Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze copypasty
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-28, 02:05   

My, urodzeni w przeszłości, z nostalgią wspominamy tamten czas. Nikt nie narzekał.

Było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze... na śniadanie matka kroiła wiatr, ojca nie znałem, bo umarł na raka wątroby, kiedy zginął w tragicznym wypadku samochodowym, po samospaleniu się na imieninach u wujka Eugeniusza. Wujka Eugeniusza zabrało NKWD w 59. Nikt nie narzekał.

Wszyscy należeliśmy do hord i łupiliśmy okolicę. Konin, Szczecin i Oslo stały w płomieniach. Bawiliśmy się też na budowach. Czasem kogoś przywaliła zbrojona płyta, a czasem nie. Gdy w stopę wbił się gwóźdź, matka odcinała stopę i mówiła z uśmiechem, "masz, kurna, drugą, nie"? Nie drżała ze strachu, że się pozabijamy. Wiedziała, że wszyscy zginiemy. Nikt nie narzekał.

Z chorobami sezonowymi walczyła babcia. Do walki z gruźlicą, szkorbutem, nowotworem i polio służył mocz i mech. Lekarz u nas nie bywał. Chyba że u babci – po mocz i mech. Do lasu szliśmy, gdy mieliśmy na to ochotę. Jedliśmy jagody, na które wcześniej nasikały lisy i sarny. Jedliśmy muchomory sromotnikowe, na które defekowały chore na wściekliznę żubry i kuny. Nie mieliśmy hamburgerów – jedliśmy wilki. Nie mieliśmy czipsów – jedliśmy mrówki. Nie było wtedy coca-coli, była ślina niedźwiedzi. Była miesiączka żab. Nikt nie narzekał.

Gdy sąsiad złapał nas na kradzieży jabłek, sam wymierzał karę. Dół z wapnem, nóż, myśliwska flinta – różnie. Sąsiad nie obrażał się o skradzione jabłka, a ojciec o zastąpienie go w obowiązkach wychowawczych. Ojciec z sąsiadem wypijali wieczorem piwo — jak zwykle. Potem ojciec wracał do domu, a po drodze brał sobie nowe dziecko. Dzieci wtedy leżały wszędzie. Na trawnikach, w rowach melioracyjnych, obok przystanków, pod drzewami. Tak jak dzisiaj leżą papierki po batonach. Nie było wtedy batonów, dzieci leżały za to wszędzie. Nikt nie narzekał.

Latem wchodziliśmy na dachy wieżowców, nie pilnowali nas dorośli. Skakaliśmy. Nikt jednak nie rozbił się o chodnik. Każdy potrafił latać i nikt nie potrzebował specjalnych lekcji, aby się tej sztuki nauczyć. Nikt też nie narzekał.

Zimą któryś ojciec urządzał nam kulig starym fiatem, zawsze przyspieszał na zakrętach. Czasami sanki zahaczyły o drzewo lub płot. Wtedy spadaliśmy. Czasem akurat wtedy nadjeżdżał jelcz lub star. Wtedy zdychaliśmy. Nikt nie narzekał.

Siniaki i zadrapania były normalnym zjawiskiem. Podobnie jak wybite zęby, rozprute brzuchy, nagły brak oka czy amatorskie amputacje. Szkolny pedagog nie wysyłał nas z tego powodu do psychologa rodzinnego. Nikt nas nie poinformował jak wybrać numer na policję (wtedy MO), żeby zakablować rodziców. Pasek był wtedy pomocą dydaktyczną, a od pomocy, to jeszcze nikt nie umarł. Ciocia Janinka powtarzała, "lepiej lanie niż śniadanie". Nikt nie narzekał.

Gotowaliśmy sobie zupy z mazutu, azbestu i Ludwika. Jedliśmy też koks, paznokcie obcych osób, truchła zwierząt, papier ścierny, nawozy sztuczne, oset, mszyce, płody krów, odchody ryb, kogel-mogel. Jak kogoś użarła pszczoła, to pił 2 szklanki mleka i przykładał sobie zimną patelnię. Jak ktoś się zadławił, to pił 3 szklanki mleka i przykładał sobie rozgrzaną patelnię. Nikt nie narzekał.

