Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Maturzyści na krawędzi
Autor Wiadomość
meshtkov 
Lubię zioło :)

Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Górno

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 21:11   Maturzyści na krawędzi

No to cześć po raz kolejny :) Ostatnio w Powitalni dostałem propozycję utworzenia takiego właśnie klubu, zamieszczam więc temat tutaj, gdyż nie orientuję się w forach takiego typu, nigdy w takim nie uczestniczyłem. Jeśli zły dział proszę moderację o przeniesienie. =>

Tak więc, zapraszam maturzystów 2014 na obrady do okrągłego stołu w klubie "Maturzyści na krawędzi" na forum mistrzowie-forum.aaf.pl zaproponowanego przez użytkownika (użytkowniczkę?) love178 w mojej przemowie powitalnej. Z tego miejsca dziękuję za pomysł :-D

Myślę, że na temat ten winni wchodzić owi maturzyści jak i Ci, którzy maturę już przeszli i są bogatsi w tą wiedzę. W sumie chciałbym się dowiedzieć, co myślą o maturze różni ludzie bla bla bla. :diabelek:

I moje pierwsze pytanie: czy "Matura to [naprawdę] Bzdura?"
Z fartem, joł :crazy:
_________________
Żyj krótko, płać więcej, niż zarobisz, umieraj młodo, płać ZUS!
Ostatnio zmieniony przez widzu 2018-05-03, 13:16, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 21:21   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-06, 21:47   

Uwaga- też się dołączam! Piszę w tym roku maturę z geografii, wosu, polskiego i angielskiego. Wszystkie rozszerzone. Ja się zabiję xD
Wszystkie poprawiam, tylko wos sobie dałam jako nowy. Wciąż się zastanawiam dlaczego :P
_________________
 
 
meshtkov 
Lubię zioło :)

Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Górno

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-06, 22:35   

Wow wow wow nie szalej. ja tylko matma rozszerzona, i geogr. podstawy. Nie wiem po co może się przyda :D
_________________
Żyj krótko, płać więcej, niż zarobisz, umieraj młodo, płać ZUS!
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:10   

meshtkov napisał/a:
I moje pierwsze pytanie: czy "Matura to [naprawdę] Bzdura?"


Owszem :) Tzn. nie mówię, żeby się nie uczyć w ogóle. To jednak jest egzamin więc przygotować się do niego trzeba, ale nie jest to nic wybitnie strasznego i nie do przejścia zatem - nie nakręcajcie się zbędnie i nie panikujcie, wszystko będzie ok :)

love178 napisał/a:
Uwaga- też się dołączam! Piszę w tym roku maturę z geografii, wosu, polskiego i angielskiego. Wszystkie rozszerzone. Ja się zabiję xD
Wszystkie poprawiam, tylko wos sobie dałam jako nowy. Wciąż się zastanawiam dlaczego :P


I jak się czujesz wracając znów do szkolnych ław? :) Tylko pamiętaj o czerwonej bieliźnie :P
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:18   

Davos napisał/a:
Tylko pamiętaj o czerwonej bieliźnie :P


Najlepiej na co dzień ;)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:23   

Nie macie sie czego bać. Matury sa banalne. Tylko przemowy na polski sie nauczyc i nic więcej nie trzeba. Ja pisałem mature jak jeszcze były ciut trudniejsze, bo nie było matematyki na abcd. Lubiłem matę (miałem 4), jako specjalista z niej wziąłem mate podstawową (jeszcze nie była obowiązkowa) i tak do jaj geografie rozszerzoną (miałem 3), bo dodatkowe przedmioty mogły być brane tylko rozszerzone. Ostro kułem do maty, do geografii wcale, bo mi na niej nie zależało. I tą matę napisałem tylko na 36%, a tą głupią geografię bez przygotowania o jedne punkt procentowy lepiej, bo 37%. Nie byłem zadowolony, za rok zmienili poziom matury na gimbazjalny, podszedłem na luzie do poprawki bez żadnych przygotowań, po roku przerwy od ostatniej lekcji z matematyki, już mało co pamiętałem i zdałem ją na 66%!!! No to jakieś jaja. Potem ponoć poziom nadal był obniżany, więc ja naprawdę nie wiem czym się przejmować. Egzamin z tylko jednego przedmiotu na studiach jest trudniejszy niż cała matura z wszystkich przedmiotów razem wzięta. Nawet nie muszę Wam życzyć powodzenia, bo nie znam osób, nawet wśród największych głąbów, co by tego nie pozdawały.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:24   

Tu nie chodzi o zdanie matury, tylko o poziom procentowy rozszerzeń. :/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:26   

ja się jedynie boję ustnych. ale nie poziomu, po prostu nigdy nie lubiłam i nie umiałam odpowiadać ustnie, szczególnie przy jakichś obcych ludziach. nerwy mnie zjedzą, szczególnie na polskim :/
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:26   

widzu napisał/a:
Tu nie chodzi o zdanie matury, tylko o poziom procentowy rozszerzeń. :/

