Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:49
Zespoły
Autor Wiadomość
Aspirhino 


Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 218

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-25, 12:11   

Słyszałem, że ostatnio zespół Aspergera się rozpadł, bo ekipa nie mogła się dogadać.

:muza:


Moim ulubionym zespołem jest bez wątpienia Pink Floyd i jego pochodne (Syd Barrett i Roger Waters).
A albumem Dark Side Of The Moon.


Oprócz tego czasem leci u mnie:
Hawkwind
Genesis
Yes
Jethro Tull
Enya
Dead Can Dance
Dżem
Republika
Uriah Heep
The Doors
Astra
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 12:22   

:1m: Machinae Supremacy
:2m: Celldweller
:3m: Blue Stahli
Hunter
Avantasia
Rammstein
Closterkeller
Sabaton
Jelonek
2 Steps From Hell
System of a Down
Chipzel
Ария
8 Bit Weapon
Bossfight
Dunderpatrollen
Lifeforce
Oomph
Helestorm
Amaranthe
Sonata Arctica
Otep

No i jeszcze parę wykonawców 8 bitowej muzyki

Computeher
Leeni
LukHash
Bossfight
8 Bit weapon
Chipzel

[ Dodano: 25-04-15, 13:29 ]
R - y napisał/a:
Moris299 napisał/a:
500 funtów za koncert? Poyebało ich? Toć to jakiś żart...

To było Meet and Greet. Czyli 500 funtów za fotkę z zespołem i możliwość ich zobaczenia. Ci co chcieli iść na scenę płacili 900 funtów. Zwykłe bilety było po około 40 funtów


Tak teraz czytam i mam zwałe bo jak Machinae Supremacy przyjechało do Polski to po każdym koncercie (3 były) wychodzili do publiczności, napić się piwa, z i każdym normalnie gadali sobie itp a we Wrocławiu wzięli i po koncercie i po wszystkim w nocy wyszli z grupką osób (z 10 max ich było) która została na miasto się przejść po Wrocławiu :D Wszystkow cenie biletu za 30 zł :D I za to ich właśnie kocham :D
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-25, 12:33   

Aspirhino napisał/a:
Moim ulubionym zespołem jest bez wątpienia Pink Floyd


Możemy zostać ziomkami :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-27, 12:11   

YES
Dżem
Republika
Horytnica
Kult
Forteca
Karpatia
Budka Suflera
Sabaton
Bracia Figo Fagot
Hungarica

Zespoły które najczęściej słucham, a zarazem nie mogę zdecydować który lubię najbardziej.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

  Wysłany: 2015-04-27, 17:41   

Dobra, tym razem zrobię listę moich top 10 zespołów z mojego ulubionego gatunku metalu - thrashu. Może kiedyś zrobię z innymi gatunkami.

1. Dark Angel
2. Nuclear Assault
3. Exodus
4. Destruction
5. Toxic Holocaust
6. Sodom
7. Morbid Saint
8. Sadus
9. Toxik
10. Vio-lence

W sumie i tak ciężko stwierdzić czy jeden zespół jest lepszy od innego no ale trudno.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 20:21   

KicerK, lol, nie znam ani jednego. A nie jestetm znowuż aż tak bardzo anty metalowy. Aż taki darcioryjny szatanizm?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 20:53   

JankielKindybalista85 napisał/a:
KicerK, lol, nie znam ani jednego. A nie jestetm znowuż aż tak bardzo anty metalowy. Aż taki darcioryjny szatanizm?


Ty nie jesteś antymetalowy? :galy:
Jak chcesz wiedzieć czy darcioryjny to odsłuchaj któregoś z linków. To jest thrash metal a więc wcale nie 'najgorsza' odmiana metalu. Zespoły akurat dosyć popularne jeśli chodzi o ten gatunek.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 20:58   

Własnie przesłuchiwałem sobie tak z grubsza. Po przejechaniu wszystkich 10-ciu stwierdzam, ze Ty chyba jesteś z tych, dla których Metallika skończyła się na "Kill'em all". :troll:

I nie ejstem antymetalowy. Rzadko słucham, niewiele rzeczy mi się podoba ale nie nienawidzę. A klasyków gatunku wręcz uwielbiam. Jestem przeciwko growlowaniu, które uważam za pojebane gówno i przeciw tej całej szatanistycznej otoczce.

A, noi stylówki nie trawię. Ta wieczna czerń, dlugie włosy u facetów mnie odstręczają a metalowych lasek bym nie ruchał choćby nie wiem jaka ładna była i choćby potrafiła taka bez zakrztuszenia obrobic do końca gałe samemu szatanowi. A pwiedzmy sbie szczerze: z mała fają by lordem ciemności nie został.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2015-04-27, 21:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 21:12   

To że ktoś nie słucha nie oznacza, że nienawidzi :git:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 21:21   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Własnie przesłuchiwałem sobie tak z grubsza. Po przejechaniu wszystkich 10-ciu stwierdzam, ze Ty chyba jesteś z tych, dla których Metallika skończyła się na "Kill'em all".


