Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Dzieci kfejka
Autor Wiadomość
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-19, 14:42   

Mnie również nigdy nie ciągnęło do tej strony. Obrazki są zwyczajnie nudne i nieśmieszne albo chamskie. A komentarze to dno i wodorosty.
Antybristler napisał/a:
www.demotywatory.pl/user/Antybristler
Kiedyś działałem na demotach, ale teraz to taka porażka, że szkoda gadać :D

Tym to mnie rozwaliłeś. :]
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-19, 16:41   

przez ten temat po raz pierwszy od dawna weszłam na kwejka ;p przypomniałam sobie o nim i o tym że właśnie komentarze tam najbardziej lubię mimo że są strasznie głupie
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-19, 19:28   

Pingvin napisał/a:
wydaje mi się że my, którzy jaraliśmy się tym w wieku ok. 16 lat teraz to idealizujemy że niby było dobre, a tak na prawdę wyrośliśmy z tego gimnazjalno-podstawówkowego humoru


Cholera faktycznie wydaje mi się że masz dużo racji. Po prostu wyrośliśmy. Tak samo jak dzisiejsze dzieci wyrosną z kwejków.
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-19, 19:46   

Jej, niektóre komentarze to jakbyście w internecie pierwszy dzień byli.

Ja kiedyś na kwejku miałem główną :) . Ale zrezygnowałem z przeglądania kiedy okazało się, że 90% obrazków to 9gag, którego tez przeglądałem. Teraz zaglądam tylko na mistrzów i na forum mistrzów gdy okazało się, że spędzam na tych obrazkowych stronach po 2-3h dziennie. Szkoda mi było czasu.

Co do komentarzy... Komentarze tak samo niskiego lotu jak i na anglojęzycznych forach. Tacy są teraz ludzie, kozak w necie c1pa w świecie. No ale co poradzić, nigdzie jeszcze na świecie nie było głośnego przypadku kary/grzywny za obrażanie w komentarzach, tak długo będzie dno i plankton intelektualny. Ogółem, by pogadać sensownie w necie, to albo ze znajomymi, albo na forach takich ja to, lub jakiś z przestrzeganiem netykiety (ciekaw czy ktoś jeszcze to pamięta) w regulaminie ;) .
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-19, 22:11   

widzę, że wielu z Was nie lubi kwejka za chamskie obrazki, a to właśnie jedne z moich ulubionych :D Tyle, że zamiast się przebijać przez pierdyliard innych, po prostu wchodzę na chamsko.pl :D
_________________
 
 
Sianooo 
Szlachta
Headbangowiec


Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 18
Skąd: Hell

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-19, 22:15   

Komentarze czy to na kwejku, czy na innych stronach są podobne bo nastała moda na robienie z siebie idioty lub udawanie pseudo intelektualisty. Z czasem minie...

Co do samej strony to odgrzewa ona tylko stare kluch z innych podobnych lub wrzuca serie (często z blogów), które kompletnie nic w sobie nie zawierają i nawet nie są śmieszne. Mimo wszystko przeglądam, cholera wie dlaczego :/

AnswersMaster napisał/a:
widzę, że wielu z Was nie lubi kwejka za chamskie obrazki, a to właśnie jedne z moich ulubionych :D Tyle, że zamiast się przebijać przez pierdyliard innych, po prostu wchodzę na chamsko.pl :D


Chamskie i często chore komentarze/obrazki to są na sadisticu :P
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-19, 23:59   

Jemszyszki napisał/a:
Ja kiedyś na kwejku miałem główną :) . Ale zrezygnowałem z przeglądania kiedy okazało się, że 90% obrazków to 9gag, którego tez przeglądałem. Teraz zaglądam tylko na mistrzów i na forum mistrzów gdy okazało się, że spędzam na tych obrazkowych stronach po 2-3h dziennie. Szkoda mi było czasu.