Nikt nie latał co miesiąc do dentysty. Próchnica jest smaczna. Kiedy ktoś spuchł od bolącego zęba, graliśmy jego głową w piłkę. Mieliśmy jedną plombę na jedenaścioro. Każdy ją nosił po 2-3 dni w miesiącu. Nikt nie narzekał.

Byliśmy młodzi i twardzi. Odmawialiśmy jazdy autem. Po prostu za nim biegliśmy. Nasz pies, MURZYN, był przywiązany linką stalową do haka i biegł obok nas. I nikomu to nie przeszkadzało. Nikt nie narzekał.

Wychowywali nas gajowi, stare wiedźmy, zbiegli więźniowie, koledzy z poprawczaka, woźne i księża. Nasze matki rodziły nasze rodzeństwo normalnie – w pracy, szuwarach albo na balkonie. Prawie wszyscy przeżyliśmy, niektórzy tylko nie trafili do więzienia. Nikt nie skończył studiów, ale każdy zaznał zawodu. Niektórzy pozakładali rodziny i wychowują swoje dzieci według zaleceń psychologów. To przykre. Obecnie jest więcej batonów niż dzieci.

My, dzieci z naszego jeziora, kochamy rodziców za to, że wtedy jeszcze nie wiedzieli jak nas należy „dobrze" wychować. To dzięki nim spędziliśmy dzieciństwo bez słodyczy, szacunku, ciepłego obiadu, sensu, a niektórzy – kończyn.

Nikt nie narzekał.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-28, 08:07   

Czasem to mam ochotę pokazać wszystkim przedstawicielom starego pokolenia xD
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-28, 12:57   

https://www.youtube.com/watch?v=VAdlkunflRs
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-11-28, 15:48   

Widzu, jak ty mnie teraz zaimponowales!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-04, 01:22   

0:00 BUM TYTYTYTYBUUUM DRATATATATAT BUM TRYYYYRYYTYTYTYTYTYyy (na ekranie napis "mr creeper pL") TYTYTY BRRRRY TYTYTYTY
0:50 no elo dzisiaj pokażę wam w moim najnowszym poradniku jak zrobić patyki w minecrafcie, ale hej hej hej, zanim to zrobisz klikaj ten MAGICZNY CZERWONY GUZICZEK (na ekranie zjeżdżają linki do stron na fb, twitterze, instagramie, snapchacie, tinderze, linkedinie, xhamsterze, jbzdy, kwejku, patronite)
2:20 NO TO ZACZYNAMY BRRRR DUDUDUDU BRRRRR TUTUTUU BRRRRRR TATATATA BWWW DYDYDY
3:10 no więc mamy nasze laboratorium w którym będziemy dzisiaj robić patyki, (kamera objeżdża budowlę ściągniętą z internetu), póki to oglądacie macie niesamowitą okazję żeby kliknąć łapkę w górę!!!!! no to przechodzimy do poradnika!!
4:00 BRRRRWWW DYDYDYDYDYYYYYYYYYYYY
4:20 żeby zrobić patyki musimy mieć drewno, ja tu sobie przygotowałem, wyhodowałem las, jedno drzewo to jeden lajk pod filmem, od razu mówię że pod wczorajszym filmem wbiliście DZIESIĘĆ TYSIĘCY ŁAPEK W GÓRĘ więc hej hej hej wbijcie drugie tyle to zrobię film z moim pieskiem którego rucham jak sra
5:00 No no no, zebrałem drzewo, za to zdecydowanie należy mi się lajk na facebooku, zatem przechodzimy do laboratorium! BRRRDYYYYDYDYDYDY BWWW DYDYDYDYDYDY
6:00 no to teraz musimy zmienić nasze DREWNO na klocki DESECZEK, patrzcie jakie ładne zrobiłem, no patrzcie jakie słodkie, za to należy mi się co najmniej dwadzieścia tysięcy łapek w górę, więc hej hej hej! wbijajcie wbijajcie! zanim zrobimy patyki przypominam jeszcze że możecie kupić moje koszuleczki na tetrisie, jedna tylko 90zł, ale warto, bo na pewno chcielibyście mieć koszuleczkę z ulubionym jutuberem
9:11 No więc tak oto się robi patyki
9:97 BRRRDYM DYDYDYDYM DYDYDYDYMMMMMMMM AAAA
10:01 no więc mam nadzieję że się podobało, nie zapomnijcie zostawić lajka i kliknąć magiczny czerwony guziczek i BAJOOOOO aha i kupujcie koszulki
13:37 BRRRDYYMMMMDYDYDYDYMMMM (miniaturki "ZABIŁEM CREEPERA! LOL!!!", "HEROBRINE ISTNIEJE!", "KWAŚNE DESZCZE W MINECRAFT? MINECRAFT NA MODACH")
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-07, 15:44   

