Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Polecanie gier
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 22:49   

Antek, bo zapewne miałeś ten pancerz w IV albo nawet V rozdziale ;) Bo, żeby Wilk mógł dla nas zrobić zbroję z pancerzy pełzaczy, trzeba wcześniej porozmawiać z myśliwym Gestathem, który siedzi w Górniczej Dolinie przy drodze do fortecy z Kamiennym Smokiem. Większość ludzi idzie tam dopiero w IV rozdziale, podczas polowania na smoki, a wtedy już faktycznie mamy do dyspozycji lepsze pancerze. Ale ja zawsze robię tak - po rozpoczęciu II rozdziału idę do Górniczej Doliny, piję miksturę szybkości, przebiegam przez posterunki orków, żeby dostać się do Gestatha, gadam z nim na temat zbroi, a następnie wracam do Khorinis, idę na farmę Onara, gadam z Wilkiem, daję mu 10 płytek z pancerzy pełzaczy i następnego dnia mam zbroję, która na tym etapie gry jest o wiele lepsza od wszystkich innych dostępnych :) Mnie służy przez cały II i III rozdział - w Khorinis, Jarkendarze i Górniczej Dolinie :) Dopiero w IV rozdziale zakłada się coś lepszego.
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-18, 22:57   

A ja polecam Divinity II Ego Draconis. Świetny klimat, rozbudowana, wciągająca fabuła (jak w całej serii Divinity zresztą) no i cudowny soundtrack <3 A wciąga niesamowicie, nie jest też zbyt prosta. Po zdobyciu Wieży Bitewnej, co trwa dość długo i jest w miarę trudne, zostaje ona naszym domem, mamy tam swoich podwładnych i sługusów (taka mała ciekawostka - przy tronie stoi bard o imieniu Kirill, u którego można zmienić soundtrack w Wieży. Człowiek, który skomponował ścieżkę dźwiękową do serii Divinity, nazywa się.. Kirill Pokrovsky :P ) Dostajemy również możliwość zamienienia się w smoka w dowolnym momencie. Chyba nie muszę się za bardzo rozpisywać, już sama możliwość zamieniania się w smoka powinna zachęcić do zagrania :D . Polecam zwłaszcza miłośnikom cRPGów.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-19, 00:33   

Nie, ja zwiedzam i ubijam wszystko co możliwe. Nawet orków wokół zamku wykosiłem w 2 rozdziale. Ale robię najpierw Jarkendar. a wtedy ciężki pancerz bandyty jest chyba lepszy.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-19, 01:40   

Cytat:

Nie, ja zwiedzam i ubijam wszystko co możliwe. Nawet orków wokół zamku wykosiłem w 2 rozdziale.


Robię tak samo :) Ale najlepszy pancerz bandytów jaki możemy mieć to Zbroja Strażnika Kruka, która ma 70 obrony przed bronią i 70 przed strzałami. Zbroja z pancerzy pełzaczy ma dokładnie te same statystyki + 15 do ochrony przed ogniem czyli jest minimalnie lepsza. Do tego najlepszy bandycki pancerz można zdobyć dopiero pod koniec Jarkendaru i nie można w nim się pokazywac w Khorinis czy w Górniczej Dolinie w pobliżu skupisk ludzkich, bo wszyscy Ciebie atakują. Zatem zbroja z pancerzy pełzaczy jest nie tylko lepsza, ale i o wiele szybciej dostępna :) Trzeba się tylko wybrać na sam początek II rozdziału do Gestatha w Górniczej Dolinie, a następnie do Wilka. Potem można już ze spokojem iść do Jarkendaru.
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13544
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-22, 14:35   

Właśnie pogrywam sobie w Sanitarium, mocno pokręcona gierka, polecam.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 14:56   

Hotline Miami - Taki indyczek z retro grafiką, w którym wcielamy się w gościa, który otrzymuje zaszyfrowane telefony i morduje "ruskich" pod wskazanymi adresami z powodu... właściwie bez powodu. Świetna zabawa na kilka godzin, pokręcona i zawiła fabuła (co jest zaletą). Gra jest trudna, możemy równie szybko zginąć, jak ci, których uśmiercamy. Psychodeliczna muzyka, z początku trochę dziwna, ale pasuje do brutalnego siania śmierci. Bardzo dobrze się bawiłem.
Polecam
SlownikOrtograficzny.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 15:11   

