Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Beka z madek
Autor Wiadomość
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 22:47   

Love178 napisał/a:
reakcje najczęściej są agresywne i argument szklanki wody leciiiii

Nawet ostatnio tata mi z argumentem szklanki wody wyjechał. A zaczęło się od tego, że chciał bym zajęła się dziećmi brata. Grzecznie odmówiłam, bo dziećmi nie umiem się zajmować i ich nie lubię (ze wzajemnością). Zapytał się kto w takim razie będzie się moimi dziećmi zajmować. Gdy odpowiedziałam, że potomstwa nie chcę mieć, wielce się oburzył, że jak to tak, kto szklankę wody poda i takie tam. Czasem myślę, że mój tata to taki typowy ojciec-polak-katolik-nosacz z memów.
_________________
.
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 22:51   

mój mi dał wyraźnie do zrozumienia, żebym nie miała więcej dzieci. Także nie wiem co gorsze...
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 22:55   

To jest aż dziwne, że chciałoby się używać określenia "szklanka wody" jako takie hasło, że okazują dezaprobatę, ale ONI DOSŁOWNIE UŻYWAJĄ SŁÓW "SZKLANKA WODY" i słyszałam dokładnie zdanie "kto ci szklankę wody na starość poda" trzy razy od różnych osób w tym roku ;_; Na szczęście jak jednej z tych osób powiedziałam, że nie ma gwarancji czy te dzieci mnie nie oleją i nie opuszczą, to przyznała mi rację i był koniec tematu

[ Dodano: 2018-09-29, 22:56 ]
kotmaalealamakota napisał/a:
mój mi dał wyraźnie do zrozumienia, żebym nie miała więcej dzieci. Także nie wiem co gorsze...

Wszelkie wtrącanie się w cudze życie prywatne jest złe
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 23:04   

kotmaalealamakota napisał/a:
mój mi dał wyraźnie do zrozumienia, żebym nie miała więcej dzieci. Także nie wiem co gorsze...

No bo ile ty tej wody możesz wypić?
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 23:05   

A no też fakt :D
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 23:08   

Love178 napisał/a:
powiedziałam, że nie ma gwarancji czy te dzieci mnie nie oleją i nie opuszczą

Mojego taty chyba nikt o tym nie uświadomił, bo był wielce zdziwiony gdy zadeklarowałam, że po skończonych studiach mam zamiar się wynieść z domu, bynajmniej nie do sąsiedniej wsi. Jakby mu nie wystarczyło, że mój brat ma dom 100 metrów od nich. Musi ktoś jeszcze zostać w ich domu i pomagać w polu i takie tam. Szczegół, że na tym zadupiu by mieć pracę trzeba kombinować po znajomości lub za najniższą krajową.

[ Dodano: 2018-09-29, 23:09 ]
Ale mnie wzięło, że użalanie się na tatę... A to wszystko przez to, że mnie dziś wybitnie wkurwił.
_________________
.
 
 
NieMamKlawiatury
Czerwony pasek chlubą forumka


Wiek: 2,5
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 390
Skąd: na świecie tyle przemocy?

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 23:50   

Nadir, to jest chyba syndrom wielu ojców z zadupia. Ojciec mojego niechłopaka ostatnio prawie się na niego obraził i zaangażował całą rodzinę w kombinowanie mu pracy za najniższą krajową - byle była na miejscu. Bo taka praca na obczyźnie to niewolnictwo, zło, porzucanie swoich, choćbyś pracował 2 razy mniej i zarabiał 4 razy więcej niż na swoim zadupiu. Lepiej być biednym, ale pomagać rodzicom na miejscu, wyjść za dziewczynę ze swojej wsi i urodzić dzieci, które też będą ci pomagać na miejscu.


Co do presji na potomstwo, moja matka dużo mniej mi gada, że odmieni mi się na dzieci, odkąd opowiedziałam, że wspieram voluntary human extinction movement. Przeraziła się chyba trochę wtedy.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-29, 23:51   

Nadir napisał/a:
Szczegół, że na tym zadupiu by mieć pracę trzeba kombinować po znajomości lub za najniższą krajową.

Jakbym czytała o swoim zadupiu :sadangel:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 00:29   

"kiedyś ci się zmieni" achhhh xD Im jestem starsza tym bardziej mnie śmieszy :haha: Już mijają cztery lata od wieku, w którym moja nauczycielka od matmy prorokowała mi, że zobaczy mnie "na ulicy pchającą wózek" xDD
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 00:48   

Love178, ile razy ja to słyszę, że mi się zmieni :D
No sorki, z jednej strony niektórzy mi pierdolą, że zginę jak ciotka w Czechach, bo jestem wielce nieodpowiedzialna i rozkojarzona, ale z drugiej, że fajnie mieć tak dwa guwniaczki, bo to uczy życia i odpowiedzialności :haha:
Widzę to po niektórych madkach internetowych srającymi nie tylko swoimi bąbelkami, ale ich fotkami :I
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 02:36   