Wczoraj spadł śnieg.
.
08:00 - Ulepiłem bałwana.
.
08:10 - Feministka przechodząc obok zapytała dlaczego nie ulepiłem bałwana kobiety.
.
08:15 - Ulepiłem zatem kobietę bałwan.
.
08:17 - Moja sąsiadka feministka narzeka na klatkę piersiową kobiety bałwan twierdząc, że jest ona zbyt lubieżna i traktuje śnieżne kobiety na całym świecie przedmiotowo.
.
08:20 - Para gejów mieszkająca w pobliżu sceptycznie rzuciła, że powinienem był ulepić parę bałwanów, zamiast bałwana i bałwanki.
.
08:22 - Transpłciowy mężczyzna... kobieta... zapytała, dlaczego po prostu nie ulepiłem jednej śnieżnej osoby z doczepianymi częściami.
.
08:25 - Weganie z końca ulicy narzekają na marchewkowy nos mówiąc, że warzywa to jedzenie i nie służą do ozdabiania śnieżnych figur.
.
08:28 - Zostałem nazwany rasistą, ponieważ para bałwanów jest biała.
.
08:31 - Muzułmanie z naprzeciwka domagają się, by bałwanka nosiła burkę.
.
08:40 - Policja przyjechała oznajmiając, że kogoś pokrzywdziłem.
.
08:42 - Feministki z sąsiedztwa znowu narzekają, że miotła bałwanki musi zostać usunięta, ponieważ przedstawia kobiety w roli domowej.
.
08:43 - Urzędnik z rady równości przybył grożąc mi eksmisją.
.
08:45 - Przyjechała ekipa telewizyjna. Zapytano mnie, czy wiem jaka jest różnica między bałwanem i bałwanką. Odpowiedziałem "Śnieżki" i zostałem nazwany seksistą.
.
09.00 - Pojawiłem się w Wiadomościach jako podejrzany o terroryzm, rasizm, homofobii i prowodyr zamieszek.
.
09:10 - Zapytano mnie, czy mam jakichś wspólników. Moje dzieci zostały zabrane przez opiekę społeczną.
.
09:29 - Grupa protestujących przemaszerowała ulicą skandując, że powinienem zostać ścięty.

Oryginał: https://imgur.com/gd5sect
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-07, 17:42   

"Ciastka"
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-08, 00:36   

Zapewne wielu z was powie "Nuuu, chciałbym wrócić do szkouy".
A moja reakcja jest prosta:

CZY WAS KURWA POJEBAŁO?!

(za długie? czytaj od "Człowiek zapierdala...")

Wstajesz rano, skoro świt, zapierdalasz czy deszcz, czy śnieg, czy mróz, czy ślizgawica, czy zalane ulice czy żar lejący się z nieba do pierdolonego więzienia intelektualnego, nieraz na zerówki, czyli godzina 7.10, ledwo żyjesz, nieraz nie było czasu na śniadanie, o herbacie nawet nie wspomnę.

Jak szkoła jest daleko, to tłuczesz się jebanymi autobusami do niej godzinę lub półtorej, wśród pierdolonych moherów które niby takie stare niby niedołężne, ale nakurwiają jak Ruscy na Berlin jeśli chodzi o wchodzenie, wychodzenie z busa lub lecenie na puste krzesło.
Dodatkowo oczywiście te same parszywe ryje sapią "HURR DURR SKONT TU TYLE GUNWAŻERII NI MA JAK TOREP POUOSZYĆ, WSZYNDZIE TE PLECOKI", mimo że codziennie z uśmiechem nr 5 ustępujesz miejsca.
Well no shit Sherlock, na linii przejeżdżającej koło 3 szkół są uczniowie. No kurwa, naprawdę, skąd się tam wzięli nie wiem.

