Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: RudaMaupa
2015-04-17, 15:06
Skargi, zażalenia, reklamacje.
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-04, 23:01   

Do tego prowadzi poprawność polityczna - zawsze się ktoś obrazi. Ja nigdy nie zrozumiem, jaką jest różnica między lachaniem z rudego, niskiego i zezowatego człowieka a lachaniem z matki boskiej. Niemniej byłabym ostrożna w roszczeniu sobie prawa do decydowania, z czego można się śmiać, a z czego nie. Dlatego sadistic na zawsze pierwszy w mym sercu. <3
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-04, 23:03   

Ascara napisał/a:
Podobnie byłoby z np. muzułmańskimi rzeczami (chociaż jakoś nie wiedzieć czemu z Allaha śmieje się zdecydowanie mniej osób...)

Chyba nie oglądałaś serii o Ahmedzie Martwym Terroryście ;)

Ascara napisał/a:
Zwyczajnie chciałam, by strona, dla której pracuję była wolna od tego i by nikt nie czuł się dotknięty przez treści na niej, tym bardziej, by nie był obrażany mój Bóg.

Skąd wiesz, co obraża Twojego Boga? Może ten obecny ma dystans do siebie i chce poczytać żarty na swój temat, a Ty mu to uniemożliwiasz? :troll:

Ascara napisał/a:
Np. nie wypisuję nikomu antykoncepcji. Przy niektórych lekach psychiatrycznych zalecane jest unikanie poczęcia w czasie ich stosowania - i o tym informuję pacjentki, dodając, że osobiście nie jestem zwolennikiem antykoncepcji hormonalnej, przedstawiam im jej wady (nie tylko religijne, ale i medyczne - ryzyko zakrzepicy itp.)

No dobra, ale jak laska zażywa jakieś antydepresanty, przy których lepiej dzieciaka nie robić, to chyba lepiej jest wypisać odpowiednie środki antykoncepcyjne. Chyba nie można stawiać swoich poglądów czy wiary ponad zdrowie i życie pacjenta, prawda? Primum non nocere ;)

[ Dodano: 2020-04-04, 23:05 ]
RudaMaupa napisał/a:
Dlatego sadistic na zawsze pierwszy w mym sercu.

Na harda tam dawno nie wbijałam. Ale chamsko też ma czasem dobre obrazki. Nienawidzę tej wybiórczej poprawności politycznej - z tego wolno się śmiać, hahaah, jakie zabawne, ale z tego już nie, bo mnie to obraża.
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-04, 23:06   

Cytat:
Np. nie wypisuję nikomu antykoncepcji


No witam. O tym mniej więcej prowadzę teraz badanie z zakresu seksuologii. Mianowicie będziemy badać (niestety obecny okres wprawił dużo osób w prokrastynację) zależność pomiędzy poziomem wiedzy na temat seksualności człowieka (głównie seksualności reprodukcyjnej) a tendencją do wybierania klauzuli sumienia.
Będziemy badać grupy studentów i absolwentów studiów lekarskich, farmakologicznych i pielęgniarskich (farmaceuci teoretycznie nie posiadają prawa do stosowania klauzuli sumienia ale jednak się to nagminnie zdarza). Więc jakbyś była zainteresowana i ludzie się ode mnie zbiorą w końcu bo robimy ostateczne dopinki kwestionariusza (no powiedzmy bo musimy narzędzie do oceny wiedzy na temat seksualności człowieka zastąpić).
Prof. Beisert, swoją drogą wybitna pracowniczka naukowa, zainteresowała się moim badaniem. Więc mam nadzieję, że raz, że wyjdzie a dwa, że uda się opublikować do następnego roku do lutego xD

[ Dodano: 2020-04-04, 23:14 ]
Cytat:
chociaż jakoś nie wiedzieć czemu z Allaha śmieje się zdecydowanie mniej osób...


A to jest po prostu niezrozumieniem kontekstu kulturowego. Plus przymykanie oka na dużą jak na liczebność muzułmanów w naszym kraju liczbę żartów obrażających ich (niekiedy nawet nie religię, ale w ogóle ich jako osoby).
Obecnie Polska jest w bardzo dużej części zamieszkała przez chrześcijan więc i religia jako pojęcie abstrakcyjne często jest utożsamiana z chrześcijaństwem.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-04, 23:34   

Cytat:

Na harda tam dawno nie wbijałam. Ale chamsko też ma czasem dobre obrazki. Nienawidzę tej wybiórczej poprawności politycznej - z tego wolno się śmiać, hahaah, jakie zabawne, ale z tego już nie, bo mnie to obraża

Cytat:
No dobra, ale jak laska zażywa jakieś antydepresanty, przy których lepiej dzieciaka nie robić, to chyba lepiej jest wypisać odpowiednie środki antykoncepcyjne. Chyba nie można stawiać swoich poglądów czy wiary ponad zdrowie i życie pacjenta, prawda? Primum non nocere

Generalnie to jest tak, że wolność dotyczy wszystkich. Klauzula sumienia bywa problemem, natomiast warto dobrać sobie lekarza, który nam odpowiada. Podobnie jest z forami, sklepem,stronami internetowymi. Problem pojawia się wtedy, gdy nie ma możliwości wyboru.

