Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:47
Gothic
Autor Wiadomość
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-19, 22:18   

Łucznik jednak ssie :c
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-19, 22:21   


Nie
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-19, 22:56   

Tak. Lepiej siekać wrogów szponen beliara.

[ Dodano: 2015-12-19, 22:58 ]
Ale jak inwestowałen w zręczność to szpon ma chujowe obrażenia podstawowe.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-19, 23:15   

Przecież łucznikiem się łatwiej gra, przeciwnicy mają mniejszą ochronę przeciwko broniom dystansowym i nie musisz do nikogo podchodzić, żeby ubić.
Przydatne zwłaszcza w 4 rozdziale.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-20, 01:06   

Łucznik jest dobry. A punkty wydane na zręczność nigdy nie są źle zainwestowane :]
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-20, 11:20   

Pogram do końca i zobaczymy :D

[ Dodano: 2015-12-25, 20:44 ]
No to przeszedłem :D

Łucznik to jednak nie mój styl. Co prawda pod koniec zadaje się spore obrażenia, ale wtedy i tak już z niczym się nie ma problemu :P

Oto moje staty końcowe:


Uczyłem się tylko zręczności, łuków i broni jednoręcznej. Siłę i manę mam z samych bonusów :P
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-25, 20:55   

https://www.youtube.com/watch?v=wwhltafMJTw
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-26, 19:10   

Już przeszedłeś? Szybko :)

Ładne staty :git: Tylko jedno mnie zastanawia: uczyłeś się kuszy? Bo z tego co kojarzę, tablice podnoszą te umiejętności tylko o 20%, czyli do 30 musiałeś nauczyć się sam. Po co, skoro grałeś łucznikiem? :P
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-26, 19:17   

Jak się uczysz łuków to po jakimś czasie się równocześnie kusza podnosi. To samo z bronią jedno i dwuręczną.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-26, 19:24   

Z bronią to wiem, ale z kuszą u mnie tego nie było :O Dziwne.
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-20, 22:54   

Wprawdzie nie śmieszo mnie zbytnio przeróbki słynnej wypowiedzi Stonogi, ale to jest perełka. 👌
Cytat:
Słuchajcie, słuchajcie, farmerzy Khorinis!

Na rozkaz wielmożnego Lorda Hagena ogłasza się, co następuje:

Chwała Innosowi!

Poprzedni posłaniec został zjedzony przez polne bestie, to napiszę jeszcze raz. Wynik negocjacji ze zbuntowanymi chłopami na wyspie Khorinis to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to rolnicze, kurwa głupie społeczeństwo, ta kurwa banda wieśniaków która przyłączyła się do tych kurwów karakanów z farmy Onara to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie w wojnę z Orkami jak Króla Rhobara, gdzie oddał wam batalion paladynów, statek, najlepszych dowódców, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to te pierdolone 70 czy 80 procent plonów, to was powinno się jebać kurwa. Tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Onar. Orkowie was tak nie wyruchali jak wyrucha was Onar kurwa. Aż was kukle kurwa będą swędziały. Z bólu.

To jest dramat kurwa! To jest dramat, że na tej antyludzkiej wyspie, na tej wyspie na której magowie kurwa nie byli w stanie założyć porządnie magicznej bariery i przekazać Garondowi zbiorów rudy. Że tego człowieka zbeszczeszczono, że ten człowiek ma cztery nierentowne kopalnie, że te orkowe kurwy! Powtarzam - orkowe kurwy! Orkowe kurwy tego człowieka napadały bezpodstawnie i przez lata oblężały zamek w Górniczej Dolinie, że to nie jest czymś wartym tego, żeby tego człowieka wesprzeć w walce częścią zbiorów.

Będą was najemnicy ruchali w dupę. Będą was najemnicy kurwa dymali tak, jak was orkowie nie dymali. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Onar - śmieć! Zniszczy was. Sentenzy, Raoule, Sylvie, generały Lee - będą wam kurwa odbierali smak życia. Wy kurwa idioci! Zbuntowani, farmerscy idioci!

Ja mam to w piździe kurwa! Bo mnie stać na wszystko! Będę żył kurwa tak. Wypierdole do Myrtany, już żagle spuszczone, z Khorinis i będę się z was kurwa wsiowi frajerzy śmiał! Żeście takie głupie są. Tacy kurwa debile, którzy to kurestwo onarskie wybrali. Nie dla Rhobara, nie dla chwały Innosa, tylko dla jakichś kurwów Onarów, właścicieli ziemskich w dupę jebanych kurwa. Na najemników popierdoleńców robić... To właśnie jest ta kurwa wyspa. Przez taką kurwę wyspę, przez was kurwa, chuje, nic się w tej wojnie nie zmieni. Bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą zbuntowanych kurwów, nieudaczników - rozumiecie to?