Wleczesz się do szkoły, dostajesz opierdol od woźnej, bo przecież wszedłeś w mokrych butach. A ona sprzątała już raz i nie zamierza przez najbliższe 5 godzin. Mimo iż jej płacą, aby robiła to za każdym jebanym razem jak będzie brudno. Jak jej wspomnisz o tym? UUUUUUUUUUUUUUUUUU. HURR DURR NA CAŁY ŚWIAT I WYPAD DO DYREKTORKI, gdzie grube babsko z obdrapanym lakierem na paluchach zacznie pierdolić o szacunku do innych, jednocześnie układając pasjansa na ekranie kompa, który był jednym z pierwszych ze stajni Optimusa. "No a z takimi ocenami to ty najwyżej też gdzieś podłogi będziesz sprzątać"-kończy wywód. No po chuju szacunek xD
Zostawiasz w szatni kurtkę, wcześniej ograbiając ją ze wszystkich możliwych rzeczy, bo przecież kartka "rzeczy zostawiane na własną odpowiedzialność" zwalnia szkołę z jakiejkolwiek akcji względem tego, że zajebano ci bilet miesięczny, dychę i czapkę, a innym nieraz telefony i iPody.
Nie chcesz? Pozdro kurwa 600, jebany nauczyciel kurwa śmieć zacznie piłować ryło w klasie że "kurtkę do szatni albo jedynke ci dam!". Ale odpowiedzialności nie weźmie.

Idziesz wreszcie do swojej grupy, zamieniasz parę słów z równie zaspanymi. Każda klasa dzieli się tak samo-grupka normików, grupka animu, grupka tzw. złotych dzieci, grupka "szlachty"(bogatej bananowej młodzieży, nie wiem jak dziś się na to mówi) no i grupka spierdolin.
Wszystkie nienawidzą szlachty, a pomiędzy nimi panuje chłodna neutralność.
Zgrana klasa? Heh, tak jak na polskiej scenie politycznej-tylko jak sytuacja jest naprawdę chujowa lub naprawdę potrzebna do wspólnego profitu. Myślisz nad tym, siadając do ławki.

Meanwhile do klasy wbija popierdalający sobie 15 minut samochodzikiem z klimą i ogrzewaniem, z kawusią cieplutką/zimniutkim soczkiem i dziennikiem w łapie "nauczyciel" i niszczy ci dzień, tłucząc do głowy niepotrzebne nikomu pierdy, wyżywając się ze swoim jebanym kompleksem niższości na uczniach, ponieważ jego/jej kolega/koleżanka złapał Pane Boge za nogi i robi w zawodzie, a jemu zostało siedzenie na dupie i uczenie dzieciaków, przez co jest obrażony na całe życie, mimo jebanych dodatków do pensji i statusu urzędnika.
I te pierdolone teksty, które nie zmieniają się latami-"Nie umiesz? Spokojnie Kowalski, ktoś zamiatać ulice musi", "Co się tak śmiejesz? Powiedz klasie, pośmiejemy się razem.", " Wyciągamy karteczki, będzie karna kartóweczka", "Zrobię wam wejściówki, bo som na studiach"(NAJWIĘKSZE KURWA KŁAMSTWO JAKIE SŁYSZAŁEM) i uwaga, creme de la creme-"hurr durr ty jesteś zdolny ale leniwy".

Kurwa mać. "Zdolny ale leniwy". Powiedziane i do totalnego jełopa który naprawdę jest jełopem, sebixxem, który po liceum pójdzie kraść węgiel z ojcem na linię PKP Cargo, i do pierdolonego złotego dziecka które wkuwa jebane encyklopedie na pamięć, ale nie był obudzony na tyle aby napisać poprawnie o jebanej 7 rano wejściówkę, i do gościa który naprawdę wie, że to wszystko to chuj, nieprzydatne gówno które marnuje mu miejsce na partycji Musk/dysk:C/system32 i do prawdziwego lenia, który ma wyjebane i tak na co mówisz, stara prukwo.

