Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze copypasty
Autor Wiadomość
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-09, 23:48   

^to chyba najgorsza pasta jaką czytałam
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-10, 16:22   

I nowa strona. Ach jak to jest wspaniałe. Chyba, że punktowałaś na Forum. Bo wtedy miałabyś też trochę racji
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-10, 16:28   

Punktowała w odnośnik do swojego posta :troll:
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-10, 18:04   

Dead_Laugh napisał/a:
I nowa strona. Ach jak to jest wspaniałe.

Ech, szkoda strzępić ryja :zly:

Dead_Laugh napisał/a:
Chyba, że punktowałaś na Forum. Bo wtedy miałabyś też trochę racji

Miałam na myśli pastę o lizaniu odbytów.
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-10, 21:06   

ty pasożycie jebany w dupe pierdolona pizdo szmato ruchana w srake niedojebany łaku buraku obsrana dziwko brudasie niemyty pierdolona dziwko męska ssij mi chuja menelu zajebany w dupal pierdolony smietniku jebany co sie rucha za wino chuj ci w ucho zajebana skurwiała szmato pies cie jebał i morde lizał jesteś chorą na umyślność szmaciarą wyliżesz mi odbyt jebany trynkiewiczu ogrze pierdolony obleśny szmaciarzu chuj ci w pięty dla zachęty i w dupe a żeby nie było luzu to taczke gruzu bo masz tak rozjebany odbyt jak betoniara umyj sie chuju bo kurwi od ciebie ja z murzyńskiej chaty po obiedzie w samo południe jebany dziwku jebany dałnie ssij pęto i pruj sofe geju zajebany wszć se w dupsko 4 banany do cyrku sie kurwa nadajesz a nie kurwa do rapu pierdolona szmato jebana w plecy kurwo nie masz kolan popierdolony śpiewaku zajebany dałnie turećie pierdolony eldo kop robo na wolny jest lepszy niż ty kurwa w kawałku jebany kretynie zajebany
_________________
no trudno
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-15, 21:06   

>żona kupiła papugę
>jebana kurwa nie może zamknąć ryja nawet na moment
>ale papuga jest spoko
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-20, 21:15   

:haha: :haha: :haha:
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-20, 21:42   

Nienawidzę mojej zjebanej roboty. Żebyście zrozumieli ból jaki dzień w dzień odczuwam opiszę wam te bezużyteczne zera, z którymi muszę pracować...

Pierwsza jest ta jebana lampucera- modelka od siedmiu boleści. Ok, jest zajebiście seksowna, ale do ciężkiej kurwy nędzy - kompletnie bezużyteczna ლ(ಠ_ಠ ლ) Ciągle tylko siedzi, poprawia grzywkę, sprawdza czy jej się rzęsy nie rozjebały etc. etc. ; _ ; Wydaje jej się,że jest samowystarczalna, nie bierze nawet pod uwagę, że ktoś mógłby jej pomóc. Niestety. Jest tępa jak wiadro kartofli, dzień w dzień patrzę na nią z podziwem, że radzi sobie z procesem oddychania...

Następna laska to jej kompletne przeciwieństwo, w sumie nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że jest jedną z najinteligentniejszych osób na ziemi. Ma nieograniczone ścieżki kariery, a jednak... Gnije tu z nami xD Jest zerem nawet na jebanej skali Stooleya :c Czasem nachodzą mnei pytania, czy ona aby na pewno się myje ಠ_ಠ Przypuszczam, że jest lesbijką, bo za każdym razem kiedy przejeżdżamy obok sklepu z narzędziami jęczy jak suka w rui xD

Ale pierdolonym klejnotem w tej koronie jebanego przegrywu musi być oczywiście ćpun ;__; Ale nie, nie jest to zwykły ćpunek jakich widujecie na ulicach. Ten koleżka jara zielone przed, po i w trakcie pracy, nie był czysty od kilku lat, a dopiero niedawno skończył 22... Ubiera się jakby wyjęli go z parady dzieci kwiatów z 1960, ale żeby wypełnić obraz pierdolonej rysy na gównie - codziennie przyprowadza do roboty psa. I każdego KURWA dnia muszę ignorować dupsko Niemieckiego Doga na mojej mordzie. Chuj, czasem zdaje mi się, że on próbuje rozmawiać ze swoim stałym kompanem xDDDD A no i oczywiście obaj są dzień w dzień głodni. Bez przerwy. Każda trasa musi zahaczyć o co najmniej 4 Burger Kingi ; ___ ;

Tak czy siak, rozbijam się z tymi guwniakami moim vanem tu i tam, rozwiązując przy tym zagadki i inne gówna.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-20, 23:40   

