Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2017-01-18, 13:08
Zapytaj Ascarę
Autor Wiadomość
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-04, 18:35   

Ascara napisał/a:
Jaki to typ alergii, wiesz może? Są I, II, III i IV.

cooooo


jak leków nie biorę to mam lekkie zapalenie spojówek, z lekami jest wszystko w porządku z oczami
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-04, 18:45   

jak pyłki to raczej typ I

[ Dodano: 2015-06-04, 19:45 ]
cnie?
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-04, 18:46   

no ja też zajrzałem i wychodzi, że typ I
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-04, 18:47   

Ja jak mam alergię to mam katar i bolą mnie oczy ale soczewki i tak nosiłem przez ten czas :troll:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-04, 18:56   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-19, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-04, 19:12   

Zabek - noś, ale wyłącznie w okresach bezobjawowych. Możesz sobie bardzo rozognić to zapalenie spojówek soczewkami, mój kolega nosił w jego trakcie i skończyło się tak, że oczy miał mniej więcej takie :spiderman: i zwijał się z bólu na zajęciach. Mądry przyszły doktor. :roll:
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-04, 19:23   

Moris299 napisał/a:
Zabek05 napisał/a:

Obrazek
Co to jest o.o

When you shit briks
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-04, 19:29   

W dodatku to cegła dziurawka. Niezłe masz jelita :clap:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
Ostatnio zmieniony przez ZSK 2015-06-04, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-04, 19:30   

omg myślałam że to piniondze xD Zabek sra hajsem
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 09:18   

Pytanie z innej kategorii. Jesteś (ultra) wierzącą osobą więc musisz wierzyć w to co teraz nabzdurzyli biskupi. Naprawdę uważasz, że nie powinni się zajmować pijaństwem, biedą, przemocą bo one w zagrażają rodzinie i o tym nawet nie napomknęli? Zamiast dżenderami, in-vitro i "związkami partnerskimi" (koleś kompletnie nie wie o czym mówi albo manipuluje) na Irlandii? Uważasz, że złowieszcza ideologia dżender naprawdę niszczy twoją rodzinę? A jeśli nie to czy takie wypowiedzi i skupianie się kościoła na walce z dżenderem nie obraża cięjako katoliczki która oczekuje od kapłanów zajmowania się sprawami wiary oraz prawdziwymi problemami zamiast bujania w chmurach?
A jeśli tak, boisz się dżenderów to naprawdę nie uważasz, że są większe problemy dla rodziny? Chociażby trzy banalne które wymieniłem. Dlaczego biskupi się nimi nie zajmują?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 11:30   


Daj spokój, nie wierzę że nie dostrzega ciemnych stron Kościoła, ona się raczej skupia na tym co dobre i wartościowe ._.

[ Dodano: 2015-06-05, 12:31 ]
Co ma biskup do wiary...
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 11:43   

macbed napisał/a:

Daj spokój, nie wierzę że nie dostrzega ciemnych stron Kościoła, ona się raczej skupia na tym co dobre i wartościowe ._.

[ Dodano: 2015-06-05, 12:31 ]
Co ma biskup do wiary...

"Co ma biskup do wiary" to zdanie osób "wierzących niepraktykujących" którzy mają do samego kościoła raczej negatywny stosunek. Chciałbym wiedzieć co Ascara o tym wszystkim sądzi.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 16:37   

Icek - szczerze mówiąc jest dużo więcej kwestii, których Kościół nie porusza, a powinien, aczkolwiek rozumiem, że wymieniłeś po prostu trzy przykłady. Jest coś w tym co mówisz, że dla przeciętnego członka polskiej rodziny te problemy są dużo bliższe, niż gender itp., aczkolwiek nie bardzo wiem, na czym opierasz swoje tezy. Widzisz, to wszystko zależy od kapłana, ale ani w mojej parafii rodzinnej, ani w tej, do której przyhaczyłam się w Olsztynie nigdy nie słyszałam na kazaniach o tym, jakie to gender jest złe, jakimi potworami są homoseksualiści. Więcej, słyszę czasami o tym, że każdemu trzeba okazać zrozumienie i miłość braterską, nawet jeśli nie jest to zgodne z naszymi poglądami, że możemy rozmawiać, zachęcać, ale nie mamy prawa potępiać.
Nie mam pojęcia, co wymyślili polscy biskupi, bo nigdy nie traktowałam wiary w sposób... Hierarchiczny. Chodzę na Msze, słucham homilii sprawdzonych księży (długo szukałam w Olsztynie parafii dla siebie, to nie tak, że chodzę do pierwszego lepszego kościoła), czasami wysłucham orędzia papieskiego - tyle. Nie googluję sobie wypowiedzi biskupów, jakoś radzę sobie bez tego, wolę odnosić się od razu do wyższej instancji - mianowicie do rozmowy z samym Bogiem lub świętymi poprzez modlitwę. Ciężko mi więc odnieść się do tych rewelacji, aczkolwiek brzmi to tak, jakby miało dużo wspólnego z Radiem Maryja, które per se jest dla mnie czymś negatywnym. Mam wrażenie, że przez takich, przepraszam, pacanów my katolicy jesteśmy postrzegani jako dziwadła z innego wymiaru. Radio Maryja głosi ideologię nienawiści, a żaden katolik nie ma prawa do niej namawiać. Można krytykować określone zachowanie (nawet niech będzie ideologia gender), ale nikt nie ma prawa krytykować konkretnych ludzi, a to się niestety robi i szkoda, że robią to medialni duchowni.

