Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Horoskopy
Autor Wiadomość
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-29, 12:59   

:??: :??: :??:

co tu się podziało
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:04   

Wydzieliłem temat o horoskopach bo offtop był zbyt duży.

Tylko proszę tu się nie spinać i ładnie dyskutować ;)
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-29, 13:13   

wtf w ogóle :-D
_________________
no trudno
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:18   

Właśnie się dowiedziałem, że istnieje takie coś jak "horoskop"
Forum uczy i bawi :-D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:19   

Coś mi się pogmatwało przy przenoszeniu, więc przepiszę

Szyszek27 napisał/a:

Nic takiego nie powiedziałem.


Tak sobie wmawiaj, panie zawsze poprawny, wrażliwy, taktowny itede, ale myślisz sobie, że jeśli Ty byś jakiś był w odpowiedniej sytuacji, to znaczy, że wszyscy działają w taki sam sposób. A tak nie jest. To jest małpie myślenie i to udowodnione naukowo. Sory, muszę Ci uświadomić, choćbym nie wiem jak pana wrażliwca zawsze poprawnego to bolało, że zachowałeś się nietaktownie i kogoś obraziłeś. Ale nie, Ty wcale nic takiego nie powiedziałeś, przecież Ty zawsze wiesz jak się wypowiedzieć w danej sytuacji i masz 100% racji, jak na pana zawsze wszystkowiedzącego i zawsze poprawnego przystało. Ode mnie za całokształt masz 0/10 i jakoś trudno mi to jest zmienić, bo wszystko bierzesz nad wyraz. I tak, Ty, a nie ja. Ale pan zawsze poprawny w to nie uwierzy i zaraz znowu zwymyśla, że mam jakieś fiksum dyrdum, żeby jakoś dumę pana zawsze poprawnego wszystkowiedzącego uratować. A ić mnie z tą zawszepoprawnością z powrotem na drzewo.


i na co nowy temat (/_- ) Proszę o uzasadnienie. Od razu nowy temat "horoskopy", bo Davos wrzucił obrazek z horoskopami i ktoś to niespodziewanie(!) skomentował, a jak w innym temacie wymyślaliśmy sobie zabawne horoskopy, to jakimś niebiańskim cudem nowy temat nie został wydzielony. Dlaczego?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2015-03-29, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-29, 13:20   

love178 napisał/a:
i na co nowy temat (/_- )

żeby umarł :smile:
_________________
no trudno
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:22   

Zak, w UK się nie bawią w horoskopy? :)


love178 napisał/a:
i na co nowy temat (/_- )


Bo szkoda fajnego tematu, gdzie większość postów to wpadki dziennikarskie, żeby w nim spamować bez końca....

[ Dodano: 2015-03-29, 14:22 ]
Click - a to też :D
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:26   

Nie ma to jak popoludniowa klotnia na forum :chill:
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:30   

Love, jeśli Cię obraziłem, to szczerze przepraszam. Choćbyś nie wiem, co mi zarzucała, w mojej intencji nie ma obrażania innych ludzi. Zawsze jest mi głupio, jeśli przez przypadek kogoś urażę.
I wiem, że nie zawsze mam rację, no ale to nie zmienia faktu, że po prostu nie lubię horoskopów no i tyle. Ale jak ktoś chce, to niech sobie czyta, choć ja tego nie popieram.
Tylko dodam, że nikt nie ma nigdy 100% racji. Ty też nie. Nikt nie jest idealny.
Najlepiej skończmy na tym tę dyskusję i nie wchodźmy sobie w drogę. Wracam na drzewo.

A wydzielony temat pewnie niedługo i tak umrze, jak to każdy wydzielony temat.
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 2015-03-29, 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:30   

Cytat:

Zak, w UK się nie bawią w horoskopy? :)


Ja nie wiem. Może ślepy jestem na takie rzeczy czy coś, ale po prostu nigdy o tym nie wiedziałem. Wiki coś mówi, że horoscope to jest coś tam związanego z astrologią, układem gwiazd itd. Może potem poczytam :P
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-29, 13:33   

myślę że love wkurzyło to że gadalam sobie z widzem normalnie o znakach zodiaku, i musiało się znaleźć klika frazesów typu horoskopy to bzdura, kto w to wierzy xD NIE GUWNO SZERLOKI, przecież wszyscy wiemy że horoskopy to wymyślone historyjki i jestem pewna że widzu nie biega codziennie rano po gazetkę z przepowiedniami, o czym w ogóle jest ta kłótnia xD
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:33   

love178 napisał/a:
i na co nowy temat (/_- ) Proszę o uzasadnienie. Od razu nowy temat "horoskopy", bo Davos wrzucił obrazek z horoskopami i ktoś to niespodziewanie(!) skomentował, a jak w innym temacie wymyślaliśmy sobie zabawne horoskopy, to jakimś niebiańskim cudem nowy temat nie został wydzielony. Dlaczego?


Co innego komentarz do obrazka, a co innego gównoburza na 2 strony. W temacie ze śmiesznymi zdjęciami też wszystkie posty są na temat - albo ktoś wrzuca obrazek, albo komentuje inny i za chwilę też wrzuca. I tak powinno pozostać. Podobnie jest z tematem o wpadkach dziennikarskich. Jak ktoś potem będzie chciał sobie przejrzeć cały temat od początku to nie będzie musiał przebijać się przez tonę offtopu.
Czy to naprawdę wymaga tłumaczenia? :|
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:34   

Cytat:
Bo szkoda fajnego tematu, gdzie większość postów to wpadki dziennikarskie, żeby w nim spamować bez końca....