Świetne :D :git:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-21, 22:34   

Już się spodziewałam, że skoro do końca pasty została mi jedna linijka to albo nie będzie miała puenty albo będzie miała słabą :O :clap:
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-22, 10:42   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-05-22, 10:55   

byo
_________________
no trudno
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-27, 17:37   

[DLACZEGO KNURY TO CURWY BEZ ZAINTERESOWAŃ]
Danonki, zauważyliście pewna zależność?
Wszyscy mówią, że loszki to cooorvy a tylko smalce alfa mają prawdziwe i jedynie słuszne zainteresowania - ale teraz popatrzcie na poważnie.
Spójrzcie na typowego mężczyznę na Facebooku. Ilu z nich ma jakiekolwiek zainteresowania? (Zainteresowania - czyli nie oglądanie meczyków z kolegami przy piwku, piłeczka nożna kop kop i inne gówno a la siedzenie przed komputerem)
Może z 5-10% rzeczywiście może o sobie powiedzieć, że ma jakieś hobby.
Reszta jest zajęta siedzeniem na dupie (btw. nie najlepszej z resztą, ale stul morde karyna to co polskie najlepsze przecież) opierdalaniem się przed telewizorem, oczywiście obżeraniem się kebsami PROSTO OD POLAKA PATRIOTY, żeby potem płakusiać na np. takiej Sekcji Past jakie to lochy są są kurwa głupie, bo go nie chcą xD
Takie grube bydle z inteligencją równą hajsownika uważa się na dodatek za nie wiadomo jakiego kurwa specjalistę od wszystkiego, myśląc, że wszystko się mu należy a zwłaszcza szacunek innych smalców alfa oraz kobitek ;) )))))
Zapytajcie swoje koleżanki jakie mają zainteresowania.
Odpowiedzi udzieli ci ponad 90%.
Nawet jebane spasłe lochy będą się znały na literaturze, sztuce czy innym gównie a la jazda konna. Dziewczyny od siłowni będą się znały na anatomii czy innej fizjoterapii.
A knury? XD No kurwa, zapytaj, co robią w wolnym czasie.
-no ja oglądam polskom reprezentacje pilki norznej he he
-lubie auta :DDDDD! brum brum
-chuj kurwa chodze na silownie pakowac
-no ja sram psa jak sra
Kuuuurwaaaaa
Czasami jakiś odpowie "interesuje się komputerami"
Zapytasz takiego: "o, uczysz się na ten temat? Masz jakieś wyróżnione, szczególnie ciekawe umiejętności? Może programujesz? Cokolwiek?"
-nieeee, lubię grać w gierki :D "
Jeszcze inny facet powie : "interesuje się muzyką"
Zapytasz : "ksztalcisz sie w tym kierunku? Uczysz się na czymś grać? Może fascynują cię barwy śpiewu?"
-nieeee, lubię po prostu sluchac polskiego rapu
No ja pierdole.
Spójrzcie nawet na profile na FB starszych ludzi.
Stare Grażyny - wypowiadają się na tematy polityczne, religijne, filozoficzne, interesują się wieloma rzeczami na tematy wokół nich np. zdrowiem albo postują estetyczne zdjęcia, bo na starość są ciągle piękne i zadbane.
Stare Janusze - lajkują kurwa milion stron z jakimś piłkarskim albo szurowskim chujstwem, co ani ich w żaden sposób nie rozwija, ani nie zmusza do jakiegokolwiek myślenia. Jak masz pecha i jesteś lochą w kwiecie rozkwitu, to świętem jest jeśli nie dostaniesz od takiego mirasa penisa na privie.

Czy męzczyźni w 90% przypadków to głupi spermiarze, bez zainteresowan, którzy kombinują tylko, jak znaleźć 'worek na sperme', który będzie ich kurwa chciał xD
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-27, 17:39   

quality content
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-27, 17:40   

Dobra przeróbka. :git:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-27, 17:45   

Po połączeniu obu past wychodzi prawda o ludzkości. :I
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-27, 17:46   

Pasta w chuj prawdziwa. :git:
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-27, 18:34   

Zaknafein napisał/a:
no ja sram psa jak sra


:D
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 02:44   

Jak można się interesować piłką nożną, czy innym autystycznym sportem gdzie najefektywniejszym zagraniem jest przebiegnięcie 100 metrów podajac pilke od jednego cymbala do drugiego i umieszczenie jej w jakiejs tam bramce XDD
kop
kop
kop
kop
kop
aut
kop
kop
kop
kop
gooool
O PANOWIE SMALCE ALFA SUPER MECZ MMM
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-05-28, 10:49   

xD
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.128 sekundy. Zapytań do SQL: 32