Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletka 'po' bez recepty
Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-23, 13:21   

RudaMaupa napisał/a:

To, że uprawiają seks, nie znaczy, że mają się dupczyć jak króliki. Młodzież też pija alkohol, ale to nie znaczy, że im się powinno sprzedawać wszystko bez limitów. TYM BARDZIEJ powinno się uważnie obserwować, co się dzieje, szczególnie jeśli jest z innym dzieciakiem w ciąży.

Oczywiście, że nie ale tutaj nic nie pomoże zakaz sprzedawania dzieciom gumek itp. tylko odpowiednie wychowanie w domu i w szkołach. Bez sprzedaży alkoholu trudniej im będzie się upić, bez sprzedaży gumek seks tylko doprowadzi do większych nieszczęść.
Cytat:

Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, by niejako wymóc na dzieciach ujawnianie takich informacji przynajmniej jednej osobie dorosłej... To są dzieci. Nie można ich zachęcać do seksu, a jak im rozdasz prezerwatywy, to właściwie co dzieci powstrzyma? Dlaczego jest taki nacisk na dostęp dzieci do antykoncepcji?

Jak już wspomniałem, chodzi przede wszystkim o to, żeby jak już uprawiają seks to nie zachodziły w ciąże (różne choroby pomijam bo podobny przypadek a nie chcę męczyć klawiatury). Nie powstrzymasz tego zakazem antykoncepcji. Sądzisz, że jeśli ktoś jest tak nieodpowiedzialny, żeby w tym wieku się przespać z kolegą/koleżanką to zmieni zdanie jak się nie będzie miał jak zabezpieczyć.
RudaMaupa napisał/a:
Niedługo będziesz tak o siedmiolatkach mówił czy co?

Nie będę, 7 latki raczej nie potrzebują antykoncepcji, nie ma okresu nie ma ciąży :P
Cytat:
I jeszcze faszerować organizmy, które dopiero zaczęły dojrzewać płcio hormonami bez ograniczeń... No co za bezmyślność!

Cytat:
(zakładając, że nie ma to żadnych skutków ubocznych dla takich małych dzieci ale o tym nie słyszałem),

Cały czas mówię o tej rzeczywistości. Na pewno jakieś skutki są jeśli weźmie ich za dużo ale ile 12sto latka może tego nakupić jak jedna kosztuje ponad 100zł?

Ja mówię, że lepiej, żeby dzieci się zabezpieczały skoro już się ruchają a nie, że nie ma w tym nic złego.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-23, 13:30   

Nie odmawiam antykoncepcji, nalegam, by była pod nadzorem.

Taka samowola to tylko zachęcanie. I wierz mi, ingerencja w tak młody organizm, który dopiero się kształtuje, powinna być kontrolowana przez kogoś, kto to rozumie.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-23, 13:35   

Więc podaj pomysł jak nadzorować, jak będzie dobry to pewnie nawet przytaknę. Jedyny sensowny jaki słyszałem to zaczipowanie dowodów i kontrola, żeby czegoś za dużo nie kupić. Tylko, że zaraz wszyscy będą krzyczeć, że to kontrola i brak wolności.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-23, 13:50   

Szczerze mówiąc, im dłużej z Tobą rozmawiam, tym bardziej jestem przekonana o tym, że tabletki powinny zostać objęte ograniczeniem.

Po pierwsze, wolność wyboru jest przywilejem ludzi zdolnych do podjęcia racjonalnych decyzji. Dzieci za takie nie uważamy, stąd odpowiedzialność opiekuna do osiemnatsego roku życia.
Po drugie, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, dziecko, szczególnie dziewczynki, mogą podjąć źle decyzje. Spróbuj zaopatrzyć nastolatkę w antykoncepcję hormonalną. Poniżej szesnastego roku życia nie da rady. I wierz mi, nie dzieje się tak bez powodu.
Po trzecie, jeśli rodzic nie chce, to są pedagodzy szkolne lub inne osoby dorosłe w otoczeniu dziecka. Tak czy owak, uważam obecność osoby pełnoletniej za niezbędną. Z dodatkową wizytą u ginekologa, gdyż wizyta u niego powinna iść w parze z rozpoczęciem współżycia.

Argument o braku ciąży u siedmiolatkow w takim temacie jest niesmaczny.


