Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Gothic
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 18:52   

V - r napisał/a:
Za to u łowcy smoków trzeba taki pierścień dać Darowi i jest tylko jeden herszt, na moście w drodze do piramid/wodospadów/czarnego trolla/no wiadomo gdzie.


Jak grasz magiem ognia to jest to samo. Quest od Dara można dostać grając każdą gildią, ale w przypadku łowcy smoków i maga jedynym orkowym hersztem jest właśnie ten koło mostu na drodze do piramid. A w przypadku paladyna tych hersztów jest od cholery na całej mapie więc i koło Festera ktoś się kręci.


widzu napisał/a:
Ja jak użyłem runy teleportacyjnej do Magów Ognia to zaczął do mnie mówić Gomez (przez odległość 3 budynków, lol), po czym, gdy już do niego dotarłem po wybiciu straży, leżał już martwy przed swoim tronem. Seppuku se popełnił ze strachu? xD


Bug. Ta rozmowa z Gomezem "przez ściany" w VI rozdziale często się zdarza, dlatego ja po przeteleportowaniu się do siedziby magów ognia od razu wybiegam z budynku, na dziedzińcu rozwalam wszystkich strażników i magnatów, a potem wchodzę do siedziby Gomeza i tam już z nim normalnie gadam. Ale ostatnim razem miałem o tyle dziwną sytuację, że Gomez mi wygrażał w rozmowie, że mnie zabije, ale zamiast się na mnie rzucić, po skończonej gadce usiadł z powrotem na tronie :D
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 19:06   

Davos napisał/a:
Quest od Dara można dostać grając każdą gildią


Na pewno? Jak grałem paladynem, to chciał się wykazać spuszczając mi wpierdol (co mu się oczywiście nie udało) i tyle.

Davos napisał/a:
Ale ostatnim razem miałem o tyle dziwną sytuację, że Gomez mi wygrażał w rozmowie, że mnie zabije, ale zamiast się na mnie rzucić, po skończonej gadce usiadł z powrotem na tronie :D


U mnie jest tak prawie za każdym razem, z kolei buga z rozmową przez ściany nie uświadczyłem.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 19:27   

V - r napisał/a:
Na pewno? Jak grałem paladynem, to chciał się wykazać spuszczając mi wpierdol (co mu się oczywiście nie udało) i tyle.


Hm, teraz sprawdziłem na Gothicpedii i tam twierdzą, że faktycznie Dar się rzuca na gracza, gdy ten jest paladynem. Dziwne trochę, bo wydawało mi się, że grając jako paladyn, też robiłem tego questa :???: Ale to w sumie było dawno więc głowy nie daję...


V - r napisał/a:
U mnie jest tak prawie za każdym razem, z kolei buga z rozmową przez ściany nie uświadczyłem.


Na mnie się kiedyś rzucił po rozmowie, ale wtedy w sali byli magnaci, którzy też mnie zaatakowali, a ostatnio Gomez był sam więc może to od tego zależy?
A bug z rozmową przez ścianę zdarza się, gdy wdamy się w walkę w siedzibie magów i podejdziemy do ściany będącej najbliżej siedziby magnatów. Wtedy często załącza się rozmowa z Gomezem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2016-09-23, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 19:33   

Davos napisał/a:
Na mnie się kiedyś rzucił po rozmowie, ale wtedy w sali byli magnaci, którzy też mnie zaatakowali, a ostatnio Gomez był sam więc może to od tego zależy?


Możliwe. Zazwyczaj, gdy idę do Gomeza, wszyscy magnaci są już martwi.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 19:42   

Tak czy inaczej, to dosyć zabawne. "Jestem wkurwiony na maksa bo zawaliła się kopalnia będąca źródłem mojej władzy i bogactwa, jesteśmy w stanie wojny z Nowym Obozem, a ty wyrżnąłeś moich strażników i magnatów! Zabiję cię za to wszystko, kurwiu jeden!
Ale poczekaj chwilę, chce se jeszcze posiedzieć na moim tronie" :D
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 19:45   

Może się załamał na tyle, że po "kurwiu jeden" pomyślał po prostu - "a chuj, niech się dzieje co chce. Wyjebane. Wszystko mi rozpierdolcie."
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:02   

Lepsze to, niż zastanie go martwym. Serio, zabrali mi całą przyjemność z zabicia Gomeza. >:<

[ Dodano: 2016-09-23, 20:03 ]
A zakończenie mnie strasznie rozczarowało.
Jak to napisał Bezimienny w notatkach "wydaje się zbyt proste". I miał uźwa rację. >:<
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:04   

widzu napisał/a:
Lepsze to, niż zastanie go martwym. Serio, zabrali mi całą przyjemność z zabicia Gomeza. >:<


Chuj z przyjemnością, całe 1000 XP poszło w pazdan #powergaming
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:08   

widzu napisał/a:
Lepsze to, niż zastanie go martwym. Serio, zabrali mi całą przyjemność z zabicia Gomeza. >:<


Nie mogłeś wczytać save'a?


