Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletka 'po' bez recepty
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 14:53   

Icywind, różnica jest taka jak między feministką a femiterrorystką etc... :P Nie uogólniajmy. :-D

Jankiel, a wiesz, że nie każdy tak ma? :P Też byłam w szoku.


Mistress9 napisał/a:
Natomiast na minionych wakacjach koleżanka inna (16. lat) też potrzebowała testu. Tym razem już nawet poszłam sama i jej kupiłam, no bo co to dla 20-letniej baby? :spiew: BTW niestety wyszedł jej pozytywny :roll: No ale co poradzisz.

Jak dobrze wiesz, zapłodnienie to nie taka prosta sprawa. Musisz mieć dni płodne, jest szansa 1:3, że nawet jak trafi, to jajeczko się zagnieździ, a potem jeszcze kilka tygodni, bo szczególnie u młodych organizmów łatwo o poronienie. A strach zostaje. :) Może trochę brutalne, ale prawdziwe. Wiadomo też, że nie każdy poleci do apteki od razu, to nie antykoncepcja, ale daje to bezpieczeństwo psychiczne, poczucie pewnej bezkarności...

...no a z drugiej strony lepiej tak. "Załóż gumę na instrument", a jak pęknie, to tabletka. No cóż, natury nie oszukasz.

Rodziców, którzy nie zabierają córek na badania do ginekologa, wytargałabym za uszy. Już wtedy potrafią się różne anomalie ukazać. Ale nie, lepiej dać córce zwolnienie ze szkoły, bo boli raz w miesiącu, niż sprawdzić, czy rzeczywiście powinno tak boleć. Grrr. Wiadomo, że dziecko samo nie pójdzie, bo się wstydzi, a mamy coraz bardziej chorowite społeczeństwo... I niestety choroba może się rozwijać po cichutku.
Ale to już inna bajka.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 14:57   

Smutne jest to jak niektóre pary się starają latami o dziecko i nie wychodzi, a takim nastolatkom wystarczy chwila nieuwagi i w dodatku to jest niechciane :/
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:04   

love178 napisał/a:
Smutne jest to jak niektóre pary się starają latami o dziecko i nie wychodzi, a takim nastolatkom wystarczy chwila nieuwagi i w dodatku to jest niechciane :/

Zgadzam się w pełnej rozciągłości.

Zresztą nawet Ci, którzy nie czekają tak długo, są często świadomi tego, że dziecko to nie zabawka. Pocieszające jest to, że część małoletnich bardzo szybko dojrzewa przez takie poczęte dziecię, więc potrafi stanąć na wysokości zadania.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:15   

Jako, że naczytałem się na piekielnych historii jak to lekarze nie chcieli ludziom wypisać tych tabletek i tylko problemsy z tego były to jestem za.

Pozostała jeszcze kwestia karuzeli sumienia i nawiedzonych aptekarzy :D
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-15, 15:16   

narabanydrwal napisał/a:
c1ick napisał/a:
Dobrze jeśli chodzi o jakieś gwałty czy coś :P


Chyba ci się pomyliło z pigułką gwałtu, bo tabletka "dzień po" ma zapobiegać zajściu w ciążę.

Ziom, mi chodzi o to, że jak jakiś ziomuś zgwałci dziewczynę, to ta dziewczyna ma możliwość zapobiegnięciu niechcianej ciąży :roll:
_________________
no trudno
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:20   

Ja tam jestem za. Małpa mocno przesadzone. Oczywiście zgadzam się, że dzisiaj seks to pozbawiony wartości gest, co jest straszne ale zabieranie dostępu do środków antykoncepcyjnych i właśnie czegoś takiego jak tabletka dzień po nie sprawi, że sytuacja się zmieni.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:21   



Albo nie...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:22   

widzu napisał/a:
Obrazek

Albo nie...

Weź kurwa nie spamuj tylko powiedz co chesz powiedzieć. Najwyżej cię zwyzywam
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:23   

Moris, jest jeden problem - przecież ciągle podkreślam, że w ostatecznym rozrachunku lepiej w tę stronę. :P Przecież zdaję sobie sprawę, że przy obecnej rozwiązłości obyczajów bez antykoncepcji, nauczaniu o niej i 'pigułki po', dziewczęta będą brały gorące kąpiele i biły się po brzuchu, żeby "to" nie urosło...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:23   

icywind napisał/a:

Weź kurwa nie spamuj tylko powiedz co chesz powiedzieć. Najwyżej cię zwyzywam


Chciał się znowu pochwalić, że nigdy nie zarucha.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:26   

V - r napisał/a:

Chciał się znowu pochwalić, że nigdy nie zarucha.

Mi też pigułka na nic ale powiedziałem swoje zdanie.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:28   

Ja uważam, że to dobrze, że będzie bez recepty. Jak ktoś chce z niej skorzystać powinien mieć takie prawo. Jego sumienie i jego moralność.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:28   

V - r napisał/a:
icywind napisał/a:

Weź kurwa nie spamuj tylko powiedz co chesz powiedzieć. Najwyżej cię zwyzywam


Chciał się znowu pochwalić, że nigdy nie zarucha.

