Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:49
Zespoły
Autor Wiadomość
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:13   

V - r napisał/a:
Ascara napisał/a:
Nie chodzę w czarnych ciuchach z czaszkami i ważących 10 kg glanach B)


O, i plus dla Ciebie za to. Niektóre dziewczyny słuchają jakichś SOADów i Slipknotów, i się wielce obnoszą z tym, jakimi to są "metaluffami". Nie znoszę takiego pozerstwa :P

Mnie też to wkurza. Wyjdzie jakaś z gimbazy "hardkorofa TRÓ metalufka" w koszulce np. SOAD, Slipknota, Gunsów lub Nirffany. A na koncercie żadnym i tak nie była, bo mamusia nie pozwoliła.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:16   

No wiesz, że nie była na koncercie Nirvany to jest chyba usprawiedliwiona.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:16   

No cóż, ciężko byłoby chyba przyjść na koncert Nirvany :P BTW, traktowanie tego przygłupa Kombajna jak boga też mnie wkurza, bo żaden był z niego artysta.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:16   

V - r napisał/a:
traktowanie tego przygłupa Kombajna jak boga też mnie wkurza, bo żaden był z niego artysta.


O ZESZ KUR.WA! EWENEMENT! PEŁNA ZGODA Z V - r! :piwo: Następna taka koniunkcja może za rok!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-06, 23:17   

a ja jestem fanką pfk mimo że nie byłam na żadnym koncercie też :<
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:19   

Barbra napisał/a:
a ja jestem fanką pfk mimo że nie byłam na żadnym koncercie też :<

A ja jestem Twoim fanem, mimo że nawet Cię nie widziałem. Można? Można.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:20   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No wiesz, że nie była na koncercie Nirvany to jest chyba usprawiedliwiona.


W tym przypadku można ją rozgrzeszyć.
Ale w pozostałych raczej nic ją nie broni, jeśli jeden z jej "fejwrit bandów" dalej istnieje i akurat gra w Polsce.

Ale Barbra, ty nie jesteś pozerką, więc nie będziemy ci wypominać ;)
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:20   

No to już inna kwestia, że co to kur.wa w ogóle za kryterium: "nie byłeś na koncercie to jesteś lamusem i szpanerem a nie fanem!" Nigdy w życiu nie byłem na żadnym koncercie bo nutkę sobie wolę zarzucić w domu, z dobrych głośników, na spokojnie i nie mam potrzeby obcowania z twórczością artysty na żywo, w tłumie naje.banych wyjców. Czy to mnie czyni lamusem nie mającym prawa mienić się fanem muzyki?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:21   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No to już inna kwestia, że co to kur.wa w ogóle za kryterium: "nie byłeś na koncercie to jesteś lamusem i szpanerem a nie fanem!" Nigdy w życiu nie byłem na żadnym koncercie bo nutkę sobie wolę zarzucić w domu, z dobrych głośników, na spokojnie. Czy to mnie czyni lamusem nie mającym prawa mienić się fanem muzyki?


O, a tym razem to ja zgodzę się z Tobą :piwo: Ja nie lubię koncertów i ludzi na koncertach (to pierwsze głównie z tego drugiego wynika).
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:22   

a ja tam uwielbiam Nirvanę i Kurta
peace
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:22   

Oczywiście nie miałem na myśli, że jak ktoś nie był na koncercie swojego ulubionego zespołu, to nie jest prawdziwym fanem. Jeśli mnie Ordynusie tak zrozumiałeś, to następnym razem postaram się następnym razem lepiej dobrać słowa.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:23   

No! Y to rozumię! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:23   

Koncerty są dla największych fanów/maniaków. Jeśli kupiłem kilka albumów zespołu i lubię go słuchać to chyba czyni mnie fanem.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:25   

Cytat:
Koncerty są dla największych fanów/maniaków.

Byłem kiedyś na koncercie Trivium, ale nie czuję się aż takim maniakiem z tego powodu.

Najważniejsza jest znajomość dyskografii i prawdziwe docenienie jej. Głupie jest to, jak ktoś zna kilka piosenek na krzyż i uważa się za wielkiego fana.
Ostatnio zmieniony przez Szyszek 2014-09-06, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-06, 23:25   

w ogóle ja myślę że nie ma co krytykować metalowo-rockowych gimnazjalistek, to jest po prostu taki czas w życiu że czuje się potrzebę bycia "innym", kimś "wyjątkowym" i w ogóle w tym wieku chyba każdemu troszkę odpier**la, kto w gimnazjum był normalny niech pierwszy rzuci glanem
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-06, 23:25   

Ja w zeszłym roku poszłam na cztery koncerty tego samego zespołu. Aż do Niemiec pojechałam by ich zobaczyć, chociaż grali 3 w UK też. Ale to czy ktoś jest fanem nie musi oznaczać, że ma jeździć po koncertach. Jeśli lubi to może się delektować w zaciszu domowym

[ Dodano: 2014-09-06, 23:26 ]
Barbra, ja byłam "normalna". Nigdy nie nosiłam glanów, nie słuchałam takiej muzyki ani mi nie odwalało.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:27   

<rzuca glanem>
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:29   

Ja cztery lata temu dopięłam swojego, wybierając się na koncert swojego ulubionego wówczas zespołu. :D
To było... Ekhm... Tokio Hotel. Serio, do dziś uważam, że da się tego słuchać, ale kwiczę na wspomnienie czasów, w których określałam to rockiem.
Wracając do tematu - koncert w sumie fajna rzecz, chociaż ja jestem raczej indywidualistką. Nie czułam się za dobrze w tłumie (zwłaszcza tworzonym przez rozwrzeszczane małolaty). Dla 16-latki to było wielkie przeżycie, ale dzisiaj nie wybrałabym się raczej na żaden koncert. Wolę spokojnie posłuchać muzy w zaciszu domowym. Zwłaszcza, że chyba nie chciałabym nigdzie po ćmoku spotkać przeciętnego fana mojej ulubionej muzyki! :D
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-06, 23:30   

ja też nigdy nie nosiłam glanów ale czuję zażenowanie wspominając tamte czasy i to miałam na myśli
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-06, 23:30   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No! Y to rozumię! :-D


Również się niezmiernie cieszę, że w końcu się zrozumieliśmy. (przynajmniej tak przypuszczam)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.073 sekundy. Zapytań do SQL: 33