Mnie też rozczarowało zakończenie, gdy pierwszy raz przeszedłem Gothica. Chociaż trudno to nazwać zakończeniem bo to właściwie bardziej wstęp do drugiej części.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:09   

V - r napisał/a:
Chuj z przyjemnością, całe 1000 XP poszło w pazdan #powergaming


Meh tam. Grałem jako warrior i w momencie wybijania obozu miałem już 107 punktów siły (gdzie limit teoretyczny wynosi 100) i już nie miałem co robić z PN, więc wrzucałem je w Zręczność, chociaż prawie nie używałem łuku.

[ Dodano: 2016-09-23, 20:10 ]
Davos napisał/a:
Nie mogłeś wczytać save'a?


Już mi się nie chciało...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
Ostatnio zmieniony przez widzu 2016-09-23, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:10   

W powergamingu chodzi o ideę przejścia gry na jak najwyższym poziomie. Istnieją nawet interaktywne mapy wszystkich chrząszczy w obu częściach.

[ Dodano: 2016-09-23, 20:11 ]
Rekord w NK to poziom 55.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:15   

Chyba miałem 31 czy 32 level jak kończyłem pierwszego Gothica.

Jaki jest maksymalny?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:22   

V - r napisał/a:
Rekord w NK to poziom 55.


Moja ostatnia gra:



Do 55 poziomu zabrakło ledwie 4000 PD. Nawet trochę mniej, bo po powrocie na statek da się jeszcze zgarnąć z 1000 PD. Ale nie wybijałem NPCów w Khorinis, Jarkendarze czy Górniczej Dolinie. Zrobiłem wszystkie możliwe questy, zabiłem wszystkie potwory, nie wyłączając chrząszczy, a do tego za każdym razem, gdy walczyłem ze szkieletem-magiem, nie zabijałem go od razu, tylko czekałem, aż przywoła wszystkie szkielety i skończy mu się mana. A kilka razy przez to musiałem wczytać grę i dzięki temu magowie przywoływali więcej szkieletów niż normalnie. Więc jeśli da się zrobić wyższy poziom to tylko przy sztucznym wybijaniu szkieletorów lub wybijaniu ludzkich skupisk...
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:25   

Davos napisał/a:
Do 55 poziomu zabrakło ledwie 4000 PD. Nawet trochę mniej, bo po powrocie na statek da się jeszcze zgarnąć z 1000 PD. Ale nie wybijałem NPCów w Khorinis, Jarkendarze czy Górniczej Dolinie. Zrobiłem wszystkie możliwe questy, zabiłem wszystkie potwory, nie wyłączając chrząszczy, a do tego za każdym razem, gdy walczyłem ze szkieletem-magiem, nie zabijałem go od razu, tylko czekałem, aż przywoła wszystkie szkielety i skończy mu się mana. A kilka razy przez to musiałem wczytać grę i dzięki temu magowie przywoływali więcej szkieletów niż normalnie. Więc jeśli da się zrobić wyższy poziom to tylko przy sztucznym wybijaniu szkieletorów lub wybijaniu ludzkich skupisk...


Nie jesteś prawdziwym powergamerem, jeśli nie napierdalasz wszystkich NPCów :P Tak czy inaczej szanuję, mi się nigdy nie chce tak grać.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:28   

Ale to już dwójeczka. :roll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:31   

Inaczej nie umiem :) Wprawdzie gra trwa przez to o wiele dłużej, ale ja lubię napawać się Gothikiem ile się da :)
Chociaż do 54 levelu pierwszy raz dojechałem, bo normalnie kończę NK na 52 lub 53.


A tutaj screen z ostatniego przechodzenia jedynki, tuż przed wbiciem ostatniego ostrza szamanów:




I jak poprzednio - zrobione wszystkie questy, wybite wszystkie potwory, ale NPC zostawione w spokoju (oprócz Gomeza, magnatów i strażników z zamku, ale zewnętrznego pierścienia nie ruszałem).
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:34   

http://i.imgur.com/cGlUWCj.png

Ja nie czitowałem na szkieletach-magach :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:37   

Bez czitowania da się dojechać do 53 poziomu :PP Ale i tak :piwo: Antek, bo widać, że też lubisz wycisnąć z Gothika wszystko, co się da :]
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 20:46   

Zauważyliście pewien bezsensowny dialog w jedynce?

Cytat:
Grash-Varrag-Arushat: Nikt nie może zakłócić snu mego Pana!
Bezimienny: Nie ma lekko! Budzimy śpiocha!


Jak to możliwe, że Arcykapłan przepuścił Kaloma, którego celem jest zbudzenie Śniącego, a nie chce przepuścić Beziego, który stara się do przebudzenia nie dopuścić i zarzuca takim tekstem. Pomyliły im się cele, role czy co?
Ostatnio zmieniony przez V - r 2016-09-23, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-09-23, 21:22   

Cor Kalom dostał się do leża Śniącego przy pomocy samego Śniącego i z jego woli. Możliwe, że Śniący tymczasowo wyłączył świadomość szamanów lub w ogóle przetransportował grupę Caloma do siebie bez użycia 5 ostrzy.
Biorąc pod uwagę to założenie, szamani nie chcę przebudzenia Śniącego - a przynajmniej jeden z nich. Możliwe, że zdają/zdaje sobie sprawę z jego złej potęgi lub po prostu nie chcą/nie chce by jego moc została wykorzystana przeciwko jedynemu słusznemu klanowi orków.

A Bezi tylko rzucił suchym tekstem, jak to często u niego bywa.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.115 sekundy. Zapytań do SQL: 34