Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Polecanie gier
Autor Wiadomość
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-18, 14:37   

SPORE fajne, ale faktycznie szybko się nudzi. Jeszcze w fazie kosmosu było trochę irytujących rzeczy, zwłaszcza jak się odleciało daleko i wybuchła jakaś zaraza :C
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-18, 20:16   

macbed napisał/a:

widzu napisał/a:
Dostaniesz w niedzielę, bo zostawiłem gazetę na stancji. :I


A, racja. Zapomniałem. Ale dziś też jest niedziela. :P


Nadrobię posty i Ci wyślę.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-06, 17:00   

Poleci ktoś gierke na ps2, coś typu Gothic? Przygodowa 3D, coby można było pochodzić, rozwiązywać questy, zabijać potworki byle nie na zasadzie "plansza- wybór skilla strzałkami" bo to nawet nie pojedynek. Ktoś coś? :??:
Naruto ultimate ninja 5 odpada, przeszedłem.
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-06, 18:32   

na ps2 tutaj kilka polecałem, może znajdziesz coś dla siebie

http://forum.mistrzowie.o...r=asc&start=300
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-07, 15:14   

Dzięki, znalazłem ze dwie na teraz.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-08, 04:08   

Nie wiem czy kojarzycie taką grę jak Crusader Kings. ogólnie to to samo co Europa Universalis (bo ta sama firma) tylko bardziej porąbane bo dzieje się wcześniej (od IX do XV wieku) i grasz nie państwem, tylko dynastią. Czyli wiadomo, feudalizm pełną gębą, seniorzy i wasale, hołdy lenne, małżeństwa żeby przejąć ziemię, uzurpowanie tytułów i game over kiedy akurat wygrywałeś wojnę o bycie królem Francjii bo akurat byłeś ostatni z dynastii i zginąłeś w bitwie a twojego jedynego syna rok wcześniej wpierdzieliła zaraza. No i ród wygasł i dobranoc. Wszystko w realiach histrycznych. jeśli lubisz strategie i średniowiecze to lot of fun.

A teraz do rzeczy. Się zagrywałem swego czasu w Crusader kings II intensywnie. Nie grałem ponad rok, zapomniałem że tę gierkę mam. Wchodzę dziś na steama i patrzę: "O mam to dalej. Najs. i dlc pozwalające wykreowac swoją psotać i dynastię - nie pamiętam żebym to kupował ale dobra. A TO CO? COKURWA?!" A tam mod przenoszący całą tę zabawę w uniwersum Gry o Tron. Prościutko do pieprzonego Westeros w czasy, do wyboru: podboju Aegona, buntu Roberta Baratheona, lub Wojny Pięciu Królów. WOW! Skąd się wzięło nie wiem. Pewnie kiedyś ściągnąłem w pakiecie z czymś tam i zapomniałem zupełnie. Ale teraz to objawienie. Wlazłem w to, pobieżnie obejrzałem i jest efekt wow, wszystko co najważniejsze jest odwzorowane zajebiście. Littlefinger to ma takie statsy że głowa mała. Już wiem w co będę grał naprawdę dłuuuuuuugo. Tym bardziej że mam też dodatek do kreowania postaci i dynastii więc wezmę sobie jakiś ród z tych pomniejszych ale nie najmniejszych (coś o sile i pozycji takich Brackenów i Blackwoodów - kto zna książki ten wie dobrze o czym mówię), taki co się możliwie najmniej w fabule książek udzielał, wyedytuję go sobie do Rodu Forumowiczów z jego założycielem Jankielem Pierwszym na czele i se będę pykał. Pierwszego syna nazwę Zaknafein. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-08, 15:35   

Wow, brzmi zajebiście! :) I nie dość, że dynastie to jeszcze obejmuje 3 bardzo ciekawe okresy historyczne ze świata PLiO :] A ile jest w ogóle rodów do wyboru? Ile czasu trwa jedna rozgrywka? Gra się tylko dynastiami czy poszczególnymi postaciami też? No bo skoro jest Littlefinger (Varys w takim razie też musi być)... Czy też Paluch jest przyporządkowany do jakiejś większej grupy?
Mógłbyś zarzucić jakimś screenem z tej gry? :)
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-08, 16:48   

Później. Jak się wgryzę. Na razie pierwsze podejście skończyło się tak, że rebelia Baratheona odniosła połowiczny sukces bo obalił Targaryenów ale doznał jakiejś rany w bitwie i zapadł w śpiączkę czy cuś bo mu statsy spadły do zera. I regentem został Stannis. Ja zacząłem jako poddany Tyrellów, coś tam sobie dłubałem na niższym poziomie hrabstw, jakieś spiski i fabrykowanie roszczeń, a Mace debil w końcu wyskoczył z rebelią przeciw Baratheonom. Ja wcześniej przyjąłem od niego niby kurna tylko honorowy tytuł dowodzącego wojskami no i jak nadciągnął na moje włości Stannis to mnie kurwa ściął. A ponieważ nie miałem następcy to game over. Dziś wieczorem podejście drugie. :haha:

Ale główne postacie mają świetnie odwzorowane statsy: Eddard Stark - intrygi: 0. :troll:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-09, 01:12   

:-D

Mace Tyrell nigdy inteligencją nie grzeszył :D W ogóle spośród głównych rodów, Tyrellowie mnie denerwują najbardziej. Jedynie Lady Olenna jest fajną postacią, ale pozostali członkowie rodu to jeden wielki rzal i bul :troll:
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-09, 13:44   

http://www.chip.pl/news/r...a-oszalamiajaco :3
Apropodefakto CK II to kiedyś się nad tym zastanawiałem, ale tymczasowo odpadło z powodu stale rosnącej kolejki gier i wtedy ogromnej ceny gry (dziś po prostu wysokiej). Ale kiedyś na pewno zagram.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-01-10, 09:31   

Cytat:

Ale główne postacie mają świetnie odwzorowane statsy: Eddard Stark - intrygi: 0. :troll:

Tsa, wszystko się zgadza :P

Crusader Kings? Brzmi ciekawie. Crusader Kings II z uniwersum Pieśni Lodu i Ognia? Brzmi jeszcze lepiej! Trzeba będzie koniecznie kiedyś to obczaić :D
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 02:29   

zaczalem grac w Mafia Lost heaven fajne polecam
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 13:17   

Mafia najbardziej realistyczna gra ever jeśli chodzi o przepisy ruchu drogowego.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 13:18   


Nope, Vice City nic nie przebije pod tym względem
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 13:18   

Jeśli w grze dostaniesz mandat za niezatrzymanie się na znaku STOP to wiec że coś się dzieje.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 13:21   


https://www.youtube.com/watch?v=KUP9J29N144
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 13:22   

Sorry, ale trójstopniowego systemu policji z pierwszej Mafii jak na razie NIC nie przebiło.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 13:58   

Mafii nie trzeba polecać.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 14:00   

ale ja to zrobiłem
co teraz?
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-02-07, 14:18   

Teraz jest 12/10 zamiast 11/10.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.098 sekundy. Zapytań do SQL: 32