Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze copypasty
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-01, 00:21   

i honorowe miejsce w muzeum...
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-04, 19:46   

Zrobiłam wersję forumową pasty. Jeśli słaba, korygujcie.
#bylesięnieuczyć

ZNACIE TE FORUMY, NIE? XD NIEOBLICZALNI, TACY SĄ NAJLEPSI, TACY "POZYTYWNIE PIERDOLNIĘCI" SZALONI. TRUCIE WIDZOWI DUPY O DRZEWKO, KRINDŻOWANIE, ŚMIESZKOWANIE Z KROKOROKA, GUWNOBURZE, ŻARTY O WANNIE DO PORZYGU, NA YOUTUBE ZREMIKSOWANA CZOŁÓWKA PLEBANII, Z GRAMOFONU KRZYSZTOF KRAWCZYK, A NA DOJEBKĘ PĄCZKI ZE SŁOWNIKIEM I PIZZA Z PUDLISZKAMI. SKOK W BOK Z FORUM WOLNOŚCI BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZY TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZY, WIADOMO XDDDDDD
CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZY
CHYBA JAK ŚPISZ NOŁLAJFIE CHOCIAŻ TEŻ NIE BO I TAK SIEDZISZ NA FORUM XDDDD
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-04, 20:02   

:git:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-04, 20:02   

^^
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-04, 23:26   

:clap:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-07, 15:38   

Japierdole jak mnie wkurwiają palacze ale tacy kurwa typowi palacze co ich chuj obchodzi czy komuś przypadkiem nie przeszkadza ten duszący i trujący dym. I najgorzej jak stoi chociaż jeden taki imbecyl na przystanku autobusowym i kurwa zaczyna palić. Stoisz sobie spokojnie i słyszysz charakterystyczne pstryknięcie i już wiesz że zaraz będziesz stąd spierdalał bo cię kurwa zacznie dusić. Ja mam tak kurwa codziennie, przychodzę sobie spokojnie na przystanek czekam i zaraz pierwszy babsztyl przyłazi i co kurwa robi? CO ROBI? Wyciąga tego ochydnego szluge i zaczyna palić jakby w dupę zapierdolona kurwa jego mać nie mogła zapalić wcześniej kurwa, po drodze, w swoim zasranym domu nie nie ona ci przyjdzie na przystanek ustanie i wtedy kurwa księżniczka jebana zaczyna palić, a zaraz po niej przychodzą kolejne coorvy i robią dokładnie to samo. Palaczki to coorvy tyle w temacie.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-07, 21:18   

To nie jest pasta. To zwyczajne pierdolenie. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-07, 21:23   

Uderz w stół, nożyce się odezwą, co nie? :troll:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-07, 21:30   

No. Zawsze jak słyszę taki bełkot to powtarzam: "masz szczęście że nie palisz - nie musisz słuchać tego pierdolenia."
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-12, 23:13   

Kolejna forumowa pasta, jak się nie podoba to usunąć, ew. przerobić.

Papryk Vege prezentuje "Forum Mistrzowie":

- Admini, możecie mi dać osta za damskie sutki?
- W chuju mam twoje osty, nie zawracaj nam dupy suko!!

TEJ ZIMY
-Ty, ja mu mówię że bany na nocnych markach trwają 3 dni, a ten się kurwa pluje, że tydzień, chuj złamany

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z FORUMAMI MISTRZÓW

W 2017 17,8% FORUMÓW NIE OTRZYMAŁO ZASŁUŻONEGO OSTA

JANUSZ CHABIOR
- poszukujemy forumów myślących niekonwencjonalnie, poza schematami, potrafiących prowadzić offtopy tak, by nie było gównoburz, praca w stresie, na pełnej kurwie

CZARNA PLANSZA
-musimy przejść na IPB, za wszelką kurwa cenę....

BOGUSŁAW LINDA
- Dobra, należy się 21,37 zł banner i wypierdalać

KATARZYNA WARNKE
-hahahaha, za drzewko to się jeszcze nie bzykałam, hahahaha

AGNIESZKA DYGANT
- co kurwa nigdy nie zrobiłeś CokkSukkerowi laski?

TOMASZ OŚWIECIŃSKI
- hehe wanna kurwa już!!!