Gdzie nie chodzi. Pisałem w odpowiedzi na pierwszy post.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:27   

nie mówiąc o egzaminach zawodowych. tak, tego się boję, bo nie zdam i 4 lata męczarni pójdą w pizdu. trzeba mieć z teoretycznego 50%, a z praktycznego 75%.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:29   

Sharvari napisał/a:
bo nie zdam i 4 lata męczarni pójdą w pizdu

Nie pójdą na zmarnowanie, bo jeśli naprawdę nie zdasz, to za rok pójdziesz poprawić, żeby własnie nie zmarnować tych lat.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:29   

Cytat:
Tu nie chodzi o zdanie matury, tylko o poziom procentowy rozszerzeń. :/


O zdanie to się w ogóle nie musicie martwić, bo tych 30% chyba tylko kretyni nie zdobędą :) Ale jak trochę przysiądziecie z nauką to i wynik dobry będzie.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:33   

Ogólnie mówię.
Zdanie matury zdaniem matury, gorsze nerwy są o wyniki rozszerzeń.

[ Dodano: 2014-03-08, 15:33 ]
Bo ja głupi fizykę zdaję >:<
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
Ostatnio zmieniony przez widzu 2014-03-08, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:34   

Sharvari napisał/a:
ja się jedynie boję ustnych. ale nie poziomu, po prostu nigdy nie lubiłam i nie umiałam odpowiadać ustnie, szczególnie przy jakichś obcych ludziach. nerwy mnie zjedzą, szczególnie na polskim :/


Poćwicz trochę przed lustrem, przed rodziną, znajomymi. Sporo osób nie lubi występować publicznie, ale można to wyćwiczyć, Jankiel już o tym pisał kiedyś w innym temacie.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 15:39   

haha... ja się wypisałam ze wszystkich dodatkowych właśnie przez egzaminy i ilość nauki na BIEŻĄCO. ci kretyni z mojej szkoły myślą, że zdobędziemy dobre wyniki jeżeli przypyerdolą nam jeszcze 10 sprawdzianów tygodniowo :D bo mamy niezwykle niskie wyniki. najlepszy uczeń ze szkoły (średnia 5 cos) miał zaledwie 50 coś % z próbnej PODSTAWOWEGO polskiego. ja równe 50.

więc chyba przez rok pouczę się tylko do matur i poprawię wszystko plus zrobię dodatkowe. może rozszerzony angielski i historię sztuki. tylko że ja chcę wyjechać jak najszybciej i nie chcę być zatrzymana w domu z powodu durnych matur i egzaminów.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 16:51   

Cytat:
haha... ja się wypisałam ze wszystkich dodatkowych właśnie przez egzaminy i ilość nauki na BIEŻĄCO. ci kretyni z mojej szkoły myślą, że zdobędziemy dobre wyniki jeżeli przypyerdolą nam jeszcze 10 sprawdzianów tygodniowo :D bo mamy niezwykle niskie wyniki. najlepszy uczeń ze szkoły (średnia 5 cos) miał zaledwie 50 coś % z próbnej PODSTAWOWEGO polskiego. ja równe 50.


To widzę, że od moich czasów nic się nie zmieniło. Mnie w klasie maturalnej wkurzało najbardziej to, że nauczyciele niemal do samego końca nas cisnęli, nauki bieżącej było sporo nawet z tych przedmiotów, które się nie zdawało na maturze :/ Jedynie babka od historii i wosu zachowała się przyzwoicie, bo na początku roku powiedziała, że jak ktoś nie zdaje z któregoś z tych przedmiotów matury, to będzie mieć luz, żeby mógł się przygotować do innych przedmiotów. Mnie to nic nie dało, bo zdawałem zarówno histę jak i wos :)
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 18:48   

U mnie jest tak teraz na geografii - tak cisneliśmy z prędkością, że w pierwszej klasie przerobiliśmy pół podręcznika z drugiej, a w drugiej większość część tego z trzeciej. Ale mieliśmy po 2 godziny tygodniowo. Teraz w trzeciej mamy jedną. A że właśnie skończyliśmy podręcznik, powiedziała że "Za tydzień klasówka, a potem już będę uczyć tylko maturzystów z geografii, reszta może się zająć innymi lekcjami. Jeden warunek - jak zaczniecie uciekać z lekcji, to koniec i pracujemy normalnie na mapkach".

Coś czuję, że raczej będą przychodzić.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 18:51   

my już chyba skończyliśmy historię, bo od dwóch lekcji właśnie też daje nam czas wolny i uczy do matury. ale nie jestem pewna. na czym skończyliście materiał z historii? na stanie wojennym w polsce?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-08, 18:57   

Sharvari napisał/a:
na stanie wojennym w polsce?

wow co szkołę uczyliśmy sie historii od nowa i zawsze się kończyło gdzieś po drugiej wojnie światowej, a tu jednak ktoś dotrwał do stanu wojennego :O
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.102 sekundy. Zapytań do SQL: 33