Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:47
Pokemony!
Autor Wiadomość
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 20:35   

Go Go PokeGo! Grałem w poke-life, i pierwszą generacje na emulgatorze- przeszedłem całą. Jakoś późniejsze generacje nie przypadły mi do gustu, a bardziej odrzuciły. Być może dlatego, że nie oglądałem serii po wprowadzeniu 3 generacji i nie znam poków.
Aczkolwiek w pokemon Go gram, mimo mojej słabej lokacji i 7km do najbliższego pokestopa

[ Dodano: 2017-02-26, 20:38 ]
Magmar! Chcę go!
Też się podzielę :-D
*tu będzie screen za 5... 4... 3...*
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 20:38   

O, to moze pokaze Wam moj obecny team w Pokemon GO :D

_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 20:43   


Przy okazji jest druga gierka na telefon, 'spirit monster', również polecam. Fakt na początku autopilot jest strasznie irytujący i strasznie długo trwa wprowadzenie, ale jak to przetrwasz to można fajnie pograć.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-26, 22:07   

Soviet Star i Kappa :haha: :haha: :haha:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-01, 09:01   

Eugenia? xD
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-01, 18:06   

Był Gienek od Gengara, ale wprowadzili pcie :P
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-15, 20:50   

Moje pierwsze Pokemony to niemiecka wersja Blau, w którą grałam na GameBoyu, który już wtedy był stary, bo z '89 roku :V (dalej działa :ok: ) Dzięki tej grze znam kilka słówek po szwabsku - między innymi glatzkopf, dieb, zonder bonbon albo gift puder. Także ten, poradzę se w świecie.
Potem wyszedł GBA, a w moje ręce wpadł Fire Red i Emerald. Ten drugi do dzisiaj jest moją ulubioną wersją, tak samo jak III generacja pokemonów (najmniej lubię II, jak dla mnie najwięcej tam miernot)
Na DSie grałam w Pearl, Platinum, Heart Gold, White i Black 2. Z tego wszystkiego najlepiej oceniam HG (zresztą ta część ogólnie jest uznawana za najlepszą w serii - IMHO słusznie). Najgorsza część? Black i White. Stylistyka zupełnie do mnie nie przemawia, chociaż rozumiem, że chcieli już szykować grunt pod 3DSa. No, to jednak nie moja bajka.

Bardzo dobre są też tytuły wypuszczone na konsole (N64, GameCube) - Colosseum, Stadium i Pokémon XD: Gale of Darkness - przynajmniej te, w które grałam ;) Mechanika zupełnie inna niż w przypadku tytułów z handheldów, ale równie grywalne (jak to jrpg).

A jeśli chodzi o śmieszne imiona, to często głupio nazywam poki, które mam zamiar dać na trade'a :D Zawsze znajdzie się jakiś chętny na mojego Pindola albo Dupę XD
Ostatnio zmieniony przez L - a 2017-03-15, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-15, 22:46   

Najfajniej i tak się tazosami wymieniało. Tymi z Laysów czy tam z cheetosów
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
Andrael
Jednorożec z bananem w uchu


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 59

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-16, 11:37   

Tazosy były spoko, u mnie w podstawówce prawie wszyscy mieli. Ale mnie spotkało nieszczęście, bo ktoś mi ukradł wszystkie i nigdy nie odnalazłem złodzieja :cry:
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-03-17, 13:20   

L - a napisał/a:
Black i White. Stylistyka zupełnie do mnie nie przemawia, chociaż rozumiem, że chcieli już szykować grunt pod 3DSa. No, to jednak nie moja bajka.

No, ani graficznie ani muzycznie mi się nie podobała, w moim przypadku niektóre funkcje się zacinały, np zeskakiwanie czy ta dziwna listwa do chodzenia nad trawami i musiałam zawsze restartować. Szkoda, bo pod względem fabuły i poków bardzo mnie wciągnęła i widzę, że generalna opinia internetów na ten temat jest podobna. Może skoro to było swojego rodzaju "preview" do 3DSa, to kiedyś będzie wydany remake
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-03-17, 14:28   

Gdyby Black i White były lepsze, to już dawno kupiłabym 3DSa, żeby zaraz po premierze dorwać wszystkie najnowsze części. A tak, to szkoda mi było pieniędzy na kolejne rozczarowania.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-16, 20:30   

Postanowilem dzisiaj odpalic jakies Pokiemony, dla odmiany jakis fanowski hack. Trafilem w necie na Pokemon Dark Rising. Czytam opinie:
Cytat:
this game rip your heart out and stomp on it if you don't level grind your ass off and play very strategically.
Cytat:
This is the best pokemon gba hack I've ever played! It has a great stoyline and you even get dragon pokemon for starter pokemons. It's challenging and interesting at the same time.
Cytat:
I've played many other hacks and this one is by far the deepest story line with great graphics and its actually a challenge to beat.

