny, kiedyś nazwanie kogoś gejem było obraźliwe, pedofilia mnie nie spotkała, więc nie rozumiem problemu... takie osoby chcą walczyć z seksizmem, ale tego nie robią, oczywiście wtedy wystarczy, że ktoś zobaczy jeden z takich komentarzy, a potem uważa, że "wszystkie kobiety sądzą, że seksizm działa tylko w jedną stronę" i już takiemu się nie wytłumaczy, że tak nie jest =.=

I tego jest więcej, ale pan z artykułu nie poruszył nic z tego, co napisałam, więc tutaj zakończę :haha: Tak strasznie go boli, że gwałty na kobietach są złe - wszystkie są, ale on tak bardzo podkreśla te konkretne, jakby innych nie było, o innych nie słyszał, albo no cóż... potępianie innych mu nie przeszkadzało, bo co? Nie leżą w jego "interesie" czymkolwiek są jego intencje? Jeszcze nie widziałam artykułu o SJW, który by w ogóle SJW nie dotyczył tylko był wylewami jakiegoś frustrata w zetknięciu z szarą rzeczywistością, ale najwyraźniej witamy w polskim internecie...
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 13:47   

Love178, mam wrażenie, że to jest to samo, co piszesz praktycznie od ponad roku... ale pierwszy raz przedstawiłaś to w taki sposób, że jestem w stanie zrozumieć Twoją wypowiedź i jej argumenty. :pomysl:

[ Dodano: 2017-06-15, 13:48 ]
Znaczy sporo w tym pomogło przedstawienie sprawy mniej emocjonalnie niż zazwyczaj.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 14:03   

Bo to jest smutne, że samodzielnie do tego nie dojdziesz, że autor to debil
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-15, 14:07   

Tego nie powiedziałem. Moim zdaniem jego i Twoja wypowiedź idealnie się dopełniają, bo bez niej nie zrozumiałbym Twojej.

Jak to mówią u nas na infie, front-end i back-end.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-15, 14:57   

Love :clap: cieszę się że to napisałaś bo mi się odechciało tego czytać po chwili i nie dotrwałam do końca tekstu ale na ciebie zawsze można liczyć że zmasakrujesz zamkniętoumysłowych ludzi <3
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-16, 22:21   

Love178 napisał/a:
to jest smutne
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-17, 02:43   

macbed napisał/a:
Love178 napisał/a:
to jest smutne


To żeby nie było smutno wrzucę lepszej - od widzowskiej wrzuty - jakości kontent zwalczający social justice warriors, których to trzeba zwalczać zawsze i wszędzie za pomocą wszelkich dostępnych środków.

Zaśpiewajmy razem:
https://www.youtube.com/watch?v=cruRyoo2xiE
https://www.youtube.com/watch?v=dmeSGwVBoao

Dodatkowa atrakcja: znajdź na tych nagraniach Szyszka na gościnnym występie. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-06-17, 02:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-17, 15:56   

^O kurde, tego się nie spodziewałem :piwo:
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-06-17, 19:02   

janek ten drugi link to musical wiesz o tym
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-18, 03:10   

Wiem Barbuszko. Dlatego nie oglądałem całego. :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-23, 00:49   

Skoro tajemnica o której wszyscy wiedzą jest tajemnicą poliszynela, to taka, o której wie tylko jedna osoba jest tajemnicą monoszynela?
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-23, 00:55   

Mormegil napisał/a:
Skoro tajemnica o której wszyscy wiedzą jest tajemnicą poliszynela, to taka, o której wie tylko jedna osoba jest tajemnicą monoszynela?

Przeczytałem to w myślach głosem z Gothica :D
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-23, 00:56   

Nie powinieneś wierzyć we wszystko
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-23, 00:56   

:D
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-23, 07:37   

Naprawdę, sam widziałem.
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-06-27, 19:50   

Jeżeli synem Rumcajsa jest Cypisek, to ojcem Cypisa jest Rumcajsek?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.211 sekundy. Zapytań do SQL: 34