Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:49
Zespoły
Autor Wiadomość
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-07, 00:50   

JankielKindybalista85 napisał/a:
No właśnie, do tego cały czas piję. Jakby co to:
a to ch... i skur... niewidome dziecko bije! No to jest skandal! Ludzie zróbcie coś z tym zwyrolem! Potępcie, nienawidźcie!... z drugiej strony... super zespól... 500 funtów... hmmm... cóż, sorry mała, myślę że zrozumiesz, i tak jesteś ślepa masz większe problemy niż to, ze Cię gwiazdor odepchnął. Nara. Ja wchodzę na koncert!


Borzu, teraz wyszłam na największą sucz :-D I'm a bitch and I know it
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 00:54   

Yeah! I like it!

A co do zespołów: słucham przenajróżniejszej muzyki i nie mogę powiedzieć żebym był mega fanem jakiegokolwiek gatunku a co dopiero pojedynczego zespołu/wykonawcy ale jeśli już to powiedziałbym, że mój ulubiony zespół to Depeche Mode. Po prostu dlatego, że nie nagrali ani jednej chu.jowej płyty. Im jednym, jedynym moim zdaniem nie zdarzyła się taka wpadka. Poza tym każdy, ale to każdy zespół/wykonawca, którego lubię zaliczył co najmniej jedną wtopę, nagrał co najmniej jedną padakę, której nie mogę słuchać.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 00:58   

500 funtów za koncert? Poyebało ich? Toć to jakiś żart...
_________________
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-07, 01:02   

Moris299 napisał/a:
500 funtów za koncert? Poyebało ich? Toć to jakiś żart...

To było Meet and Greet. Czyli 500 funtów za fotkę z zespołem i możliwość ich zobaczenia. Ci co chcieli iść na scenę płacili 900 funtów. Zwykłe bilety było po około 40 funtów
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 01:03   

R - y napisał/a:
No ja miałam ochotę się odezwać, ale bałam się, że mnie wypieprzy

Czy tylko mi to zabrzmiało dwuznacznie? Chociaż w drugim kontekście R - y by się chyba aż tak nie bała :diabelek:
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 01:05   

Ascara napisał/a:

Czy tylko mi to zabrzmiało dwuznacznie? Chociaż w drugim kontekście R - y by się chyba aż tak nie bała :diabelek:

Już Cię lubię.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-07, 01:06   

Ascara napisał/a:
R - y napisał/a:
No ja miałam ochotę się odezwać, ale bałam się, że mnie wypieprzy

Czy tylko mi to zabrzmiało dwuznacznie? Chociaż w drugim kontekście R - y by się chyba aż tak nie bała :diabelek:


haha faktycznie :D ale bałabym się bo podobno jego przyrodzenie jest monstrualne. co widać po fotach jak ma obcisłe spodnie :D
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-07, 01:09   

może po prostu ciągle mu stoi i dlatego tak się wydaje
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 01:10   

Czyli ta niewidoma zapłaciła 2 tysięce polskich złotych w przeliczeniu za to by mogła zostać odepchnięta od tego kutasa?
_________________
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-07, 01:10   

A może. nie sprawdzałam nie mam ochoty sprawdzać.

[ Dodano: 2014-09-07, 01:11 ]
Moris, ona wydała około 5 tysięcy polskich zł by została odepchnięta bo ona miała ten pakiet sceniczny
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 01:14   

No też mi zespół.
Tylko pieniądze się dla nich liczą.
Zajebiście...
Jak na się ciesze teraz, że machinae supremacy nie są tak popularni..
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 01:15   

Jak ja się cieszę teraz, że słucham samych nieistniejących i undergroundowych zespołów :P
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-07, 01:15   

No własnie teraz faktycznie tylko kasa. Kiedyś było inaczej, ale teraz tylko zmuszają do kupowania i tylko buy buy buy, vote vote vote. Jak mnie wypchnął za drzwi to po prostu już koniec był dla mnie. Lubię ich muzykę, ale wspierać ich nie mam zamiaru.
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 15:12   

Adijos napisał/a:
Ascara napisał/a:

Czy tylko mi to zabrzmiało dwuznacznie? Chociaż w drugim kontekście R - y by się chyba aż tak nie bała :diabelek:

Już Cię lubię.