To się spóźnił, bo ja pierwsza miałam o tym posta >:<
Umówmy się, że w takich tematach dozwolony jest co najwyżej jeden post o takiej treści, bo to już potem sensu nie ma
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 15:29   

Widzu nawet w nieruchaniu jest drugi. Kurna, co za fail... :haha:

dobra, kontynuujcie bo ciekawa dyskusja się zrobiła.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 16:57   

Ja uważam, że to spoko. Z tego prostego względu, że być może zmniejszy to liczbę niechcianych ciąży wśród osobników na to nie gotowych jak nastolatki czy patole. Moralności ogółu z dnia na dzień nie zmienimy, za to teraz stereotypowe małolaty zamiast trząść portkami przed rodzicami czy lekarzem będą mogły iść prosto do apteki, co jest prostszym i mniej stresującym rozwiązaniem. O ile tępy dzidy ogarną, że przepisy się zmieniły.

RudaMaupa napisał/a:
chce im się dupczyć


Uwielbiam sposób w jaki przelewasz swe myśli na słowa. Momentami zupełnie jakbym siebie czytał :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 17:04   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
O ile tępy dzidy ogarną, że przepisy się zmieniły.


No właśnie nie ogarną. Przecież one się w dużej części nasłuchały jakichś bzdur od równie głupich koleżanek a wiadomości nie czytają i nikt im nie powie, że pigułkę mogą kupić. Bo kto? Rodzice co nie potrafią ich nawet wychować a co dopiero o seksie nauczyć czy szkoła w której powiedzą o życiu w rodzinie?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 17:12   

W mediach było dość głośno. Jak im na fejsie wyskoczy to może dotrze. Pewnie za jakiś czas po wpisaniu w google "o borze chyba wpadłam xDD" wyskoczą odpowiednie informacje i jakoś to będzie. Mam nadzieję.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 17:14   

icywind napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
O ile tępy dzidy ogarną, że przepisy się zmieniły.


No właśnie nie ogarną. Przecież one się w dużej części nasłuchały jakichś bzdur od równie głupich koleżanek a wiadomości nie czytają i nikt im nie powie, że pigułkę mogą kupić. Bo kto? Rodzice co nie potrafią ich nawet wychować a co dopiero o seksie nauczyć czy szkoła w której powiedzą o życiu w rodzinie?


Może w Bravo im napiszą :haha:


Ej rozwalają mnie takie posty jak ten:
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 17:58   

Ale trochę racji ma - popadła w zbytnią skrajność, ale rozumiem dziewczynę. Nie znoszę kobiet, które zamiast się porządnie zabezpieczyć (a są różne sposoby, nie mówię też tutaj o wpadkach), wykonują świadomie aborcję, bo nie chcą mieć dzieci. No jak nie chcą, to niech nie mają. Proste. Aborcja, bo "nie zabezpieczyłam się, a wcześniej jakoś nie przyszło mi do głowy, że mogę zajść, dzieci mieć nie chcę, więc usunę, przyszłe też usunę", to w moich oczach świadome morderstwo. Dlaczego? Bo zamiast podjąć odpowiedzialną decyzję, czyli "nie umiem się zabezpieczać, nie chcę się zabezpieczać, nie chcę potomstwa - usuwam trwale tę możliwość", czym uszkodziłaby tylko siebie, naraża życie innych. W ogóle po drugiej aborcji powinno być jakieś kolegium, czy nie zainstalować przymusowej antykoncepcji albo coś w tym guście... Inną sprawą jest wpadka i szybka reakcja, a inną zwykła lekkomyślność, którą obarcza się potencjalnego potomka...

Oczywiście nie popadam w skrajność, widzę różnicę między pigułkami po a skrobanką.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-15, 18:19   

Ale Małpo, w Polsce nie mogą tego zrobić (legalnie) bo jest dopuszczona tylko w kilku określonych przypadkach. Natomiast żadna antykoncepcja nie jest w 100% pewna, nie jest tak, że w ciąże zachodzą tylko dlatego, że się nie zabezpieczą. Potem jak zdesperowana kobieta idzie do podziemia (bo jej np. nie stać na wyjazd za granicę) to więcej nieszczęścia może przynieść niż legalna aborcja bo jest wykonywana często w skandalicznych warunkach. Tego się nie da ot tak ustawą znieść więc trzeba stanąć przed problemem czy lepiej poluzować trochę przepisy czy zezwolić na to co się dzieje w podziemiu, dla mnie lepiej już dać jakąś możliwość aborcji. W każdym razie dobrze, że jest też ta tabletka bo przynajmniej ogarnięte kobiety będą mogły się lepiej uchronić przed niechcianą ciążą.
W tym wpisie masz zdjęcie (drastyczne!) co może spowodować aborcja w tzw. podziemiu
http://slwstr.net/blog/20...eci-narodzonych
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.097 sekundy. Zapytań do SQL: 32