Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 11:47
Jeden wielki offtop...
Autor Wiadomość
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:27   

to życzę miłego namnażania się, bo słyszałam, że jest was zaledwie kilka procent, w co i tak nie wierzę, bo widzę prawdziwych rudzielców często i wszędzie, a taka Irlandia to już w ogóle podwyższa staty.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:30   

dziekuję :)

Ale jeśli będzie chłopczyk to od małego go hartujcie, bo wszyscy dobrze wiemy jak na niego będą całe życie wołać, nie ma sensu isc w nauke, lepiej niech pakuje i w siłę idzie co zdobedzie szacunku.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:32   

Jeśli będzie jak tatuś, to sobie poradzi, bo rudość będzie tylko jedną z wielu charakterystycznych cech ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:35   

RudaMaupo gratuluję B) i cieszę się, że masz zamiar podjąć trud dostarczenia na świat kolejnych blokersów dla naszej wspaniałej dzielnicy! Z tej okazji Jacek Rostowski również postanowił ustawić sobie świąteczny avatar.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:38   

Tak może mieć też inną charakterystyczną cechę przykrywającą rudość. Może być tak jak z moim kolegą, który jest rudy, ale miał takie wstrętne pryszcze, całą twarz, pryszcz na pryszczu jakies blizny, że został jedyną rudą osobą jaką znam, która nie została ochrzczona ksywką rudzielca, wołali na niego "paczka gwoździ", albo też paczuś, gwozdek, szpilek, trądzik, pryszczuś. Oczywiście nie życze Wam tego, tak tylko doradzam :D
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:42   

AnswersMaster napisał/a:
Tak może mieć też inną charakterystyczną cechę przykrywającą rudość. Może być tak jak z moim kolegą, który jest rudy, ale miał takie wstrętne pryszcze, całą twarz, pryszcz na pryszczu jakies blizny, że został jedyną rudą osobą jaką znam, która nie została ochrzczona ksywką rudzielca, wołali na niego "paczka gwoździ", albo też paczuś, gwozdek, szpilek, trądzik, pryszczuś. Oczywiście nie życze Wam tego, tak tylko doradzam :D


Anwers co się martwisz? Ruda jest z Nowej Huty. Po prostu latorośl opitoli się na łyso i zostanie blokersem. I problem rudości rozwiązany. :-D A jeśli będzie dziewczynka to raczej wtedy maupa mamusia będzie miała problem ze zbytnią popularnością córuni - jedną z niesprawiedliwości dzisiejszych czasów jest to, że rudy facet ma przej...e a rude laski... mmmmmmmm! :crazy: :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:54   

Mieszkam na Hucie, a jestem ze Śląska, więc podwójna moc! Narzeczony też z bloków, więc na Hucie się odnalazł :-D Tak czy owak będzie świetnie ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:58   

To i ja dołączam się do gratulacji. Szczęścia i tak dalej. ;)
_________________
.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 15:02   

Jankiel K.85 napisał/a:
jedną z niesprawiedliwości dzisiejszych czasów jest to, że rudy facet ma przej...e a rude laski... mmmmmmmm! :crazy: :P

to zależy. wydaje mi się, że w dzieciństwie ta akceptacja jest po równo, u mnie w podstawówce i gimnazjum było całe rodzeństwo rudzielców i też cała rodzinka była nagadywana, nawet dziewczynki i to długo. dzieci po prostu nie lubią odmienności. przy przedszkolu widziałam jak na oko 5 letni chłopcy wyzywali śliczną małą azjatkę od chińczyków i żółtków, a rodzice jeszcze głupsi.

ja widziałam paru ładnych rudzielców płci męskiej, bo istnieją, tylko faceci tego nie dostrzegają. a te rudzielce robią często ogromny błąd strzygąc się na łyso albo krótko, bo właśnie taka bujniejsza rudość jest bardzo fajna :p a długie włosy to już w ogóle. < 3 tacy bracia aktorzy-modele na przykład - Bartek i Marcel Borowiec.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 15:07   

Zgadzam się ,że za młodu z dziewczynek tez sie śmieją, ale jak już dojrzewają to sie robią z nich fajne laski :D Tak czy siak w koncu ich wada zamienia sie w zalete, u faceta ciagle zostaje jako wada. A łysych rudych i tak poznać i wtedy jeszcze wiadomo, że sie tego wstydzą. Zostają rude brwi, blada cera, piegi.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 15:16   

Rudzi są przystojni. Po czasie zaczynają być doceniani za to, za co byli tępieni w dzieciństwie - czyli za inność. Szczerze mówiąc wolę rudych chłopców niż dziewczyny, są ciekawsi. Oczywiście nie wszystkich, po prostu ten typ urody, taki delikatny, w połączeniu z męsko wyrzeźbioną sylwetką działa elektryzująco :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 15:24   

AnswersMaster napisał/a:
A łysych rudych i tak poznać i wtedy jeszcze wiadomo, że sie tego wstydzą. Zostają rude brwi, blada cera, piegi.

jeszcze gorzej jak się farbują na ciemne kolory, najczęściej (a nawet chyba cały czas) widziałam czarny. po prostu widzisz takiego osobnika, nigdy wcześniej nie widziałeś w naturalnych włosach, a od razu można powiedzieć, że jest rudy. odrosty, świnkowa cera... strasznie.
no i właśnie widać ten wstyd, a pewny siebie rudy to dobry rudy.

a skoro to i tak offtop... widzieliście albo słyszeliście kiedykolwiek o malowaniu sobie piegów? :-D mi samej się strasznie podobają i może kiedyś się w to pobawię jak wrócę do czerwieni albo rudości na łbie.

http://www.youtube.com/watch?v=uk7HHsdyqWk
ta dziołcha też mi się podoba, tak swoją drogą. nawet jak takie głupoty robi to stwierdzam po czasie, że to jednak zayebiste i też tak chcę :D
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:06   

Mam durne pytanie: Czy Jan i Janusz to to samo imię?
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:07   

Nie.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:10   

nie.

czemu? :o
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:15   

To teraz ja mam pytanie.

CZY KU*WA JEST TAKI PROBLEM NAPISANIA MOJEGO NICKU TAK: "Adijos" a nie "Adios"? Jak mnie to wku**ia.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:17   

bo masz błond w nicku, Adiós. : /
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:18   

A jakby tak jedną literkę zmienić?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:23   

No mam dedykację na laczkach, chociaż moje są różowe :D

_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 16:23   

KicerK napisał/a:
Mam durne pytanie: Czy Jan i Janusz to to samo imię?

Tak samo jak Magda i Magdalena lub Bartosz i Bartłomiej. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.157 sekundy. Zapytań do SQL: 33