Co do komentarzy... Komentarze tak samo niskiego lotu jak i na anglojęzycznych forach. Tacy są teraz ludzie, kozak w necie c1pa w świecie. No ale co poradzić, nigdzie jeszcze na świecie nie było głośnego przypadku kary/grzywny za obrażanie w komentarzach, tak długo będzie dno i plankton intelektualny. Ogółem, by pogadać sensownie w necie, to albo ze znajomymi, albo na forach takich ja to, lub jakiś z przestrzeganiem netykiety (ciekaw czy ktoś jeszcze to pamięta) w regulaminie ;) .


haha, też miałam główną, 11k share'ów i w ogóle, czułam się jak Królowa Internetu :D

ja przeglądałam kiedyś 9gaga ale z dwojga złego chyba wolę kwejka... 9gag mnie wkurzał z tym wszechobecnym uwielbieniem dla pokemonów, dragon balla, HIMYM, TBBT, innych seriali, gier komuterowych, avengersów, ciągle zachwyty nad tym samym i komentarze też słabe bo powtarzają żarty nawet sprzed 2 lat i nadal dostają za to lajki, nie wiem jak to działa, przecież to już dawno nie jest śmieszne, po prostu repost za repostem

a potem jeszcze zdarzało mi się wchodzić na 4chana a tam oficjalnie nienawidzą 9faga więc mi skrzywiło trochę myślenie

no. to tyle. ponarzekałam sobie :D
Ostatnio zmieniony przez Barbra 2015-04-07, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-21, 11:07   

Wszystko co mnie interesuje z tej strony to podsyłają mi akurat ludzie :D
Np to: http://i1.kwejk.pl/site_m....jpg?1382216776

Nie, żeby coś, ale to bardzo prawdziwe i życiowe :)
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-26, 21:32   

Ty żółwiofilu, wypierdziela z tego zoologicznego bo zadzwonię na policję! I załóż te majtki.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-26, 21:40   

Pingvin napisał/a:
Ty żółwiofilu, wypierdziela z tego zoologicznego bo zadzwonię na policję! I załóż te majtki.

Normalnie humor z najwyższej półki... kredensu w studiu Familiady.
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-26, 22:25   

Och, dziękuję, dziękuję, ale pana karola w suchości chyba nie pobiłem.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-08, 00:16   

znowu przekierowanie z fejsa: http://i1.kwejk.pl/site_m....png?1308858881

dzieci kfejka i ich argumenty. waeszawa i ch♥j
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-08, 00:22   

Jaka agresja :D Aż w ostatnim zdaniu słowa zabrakło.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-08, 00:24   

tam wszystko uchodzi za mądrzejsze to, co ma najwięcej przekleństw i wyzwisk :D a potem jeszcze pojazd na Poznań w komentarzach.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-08, 09:56   

Kłótnia o to, kto ma lepsze starocie, żenada :P
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-08, 14:30   

No nie wytrzymam... SKĄD DO CHOLERY ONI BIORĄ TO, ŻE PRZED ZNAKIEM ZAPYTANIA JEST KROPKA? Już nie pierwszy, ani nie drugi raz to widzę :zly:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-08, 14:34   

Kurde, te dzieci neo tylko kompromitują siebie i przy okazji moje miasto :/
_________________
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-11-08, 15:10   

https://www.facebook.com/...chNieMa?fref=ts

In your face Poznań! B)
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19177

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-07, 07:22   Re: Dzieci kfejka

Sharvari napisał/a:
dlaczego tak bardzo nie lubimy kwejka? bo prócz głupich obrazków i dobrych kradzionych obrazków są też tępe dziecka w komentarzach, które mimo braku anonimowości jadą po swoich nazwiskach, zdjęciach, partnerach, płci i rodzinie. idealny sposób na podniesienie sobie ciśnienia, bo czytając te wypociny dzieci z gimnazjum można dostać pospolitego pirdlca.


http://kwejk.pl/obrazek/1...e-marzenia.html

tu mamy dowód na to, że nawet z komplementu można wywołać gigantyczną srakę. aż zapomniałam o fajnym dziecku w filmiku wyżej.

dobrze, że mistrzowie.org to poważna strona pełna dojrzałych ludzi
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-07, 08:41   

7-11-2020 odkopał temat z ostatnim postem z 8-11-2013. Prawie szacun.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.078 sekundy. Zapytań do SQL: 33