Mało tego, jeszcze te wszystkie jebane szkolne dramy, gdzie masz problemy egzystecjalne, ale jedyne co ci może zrobić pedagog to test na osobowość(XD) i wziąć cie do katechetki, która będzie powtarzać ci, że Pane Boge cie kocha(XDDDDDDD),gdzie jedna lubi drugą, ale nienawidzi trzeciej, ale wszystkie gadają z Tobą i próbują cię wplątać w to tornado shitstormu, gdzie sebix dręczy nowego ucznia, gdzie ziomek niby z ADHD maca cycki loszkom i nauczyciele mają wyjebongo bo papiery, a gdy wreszcie inba się rozkręca to pokazuje jedynie że uczniowie są mądrzejsi od ludzi ustawą postawionych od nich wyżej i rodziców, oraz wszelkie inne.

Człowiek zapierdala 8 godzin dziennie za darmo, plus jeszcze czas na wyjazd i powrót, przyjeżdża do domu, żre obiadokolację i resztę dnia spędza na pokurwionym wkuwaniu totalnie niepotrzebnego gówna, plus pierdylionie zadań od nauczycieli z kompleksem niedocenionych naukowców("To wprawdzie nie jest na maturę, ale całki są fajne, zobaczycie. No, to będzie na następnej kartówce."-powiedziane do jebanego humana). Praca domowa+nauka 4h jak nic.
Łącznie 12h dziennie, a życie prywatne? W chuju, masz, ucz się bo wiedza do potęgi klucz xD

Jak jesteś młody to jesteś zbyt wielkim dzieciakiem, by to zrozumieć, jak jesteś starszy to nie masz czasu, by to zrozumieć, dopiero po maturach w kwietniu dochodzi do ciebie:
Wychujali cię, nie ma to znaczenia, jak dobre oceny będziesz miał. Jesteś nikim przed szkołą, po szkole jesteś starszym nikim, po studiach masz szansę być kimś, ale 90% ludzi nadal jest nikim, a totolotek spierdolenia trwa i wiele osób wygrywa.

Szkoła nie nauczyła mnie nic pożytecznego, zmarnowała jedynie mój cenny czas i wrzuciła na mą drogę życia albo totalnych dzieciuchów, albo totalne kanalie, albo inne pokurwione osoby.
Zniechęciła do lektur, które bez wkuwania rozdział po rozdziale w co był ubrany bohater albo jakie cechy miała postać występująca trzecioplanowo w jednym rozdziale, okazały się zajebiste(no chyba że mówimy o jebanym Werteru czy "Nad Niemnem"), zraziła do wiedzy, która jest ciekawa i wyżarła czas na hobby, do którego tuż po niej wróciłem, witając jak starego przyjaciela.

Szkoła to najgorszy okres życia człowieka, a każdy kto twierdzi inaczej, ma chyba tendencje do bycia masochistą.
Nie zapraszam do dyskusji jeśli twierdzisz inaczej, najlepiej wyjdź z grupki i usuń konto.

[ Dodano: 2018-12-09, 15:45 ]
LEGENDA(RNA) ROZMOWA NAGRANA NA MORSKIEJ CZESTOTLIWOSCI ALARMOWEJ CANAL
106, NA WYBRZEZU FINISTERRA (GALICJA) POMIEDZY HISZPANAMI A
AMERYKANAMI 16 PAZDZIERNIKA 1997 ROKU

Hiszpanie (w tle slychac trzaski): Tu mówi A-853, prosimy, zmiencie
kurs o 15 stopni na poludnie, by uniknac kolizji... Plyniecie wprost
na nas, odleglosc 25 mil morskich.

Amerykanie (trzaski w tle): Sugerujemy wam zmiane kursu o 15 stopni
na pólnoc, by uniknac kolizji.

Hiszpanie: Odmowa. Powtarzamy: zmiencie swój kurs o 15 stopni na
poludnie, by uniknac kolizji...

Amerykanie (inny glos): Tu mówi kapitan jednostki plywajacej Stanów
Zjednoczonych Ameryki. Nalegamy, byscie zmienili swój kurs o 15
stopni na pólnoc, by uniknac kolizji.

Hiszpanie: Nie uwazamy tego ani za sluszne, ani za mozliwe do
wykonania.
Sugerujemy wam zmiane kursu o 15 stopni na poludnie, by uniknac
zderzenia z nami.

