Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Jeden wielki offtop...
Autor Wiadomość
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 12:23   

fakt, idealnie :D takie bycie w dwóch miejscach naraz jest fajne. dlatego mi się od dawna marzy mieszkanie w norwegii. morze, łąki, lasy i góry w jednym miejscu < 3 i małe urocze domki. do co tego miasta jeszcze, to ja nie lubię dużych miast. tzn szczerze nie byłam jeszcze w warszawie i innych takich, gdzie są wieżowce, ale właśnie kompletnie nie wyobrażam sobie życia w takim mocno zaludnionym i wysokim mieście. czasami już w katowicach się źle czuję, bo nie bez powodu są nazywane betonowymi ogrodami. jedno drzewo czy pnącze przy co 5 budynku, ale to jest swego rodzaju urocze, bo kojarzy mi się z taką postapokalipsą, szczególnie, że pół miasta jest rozkopane :D
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 13:08   

a ja tam lubię miasta, chyba nie mogłabym zbyt długo mieszkać na wsi czy coś, gdzie są 3 domki na krzyż i jeden sklep spożywczak czy coś :D . Czasem fajnie tak wypocząć gdzieś gdzie jest cicho i spokojnie, wyciszyć się, ale na dłuższy czas to bym zwariowała. Poza tym na wsi każdy każdego zna, przeszkadzałby mi taki brak hmm... anonimowości?
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 19:15   

AnswersMaster napisał/a:
Prędzej bym się tego spodziewał po małych miejscach, bo w większych miastach jest pełno ludzi na ulicy i wszędzie kamery, więc raczej trza być głupim żeby zaryzykować komuś danie po papie.


Akurat w dużym mieście przed dworcem kolejowym będąc na ooogromnym kacu o mało nie dostałbym w ryj od 3 dresów przed południem. Uratowało mnie trzeźwe myślenie bo jestem pewien, że nikt obcy by mi nie pomógł. Zresztą wieczór wcześniej kogoś tam pobili i okradli, więc...
A w małych miejscowościach to każdy wie kto jest niebezpieczny a subkultury nie są tak radykalne bo młodych nie ma dużo i na ogół każdy z każdym się zna i koleguje. Jak dla mnie to zaleta :)

Barbra napisał/a:
zazdroszczę, weź mnie kiedyś tam na rower!


Nie ma problemu, zapraszam ;) Lasów mam mnóstwo, sam nie wszystkie jeszcze zwiedziłem a powietrze bywa takie, że mam ochotę tylko wdychać. Pieprzyć wydychanie :D
Do tego zapach chleba wieczorem z piekarni <3


I tak jak Milo mówi, chlebek swojski <3 ogniska, w tym u mnie na łące, co tydzień gdzieś festyny, które lubię. Człowiek zwiedzi okolicę, jest dużo ludzi i znajomych. Taki plenerek ze znajomymi. Super. U mnie mieszka nie całe 2 000 ludzi także dużo nie to nie jest, ale za to piwko można pić dosłownie wszędzie, są dwie knajpy, kiedyś były 3 a i tak najchętniej chodzimy piwkować na szkołę. No totalna wolność. Ja akurat mam mały plac i sąsiadów dookoła ale marzy mi się coś takiego jak ma wujostwo, duży plac a za domem taras z widokiem na pola i w oddali malownicze lasy. Swoboda i prywatność :) Jaaa wiem, ja wiem, że jest mnóstwo plusów miasta, jako młodziak pasowałoby mi tam mieszkać bo na wszelkie wypady szedłbym ze znajomymi z buta i odpadałaby kwestia kierowcy, po za tym kumple byliby bliżej i mógłbym ich na spontana odwiedzać.
W okolicy jest sporo domków ludzi z aglomeracji, którzy wbijają na weekendy wypocząć chyba.