Bardzo szanuję Ascarę za to, że mówi o swoich przekonaniach otwarcie. Można się zgadzać, można się nie zgadzać, ale ma do nich dokładnie takie samo prawo jak każdy inny. Tak samo jak nie lubię narzucania mi swoich poglądów, tak samo daleka jestem od narzucenia swojej opinii komukolwiek - choćby w temacie prawa do klauzuli sumienia. Ale to moje odczucie.
Jednocześnie pewnie bym się oburzyła, jakby np. oprócz klauzuli sumienia pojawił się telefon do mojej matki czy księdza proboszcza :haha: dlatego tak mnie zdziwiło "zbijanie" punktów w obrazkach zamiast odmowy publikacji i prośby do innych modów. To już takie trochę działanie na szkodę... To regulamin ustala, co jest ok, a co nie.

[ Dodano: 2020-04-04, 23:40 ]
Dead_Laugh, daj znać, jak będzie publikacja, bardzo ciekawe zagadnienie. :)
_________________
Nie ufaj rudym
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2020-04-04, 23:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-04, 23:59   

RudaMaupa, a chętnie. Dzięki Kazachom swoją drogą za sci-hub.tw - bez tego narzędzia dostęp do wielu badań byłby praktycznie niemożliwy.

I robię wyścig xD Które badanie moje zostanie jako pierwsze opublikowane XDDDD To, które nie ma nawet zebranych wyników czy może badanie o psychologicznych uwarunkowaniach nałogowego użytkowania YouTube'a, które praktycznie ma gotowy artykuł, ale jeszcze musi być redagowany i potwierdzony przez opiekuna naukowego, u którego teraz również piszemy książkę o social media XDDD
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dead_Laugh 2020-04-05, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 12:44   

ej jakby coś to mnie obraża jak ktoś wspomina o wypiekach innych niż chleb. Także miejcie to na uwadze
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 13:00   

krojechleb napisał/a:
ej jakby coś to mnie obraża jak ktoś wspomina o wypiekach innych niż chleb. Także miejcie to na uwadze

Wiadomo. Prawilne ziomeczki co przez konfidentów oglądają świat zza krat jedzą tylko chleb, nigdy bułki. Bo bułka moze okazać się bagietą.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 13:34   

_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 13:38   

krojechleb napisał/a:
ej jakby coś to mnie obraża jak ktoś wspomina o wypiekach innych niż chleb. Także miejcie to na uwadze


Nie rozumiem. Wyjaśnij to proszę :I
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 13:54   

Mnie obraża smród na korytarzu i w kuchni, którego nie mogę wyegzekwować, bo głównemu generatorowi to nie przeszkadza i to niby ja mam z tym problem :P
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 13:58   

Ja bym chciała złożyć zażalenie na dzieciaki biegające nad moim mieszkaniem i uciążliwie tupiące. Jestem OBURZONA swobodą tych małych bęcwałów.

Co administracja ma zamiar z tym zrobić? O ile cokolwiek...

Z poważaniem,
Życzliwa sąsiadka
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 14:20   

Nie życzę sobie wdychać smogu, proszę mieszkańców okolic Krakowa o zaprzestanie ogrzewania domów, wnoszę zażalenie.
Ostatnio zmieniony przez ChodnikowyWilk 2020-04-05, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 14:20   

Ruda: Ostrzał z katiuszy ustawionej w muzeum lotnictwa powinien pomóc na kłopotliwe imperialistyczne kaszojady.

Albo powiedz Ascarze żeby zbanowała dzieciaki.


Wilku: zrzut napalmu na te zadupia powinien rozwiązac problem.

Albo niech Ascara założy cenzurę na kominy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2020-04-05, 14:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 14:35   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Nie życzę sobie wdychać smogu, proszę mieszkańców okolic Krakowa o zaprzestanie ogrzewania domów, wnoszę zażalenie.


<Interpod> chcialem okno otworzyc
<Interpod> ale po co mam wietrzyc krakow
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 14:44   

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
krojechleb napisał/a:
ej jakby coś to mnie obraża jak ktoś wspomina o wypiekach innych niż chleb. Także miejcie to na uwadze


Nie rozumiem. Wyjaśnij to proszę :I


Bo chleb to najwyższa forma sztuki piekarniczej, chleby to Aryjczycy wśród wypieków. Pozostałe to podchleby, niegodne przebywać wśród chlebów
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 14:48   

W sumie moja babcia się ze mną tak kłóciła: "uważaj bo z chleba zejdziesz na bułki" w sensie że doceniaj, co masz, bo możesz mieć gorzej. A ja na to, LOL babcia, no i co z tego? Bułki są zajebiste a chleb to chleb, o co kaman. Dej rentę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 15:08   

krojechleb napisał/a:
chleby to Aryjczycy wśród wypieków


A czarny chleb?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 15:15   

A czarna kawa?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 15:42   

O panie dobry jak 🍞
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-05, 15:58   

Tego dnia miałam rozbierać choinkę, ale powiedziałam matce, że pójdę wpierw po chleb na kolację.
_________________
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.122 sekundy. Zapytań do SQL: 36