Nie wiem, kto wymyślił fakt, że skoro dzieci coś robią, to dorośli powinni im to umożliwiać, ale jest to jedna z najdurniejszych idei, zaraz obok poprawności politycznej i chronienia islamu. To spaczony wizerunek wolności, gdyż wolność to podejmowanie decyzji że zrozumieniem konsekwencji, jaką ona za sobą niesie. W przypadku dzieci i pigułek po tutaj tego nie ma, więc wierzę głęboko, że regulacje prawne odnośnie takiego stanu rzeczy się pojawią.

[ Dodano: 2015-01-23, 13:52 ]
Przyjść z osobą dorosłą z otoczenia pacjenta. I tyle. Tym bardziej, że trzynastolatkę wspolzyjaca powinien ktoś choćby do babskiego lekarza zaprowadzić. Nie ma innego sposobu.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-23, 13:56   

Icek ma tę magiczną moc: jego argumenty za jakimś rozwiązaniem powodują usztywnienie postawy przeciw rozmówcy, którego przekonuje. Złota zdolność w polityce. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-23, 14:07   

JankielKindybalista85 napisał/a:

Icek ma tę magiczną moc: jego argumenty za jakimś rozwiązaniem powodują usztywnienie postawy przeciw rozmówcy, którego przekonuje. Złota zdolność w polityce. :-D

To tak wszyscy w sejmie nie mają czasem? Widziałeś, żeby kiedykolwiek któryś którego przekonał, że ma racje? :haha:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-23, 17:16   

icywind napisał/a:
Widziałeś, żeby kiedykolwiek któryś którego przekonał, że ma racje? :haha:


Gosiewski. Przekonał 100% obecnych na sali.

https://www.youtube.com/watch?v=mvWwMgMQmsY
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-24, 21:17   

RudaMaupa napisał/a:

Po trzecie, jeśli rodzic nie chce, to są pedagodzy szkolne lub inne osoby dorosłe w otoczeniu dziecka. Tak czy owak, uważam obecność osoby pełnoletniej za niezbędną. Z dodatkową wizytą u ginekologa, gdyż wizyta u niego powinna iść w parze z rozpoczęciem współżycia.


Zgadzam się, pod warunkiem że seks nie bedzie tak demonizowany przez 'facetów w czerni' (którzy z założenie nic nie powinni o nim wiedzieć) i takie nastolatki będą miały w swoim otoczeniu osoby którym mogą zaufac i zwrócić się o pomoc w sytuacji awaryjnej, bez strachu że zostaną zbesztane. Bo jak pedagiem jest jakiś mocher albo inna pani Dulska no to sorry. Gdybym przeszła inicjacje wczesniej, tak jak niektóre moje koleżanki w wieku 15-16 lat to wiem żę w tamtym okresie nie miałam nikogo do kogo mogłabym sie zwrócić o pomoc. Ojca nie było, mamie bałam się powiedzieć cokolwiek, a pedagog to była taka pani Dulska.

Wiek inicjacji seksualnej się obniża i nie wiele możemy z tym zrobić. Nie mam jeszcze dzieci ale mam nadzieje że jak się doczekam to wychowam je mądrze tak aby z jednej strony miały szacunek do rodziców, a z drugiej traktowały mnie jak partnera.
Ze nie będą baly się mi powiedzieć o tak ważnej sprawie jak rozpoczęcie współżycia. I mam taką cichą nadzieję, że nie będzie to wcześniej niż w wieku 16 lat.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-24, 21:49   

burbonetka napisał/a:
Ze nie będą baly się mi powiedzieć o tak ważnej sprawie jak rozpoczęcie współżycia.


Mrzonka... Acz miła.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-24, 22:08   

JankielKindybalista85 napisał/a:
burbonetka napisał/a:
Ze nie będą baly się mi powiedzieć o tak ważnej sprawie jak rozpoczęcie współżycia.


Mrzonka... Acz miła.


Wiem, wiem. Jestem idealistką.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-24, 22:56   

16 lat -.- to jest jeszcze gimnazjum, serio? W tym wieku nadal rządzą nami nie miłość i wartości z nią związane lecz hormony itp. Chociaż tutaj ważne jest wiele czynników to 16 lat to w większości za mało
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-24, 23:15   

Przecież ona mówi, że to minimum i, że sama wcześniej zaczęła a nie, że to wspaniały wiek na to.
I 16 lat to nie już liceum?

[ Dodano: 2015-01-24, 23:15 ]
Moris299 napisał/a:
W tym wieku nadal rządzą nami nie miłość i wartości z nią związane lecz hormony itp.