PIOTR STRAMOWSKI
- jeśli jeszcze raz zobaczę, że łamiesz regulamin, to Cię znajdę i zajebię, rozumiesz to kurwa???

W KINACH
JANUSZ CHABIOR
- kurwa, tej tyranii się nie da obalić....
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-12, 23:16   

Fajne :)
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-12, 23:24   

Ale mi się Katarzyna Warnke nie podoba :confused:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-12, 23:24   

Nie podoba Ci się wizja, że ktoś mógłby zrobić drzewko za Ciebie?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-13, 01:09   

Warnke wygląda jak świeżo wykopana mumia egipska sprzed 5 tysięcy lat. I to taka splądrowana przez łowców skarbów jeszcze w starożytności.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-13, 07:49   

Nie interesuje mnie jak ktoś wygląda
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-13, 16:35   

Tak myślałem. Dlatego pisałem do Widza. Jego to czasem interesuje.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-13, 16:51   

JankielKindybalista85, wiem jak wygląda. Dlatego napisałem

widzu napisał/a:
Ale mi się Katarzyna Warnke nie podoba
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-13, 16:59   

W jej przypadku tak lakoniczne ujęcie tematu nie oddaje grozy sytuacji Widzu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-14, 19:25   

To było wczoraj. Jako, że miałem z moją piękną dziewczyną drugą rocznice związku postanowiliśmy pójść do baru na piwo. Wchodzimy tam, pijemy, przytulamy i całujemy się. Po pewnym czasie oboje zgłodnieliśmy, więc postanowiłem, że pójdę i kupię nam frytki w barze w którym byliśmy. Czekaliśmy wtuleni w siebie 10 minut po czym przyszła kelnerka z naszymi frytkami. Próbuje tych frytek, a one kurwa słone nieziemsko, no więc biorę je, idę do obsługi i mówię: "przepraszam panią, ale te frytki są tragicznie" a ona do mnie: "tragiczny to jesteś ty". Ja zszokowany mówię: "słucham?!". A ta pierdolnąwszy mnie w twarz "obudź się debilu". I wiecie co? Miała racje, to był tylko sen, a słony smak wziął się z rzeki gorzkich słonych łez samotności spływających mi po policzkach niczym feel’upena falls ;__;
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-02-15, 12:17   

Anony, zauważyliście pewna zależność ?
Wszyscy mówią, że loszki to cooorvy- ale teraz popatrzcie na poważnie.
Sięgnięcie pamięcią swoje znajome. Ile z nich ma jakiekolwiek zainteresowania? (Zainteresowania - czyli nie oglądanie seriali, słuchanie muzyki i inne gówno)
Może z 5-10% rzeczywiście może o sobie powiedzieć, że ma jakieś hobby.
Reszta jest zajęta siedzeniem na dupie (btw. Nienajlepszej z resztą) i opierdalaniem lodów, czekolad czy innego żarcia po to, żeby potem wpierdalać go więcej podczas plakania, jakie to one są kurwa grube i nikt ich nie chce.
Takie grube bydle z inteligencją równa hajsownika uważa się na dodatek za nie wiadomo jaką kurwa księżniczkę, myśląc, że wszystko się jej należy.
Zapytajcie swoich ziomków jakie mają zainteresowania.
Odpowiedzi udzieli ci ponad 90%.
Nawet jebane spasłe piwniczaki będą się znali na komputerach, technologiach czy innym nowoczesnym gównie. Ziomki od siłowni będą się znali na anatomii czy innej fizjoterapii. Duża część będzie się interesowała sportem - regularnie chodzi na treningi, by być w danej dziedzinie lepszy.
A lochy ? XD No kurwa, zapytaj, co robią w wolnym czasie.
-no ja oglądam Warsaw Shore
-no ja słucham muzyki
-no ja sram psa jak sra
Kuuuurwaaaaa
Czasami jakaś odpowie "interesuje się filmami "
Zapytasz taka: "o, uczysz się na ten temat ? Masz jakieś wyróżnione , szczególnie ciekawe gatunki ? Cokolwiek?"
-nieeee, lubię oglądać komedie romantyczne"
Jeszcze inna locha powie : "interesuje się muzyką"
Zapytasz : "ksztalcisz sie w tym kierunku? Uczysz się na czymś grać? Może fascynują cię barwy śpiewu?"
-nieeee, lubię po prostu słuchać Beyonce czy innego popowego gówna
No ja pierdole.
Spójrzcie nawet na profile na FB starszych ludzi.
Mężczyźni - wypowiadają się na tematy polityczne, religijne, filozoficzne, interesują sir wieloma rzeczami na tematy wokół nich.
Stare Grażyny - lajkuja kurwa milion stron z psami, kotami, kwiatami i innym chujstwem, co ani je w żadne sposób nie rozwija, ani nie zmusza do jakiegokolwiek myślenia.
Czy kobiety to w 90 przypadków to głupie kubły na spermę, bez zainteresowan, które kombinują tylko, jak się wbić na bolca Anona 1, żeby Anon 2 się nie dowiedział?
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