A wam kochani, którzyście nie opuścili mnie, którzyście wspierali moje wojska swoimi plonami - dziękuję. Bo to garstka farmerów. Garstka farmerów, dzisiaj to są dwa-trzy gospodarstwa. Może cztery. Oddaj ten posążek Innosa, bo ci go zabiorę na amen. Tak, tak, tylko to się kurwa na tej kurwie wyspie nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami. Że kurwa, wasze pierdolone pola uprawne to jest wasz majestat! Wasza godność. Robota kurwa w polu i chlanie pod Harpią - to wy kurwa, farmerzy. Chuj z wami.

Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic, co by się... Aahh szkoda kurwa gadać, szkoda szczępić ryja naprawdę, niech was... Słuchajcie, Ci, którzyście głupie kurwy dołączyły do Onara, niech was Beliar pochłonie, chuj warci jesteście, antymyrtańczykami jesteście. Dobranoc.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-20, 23:39   

Dobre :D
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-21, 01:47   

Świetne :haha:
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-03-21, 22:59   

To jest kurde mistrzostwo świata! :haha: :haha: :haha: :1m: :1m: :1m:
Lepiej się tego na gothicowe klimaty przerobić nie dało :-D :-D :-D

[ Dodano: 2016-07-13, 00:37 ]
Antek dziś wrzucił na sb więc przeklejam tu, żeby nie przepadło

_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-28, 00:54   

Jak część z was wie (lub nie) ostatnio postanowiłem wrócić na Khorinis.
Włóczę się po okolicy, byłem we wszystkich trzech obozach, jednak postanowiłem dołączyć do Starego, bo nie chcę stracić szansy, żeby pocałować Gomeza w dupę. ;)

No i sprawa rozchodzi się o pewnego naszego dobrego znajomego:



Jako, że jestem dość cierpliwy (i władam pradawną mocą pomijania dialogów :-D ) postanowiłem go nie zabijać (choć te jego zaczepki bywają irytujące, zwłaszcza w czasie walki).

Oczywistości, oczywistościami, dojdźmy do sedna.

Chciałem się wkupić w łaski Scatty'ego. Za namową Kirgo wyzwałem na pojedynek Kharima.

Na arenę weszło nas trzech: ja, Kharim i... Wrzód.

Oczywiście od razu padłem ( :troll: ), bo miałem bodajże 2 level.


I nagle widzę ścieżkę dialogową "cholera, nawet nie miał przy sobie rudy". A ja takie WTF? Mam przecież 194 bryłki! Wczytywałem zapis kilka razy, za każdym razem to samo.

Aż w końcu pogoniłem Wrzoda. I co? Po walce straciłem 94 bryłki rudy!


Sprawdziłem to także w innych sytuacjach (m.in. specjalnie padłem przy dwóch kopaczach na zewnątrz obozu). Za każdym razem to samo.

Wniosek:

Kiedy jesteś w towarzystwie Wrzoda, po przegranej walce nie tracisz rudy. :scared:


Nie wiem czy to bug, czy Easter Egg, może to jakaś powszechna informacja, nie mam pojęcia.

Ale muszę to powiedzieć:

DZIĘKI, WRZÓD. :rofl:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-28, 00:59   

Cytat:
postanowiłem go nie zabijać

Ja nigdy nie zabijam NPC, chyba że muszę, bo fabuła.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13544
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-28, 08:36   

Wygląda mi to na jeden z kilku tysięcy bugów w grze, nic nowego :P może Davos będzie wiedział wiecej
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-28, 09:53   

Ja chuja od razu zabijałem :-D
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-28, 09:55   

No bulwa, wystarczy go pobić, na chuj zabijać, w kolonii i tak nie ma owiec.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-08-28, 12:05   

To ktoś jednak chodzi po Kolonii z Wrzodem? :-D

Dziwna sprawa z tą rudą. Mnie to wygląda na buga. Ale może być też tak, że Wrzód w Kharimie wzbudził taki strach, że ten bał się okraść Bezimiennego :PP
Widzu, a jesteś pewien, że faktycznie tej rudy nie straciłeś? Bo może było tak, że wyświetlił się ten tekst, że nie masz przy sobie rudy, ale w rzeczywistości ubyło jej z ekwipunku?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.099 sekundy. Zapytań do SQL: 32