Jeszcze powiedz, ze to nie to co w wieku 17. lat :P
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-25, 11:31   

Moris299 napisał/a:
16 lat -.- to jest jeszcze gimnazjum, serio? W tym wieku nadal rządzą nami nie miłość i wartości z nią związane lecz hormony itp. Chociaż tutaj ważne jest wiele czynników to 16 lat to w większości za mało


No chyba raczej liceum, ale tak jak pisałam- NIE WCZEŚNIEJ niż. Oczywiście wolałabym żeby to było później bo sama-niesiona romantycznym ideami i świadoma ryzyka- z tym poczekałam. Wiadomo, w wieku 16 lat trudno mowić o poważnym zwiazku, a watro na taki poczekać. No ja w każdym razie poczekałam, a mój biedny chłopak musiał czekać razem ze mną ;) Ale był kochany- nie narzekał, nie poganiał, nie latał za innymi.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-25, 11:37   

Twój biedny chłopak nie musiał. Chciał czekać. Gdyby nie chciał to by nie musiał i nie czekał. W każdym razie sweet.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-25, 12:31   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Twój biedny chłopak nie musiał. Chciał czekać. Gdyby nie chciał to by nie musiał i nie czekał. W każdym razie sweet.


Masz racje Jankielu :) Chciał. Mam duże szczęscie :)
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-25, 16:10   

nie wiem do którego tematu by to pasowało, ale lol

(fragment wywiadu z Małgorzatą Terlikowską http://www.wysokieobcasy.....html#TRrelSST)

Marzyłam o dziecku. Nie było dnia, żebym o tym nie myślała. Za każdym razem, gdy pojawiał się okres, przeżywałam małą żałobę. Chodziłam po lekarzach, nic z tego nie wynikało. Poszłam do jednego, z polecenia, nawet mnie nie zbadał, USG nie zrobił, tylko pogadał.

Tomek też się badał?

Miał skierowanie do androloga, ale z tym jest kłopot. Bo wiesz, jak to wygląda?

Trzeba oddać nasienie.

Niezgodne z naszym światopoglądem.

Przecież to badanie lekarskie!

Do dobrego celu nie powinny prowadzić złe środki. Katoliccy lekarze wymyślili inną metodę. Małżonkowie dostają taki kapturek - prezerwatywę, tylko perforowaną. Dochodzi do współżycia w domu, część nasienia zostaje w kapturku i trzeba je zawieźć do badania.

Zawracanie głowy.

No jasne. Lepiej zamknąć się w pokoju z pisemkiem, a na zewnątrz kolejka siedzi i wie, co ty tam robisz.


lol
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-25, 16:15   

Jak oni pobierają nasienie? Koleś sobie po prostu zwali i wlewa do słoiczka? :D
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-25, 16:21   

Mackers napisał/a:
Jak oni pobierają nasienie? Koleś sobie po prostu zwali i wlewa do słoiczka? :D

Tak, dostajesz gazetkę, pojemniczek i idziesz do osobnego, cichego pokoiku zrobić swoje :D
_________________
no trudno
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-25, 16:41   

burbonetka napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Twój biedny chłopak nie musiał. Chciał czekać. Gdyby nie chciał to by nie musiał i nie czekał. W każdym razie sweet.


Masz racje Jankielu :) Chciał. Mam duże szczęscie :)


Wciąż masz? Czyli wciąż ten sam chłopak? Aaaawww! Urocze!

A co do tego co wrzuciła Barbra: Terlikowscy są popierdoleni na potęgę.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
burbonetka 
Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata.


Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 187

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-25, 16:51   

JankielKindybalista85 napisał/a:
burbonetka napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Twój biedny chłopak nie musiał. Chciał czekać. Gdyby nie chciał to by nie musiał i nie czekał. W każdym razie sweet.


Masz racje Jankielu :) Chciał. Mam duże szczęscie :)


Wciąż masz? Czyli wciąż ten sam chłopak? Aaaawww! Urocze!

A co do tego co wrzuciła Barbra: Terlikowscy są popierdoleni na potęgę.



No, tak jakoś wyszło, że ciągle ten sam :) Bywają chwile że modlę się o siłę, żeby go nie zabić, ale generalnie stanowimy dobraną parę.
_________________
Don't take life too seriously. No one gets out alive anyways.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.097 sekundy. Zapytań do SQL: 31