Zdefiniuj mi "spam bez końca", dziesięć stron zostało wyprodukowanych? Czemu z rozmów o okresie, których naprawdę zostało napisane 10 stron nie wydzieliłeś nowego tematu, bo "temat "co nas wkurza" jest za fajny, żeby w nim spamować bez końca". Lepiej wydzielmy nowy temat zaczynający się postem

bo przecież nikt nie zapyta "ale o co chodzi?", to jest idealny post, od którego się temat może zaczynać, od niego cały wątek się przecież zaczął. Wcale nie od obrazka, który został w tamtym temacie, bo Ty byś wolał żeby został, tam wszystko oprócz niego to offtop, nie ważmy się go tam komentować, bo zostaną nam wydzielone posty, bo już temat nie wygląda "fajnie"...
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:36   

Zaknafein napisał/a:
Ja nie wiem. Może ślepy jestem na takie rzeczy czy coś, ale po prostu nigdy o tym nie wiedziałem. Wiki coś mówi, że horoscope to jest coś tam związanego z astrologią, układem gwiazd itd. Może potem poczytam :P


Chłopie, gdzieś Ty się uchował? :-D Nigdy w życiu o tym nie słyszeć? :)
W Polsce horoskopy są w niemal każdej gazecie, w necie też jest tego pełno. Nawet jak ktoś nie czyta, to i tak bardzo łatwo natknąć się na to przypadkowo.
Widocznie w UK jest inaczej...
_________________
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-29, 13:37   

love178 napisał/a:
Cytat:
Bo szkoda fajnego tematu, gdzie większość postów to wpadki dziennikarskie, żeby w nim spamować bez końca....

Zdefiniuj mi "spam bez końca", dziesięć stron zostało wyprodukowanych? Czemu z rozmów o okresie, których naprawdę zostało napisane 10 stron nie wydzieliłeś nowego tematu, bo "temat "co nas wkurza" jest za fajny, żeby w nim spamować bez końca". Lepiej wydzielmy nowy temat zaczynający się postem
Obrazek
bo przecież nikt nie zapyta "ale o co chodzi?", to jest idealny post, od którego się temat może zaczynać, od niego cały wątek się przecież zaczął. Wcale nie od obrazka, który został w tamtym temacie, bo Ty byś wolał żeby został, tam wszystko oprócz niego to offtop, nie ważmy się go tam komentować, bo zostaną nam wydzielone posty, bo już temat nie wygląda "fajnie"...

patrzcie ją jakie ataki przeprowadza w niedzielę 29.03.2015 >:E
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:42   

NIE WIRZUT W HOROSKOPU ALE TEN TEMAT MJE SJE ZNOWUT ZBUGOWAJU

[ Dodano: 2015-03-29, 14:42 ]
czasut zignorowajut

[ Dodano: 2015-03-29, 14:45 ]
ignorajut nie pomagaje
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:45   

love178 napisał/a:
Zdefiniuj mi "spam bez końca", dziesięć stron zostało wyprodukowanych? Czemu z rozmów o okresie, których naprawdę zostało napisane 10 stron nie wydzieliłeś nowego tematu, bo "temat "co nas wkurza" jest za fajny, żeby w nim spamować bez końca".


1. Czepiasz się poszczególnych zwrotów, zamiast skupić się na przekazie.
2. Kilka userek co chwila podkreślało, że okres je wkurza więc można uznać, że to było na temat.
3. Tematów takich jak "co nas cieszy" albo "co nas wkurza" nikt od początku nie czyta, w przeciwieństwie do tematów ze zdjęciami.
4. Sama też jesteś moderatorką więc też możesz uznać, że tam, gdzie jest offtop, należy go przenieść/wywalić. Szkoda, że rzadko z tego korzystasz...

Ale spoko, najlepiej spamujmy wszędzie gdzie się da, róbmy z forum śmietnik, a potem się dziwmy, że niczego nie można znaleźć :ok:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:47   

Moris299 napisał/a:
NIE WIRZUT W HOROSKOPU ALE TEN TEMAT MJE SJE ZNOWUT ZBUGOWAJU

[ Dodano: 2015-03-29, 14:42 ]
czasut zignorowajut

[ Dodano: 2015-03-29, 14:45 ]
ignorajut nie pomagaje


Mi tak samo :/
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:50   

Jaki "przekaz", pisz konkretnie o co chodzi, a nie ogólnikowymi terminami.

Ten temat co najwyżej się nadaje na śmietnik - widzisz jak on się zaczyna? Twoim zdaniem tak się tematy zaczynają? Dlaczego go wydzieliłeś od połowy rozmowy, a nie od początku?

I wychodzi z tego cały czas, że nie wolno człowiekowi odpowiedzieć, bo offtop. Wiesz, że teraz musimy wydzielić naszą rozmowę do tematu "czemu ten offtop również stał się offtopem"?
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-29, 13:52   

Edytowałem pierwszy post w temacie, żeby było wiadomo co i jak.

Jak chcesz to wywal ten temat do kosza, mnie już wszystko jedno. Z mojej strony koniec dyskusji na ten temat, bo szkoda niedzieli na bezsensowne przepychanki słowne.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 31