[ Dodano: 2018-02-15, 12:18 ]
KOBIETY, JAK WY MNIE NIEMIŁOSIERNIE WKURWIACIE TO JA NAWET TEGO OPISAĆ NIE UMIEM.
W swoim siedemnastoletnim życiu miałem do czynienia ze stosunkowo sporą ilością dziewczyn. W gimnazjum miałem ich dwadzieścia w klasie, aktualnie prawie trzydzieści. Dodatkowo pan Bóg (czy tam Johnny Cash, ktokolwiek jest tam u góry) uznał, że będzie zajebiście, jeśli zostanę hetero, w związku z czym czasem umawiam się z lochami, bo chcę, żeby mi ręka odpoczęła. Ale coraz częściej się kurwa zastanawiam nad zostaniem starym kawalerem, który cały swój hajs wydaje nie na partnerkę życiową, a takie bajery jak podgrzewane kurwa deski klozetowe.
Od razu mówię, że nie opowiadam o niepełnosprytnych umysłowo amebach, jakimi zwykle bywają ludzie w wieku do 15 lat, ale kurwa o LICEALISTKACH. O DZIEWCZYNACH, KTÓRE ALBO SĄ, ALBO NIEDŁUGO BĘDĄ KURWA DOROSŁE, A JA W ŻYCIU BYM IM PRAW WYBORCZYCH NIE DAŁ. XD
Jest ich parę typów, które na pewno zna każdy z nas.
Przede wszystkim, zasrane księżniczki z ego wielkości Old Trafford, dupą wielkości Old Trafford, ale jakimś kurwa cudem ambicjami życiowymi rozmiarów co najwyżej orlika na moim osiedlu. Na którymś przedmiocie zadanie było: wypisać cechy idealnego partnera. No i jest se durna locha, która się zgłosiła, żeby przeczytać to, co napisała: partner musi mieć metr osiemdziesiąt pięć wzrostu, być wysportowany, z mięśniami i kaloryferem, a przy tym być kurwa zabawny, błyskotliwy, kochany, czuły, z masą zainteresowań, kochający, delikatny i jeszcze żeby kurwa prasował, gotował, sprzątał i podawał śniadanie do łóżka. Wszystko spoko, każdy marzy o takim partnerze. ALE SPÓJRZMY KURWA NA TĘ KONKRETNĄ LOCHĘ. XD KIEDYŚ Z NIĄ ROZMAWIAŁEM, TO CO CHWILĘ SPROWADZAŁA TEMAT NA CHLANIE I RUCHANIE, BO O NICZYM INNYM GADAĆ NIE UMIE. POCZUCIA HUMORU ZERO, ŚMIERTELNIE OBRAŻA SIĘ NA ŻARTY O BLONDYNKACH. JAK MIELIŚMY WYJAZD INTEGRACYJNY NA POCZĄTKU SZKOŁY, TO SPYTANA O ZAINTERESOWANIA DOSTAŁA TAKIEJ ZWIECHY, ŻE PRZEZ PÓŁ GODZINY WPATRYWAŁA SIĘ W PODŁOGĘ XDDD W KOŃCU WYDUKAŁA: SERIALE. KURWA, SERIALE.
W ogóle lwia część lasek, które znam, mają zainteresowania pokroju: seriale, makijaż, seriale, kurwa muzyka (i to nie dlatego, że grają na jakimś instrumencie, po prostu obczajają najnowsze albumy rijany XD). Zero pojęcia o czymkolwiek, większość loszek na humanie (bo jestem kurwa na humanie, NIE KURWA NIE PODAM CI FRYTEK DEBILU) kompletnie nie orientuje się nawet, co dzieję się w otaczającym je świecie. Uczę się w Słupsku, duża część ludzi dojeżdża z pobliskich miejscowości. Jakaś ¼ tych tępych cip nie wiedziała, że Biedroń to kurwa prezydent tego miasta. Raz chciałem jednej wytłumaczyć, na czym mniej więcej polega podział na lewicę