Love178 napisał/a:
"kiedyś ci się zmieni" achhhh xD Im jestem starsza tym bardziej mnie śmieszy :haha: Już mijają cztery lata od wieku, w którym moja nauczycielka od matmy prorokowała mi, że zobaczy mnie "na ulicy pchającą wózek" xDD



Może chodziło jej o to, że zostaniesz kiedyś żulem? :troll:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 10:44   

Lilith napisał/a:
Love178, ile razy ja to słyszę, że mi się zmieni :D
No sorki, z jednej strony niektórzy mi pierdolą, że zginę jak ciotka w Czechach, bo jestem wielce nieodpowiedzialna i rozkojarzona, ale z drugiej, że fajnie mieć tak dwa guwniaczki, bo to uczy życia i odpowiedzialności :haha:
Widzę to po niektórych madkach internetowych srającymi nie tylko swoimi bąbelkami, ale ich fotkami :I

Ja (i nie wiem w sumie nawet czemu tylko ja, bo nie widzę żadnych podstaw) podczas wesela i którko po weselu zostałam "pouczona" przez kilka osób, że będę jak jedna z ciotek, która była na weselu. Bardzo piękna blondwłosa kobieta, trudno mi było uwierzyć, że jest w wieku moich rodziców, bo wygląda 10 lat młodziej, która świetnie się bawiła na parkiecie i która ma tytuł profesora. Nie ma męża ani dzieci. To był pierwszy raz w życiu, kiedy ją zobaczyłam i nie rozmawiałam z nią osobiście, więc jej kompletnie nia znam. No i podchodzi do mnie tata, daje mi tę krótką informację na jej temat i mówi "jesteś na drodze żeby skończyć jak ona". Zastanawiam się o co cho, a on "jest samotna, nie ma nikogo". Odpowiedziałam mu całą wiązanką, że nie ma dwóch takich samych osób, nie znam jej, nie wiem czy chciała zakładać rodzinę, nie mam zielonego pojęcia o jej osobowości, nie wiem co zrobiła, że nie ma męża ani nie uważam, że jeżeli chce wyjść za mąż, to jest już dla niej za późno. I powiedziałam szczerze, że nie wiem, co kobieta, która robi takie dobre pierwsze, a nawet drugie wrażenie musi zrobić żeby skończyć samotna. Tata mi tylko na to odpowiedział, że "chciała założyć rodzinę" (ale nie słyszałam żeby to mówił z pewnością w głosie) i dalej, że "idę w jej kierunku", na co ja "w którym miejscu idę w jej kierunku, skoro jestem w bardzo stabilnym szczęśliwym związku?" i otrzymałam tylko wymowne spojrzenia, które niby miałam zrozumieć i ostrzeżenie żebym uważała. I chyba jak ta ciocia się pokazała, to striggerowała kilka innych osób, bo przez następne dni jak spotykałam innych członków rodziny, to mnie ostrzegali przed jej losem, ale bez podania najmniejszych konkretów, z tego co zrozumiałam, to ta cioctka chyba nigdy w życiu nie była na randce. Totalnie nie mój problem xDDD
_________________
  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 10:57   

Uwielbiam, jak ludzie się wpierdzielają w nieswoje sprawy, oceniają i próbują komuś ułożyć życie na swoją modłę.
Może Twojej cioci dobrze być samej, bo nie widzi siebie w stałym tradycyjnym związku, a ludzie od razu stwierdzają, że jej życie jest do bani, bo partnera nie ma.
Szkoda, że ludzi to bardzo obchodzi, a nie powinno.
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 11:00   

Jakbyś miała gówniaka to by wszyscy próbowali pouczać jak go wychowywać. Stare Grażyny i Janusze zawsze muszą się wtrącić.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-30, 11:09   

Powodów mogą być naprawdę setki, więc po co mam się przejmować osobą, której stanu nie mam nawet podstaw żeby dociekać? :crazy: Jedynie mogę się dziwić, że każdy postawił na niej krzyżyk i dla nich jej życie jest już "skończone" po 50-tce, kiedy jest tyle możliwych rozwiązań...
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-08, 23:30   

Uwaga, madkowe dno chyba zostało osiągniete

https://www.facebook.com/...127772514040813

[ Dodano: 2018-10-11, 13:45 ]
https://www.youtube.com/w...Xv0&app=desktop

Ostrzeżenie - madkowy onkorap
_________________
 
 
InessaMaximova 


Dołączyła: 03 Maj 2017
Posty: 585
Skąd: Malbork

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-11, 16:12   

Bingo w limitowanej edycji "Madka".


[ Dodano: 2018-10-11, 16:14 ]
Bonus: Masz dylemat dotyczący tego, jak dobrą matką jesteś? Ten diagram z łatwością ci pomoże.
_________________
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-12, 21:31   

nic mnie chyba tak nie wkurwia jak "kochane/drogie mamusie"
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-12, 21:55   

kochane/drogie mamusie
 
 
kotmaalealamakota 
Loża Szyderców
Mother of evil


Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 1459

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-10-13, 21:11   

:rzyga:
_________________
"Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy. ~ Morticia Addams"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.098 sekundy. Zapytań do SQL: 31