Amerykanie (ton glosu swiadczacy o wscieklosci): Tu mówi kapitan
Richard James Howard, dowodzacy lotniskowcem USS Lincoln marynarki
wojennej Stanów Zjednoczonych; drugim co do wielkosci okretem floty
amerykanskiej. Eskortuja nas dwa okrety pancerne, szesc niszczycieli,
piec krazowników, cztery okrety podwodne oraz liczne jednostki
wspomagajace. Udajemy sie w kierunku Zatoki Perskiej w celu
przeprowadzenia manewrów wojennych w obliczu mozliwej ofensywy ze
strony wojsk irackich. Nie sugeruje... ROZKAZUJE WAM ZMIENIC KURS O
15 STOPNI NA PÓŁNOC! W przeciwnym razie bedziemy zmuszeni podjsc
dzialania konieczne by zapewnic bezpieczenstwo temu okretowi, jak
równiez silom koalicji. Nalezycie do panstwa sprzymierzonego,
jestescie czlonkiem NATO i rzeczonej koalicji. Zadam natychmiastowego
posluszenstwa i usuniecia sie z drogi!

Hiszpanie: Tu mówi Juan Manuel Salas Alcántara. Jest nas dwóch.
Eskortuje nas nasz pies, jest tez z nami nasze jedzenie, dwa piwa i
kanarek, który teraz spi. Mamy poparcie lokalnego radia La Coruna i
morskiego kanalu alarmowego 106. Nie udajemy sie w zadnym kierunku i
mówimy do was ze stalego ladu, z latarni morskiej A-853 Finisterra, z
wybrzeza Galicji. Nie mamy gównianego pojecia, które miejsce
zajmujemy w rankingu hiszpanskich latarni morskich. Mozecie podjac
wszelkie sluszne dzialania, na jakie tylko przyjdzie wam ochota, by
zapewnic bezpieczenstwo waszemu zasranemu okretowi, który za chwile
rozbije sie o skaly; dlatego ponownie nalegamy i sugerujemy wam, iz
dzialaniem najlepszym, najbardziej slusznym i najbardziej godnym
polecenia bedzie zmiana kursu o 15 stopni na poludnie by uniknac zderzenia z nami.

Amerykanie: OK. Przyjalem, dziekuje.
_________________
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2018-12-08, 09:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-09, 20:13   

Czytałem to kiedyś, genialne :) Ciekawe, czy zdarzyło się naprawdę.
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-09, 20:39   

Davos, póki co ma status legendy miejskiej, coś podobnego mogło się zdarzyć, bo nikt tego nie wyklucza.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-16, 02:16   

A idźcie w kij z tą wigilią sportowe świry. Przygotowałem sobie legalnie moje 3 pojemniczków i spakowałem na święta, kurczak, brokuł, ryż. Siadam ze wszystkimi do stołu i wyjmuję swoją szamę. Patrzyli na mnie jak na jakiegoś kosmitę. Mówię - matka weź podaj mi ocet winny, bo poprawia wrażliwość insulinową. Ona na to, że ma zwykły tylko. Aż się czerwony zrobiłem w środku spojrzałem cały wkurwiony na nią i dla rozluźnienia atmosfery rzuciłem do niej - do u even lift ? I te wszystkie ciotki, wujki zaglądają mi do moich pojemników; nie mogę patrzeć na ich glutenowe uszka. Cały stół zajebany ciastami, które nawet nie były jaglane; amatorzy. Przyszedł czas łamania opłatkiem - odmówiłem - ani fitatu ani w myfitnesspal nie ma tego produktu, aby uwzględnić makro. Oni tam sobie składają życzenia, to ja w tym czasie zacząłem mówić o swojej periodyzacji treningowej i wave loadingu - ale mnie zlali. Ale ja szczęście był wśród gości Pioter 15 letni kuzyn, to mieliśmy wspólny język, miałem ze sobą strzykawki, to pokazałem na przykładzie barszczu jak brać towar i wstrzykiwaliśmy go w karpia. Zbliżała się północ i coś zaczęli mówić o pasterce - a ja na to, nosz ku*wa mać jaka pasterka jest ćwierćfinał strenght wars z facelessem. Matka nie wytrzymała i wyprosiła mnie od stołu.