Wymagajaca, wyjątkowo trudna wersja z ciekawą fabułą? Coś dla mnie. Odpalam.

Smok jako starter wcale nie sprawia, ze mamy z gorki. Pierwsze pojedynki pokazuja nam, gdzie nasze miejsce - zeby w ogole dostac sie do pierwszego gymu, trzeba wyfarmic ten ~25 level, gdyz na drodze co rusz stają nam silni przeciwnicy - przyjaciele jak i antagonisci (rozbudowana fabuła).

Póki co dotarłem do drugiego miasteczka i zdobylem żółwiowego fossila, to moj aktualny team :P
https://puu.sh/vmhIk/4e943dcd54.png

//i z takim teamem nie jestem w stanie pokonać 2 gym leadera

Gra oferuje 386 poksów z regionów: Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh i Unova oraz ruchy z nowych generacji - Shadow Claw (używam, calkiem dobry), Roost, Scalt i inne. Zapowiada sie ciekawie.

Strona gry - opis fabuly i bohaterow, skriny i linki do pobrania (na samym dole jest opis wersji Kaizo, niestety za późno sie o niej dowiedzialem, oferuje ona sporo ciekawych rzeczy niedostepnych w wersji oryginalnej w którą gram :/ )
http://pokemondarkrisingh...rkrising-i.html


Co ciekawe, gra ma kontynuację (cz. 2) - mam nadzieję, że dam radę przejść 1 część i po nią sięgnąć :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2017-04-17, 10:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-17, 15:08   

macbed napisał/a:
Gra oferuje 386 poksów z regionów: Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh i Unova

Chyba twórcy pomylili się w opisie hacka, pisząc o 386 pokemonach. Przeca to tylko trzy generacje. V kończy się na 649 numerze, o ile dobrze pamiętam.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 16:37   

Faktycznie, myślałem że po prostu nie wszystkie pokemony z poszczególnych generacji pojawiły się w grze, ale 3 generacja rzeczywiście kończy się na numerze 386. Niemniej jednak w grze spotykałem pokemony z V generacji.

[ Dodano: 2017-04-17, 18:15 ]
Ale jest ciężko, w bodajże 3 miasteczku jest gość godny Elite Four :D
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-17, 17:35   

A złapałeś już coś fajnego?
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-17, 17:39   

Jeszcze nie pojawiło się nic na tyle fajnego, żebym chciał to złapać i trenować (poza Houndoomem), za to w pewnym momencie fabuły dostałem od pewnej osoby fajnego legendarnego poksa, spoiler xD http://puu.sh/vngcI/9b73d46bd8.png
_________________
Ostatnio zmieniony przez macbed 2017-04-17, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-22, 11:38   

Trafił mi się shiny Tentacruel. Jest tak samo bezużyteczny jak standardowa wersja :troll:

 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-23, 22:16   

_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-24, 12:36   

chcę
_________________
 
 
InessaMaximova 


Dołączyła: 03 Maj 2017
Posty: 585
Skąd: Malbork

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-24, 12:46   

Ja oglądałam do pewnego czasu na yt pokemony, ale jak jeden koleś zaczął wstawiać pierwsze odcinki z Hoenn zablokowali jego kanał, a mi zostało kilka nieobejrzanych odcinków z Johto i brak przekonania do generacji III i dalszych. Jak mój tata gdzieś z 14 lat temu pracował gdzieś pod Poznaniem (a mieszkałam wówczas 50 km od Gdańska) po powrocie przywiózł pełno kartonów lay'sów i twistosów, poza tym od cholery zeszytów z pokémonami, a w chipsach były tazosy. Poza tym w emulatorach próbowałam Pokémon Yellow i Silver. Chętnie bym powróciła, ale najpierw muszę porządnie wyczyścić laptopa, bo na razie często się zawiesza. No.

PS Jak miałam 4-5 lat w przypływie złości wyrzuciłam pluszowego Pikachu do pobliskiego jeziora.

EDIT: Jakoś rok temu będąc na studiach próbowałam sił w Pokémon GO. W pewnym momencie coś spaprałam, ale pamiętam, że raz zobaczyłam Abrę, chciałam ją złapać, ale zwiała. Potem przeczytałam, że Abra jest wyjątkowo trudnym pokemonem do złapania.
_________________
Ostatnio zmieniony przez InessaMaximova 2017-05-24, 12:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 36