:piwo:

R - y napisał/a:
Ascara napisał/a:
R - y napisał/a:
No ja miałam ochotę się odezwać, ale bałam się, że mnie wypieprzy

Czy tylko mi to zabrzmiało dwuznacznie? Chociaż w drugim kontekście R - y by się chyba aż tak nie bała :diabelek:


haha faktycznie :D ale bałabym się bo podobno jego przyrodzenie jest monstrualne. co widać po fotach jak ma obcisłe spodnie :D

Nie pociągnę tematu :P
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 15:18   

I dobrze. Jeżeli pogłoski, które przytoczyła R - y są prawdziwe, mogłabyś nie przełknąć finału tej historii.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 15:24   

Hehe, głębokie macie te swoje przemyślenia. Aż się niemal zakrztusiłem z wrażenia :P
...
A myślałem, że tylko ja tak mam, że nie jestem fanem żadnego konkretnego wykonawcy/zespołu. Wielu szanuję za dorobek czy utwory ale fanem bym się nie nazwał. To chyba nie leży w mojej naturze żeby ganiać za kimś i go podziwiać. Nosić klamrę do paska z nazwą zespołu etc. :P
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 22:47   

Zaknafein napisał/a:
a ja tam uwielbiam Nirvanę i Kurta
peace


Ja też. Może "uwielbiam" to trochę za mocne słowo, ale na pewno lubię i szanuję. Czytałem kiedyś pamiętnik Kurta i to był naprawdę bardzo inteligentny gość. A z tym zastrzeleniem się z powody zaćpania to też nie do końca prawda. Cobain cierpiał na jakąś paskudną chorobę żołądka, której żaden z lekarzy nie potrafił dobrze zdiagnozować. A on brał dragi m.in. po to, by wytłumić ból. No i któregoś razu pod wpływem tych dragów palnął sobie w łeb.

Barbra napisał/a:
w ogóle ja myślę że nie ma co krytykować metalowo-rockowych gimnazjalistek, to jest po prostu taki czas w życiu że czuje się potrzebę bycia "innym", kimś "wyjątkowym" i w ogóle w tym wieku chyba każdemu troszkę odpier**la, kto w gimnazjum był normalny niech pierwszy rzuci glanem


Dokładnie. Gust ma to do siebie, że z biegiem czasu się zmienia, bywa że diametralnie. A człowiek po latach spogląda wstecz i sobie myśli: "Kurde, jak ja mogłem słuchać tego shitu :D "
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2014-09-07, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 22:50   

Davos napisał/a:
A on brał dragi m.in. po to, by wytłumić bunt.


Ooo. A to jest nowatorska koncepcja. Myślałem, że w pewnym wieku ćpie się, żeby zaakcentować swój bunt a nie by go wytłumić. :P
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-07, 22:59   

Ku*wa, miało być "ból". Ja chyba serio już na dziś dam sobie spokój z forum...
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-08, 15:21   

Z tymi koncertami jest śmiesznie. Nie mam z kim chodzić na koncerty, więc chodzę na te, na których nie będę sama - też mi radocha bujać się samemu, pić piwo samemu, piszczeć samemu...

Ale, ale, pierwszy koncert zaliczony to było XIII Stoleti, stary gotycki czeski zespół, początkowo myślałam, że się uduszę ze śmiechu :P

czyli generalnie noszenie glanów mają oznaczać TRÓ METAL? Zabawne :-D Bardziej śmieszy mnie to, że ktoś musi mówić, kim jest, bo boi się, że nie widać. W życiu nie spotkałam "typowego metala", który mówi, że jest metalem.

Przekrój zainteresowań muzycznych mamy na forum ogromny ;) Nieźle :-D

Ostatnio lecę na Kraftwerk, Prodigy, Infected Mushrooms, Parova Stelara, K2, OST "Źródło" Clinta Mansella, OST "Koneser" Ennio Morricone, Jeana Micheala-Jarre'a, Eltona Johna, Moloko, Coldplay... Generalnie zmienia się jak w kalejdoskopie. Bardziej zależy od tego, na co mam humor - trzyma się miesiąc-dwa, a potem skaczę na coś innego. No i powolutku wracam do IAMX, M83, Trentemollera, Bowiego, Led Zeppelin... Edyta Bartosiewicz i Varius Manx też powoli wracają do łask. Co nie zmienia faktu, że ulubieńcem z ostatniego miesiąca zostaje "Szalona ruda".

Generalnie przeszłabym się na jakiś festiwal electro, ale mi zwinęli Selector Festival i mam smutek. No i na Castle Party, muszę lubego wyciągnąć, ale będzie problem, bo zawsze jest mniej więcej wtedy co Woodstock, no i lipa, bo on by się przejechał, ale Woodstock fajniejszy. Jak już się wybierzemy, trzeba będzie wybrać jeden, chociaż już mam plan, żeby za 2 lata w wakacje obskoczyć wszystkie co ciekawsze festiwale, ze Śląskim Rap Festiwalem włącznie :D

W każdym razie jak widać - nadal brak sprecyzowanego idola, gatunku czy coś w tym guście. Takie nieokreślone byle co.

EDIT: Właśnie zauważyłam, że Infected Mushrooms jak było, tak jest :D Chyba mam słabość ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 32