Czy czujesz się usatysfakcjonowany, odpowiedziałam na Twoje pytanie? :)
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 16:47   

Cytat:

Icek - szczerze mówiąc jest dużo więcej kwestii, których Kościół nie porusza, a powinien, aczkolwiek rozumiem, że wymieniłeś po prostu trzy przykłady. Jest coś w tym co mówisz, że dla przeciętnego członka polskiej rodziny te problemy są dużo bliższe, niż gender itp

tak
Ascara napisał/a:
aczkolwiek nie bardzo wiem, na czym opierasz swoje tezy. Widzisz, to wszystko zależy od kapłana, ale ani w mojej parafii rodzinnej, ani w tej, do której przyhaczyłam się w Olsztynie nigdy nie słyszałam na kazaniach o tym, jakie to gender jest złe, jakimi potworami są homoseksualiści. Więcej, słyszę czasami o tym, że każdemu trzeba okazać zrozumienie i miłość braterską, nawet jeśli nie jest to zgodne z naszymi poglądami, że możemy rozmawiać, zachęcać, ale nie mamy prawa potępiać.

Ok, ale mówię tylko o tym co mówią biskupi. Wiadomo, że nie wszyscy są jak biskupi ale twojego kapłana z parafii rodzinnej nie pokazują w telewizji a pchają się tam tylko hierarchowie którym przez gardło by nie przeszła gadka o miłości bliźniego a nad normalniejszymi księżmi też mają władzę, chociażby to co zrobili Lemańskiemu.

Cytat:

Nie mam pojęcia, co wymyślili polscy biskupi, bo nigdy nie traktowałam wiary w sposób... Hierarchiczny. Chodzę na Msze, słucham homilii sprawdzonych księży (długo szukałam w Olsztynie parafii dla siebie, to nie tak, że chodzę do pierwszego lepszego kościoła), czasami wysłucham orędzia papieskiego - tyle. Nie googluję sobie wypowiedzi biskupów, jakoś radzę sobie bez tego, wolę odnosić się od razu do wyższej instancji - mianowicie do rozmowy z samym Bogiem lub świętymi poprzez modlitwę. Ciężko mi więc odnieść się do tych rewelacji, aczkolwiek brzmi to tak, jakby miało dużo wspólnego z Radiem Maryja, które per se jest dla mnie czymś negatywnym. Mam wrażenie, że przez takich, przepraszam, pacanów my katolicy jesteśmy postrzegani jako dziwadła z innego wymiaru. Radio Maryja głosi ideologię nienawiści, a żaden katolik nie ma prawa do niej namawiać. Można krytykować określone zachowanie (nawet niech będzie ideologia gender), ale nikt nie ma prawa krytykować konkretnych ludzi, a to się niestety robi i szkoda, że robią to medialni duchown
Czy czujesz się usatysfakcjonowany, odpowiedziałam na Twoje pytanie? :)

Tak :git:
Jakby co to wcale nie chciałem się ciebie czepiać tylko byłem ciekaw jak bardzo wierzący bardzo praktykujący reaguje na takie rewelacje o dzęnderach kiedy powinno się gadać o wierze albo prawdziwych problemach.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 17:15   

No spoko, rozumiem. :)
Nie martw się, dla przeciętnego katolika gender to temat dość... Obojętny. Póki nikt nie zmusza mnie do zmiany płci albo lizania się z inną dziewczyną, póty szanuję każdego wolną wolę.

[ Dodano: 2015-06-05, 18:16 ]
icywind napisał/a:
Ok, ale mówię tylko o tym co mówią biskupi. Wiadomo, że nie wszyscy są jak biskupi ale twojego kapłana z parafii rodzinnej nie pokazują w telewizji a pchają się tam tylko hierarchowie którym przez gardło by nie przeszła gadka o miłości bliźniego


Ascara napisał/a:
Można krytykować określone zachowanie (nawet niech będzie ideologia gender), ale nikt nie ma prawa krytykować konkretnych ludzi, a to się niestety robi i szkoda, że robią to medialni duchowni.

;)
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 17:20   

Czy jak mam wklęsły sutek to umrę?
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 17:20   

Antybristler, a od jak dawna taki masz? Jest jakiś odczyn zapalny dookoła, boli?
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 17:29   

Od zawsze.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 17:52   

To raczej nie, taka wada wrodzona. :)
Tak może się objawiać rak sutka (nawet u faceta może się zdarzyć, ale bardzo rzadko, ok. 1% tych raków jest u facetów), ale to musi się zrobić "kiedyś".
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-05, 17:54   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-21, 12:15, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.168 sekundy. Zapytań do SQL: 36