@Shar: a nie za zimno w tej Norwegii? Kraj piękny i zarobki fajne ale co z klimatem? :P
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-27, 21:29   

Ja mieszkam na teofilowie(dość nielubiane bałuckie osiedle, pieszczotliwie nazywane pedofilowem) i z okna widzę park Żeromskiego(coś okropnego, doprawdy, drzewa są dość duże, więc pewnie wczesny PRL, wszędzie beton, drzewa ułożone rzadko... właściwie taki z tego "park" jak z drzew posadzonych pod blokiem i strasznie małe to), ale za to z drugiej strony widzę.... widzę jakiś młody las, duże skupisko drzew(młodszych od tych Żeromskiego) nieskażonych cywilizacją. Także powietrza mi nie brakuje.

[ Dodano: 2013-10-27, 21:32 ]
Za to ostanio mieliśmy fajne graffiti https://www.facebook.com/...levant_count=1. Za to wcześniej był tam wulgarny napis kibiców(wszędzie takie są czy tylko w Łodzi? Bo u nasz na każdym kroku)
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 18:05   

Wieś jest spoko, jeśli nie jest to totalne zadupie (na takowym mieszkam). Wieś kocham za świeże powietrze, otaczającą naturę, festyny, dożynki, za wiele rzeczy, których teraz nie potrafię wymienić. Co do niebezpieczeństw na wsi, to według mnie, jest mniej takich "wypadków", większość osób się zna, a jak ktoś chce ze sobą załatwić takie sprawy, to najczęściej umawiają się w jakimś miejscu.

Ogólnie popieram zdanie Milo i ZSK.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-01, 23:32   

Mimo mieszkania na wsi, uważam, że mieszkanie w mieście jest lepsze. Mieszkam na wsi która łączy się z pobliskim miastem(dosłownie, znaki z napisami miejscowości są oddalone od siebie może o 4-5 metrów), lecz to i tak zadupie straszne, a do środka miasta mam jakieś 20 minut chodzenia :/ A co do ludzi na wsiach to jakoś specjalnie ich nie lubię, chociaż tego typu u mnie nie ma chyba ze względu właśnie na to, że łączy się z miastem(nawet nie wiem dlaczego jest to osobna wieś, a nie dzielnica miasta).
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-26, 15:45   

Ej, suchara mam.
Ulubiona aktorka Antybristlera?




Izabella Scorupco :-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-26, 16:35   

A Twój ulubiony zespół to pewnie Village People
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-26, 16:50   

Haha, rozumiem
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-26, 21:06   

AnswersMaster napisał/a:
A Twój ulubiony zespół to pewnie Village People


Hahahah doobre xD Hahhhh...
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-26, 21:37   

Ilu potrzeba Korwinów do odkręcenia żarówki?








Żadnego, gdyż odkręca się w lewą stronę.
_________________
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-27, 23:24   

Gdyby trzeba by było odkręcić żarówkę wolny rynek już dawno by to załatwił :-D
_________________
Obalić tyrana!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-27, 23:36   

Ale był nudny mecz. Niby Real, niby 5 bramek, a rzygać się chciało z nudów.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 13:11   

Ponieważ to off-top, powiem, że za kilka lat rozpoczynamy masową produkcję rudzielców. Mam do tego podstawy i chcę się tym z Wami podzielić. Ruda jest zaręczona :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-28, 13:15   

To może cofnij serowi warna z tej okazji
_________________
Obalić tyrana!
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 13:16   

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni :P
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
ser 


Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 90
Skąd: Z krainy wolności

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-28, 13:21   

Chociaż w sumie to ładny taki czerwony pasek. Takie odznaczenie za walkę z tyranią
_________________
Obalić tyrana!
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:02   

gratulacje, w końcu będziesz mogła normalnie zdradzać jak prawdziwa żona :D
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-28, 14:10   

dziekujemy, dziekujemy :)

ps. AM, ladny avatar ;)
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-28, 14:13   

:-D Zdradzać każdy potrafi... a poza tym on jest rudy < 3 i mądry też, zdrada byłaby jak strzał w stopę :( Sorry, chłopaki :P

Obaj macie ładne avatarki :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.154 sekundy. Zapytań do SQL: 33