Również polecam Hotline Miami. Najtrudniejszy boss to ten z maską :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 15:13   

Chodzi ci o tego w kasku?
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 15:54   

No :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-16, 11:49   

http://www.pown.it/4824

Arcydzieło.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-16, 13:19   

Muszę teraz iść do okulisty
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-18, 18:56   

https://www.youtube.com/watch?v=FMJ_zrX5KHw

uwielbiam :DDDD
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-18, 19:49   

Cave Story- Bardzo fajna zręcznościowa gra 2d z dobrą fabułą. Spodoba się miłośnikom prostych gier 2d jak kiedyś.
http://www.cavestory.org

Eternal Daughter- kolejna bardzo ciekawa gra 2d, cholernie trudna i ma epicką fabułę. Muzyka i grafika są w klimacie, więc też spoko. Wada? Momentami buguje się niemiłosiernie, jednak jest warta zachodu.
http://www.derekyu.com/games.html
Spokojnie, tam nie ma "never gonna give you up". Nie tym razem...

edit: w sumie to chciałbym polecić jeszcze jedną grę z serii "fajna, nikt jej nie zna" pt. SUAVE. Gra 3D, w której wcielamy się w mały czołg. Niszczymy wrogie roboty i wieżyczki. Gra posiada edytor poziomów.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-13, 19:57   

http://lowcygier.pl/promo...ermaszu-cdp-pl/


Jutro w Biedronce Van Helsing. Kupujecie? xD
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-13, 20:03   

widzu dzięki, wolę nie wpuszczać wojtka do domu.
Worms revolution= insta buy.
Rozważę jeszcze Chivalry i Condemned.
Supreme commander to jak dla mnie najlepsza strategia ever, ale tylko z dodatkiem Forged Alliance (Balans ras itp. o niebo lepiej się gra).
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-13, 21:11   

Mackers napisał/a:
widzu dzięki, wolę nie wpuszczać wojtka do domu.
Worms revolution= insta buy.
Rozważę jeszcze Chivalry i Condemned.
Supreme commander to jak dla mnie najlepsza strategia ever, ale tylko z dodatkiem Forged Alliance (Balans ras itp. o niebo lepiej się gra).

Uważaj, bo jeszcze będą dostępne w twojej biedronce.

Co na 100% będzie:
Symulator Pola Kempingowego
Symulator Stoczni
Symulator kopalni
Symulator Transportu Rzecznego
Symulator Autobusów i Tramwajów: San Francisco
Symulator straży pożarnej 2012
Symulator Wędkarstwa
Symulator Transportu Miejskiego
Symulator budowy 2012
Symulator pojazdów drogowych 2012
Symulator Transportu Specjalistycznego
Symulator maszyn budowlanych 2012
Symulator ambulansu
Symulator lotniskowej straży pożarnej
EEP 8.0 – profesjonalny symulator kolei
Symulator kamieniołomu
Symulator służb ratunkowych 2012
Symulator Wozu Dostawczego (książka)
Symulator zamiatarki ulic <- MUST HAVE!
Symulator platformy wiertniczej 2012
Titanic: Symulator podwodnych operacji
Symulator Taksówki Nowy Jork
Symulator wózka widłowego
High School Musical 3 Ostatnia Klasa
Księżniczki: Moja Bajkowa przygoda
Zabawa z Kubusiem

Dziwi mnie, że wyciągają takie dinozaury jak Desperados (polecam swoją drogą), gdy mozna je dostać taniej w necie. No ale jak ktoś woli pudełka...
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
Ostatnio zmieniony przez SlownikOrtograficzny 2014-08-13, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-13, 21:15   

Symulator stoczni xD

W ogóle kto gra w te wszystkie symulatory? :-D
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-13, 21:16   

Nie wiem, ale Symulator Pola Kempingowego brzmi obiecująco. :-D
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-13, 21:18   

W dodatku one kosztują kilkanaście/dziesiąt ojro i jeszcze robią do nich po kilka dlc :-D
Kiedyś widziałem cały pakiet train simulatora jakiegoś z dlc za chyba 40 euro :rofl:
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-13, 21:23   

No tak, to przecież symulator, musi być realistycznie. Traktory kupujesz pojedynczo, dlatego DLC są.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.105 sekundy. Zapytań do SQL: 33