Za rok się zemszczę, przyjdę z 2 cm więcej w bicepsie. No pain, no gain.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-23, 13:41   

wchodzi fajbusiewicz do programu
- BRUTALNE MORDERSTWO
- BRUTALNE MORDERSTWO KURWA PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
- DAJ MI TEN DOWÓD CO MASZ W RĘCE
- NO DAJ
- PROSZE PAŃSTWA OTO POLICJANT
- HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
- DOBRA PROWADZIMY DALEJ
- O! A TU MAMY INSCENIZACJĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO INSCENIZACJĘ SPRZED ROKU 2010? DREWNIANE, NA SZYBKO, ODDAJĄCE SZCZEGÓŁY SPRAWY
- A TU INSCENIZACJA PO ROKU 2018. BIORĄ ZNANYCH AKTORÓW, JUTUBERÓW, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z TELEWIZJI POLSKIEJ DO JEDNEJ I POTEM, PROKURATOR SIĘ PRZESUNIE, GRAJĄ W NIEJ, MIESZAJĄ ZE SPRAWĄ I, UWAGA TELEFON OD WIDZA, I WRZUCAJĄ W SCENOGRAFIĘ.
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA NIE TRZYMA. JEST NIESOLIDNE, DROGIE I CO NAJWAŻNIJSZE! NIE SPEŁNIA SWOJEJ FUNKCJI. A W POLSACIE? NO W POLSACIE W JAK W LESIE.

a bohatkiewicz, kurwa
- chlip chlip ten detektyw ma tak ciężko
- jebane nierozwiązane sprawy
- ehhh tak by chciał znaleźć jakiś dowód od widza i złapać przestępce
- a nie może
- dajcie inscenizację ze znanym aktorem
- trzymaj sie Ryszard
- będę cię informować o sprawie
- kocham cie ehhh
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-25, 23:04   

Jak tak wam smutno, że wam petarda psa straszy, to sobie kupcie psa myśliwskiego, a nie burka, co prócz ujadania na ludzi gdy Ci rano idą do pracy, nie wnosi do życia nic ciekawego. Ja miałem jagdteriera - mały, smukły, a zachowywał się jak pierdolony rambo. Twój piesek boi się petard? Sra pod siebie gdy ktoś powie przy nim "achtung"? Mój kurwa gonił te jebane petardy i robił salta jak wybuchły 2 metry od niego. Taki kurwa zabawny typ. Ty się boisz że Ci się piesek zesra w sylwestra, a ja się bałem, że mu ryj urwie, jak skurwysyn puścił się sprintem za 100 gramową petardą żeby ją dojebać zanim wybuchnie. Czym Ty się możesz pochwalić? Że twój piesek ładniej wygląda? Mój też ładnie wyglądał - szczególnie gdy kurwa nasmarował pysk barwami wojennymi, schował szable pod skórę, kilka granatów w łapie i obwieścił, że idzie spuszczać wpierdol, chędożyć i nie wie kiedy wraca. Jeszcze potem wracał i flaszke stawiał. To jest kurwa pies, a nie Kajtek, co umie jedynie żreć Pedigree, srać i chować się pod sofę na dźwięk eksplozji piratki. Zapamiętajcie to sobie.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-25, 23:45   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Mój też ładnie wyglądał - szczególnie gdy kurwa nasmarował pysk barwami wojennymi, schował szable pod skórę, kilka granatów w łapie i obwieścił, że idzie spuszczać wpierdol, chędożyć i nie wie kiedy wraca. Jeszcze potem wracał i flaszke stawiał.


:haha:


Dobra pasta i na czasie :)
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 01:21   

Było na poprzedniej stronie :PP
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 13:55   

Ale teraz jest bardziej na czasie bo blizej sylwestra.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 15:19   

wrr
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-26, 22:31   

Spacjalnie weszłam stronę wcześniej żeby Ci nie było smutno
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-27, 00:32   

<3

[ Dodano: 2018-12-27, 00:33 ]
W ogóle ten temat ma złą nazwę, niby czemu najlepsze copypasty, zmieńcie na po prostu copypasty, nie ma żadnego żiri które określa co jest najlepsze
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-27, 01:21   

"Najlepsze" tu bardziej oznacza po prostu te, które nam się podobają (a konkretnie temu userowi, który daną pastę wrzuca).
Jak dla mnie nazwa tematu jest ok.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.163 sekundy. Zapytań do SQL: 33