To bardzo fajnie, że przesłuchałeś :)
A to czy Metallica się skończyła na kill'em all to skomplikowana sprawa. Kill'em all to chyba jedyny ich album który mi się w całości podoba. W pozostałych znajdą sie utwory które są dla mnie nudne, ale znajdą się też utwory wyśmienite. Ale wg mnie jednak żaden kolejny album nie trzymał tego poziomu co pierwszy.

[ Dodano: 2015-04-27, 22:24 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
A, noi stylówki nie trawię. Ta wieczna czerń, dlugie włosy u facetów mnie odstręczają a metalowych lasek bym nie ruchał choćby nie wiem jaka ładna była i choćby potrafiła taka bez zakrztuszenia obrobic do końca gałe samemu szatanowi. A pwiedzmy sbie szczerze: z mała fają by lordem ciemności nie został.


No dziewczyny metalowe to akurat muszę przyznać, że też z reguły mi się nie podobają. Z opinią o stylówcę się nie zgodzę, ale tu właściwie nie co dyskutować. :)


ZróbmySobieKupę napisał/a:
To że ktoś nie słucha nie oznacza, że nienawidzi

Spoko, tego nie powiedziałem ;)
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 21:26   

KicerK napisał/a:
A to czy Metallica się skończyła na kill'em all to skomplikowana sprawa. Kill'em all to chyba jedyny ich album który mi się w całości podoba. W pozostałych znajdą sie utwory które są dla mnie nudne, ale znajdą się też utwory wyśmienite. Ale wg mnie jednak żaden kolejny album nie trzymał tego poziomu co pierwszy.


O to to. A dla mnie właśnie "Kill'em all" to ich najgorszy album. :-D Chociaż doceniam te prymitywną energię. No i solówki z koncówki "jump in the fire" już potem niczym nie przebili.
Jak byłem młodszy najbardziej lubiłem "Ride the lighting" ale teraz, na starość się człowiek spokojniejszy zrobił więc w cąłości przyjemnie słucha mi się tylko "Load". Tyle dygresji o Metallice.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 21:41   

Kurde. Mi się w Metallice nie podobają wszystkie albumy i większość piosenek po "Black Album". Kill em all było wg. mnie spoko, chociaż było tam sporo słabo zrobionych efektów specjalnych, ale za Four Horsemen, Seek and Destroy czy Jump in the fire lubię. Po za tym to klasyka a ja zawsze klasykę gatunku szanuję :P
Ride the lighting i Master of Puppets to dwa moje ulubione albumy. Na Ride the Lightning nie ma ani jednej piosenki, którą uznałbym za chociażby przeciętną, a Master of Puppets ma ze sobą mój ulubiony utwór Metalliki czyli "Orion" :D
And Justice for All też dobre, szczegolnie tytułowa piosenka i "To live is to die" a Black Album to wg. mnie był trochę taki Pop-Thrash (:D) ale i tak bardzo lubię. Unforgiven jest genialne a po za tym od czego ma gitarzysta zacząć się uczyć grać jeśli nie od wejscia Nothing Else Matters :D
A dalej to już pojedyńcze piosenki. Chociaż bardzo dawno Metalliki nie słuchałem, bo jakoś to wszystko dla mnie w tej chwili za ciężkie : /
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
Ostatnio zmieniony przez Zaknafein 2015-04-27, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-27, 21:41   

and nothing else matters :muza:
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 21:43   

A po za tym nothing else matters to dobry utwór do grania najmłodszemu bratu :D
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-27, 21:58   

wbiłeś mi się z postem Zaku a ja chciałam Krecikowi napisać najlepszą trashmetalową piosenkę metalliki bo pewnie nie zna :sadangel:
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-27, 22:05   

Black album nie był już thrashem. Aczkolwiek był spoko. Nothing Else Matters też mi się podoba :D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-28, 00:57   

Moim z kolei ulubionych ich utworem jest "No leaf clover". A w ogóle w Metallice fajne jest to, że łączy nawet mocno zróżnicowanych pod względem gustu muzycznego ludzi, co widać choćby w tym temacie ;)
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-28, 07:55   

Nothing else matters, nic lepszego nie powstało, albo ja nie słyszałem :P
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-30, 10:13   

A ich cover "when a blind man cries" pragnęłabym odsłyszeć...
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-14, 20:05   

JankielKindybalista85 napisał/a:
A potem stojący obok ochroniarz tak by Cię pier.dolnął z forhendu że byś leciał i leciał i leciał i leciał... a dziewczynka nawet by nie zobaczyła swojego bohatera.


:haha:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.093 sekundy. Zapytań do SQL: 34