i prawicę, jak próbowała to ogarnąć to z odległości metra słyszałem krasnoludy obracające zardzewiałe mechanizmy w podziemiach Watykanu, ale w końcu kurwa nie ogarnęła. Ta sama locha jest wielkim przeciwnikiem partii rządzącej i twierdzi, że zna się na polityce. Raz nawet chciałem z nią podyskutować, to gdy tylko powiedziałem słowo-klucz “PiS”, to dostała wścieklizny i zaczęła drzeć papę, że PIS JEJ ŻYĆ NIE DAJE W TYM KRAJU, PIS TO DEBILE, GNOJKI ZŁODZIEJE, PIERDOLIĆ KOŚCIÓŁ, POZA TYM KACZYŃSKI JEST NISKI A PAWŁOWICZ GRUBA XDDDDDDDDDDD Jak poruszałem temat poszczególnych kwestii związanych z programem tej partii, to nie była w stanie powiedzieć jednego sensownego zdania.
ALE IGNORANCJA NIE JEST KURWA WASZĄ NAJGORSZĄ CECHĄ. RELACJE Z FACETAMI W WASZYM WYKONANIU TO MATERIAŁ NA ZAJEBISTY ODCINEK MONTY PYTHONA, ALBO I CAŁY KURWA SEZON LATAJACEGO CYRKU.
Jest se locha, której podoba się facet z równoległej klasy. Wszystko spoko, każdy se może lubić kogo tam chce, chyba że akurat masz czterdzieści lat i polubiłeś pięcioletnią córkę sąsiada, to wtedy lepiej się nie przyznawać.
Problem polega kurwa na tym, że ten dzban pierdolony na wszystkie sugestie typu “zagadaj do niego” pukała się w czoło i twierdziła, że się wstydzi. No a napierdalała o nim dniami i nocami do tego stopnia, że nawet mi się on kurwa śnił. XDDDD Z czasem zaczęła mówić, że ON SIĘ NA NIĄ PATRZY CZASEM. No pewnie kurwo, co z tego że nawet nie wie o twoim istnieniu. XD Raz jak znalazła się w odległości dziesięciu metrów od niego to potem płakała przez dwa dni i mówiła, że ten gość jest pizdą, bo nie podszedł i nie zagadał. XD Raz jej nawet powiedziałem, że istnieje szczątkowe prawdopodobieństwo, że on chociaż wie o tym, że ona istnieje, to dostałem zjebę nie tylko od niej, ale całego tłumu jej koleżanek. XDD
OGÓLNIE NIESAMOWICIE WKURWIA MNIE TO SIEDZENIE NA DUPIE I CZEKANIE NA KSIĘCIA NA BIAŁYM KONIU ARGHHH Z TAKIM PODEJŚCIEM TĘPA CIPO DOSTANIESZ CO NAJWYŻEJ JAKIEGOŚ SEBIKSA Z ZAWODÓWKI, KTÓRY I TAK BĘDZIE INTELIGENTNIEJSZY OD CIEBIE.
Albo wzajemne obrabianie dup, ja pierdolę. Jak faceci się kłócą, to jeden da po ryju drugiemu i jeszcze tego samego dnia pójdą na pitcę, bo są kurwa w większości rozgarnięci życiowo i nie robią spin o byle gówno. A lochy? A lochy to jak z lasu jakiegoś albo kurwa z lubelszczyzny, aż szkoda mi strzępić ryja. Idę grać w grę. Albo nie, kurwa, nie idę, bo bohaterką tomb rajdera jest kobieta. Boję się, że jej ambicje życiowe i ograniczona liczba szarych komórek nie pozwolą mi przejść kolejnej zagadki logicznej.
Naprawdę, kurwa, chciałbym zostać gejem. W życiu tak nie pragnąłem chuja.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.136 sekundy. Zapytań do SQL: 32